X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Basik fajny mąż ze tak z zaskoczenia na wakacje wysyla. A jak dzieci znosza Zmianę klimatu?
    Kochany :-D
    Dzieci dobrze. Maks już trzeci raz jest i zawsze jest mega szcześliwy z wielkiej piaskownicy a Duduś szaleje i pada.
    5986719e725ccb51med.jpg

    260f02de5d569afamed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 14:08

    Impresja, marzusiax, ciri22, Dagn_, emaj lubią tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    Katta a o miejscówce gdzieś nad morzem nie myślałaś? nie całe bałtyckie wybrzeże jest oblegane;) a dojazd właściwie w lecie autobusem bądz pociągiem nie jest problemem!
    ja polecam Wicie, fakt nie jest to już takie zadupie jakie było pare lat temu, ale wciąż jak wejdzie się troche w las, to można wyjść na plaże niezbyt obleganą;)

    ja osobiście jak mam jechać na wakacje to musi być koniecznie morze, bez tego zawsze czegoś brak!
    Ja za gówniarza jeździłam nad morze do Szarego Dworu i zawsze z nami jechali na obóz do Wici a mój facet był tam ratownikiem. Uuuu na wspomnienia mnie wzięło :-D :-D

    Paolala lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, podglądam teraz Twój pamiętnik i fotki, bo my podobnej postury i zastanawiam się, jak będę wyglądać ;) Dodatkowo termin by mi wypadał na koniec marca, wiec też cała końcówka ciąży zimą. Jak u Ciebie z ciuchami było? Buka style? :P :D

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Ciri, podglądam teraz Twój pamiętnik i fotki, bo my podobnej postury i zastanawiam się, jak będę wyglądać ;) Dodatkowo termin by mi wypadał na koniec marca, wiec też cała końcówka ciąży zimą. Jak u Ciebie z ciuchami było? Buka style? :P :D
    Ja ciuchów ciążowych to mało kupywałam lepiej sobie normalne ciuchy znaleźć tylko rozciągliwe, tuniki, dłuższe bluzki. Spodnie miałam typowo ciążowe.

    Impresja lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra u mnie wygrywaly te spodnie dresowe ktore mam na fotkach ;) byl tylko taki moment kolo 20tc ze mi przez kilka tygodni przeszkadzaly a tak to do samego porodu w nich chodzilam i teraz tez w nich smigam! Poza tym mialam jedne zarabiste ogrodniczki ale szybko z nich wyroslam i 2 pary spodni; jedne z duzym pasem ciazowym drugie ze wstawkami na boczkach. Co do kurtek mialam kilka pozyczonych po znajomych. Zwyklych duzych kurtek (nawet meskich) i t-shirty faceta. Ale mnie wiecznie bylo goraco wiec zwykle w bluzach biegalam ;p

    Impresja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Ja ciuchów ciążowych to mało kupywałam lepiej sobie normalne ciuchy znaleźć tylko rozciągliwe, tuniki, dłuższe bluzki. Spodnie miałam typowo ciążowe.
    Akurat na pierwszą połowę nie ma problemu, bo mam dużo takich koszul i bluzek. Bardziej wyzwaniem będzie jesień i zima. Bez ciążowych płaszczy raczej pewnie nie da rady. Tutaj zimą mam odczuwalną -30 i pizga złem ;)


    Stelaż chyba reaguje na ciążowe hormony. Kijem nie da się go odgonić :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w ciazy będziesz czuc ze jest ok 0 ;p w ciazy jest cały czas goraco;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To w ciazy będziesz czuc ze jest ok 0 ;p w ciazy jest cały czas goraco;p
    Na razie mi zimno :) Ale to się pewnie zmieni ;)

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w lumpku kupiłam sobie płasz zimowy i 3 pary spodni z pasem. Były wystarczające. Tuniki i legginsy to świetny wynalazek. Moim zdaniem nie ma co szaleć z ciuchami które się ponosi tylko chwilę. Lepiej za tą kasę nakupić szmatek dla dziedzica :-)

    ciri22, Impresja, Dagn_, Maczek lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spodnie ciążowe kupilam za 10zl za sztuke. Niwki z metkami.

    Impra to tak w drugiej polowie ciazy robi się goraco ;p bo ktwi więcej jest

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalyscie o Niemczech? Kolejny atak byl wieczorem... Ehhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja spodnie ciążowe kupilam za 10zl za sztuke. Niwki z metkami.

    Impra to tak w drugiej polowie ciazy robi się goraco ;p bo ktwi więcej jest
    Mnie się już teraz gorąco robi, ale przez Stelaża :D
    Chyba go gdzieś zamknąć muszę :P

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahaha ;D moj mnie mega wkurwial ale to bardziej chyba moja wina ze bylam drazliwa. ;D

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Je też mało kupowałam ciążowych, jedynie dzinsy hm i leginsy ciążowe, bo są super wygodne. No i dwie sukienki, bo trafilo nam się w tym okresie wesele, chrzciny i komunia w rodzinie...

    Ciri, dlaczego depilacja laserem jest niebezpieczna? Chłop mnie kusi na zakup tej lumii czy jak to się tam nazywa to co teraz reklamują, bo sam by podkradał (wnerwiają go włosy wystające nad linią dekoltu w t-shirtach :)

    Uwaga, małż ma od jutra miesiąc urlopu :) Jest pracoholikiem, więc pierwsze dni będą ciężkie, hehe :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to też :P
    Już mu zdążyłam nieco nawrzucać w weekend ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    Je też mało kupowałam ciążowych, jedynie dzinsy hm i leginsy ciążowe, bo są super wygodne. No i dwie sukienki, bo trafilo nam się w tym okresie wesele, chrzciny i komunia w rodzinie...

    Ciri, dlaczego depilacja laserem jest niebezpieczna? Chłop mnie kusi na zakup tej lumii czy jak to się tam nazywa to co teraz reklamują, bo sam by podkradał (wnerwiają go włosy wystające nad linią dekoltu w t-shirtach :)

    Uwaga, małż ma od jutra miesiąc urlopu :) Jest pracoholikiem, więc pierwsze dni będą ciężkie, hehe :)
    U mnie nauczycielka przyprowadzila nam 3 dziewczyny na zajecia ktore sobie krzywde tym zrobily. Raz zeby to zadzialalo trzeba miec naprawde czarne wlosy. Ja jestem naturalna blondynka ale wlosy na nogach mam mega czarne i u mnie by to nie zadzialalo bo za malo pigmentu czarnego.

    A co do samej krzywdy. Dwie dziewxzyny byly po urzadzeniach domuch a jedna po wizycie u kosmetyczki. Aprawa jest tego typu ze zeby to dzialalo musi byc ustawiona jakas konkretna moc. Ktora nie moze hyc jedna dla wszystkich. Co moze powodowac poparzenia i odbarwienia skory po laserze i bedziesz w kropki juz na zawsze.... Jesli jest za to urzadzenie za slabe to w ogole urzadzenie nie zadziala na Ciebie i pieniadze wytzucone w bloto. Jesli znow masz jasna karnacje a ciemne wlosy a to urzadzenie strzela gdzoe popadnie mozr trafi we wlos a moze nie to znow masz poparzenie... Ogolnie odradzam eksperymentowanie z laseramk jakimi kolwiek samemu a idac do kosmetyczki tez tylko do zaufanej... Naprawde duzo osob jesf oszpeconych przez takie zabawki...

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jasne włosy...to w ogóle nie zadziała?

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej nie. Nawet u kasmetyczki. Ja chcialam sobie zrobic to u 4 dobrych kosmetyczek uslyszalam ze mam za jasna pigmentacje wlosa. (a na lydkach mam mega ciemne i grube a na udach mam ciemne ale cienkie)

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi tak mówiły kosmetyczki. Mam hirsutyzm od PCOS. Ale jasną karnację i jasne włosy. Nazbierałam sobie kasę na lightsheer rąk i brzucha - ciemne kłaki mi tam rosną.
    Poszłam do gabinetu, a babeczka mnie obejrzała i powiedziała, że szkoda kasę marnować, bo i tak nic z tego nie będzie - może i w kontraście z moją skórą te włosy są dość ciemne, ale dla lasera są zbyt jasne i nie złapie.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko kosmetyczka. Bo niektore nie mowia albo potrafia zrobic krzywde tak jak tej jednej lasce...

‹‹ 2253 2254 2255 2256 2257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ