X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    A tak mi się kiedyś wymyśliło i tak sobie gadam :-P :-D ;-)
    też tak gadam, mam to od siostry ;) ale publicznie się powstrzymuję ;)

    Impresja lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 24 lipca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Zuu, pocieszyłaś mnie podwójnie: depilatorem i brakiem auta ;) czyli nie tylko my jesteśmy tacy niemobilni ;)

    Ciri, chcemy gdziekolwiek ;) żeby odpocząć po prostu. żeby jakaś woda była w pobliżu ale też żeby można było coś robić poza leżeniem plackiem. żeby było łatwo tam dotrzeć i żeby nie zapłacić fortuny. a, i żeby była kuchnia bo przecież ja wybredna jestem kulinarnie ;) to wszystko tworzy nam baaaardzo upierdliwy mix opcji z wynikiem: brak ofert :/


    Nie pamiętam, skąd jesteś, ale mam pasującą do wymagań miejscówę w Beskidzie Śląskim, jakby co ;) Pociąg dojeżdża. Zamiast leżenia plackiem głównie da się łazić po górach, bo zadupie. Więc to już jak kto lubi :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faaajne to :) ale niestety u nas w grę wchodzi sierpień a wtedy brak wolnych miejsc :(

    przed chwilą śmiechem żartem rzuciłam, że zawsze możemy pojechać do mojego rodzinnego miasta, bo tam zalew zrobili kilka lat temu z fajną plażą, są sklepy, są knajpy, jest tanio i nocleg za free (siostry mieszkanie stoi puste). no i się okazuje, że to nie taki głupi pomysł ;) mamy nad czym myśleć, a moja mama ucieszyłaby się na pewno :)

    Impresja, ciri22 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 lipca 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt tylko czy z mamą wypoczniesz tak jakbyś chciała?

    Moja w czwartek dopiero przyjezdza a już mysle o jej wyjezdzie.



    A tak wogole to gdzieś w internetach znalazlam artykul ze Rosja jest gotowa do wojny z Europa i wojska niby a granicy stoją. Zaczynam sie martwić.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, mama na osiedlu obok ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 03:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta moja rodzina tez miala jechac na wakacje nad morze i z tych samych wzgledow co ty ostatecznie wpadla na pomy zeby pojechac w rodzinne strony mojej babci ;D i tez nagle sobie uswiadomily dziewczyny ze to nie taki glupi pomydl ;D

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, jak forma?
    Lepiej?

    Katta, sypniemy pomysłami i kilka lat nie będziesz się musiała zastanawiać, gdzie jechać ;) W mojej czołówce jest Kazimierz Dolny nad Wisłą (nie ten krakowski) we wrześniu! Uwielbiam wypady, jak już letni tłum się wyniesie :)

    U nas takie burze od wczoraj, że deszcz pada z dołu do góry i w poziomie O.o A pomiędzy człowiek czuje się jak w szklarni, tak parno.

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Cyt. Mam nadzieje że to tylko jakis straszak :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattaa bieszczady? Ja się właśnie rozglądam, za pokój z łazienką liczą około 1000zł za 10 noclegów. Dojedziecie tam pociągiem, pomysl - często gospodarze mogą odebrac w jakiejś odległości z dworca :)

    Maczek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zdecydowanie lepiej. Ale glowa boli bo zeby sie wyspac to duzo mi brakuje. 4 pobudki. Ale samopoczucie dobre ;)

    Impresja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodej pekly dziasla! Obie jedynki! ;D

    kattalinna, ktosiowa, Impresja, emaj lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Kattaa bieszczady? Ja się właśnie rozglądam, za pokój z łazienką liczą około 1000zł za 10 noclegów. Dojedziecie tam pociągiem, pomysl - często gospodarze mogą odebrac w jakiejś odległości z dworca :)
    Bardzo bym chciała, ale chyba jeszcze nie tym razem. Chlop nie lubi chodzić po górach, pracuję nad tym ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Kattaa bieszczady? Ja się właśnie rozglądam, za pokój z łazienką liczą około 1000zł za 10 noclegów. Dojedziecie tam pociągiem, pomysl - często gospodarze mogą odebrac w jakiejś odległości z dworca :)

    Namiar na priv proszę!

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku ja tez poprosze na priv. Juz na przyszly rok ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Bardzo bym chciała, ale chyba jeszcze nie tym razem. Chlop nie lubi chodzić po górach, pracuję nad tym ;)
    ale Bieszczady to takie raczej spacerowe góry, my np bierzemy rowery ;) też nie wiem czy za dużo będziemy chodzić, w Bieszczadach jest Solina, można nad jeziorem też fajne miejscówki znaleźć

    ed
    Ja dziewczyny ciagle szukam, ale mam kilka na oku - właśnie negocjujemy termin miedzy sobą i ceny u ludzi

    ale tak w skrócie to to:

    http://www.pokojebieszczady.prv.pl/
    http://www.balina.pl/galeria.html
    http://www.bieszczadzkie-marzenie.pl/cennik
    [url]http://www.chatabieszczady.pl/ [/url]

    ed2 a najabrdziej podoba mi się to http://werchowyna.pl/ bpo mają apartamenty z aneksami kuchennymi, i jak kiedyś będę chciała z dzieciorem pojechac to wybiore się tam, odpowiednio wcześniej rezerwując ;) bo na chwile obecna najblizszy wolny termin maja w październiku :) (my jeździmy we wrześniu wiec ceny niższe)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 09:54

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w tamtym roku w Bieszczadach w Polańczyku. Tanio i fajnie.
    Mój małż wczoraj mi oznajmił ze w sobotę jedziemy na kolejny tydzień na mazury :-D :-D Jestem na to nie 0przygotowana ale to się wytnie :-D

    ciri22, kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik fajny mąż ze tak z zaskoczenia na wakacje wysyla. A jak dzieci znosza Zmianę klimatu?

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta a o miejscówce gdzieś nad morzem nie myślałaś? nie całe bałtyckie wybrzeże jest oblegane;) a dojazd właściwie w lecie autobusem bądz pociągiem nie jest problemem!
    ja polecam Wicie, fakt nie jest to już takie zadupie jakie było pare lat temu, ale wciąż jak wejdzie się troche w las, to można wyjść na plaże niezbyt obleganą;)

    ja osobiście jak mam jechać na wakacje to musi być koniecznie morze, bez tego zawsze czegoś brak!

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzynka była w bukowinie (albo białka tatrzańska - nie pamiętam dokładnie) na noclegu gdzie 65zł płaciła z posiłkami. Pracuje na kuchni a jedzenie jej smakowało. Jak byście chciały to poszukam linka. Widok na tatry jest z tamtąd zabójczy :-)

    Byłam u genetyka. Wyniki książkowe. Żadnych mutacji. Ale zlecił jeszcze kariotypy. Żeby więcej takich lekarzy było. Inny uznał by mnie za wariatkę... tak że pieprzona pępowina na 99%.

    Wiedźmy a siemie lniane może działać długoterminowo? Jestem tydzień po ostatniej dawce a sikam pochwą. Może być Ibisz/ninja ale jak tu coś sobie zaaplikować jak wszystko wypływa?

    Paola my też zawsze nad morze :-) góry to ja mam na codzień :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 13:56

    Impresja lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce Cie martwic. Ale sikanie pochwa to objawik ciążuni ;)

    Impresja, marzusiax, kattalinna lubią tę wiadomość

‹‹ 2252 2253 2254 2255 2256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ