X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na fora ciążowe to lepiej, żebym bana miała. Jeszcze mnie będzie ktoś nakręcać na zmartwienia, a mnie się przyda raczej zimna krew ;) Trochę mi smętnie, bo nie mam na żywo, bez Skypa, nikogo koło siebie, z kim mogłabym po prostu pogadać. Rodzinie też jeszcze nic nie mówię, bo wiem, że się strasznie o mnie martwią, więc chcę być najpierw pewna, że wszystko idzie w dobrym kierunku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz zawsze nas :D Wiem ze to nie to samo, ale pogadac zawsze mozesz, wyzalic sie i nikty Cie tu nie bedzie martwil czy cos :)

    Impresja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziecko mi przepelzlo pol mieszkania! kawalerki... robi sie niebezpiecznie

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 lipca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra a myslalas o poszukaniu jakiejs szkoly rodzenia czy cos. Czasami sa takie fajne spotkania dla przyszłych mam. Zawsze to bylyby osoby z ktorymi mozesz pogadac bez uzycia internetu.

    No i zawsze masz nas. Pamiętaj o tym.

    Impresja lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak nie chcesz tu to na wątku ciri zaciazone zawsze odpowiemy albo priv.

    Impresja lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, po raz enty mam ochotę na zakup nowej kosiarki do depilacji. Przyznam, że kuszą mnie reklamy tych najnowszych z trylionem mega potrzebnych, skutecznych i w ogóle końcówek. Od lat używam pierwszego chyba modelu Brauna silk epil. Jestem zadowolona, ale chyba przestaje mi wystarczać. W porównaniu do nowszych modeli ten ma mniejszą moc przerobową bo max 20 pęset jeśli nie mniej. Te nowe 40. Macie jakieś doświadczenie, rady, propozycje? Walka z włosami mnie osłabia, chcę żeby rosły na głowie, a tu wszystko na odwrót ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Impra a myslalas o poszukaniu jakiejs szkoly rodzenia czy cos. Czasami sa takie fajne spotkania dla przyszłych mam. Zawsze to bylyby osoby z ktorymi mozesz pogadac bez uzycia internetu.

    No i zawsze masz nas. Pamiętaj o tym.
    Jasne. Tylko to już na późniejszym etapie.
    Jednak, mimo wszystko, nie mam takiej swobody w rozmawianiu w obcym języku. Jak coś załatwiam formalnego, to jeszcze ok, ale jak przychodzi oddać emocje, to już bardzo czuć tę barierę, szczególnie jak człowiekowi zależy, żeby być dobrze zrozumianym. A wiadomo, że ze Stelażem w szczegółach o ciążowych sprawach też się nie da. W końcu nie chcę, żeby uciekł :D

    Kochane jesteście. Od razu człowiekowi raźniej. Dzięki! :)


    Edek: Katta, szacun za depilację. Woskiem to jeszcze - krótko i boleśnie może być. Ale depilatorem, to jest dla mnie za długa męka. Kiedyś sobie uzbieram na laserową ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2016, 16:16

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorzej na początku i żadnej maszynki do golenia bo to powrót do punktu wyjścia. Ból ridzowy gorszy ;) ale u mnie to tym małym pierdolnikiem tyle trwa, że najczęściej po zrobieniu łydek już mi się nie chce dalej... W efekcie zarastam za bardzo, a potem ogarnięcie tego wymaga dużo czasu i koło się zamyka ;) mam maszynkę do wosku w domu, kupiłam w zeszłym roku. Fajne, nie powiem. Mąż miał zajęcie ;) ale tu trzeba wprawy, której on nie posiada a ja nie mam szans na autoodrywanie plastrów

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta wpadaj do mnie na wosk ;p ja po szkole kosmetycznej mam w tym wprawe ;D

    Impresja, kattalinna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie bikini na wosk sama robię, więc zakładam, że ze mnie twardziel :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki. Ide sie przesc... Bardzo zle sie czuje... Jak mi nie przejdzie ide na Ip... Bardzo sie denerwuje swoim stanem...

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 24 lipca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat depilator?! O matko! Na samo słowo mam dreszcze. Mnie bolało okropnie. Uwielbiam wosk. To dla moich grubych włosów ideał. Tylko pach nie jestem w stanie sobie zrobić.
    Impra ja bikini też sama robię :) a moim zdaniem mam niski próg bólu. Dentysta boli bardziej

    Edit ciri :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2016, 17:39

    Impresja lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 lipca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam depilator. Braun silk e pil. Dostalam na 18 to juz przeszlo 7 lat. Nadal dziala. Chociaz ja go rzadko uzywam. Zazwyczaj maszynka albo krem.

    Ciri a co sie dzieje? Trzymam kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam uderzenia goraca, mam wrazenie ze nir moge oddychac, do tego od czasu do czasu 2wrazenir xe trwce prxytomnosc. Raz kolatanie serca a raz mam wrazenie ze tetno jest prawie nie wyczuwalnr... Do tego nawracajaca za przeroszeniem sraczke. 0Odejrzewam ze elektrolity mam zerowe.probuje sie nawodnic.... Poszla na spacer troszke lepiej ale powietrde jest geste i stoi... Wracam do domu. Jak sie znow pogorzy jux nie czekam ide do siebie do szpitala. Niech mnie zbadaja. Cukier i cisnienie... I dadza kroplowke bo zejde...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zlapalas jakiegoś rota wirusa albo sie strulas. Melduj sie nam

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, trzymam kciuki :-* czym się nawadniasz? Masz jakieś elektrolity? Z braku pod ręką polecam jakiś izotonik. Jak nie będzie lepiej to pomysł ze szpitalem dobry.

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co... Czuje sie jakbym po przedawkowaniu srodkow odurzajacych plus sranie. Ale teraz po powrocie jest w miare. Ale pije powolutku izotonika. Jeszcze sobie zrobie domowy. Struc raczej nie mialam czym bo jadlam to samo co G. Predzej wirus. Do tego oslabienie bo za malo jem a ostatnio nie spie... Wiem mysle ze wszystko na raz.

    Mloda ma zabawe bo mega jej sie podoba przewraxanie z plecow na brzuch i za kazdym razem sie smieje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2016, 19:22

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Kat depilator?! O matko! Na samo słowo mam dreszcze. Mnie bolało okropnie. Uwielbiam wosk. To dla moich grubych włosów ideał. Tylko pach nie jestem w stanie sobie zrobić.
    Impra ja bikini też sama robię :) a moim zdaniem mam niski próg bólu. Dentysta boli bardziej

    Edit ciri :*
    woskiem byłabym w stanie zrobić sobie przód wszystkiego. Ale moje włosy rosną w różnych kierunkach, nijak nie ogarnę tylnej części nóg

    zem3qps6in5tddof.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie wiem co... Czuje sie jakbym po przedawkowaniu srodkow odurzajacych plus sranie. Ale teraz po powrocie jest w miare. Ale pije powolutku izotonika. Jeszcze sobie zrobie domowy. Struc raczej nie mialam czym bo jadlam to samo co G. Predzej wirus. Do tego oslabienie bo za malo jem a ostatnio nie spie... Wiem mysle ze wszystko na raz.

    Mloda ma zabawe bo mega jej sie podoba przewraxanie z plecow na brzuch i za kazdym razem sie smieje ;)
    Jak sie kiedys strulam bulka tarta to mydlalam ze umieram, do tego bol nerek jakby ktos mnie kijem walnął.


    Zawsze mnie dziwilo jak kogoś może boleć depilacja depilatorem i po kiego robią te wszystkie nakladki masujace. Mam zwykłego Philipsa i bardzo go lubię. Pachy tez tym jadę.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh to nie wiem co to ale juz w pewnym momencie bylo naprawde zle.

‹‹ 2250 2251 2252 2253 2254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ