X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre wieści mam. Beta ma już dzisiaj na pewno powyżej 2000 :D
    Test digital wyszedł mi z napisem "Pregnant 3+" :D :D :D

    ciri22, marzusiax, Cytrynka_, kattalinna, Blondik, emaj, ktosiowa, Emma80, Maczek, Ania_84, Dagn_, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy usg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A kiedy usg?
    W piątek, no musi być już pęcherzyk wtedy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi ;D to ja juz sie nie moge doczekwc ;D

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo w piatek dopiero? Ja z ciekawości będę usychac. Zainteresowala mnie historia dwoch cieni w macicy. Juz nie moge sie doczekac kolejnej porcji informacji co u nich slychac ;)


    Maczku na niezla babeczke trafilas. Przynajmniej szczera byla.
    U nas teraz w Glasgow do jednego salonu przyjezdza dziewczyna z Pl. Z laserem. Ceny promocyjne. Kolezanka za pachy, bikini i pupe zaplacila cos kolo 60 funtow jak pamietam. I juz do konca bedzie miec ta cene.
    Mnie tez chcieli namowic. Ale ja ze swoimi wlosami sa lubie. Na nogach sa jasne a bikini to ja sobie sama ogole. Albo moj sie pobawi (bo lubi to robic).

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra, chyba podjęliśmy decyzję wakacyjną :) kierunek: Jezioro Białe (czyli dziki wschód, moje rodzinne okolice, woj. lubelskie) na razie rozesłałam kilka zapytań o dostępność, jak nic z nich nie wyjdzie zaczniemy dzwonić po innych. coś się znajdzie :) dwa lata temu byliśmy tam na 3 dni, mężowi się podobało, możemy wracać :) a jako, że to niedaleko mojego rodzinnego Chełma, to plan jest taki, że tydzień nad jeziorem, a tydzień u mojej siostry i obiadki u mamy :)

    ciri22, Impresja, emaj, marzusiax, Maczek lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze 1,5 tygodnia do wyjazdu. Za tydzien musze zaczac sie ogarniac ;) juz sie nie moge doczekac ;D

    emaj lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    O mamo w piatek dopiero? Ja z ciekawości będę usychac. Zainteresowala mnie historia dwoch cieni w macicy. Juz nie moge sie doczekac kolejnej porcji informacji co u nich slychac ;)
    Skoro lekarz nic takiego nie sugerował, to wątpię. Beta chyba też raczej zwyczajnie przyrasta. Naprawdę chciałabym, żeby po prostu wszystko było w porządku. Wszystkie inne sprawy nie mają teraz znaczenia.

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:46

    Impresja, marzusiax, kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze jaki piekny kolor <3 zazdroszcze! Taki mialam z 15 lat temu czyli jak mialam 10 ;p

    emaj lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj, jaki Ty szczuplaczek jesteś :D

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:46

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Akurat na pierwszą połowę nie ma problemu, bo mam dużo takich koszul i bluzek. Bardziej wyzwaniem będzie jesień i zima. Bez ciążowych płaszczy raczej pewnie nie da rady. Tutaj zimą mam odczuwalną -30 i pizga złem ;)


    Stelaż chyba reaguje na ciążowe hormony. Kijem nie da się go odgonić :D
    Mozesz mieć w zimę problem. Może spróbuj na necie coś używanego kupić. Ja na zimniejsze dni miałam welurowy plaszczyk z Mango. Jest całkiem luźny za pośladek zapinany tylko od góry na cztery takie metalowe napy. Mieścił mi się w nim brzuchol do ostatnich dni. W outlecie dalam za niego 150zł. Wydaje mi się ze to nie wiele jak za taki płaszczyk w którym dalej chodzę.

    Impresja lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Impra trzymasz nas w napięciu;)

    Mi się też kiedyś marzył laser, bo depilator boli, mam za cienkie włoski i zrywa mi je, zamiast wyrywać i mam problem z naczynkami:/ wrastajace włoski też dają czasem o sobie znać. Niestety/ stety mam baaaardzo jasne włosy i nie ma najmniejszych szans na laser. Może pozostałym owlosieniem nie będę się chwalić, ale na głowie mam takie (a nawet jaśniejsze, bo zdjęcie w ciemnym pokoju)... takie oczojebki;)
    http://iv.pl/images/07628511394098283547.jpg
    błagam, powiedz, że to nie jest naturalny Twój kolor bo mnie zazdrość zeżre ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj moja kuzynka ma podobny naturalny kolor wlosow. I tez chudzina jak Ty.

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 26 lipca 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:46

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 lipca 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam teraz dylemat czy Cię lubić dalej czy nie :P ale może jednak tak, bo w sumie jesteś edycją limitowaną ;) teraz rzadko się spotyka naturalne blondy,a takie piękne to już w ogóle :) Nigdy niech ci nawet nie przyjdzie do głowy malować!

    emaj lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 26 lipca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Kata niestety muszę to powiedzieć- naturalny. W ramach pocieszenia powiem Ci, że za karę muszę robić henne brwi i rzęs bo inaczej twarzy nie mam;)
    Cyt, chyba nie mam rodziny w Twoich stronach :)

    Ala, Saxa, Peps i cala reszta, nie róbcie sobie jaj i wracacie!
    Wypas!

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 26 lipca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj cudne te włosy. Ja zazdroszcze tego, że takie nie puszące się, prośiutkie :-) Mało jest takich naturalnych blondynek. Miałam takie jak miała 3 latka. Potem zciemniały

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kochana siostre <3 mowie do niej ze musze schudnac... A ona do mnie po co? Na co ja ze juz zaczynam sie srednio czuc z tym jak wygladam. Na na co ona: jak masz sie czuc dobrze skoro od porodu nie bylas na zadnych zakupach i nie kupilas sobie nic w swoim rozmiarze tym samym nie masz nic co by dobrze na Tobie lezalo i tym samym jak masz aie czuc dobrze? Musisz isc na zakupy! Idziemy razem pobiegac po wyprzedazach. Jak juz bedziesz miala ciuchy nie za male to od razu sie lepiej poczujesz ;D

    Czyz nie kochana siostra ? ;D

    Dagn_, Impresja, emaj, Blondik lubią tę wiadomość

‹‹ 2254 2255 2256 2257 2258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ