X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt, a ibuprofen jakiś? ibuprom, nurofen, ibum, mig, cokolwiek... Chyba że nie możesz. Nawet na wsi powinien się znaleźć, a mocniejszy.

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt ja zawsze biorę po dwie sztuki. Co minimum godzine. W zaleznosci od bolu. Czasami te dwie wystarcza czasami powtarzam.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miałam cukrzycę, to zawsze, jak się budziłam za wcześnie, to musiałam usnąć, zanim zgłodniałam. Jeśli zdazyłam zgłodnieć, to i tak był koniec spania ;)

    EDIT: Moje dziecko dzisiaj upgrade'owało z noworodka na niemowlę.
    Tylko ten mój suwaczek coś zbyt szybko się suwa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 13:32

    Cytrynka_, Impresja, WiedźmaMaKota, kattalinna, Blondik, marzusiax, emaj lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zdjęcie stópki zupgrade'owanej Zośki? :)

    edit: najlepiej w zestawieniu z noworodkową stópką :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 14:04

    Impresja lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84 wrote:
    A zdjęcie stópki zupgrade'owanej Zośki? :)

    edit: najlepiej w zestawieniu z noworodkową stópką :D

    O ja :D Ciężka sprawa, bo chwilowo ma na sobie pajaca i śpi zamotana w chuście. Może później się uda ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaskawie zgadzam się na później. W ostateczności. ;)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczku moze jakos wytrzymy do pozniej. Ale może być ciężko. Najwyżej bedziesz nas cucic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja!
    Mniej więcej tak dzisiaj wyglądam ;)

    http://iv.pl/images/89125458565785950574.jpg

    P.S. Niezmiennie kocham pełnię. Ty, Marzu, też taka wymięta chodzisz?

    marzusiax lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Maczku moze jakos wytrzymy do pozniej. Ale może być ciężko. Najwyżej bedziesz nas cucic


    Ty to miałaś dzisiaj testa osikać, a nie osikałaś, to wiesz. Poganiać stopy nie masz prawa :P

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam osikac na 2300.wzielyscie mnie z zaskoczenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, Cyt, co to się z Tobą dzieje? ;)

    Powiedzcie, że mogę kawę...
    Jak nigdy nie piję, tak dzisiaj chyba nie wydolę.

    http://iv.pl/images/83419389055566947557.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra spokojnie mozesz kawe w ciazy. Chyba do 5 filizanek mozna spokojnie wypic. Ja nie pijam kawy a w pierwszym trymestrzr dziec zaczynalam od kawy z ekspresu z mlekien bo inaczej sie nie dalo


    To ja wbijam ze zdjeciami mojego dziecka ;D
    91b30a681a88eaedmed.jpg

    662abd95a892132dmed.jpg

    97800bcfcabb25femed.jpg

    Impresja, Cytrynka_, myshka84, WiedźmaMaKota, kattalinna, Blondik, marzusiax, przyszła mama 2, Amelcia, emaj lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego masz nie móc kawy o.O? Są dozwolone dwie filiżanki dziennie, jeśli mnie pamięć nie myli, jakieś 200mg kofeiny dziennie można ;)
    Zazdroszczę ^^ w 1 trym mnie odrzuciło, dopiero od 2 tygodni wróciłam do rozpuszczalnej z mlekiem rano.

    A :D cieszę się, że u drugiego lekarza było wszystko jak trzeba i zobaczyliście serduszko <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 15:09

    Impresja, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie byłam w stanie pić kawy, na sam zapach chciał wpadać blejk.
    Więc gdyby miało zaszkodzić, to najwyżej wróci ;) taka magia I trymestru ;)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kumam tego. Pełnia i nów to jest dla mnie jakiś survival. Z bólu w nocy nie spałam. Choćbym miałam się skichać, to po ciąży pełny post Dąbrowskiej, oczyszczanie jelit, wątroby i odrobaczanie profilaktycznie. Jak po tym mi te noce koszmarne nie przejdą, to już nie mam pomysłu.

    Edek: Dzieć ma tętno na górnej granicy, około 180. Moje własne zawsze szybuje, przynajmniej 100. Od lat unikam kofeiny i pseudoefedryny, bo po nich czasem dobijam do 140 i zaczynam mieć problemy z oddychaniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 15:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj az fziecko sie urodzi to razem bedzieci w nocy ryczec. Do 4 miesiaca mojego dziecka pelnia nie ruszala. Teraz trzy noce wyjete z zycia. Od dzis stosuje czarna magie. Zaslaniam zaslony i stawiam wode w miseczce na parapecie. Wiedzmowe sposobu musza isc w ruch (u mojej ciotki jej dzieci tez tak reaguja na pelnie...)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Nie kumam tego. Pełnia i nów to jest dla mnie jakiś survival. Z bólu w nocy nie spałam. Choćbym miałam się skichać, to po ciąży pełny post Dąbrowskiej, oczyszczanie jelit, wątroby i odrobaczanie profilaktycznie. Jak po tym mi te noce koszmarne nie przejdą, to już nie mam pomysłu.

    Edek: Dzieć ma tętno na górnej granicy, około 180. Moje własne zawsze szybuje, przynajmniej 100. Od lat unikam kofeiny i pseudoefedryny, bo po nich czasem dobijam do 140 i zaczynam mieć problemy z oddychaniem.


    Ja w ciazy tetno 150 standardowo. Dziecku dobijalo do 200... Ktg wlaczalo sie co minute u nas a leki na obnizenie tetna nic nie dawaly... Moje dziecko do tej pory ma tetno w gornej granicu. Dostalismy skietowanie do kardiologa bo do tego szmery doszlu ale pediatra powiedzia ze u niektoruch taka uroda wiec zeby sie nie przejmowac ;)


    Mysle ze slaba kawka z mlekiem Ci nie zaszkodzi (moj chlop pije mocna kawe i jemu ani tetno ani cisnienie nie skacze po niej ;p)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Poczekaj az fziecko sie urodzi to razem bedzieci w nocy ryczec. Do 4 miesiaca mojego dziecka pelnia nie ruszala. Teraz trzy noce wyjete z zycia. Od dzis stosuje czarna magie. Zaslaniam zaslony i stawiam wode w miseczce na parapecie. Wiedzmowe sposobu musza isc w ruch (u mojej ciotki jej dzieci tez tak reaguja na pelnie...)
    To jest niesamowite, jaki wpływ ma księżyc.
    A ta woda, to na co? :D

    Edek: Jeszcze mały update w temacie trzymania wagi ;)
    http://iv.pl/images/36852080321228731536.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 15:28

    ciri22, Cytrynka_, kattalinna, marzusiax lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno cala energia sie kumuluje,jak to moja mama mowi "ksiezyc patrzy w wode az sie zapatrzy i nie zsyla zlych snow na dziecko" ;p bierzesz gleboki talerz i lejesz wodu tylko na dnie (jak bedzie za duzo to wyleje sie). I stawiasz na oknie. Podobno dziala ;p

    Ja bede dzis probowac. Wiem na pewno ze jak za duzo wody jest to rzeczywiscie sie wylewa ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ta kawa to roznie. Ja po kawie nawet mocnej bede spac jak na narkozie. Temu oszczednie ja pije.

‹‹ 2296 2297 2298 2299 2300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ