X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 28 lipca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja swoje piety pare dni temu potraktowalam pilnikiem z lidla. Ale mam mieszane uczucia co do niego. Wydaje mi sie ze jest za drobny do moich gruboskornych stopek ;)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 lipca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra, super, że wszystko ok :) niech tak będzie przez kolejnych 8 miesięcy :D


    musiałyscie przypomnieć o stopach?? dobra, do urlopu zdążę :P


    A teraz poproszę o pomysły i przepisy na dobre i nieskomplikowane ciastko, najlepiej bez pieczenia i żeby składniki nie były z kosmosu :) jutro prawdopodobnie mam ostatni dzień w nowej starej pracy i chcę coś na pożegnanie przynieść. albo na zakończenie miesiąca, jak kto woli ;) ale nie chce mi się piec.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 lipca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam wolę piec:) Mam wrażenie, że z takimi ciastkami jest mniej roboty niż tymi bez pieczenia.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt, mało skomplikowany jest jogurtowiec ;) Dwa jogurty greckie, cukier puder, żelatyna, owoce wedle uznania (najfajniej z malinami), kładziesz na jakieś biszkopty utartą mikserem masę, do lodówki na parę godzin et voila ;) Zamiast biszkoptów można wyłożyć całość na plastrach pomarańczy na folii spożywczej, też fajnie wychodzi.
    U nas było hitem na roczku młodego, zeżarł 3 kawałki, nie tylko on zresztą i ciasto bardzo szybko się skończyło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 16:32

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 lipca 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e nie, serników na zimno nie chcę bo ostatnio tylko takie robię. chcę coś innego :)

    Katarzyna, nie mam miksera, blenderem wszystkiego nie ogarnę, nie mam weny na pieczone. ale też sądzę, że szybsze są ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 28 lipca 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta ja mam przepis na muffiny, nie potrzeba miksera, chcesz?

    Edek, ja też z tych co mają pięty masakra... a po plaży to mam ochotę je odrabac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 17:16

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 28 lipca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jakąś tartę z owocami na kruchym.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 lipca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt a sernik gotowany? Mnie bardziej smakuje jak taki pieczony, albo z żelatyną.

    z peelingów domowych polecam peeling cukrowy na pięty i kawowy na ciało :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja barszczyk czerwony gotuję. Ale pachnie! :D
    Mam już dość gotowego żarcia, trzeba nieco pomieszać w kotle ;)

    emaj lubi tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 lipca 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra ty miałaś odpoczywać?!

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Impra ty miałaś odpoczywać?!
    Nie przemęczam się.
    Wrzuciłam warzywa do gara i samo się gotuje ;)

    Edek: Tak przy okazji robienia sobie drugiego śniadania i herbaty. I tak musiałam tyłek ruszyć. Leżenie zarzyna moje plecy niestety. Od razu mi się rwa kulszowa w bezruchu odzywa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 17:52

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszaj w kotle spokojnie zatem :)

    Ostatecznie padło na rafaello bez pieczenia. Jeszcze nie robiłam, ale wygląda banalnie. Oby tylko ubijaczka z blendera dała radę. Mam mnóstwo wiórków, trzeba się ich pozbywać ;) zamiast cukru ksylitol, pół na pół krakersy z razowymi herbatnikami i udajemy, że zdrowe ;)

    Baronowa_83, Nadzieja87 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra nogi w pozycji z katem prostym w stawie biodrowym i kolanowym jakbys siedziala na krzesle i sie polozyla z nim. Odciaza przy rwie kulszowej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Impra nogi w pozycji z katem prostym w stawie biodrowym i kolanowym jakbys siedziala na krzesle i sie polozyla z nim. Odciaza przy rwie kulszowej.
    No u mnie większość pozycji się nie sprawdza. Na boku z poduszką między kolanami i kostkami jeszcze ujdzie. Albo (paradoksalnie) rozluźniam się jak wiszę pochylona tułowiem w dół. Dla fizjoterapeuty to było nielogiczne, bo pacjentom zwykle zalecają przeprosty, czyli unoszenie tułowia w górę w pozycji na brzuchu, a u mnie to tylko zaostrza problem. W każdym razie na dłuższą metę i tak sprawdza się głównie dreptanie. Praca całkiem siedząca to dla mnie katorga. Moja mama ma tak samo. Jak spaceruje po 10 km dziennie, to jest ok, ale jak siądzie kilka dni na tyłku, to się problemy zaczynają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 18:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem bo ja mialam duzo takich pacjetow jak Ty ;p duzo jest takich osob ;) nie moz a czegos zalecic odgornie. Ja tez mam tak ze u mnie powinno dzialac podwieszanie w ugulu na odciazenie w kregoslupie a to wcale nie dziala jest tylko gorzej.

    Noo ale jakas metode powinnas sobie wypracowac lezenia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, to Ty się rehabilitacją zajmujesz? :D
    Może masz jakiś patent na tych, co nie mają pięknie spojonych łuków kręgów w odcinku krzyżowym? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja masazysta i kosmetyczka i charakteryzator w jednym. Ale mialam na fizjoterapii 2 lata praktyk bo moja ulubiona nauczycielka jest osoba kochajaca swoj zawod fizjoterapeutki ;)

    Impresja mysle ze nasza waga to odpowiednia zabudowa tego odcinka. ;p

    A tak serio w jakim stopniu to masz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 19:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niewielkim na szczęście, bo nie widać na zewnątrz, że łuk nie jest spojony tak jak powinien. Takie problemy wynikają z wad cewy nerwowej, więc profilaktycznie łykam więcej kwasu foliowego niż standardowo się zaleca w nadziei, że nie powtórzę rodzinnej historii.

    Generalnie miednica jest pokiereszowana, bo mi dodatkowo "kolega" kiedyś wjechał sankami w plecy i dopiero parę lat później trafiłam do ortopedy, a ten do mnie, że widać, że jeszcze dodatkowo w miednicy było pęknięcie, które przechodziłam. Problemy są dwa - przykurcze w biodrach przy przywodzeniu i odwodzeniu nóg (wg mnie po tych sankach właśnie) i rwa kulszowa, która mi zawsze leciała udem i bokiem prawej nogi, teraz coraj częściej sięga pięty, a u góry uczucie, jakby mi ktoś widelec w pośladek wbił.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem wiem z czego to wynika a co zartu o tuszy to dlatego ze glowna rzecz jaka sie robi w problemach z rozszczepem to wlasnie zabudowanie miesniami kregoslupa...

    Na obie rzeczy najlepszy jest basen... Na przykurcze sama sobie za bardzo nie poradzisz szczegolnie ze wlasnie nie wiadomo jak to wyglada w rendgenie te kosci. Jak mialas mikrourazy z przemieszczeniem to kicha. Ale ogólnie to zdecydowanie basen. Stawia opor i pomoze Ci właśnie w rozruszaniu stawow biodrowych a
    I na rwe tez dobry. A nie obciazaja za bardzo serca i pluc.
    Areobik wodny byl by super. I cwiczonka w brodziku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra a w ogole cos cwiczysz? Cos robisz? Co Ci fizjoterapeuta powiedzial?

‹‹ 2261 2262 2263 2264 2265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ