X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, a to są semi-softy czy całkiem soft?
    Ostatnio przekonałam się do semi-softów z Avy, choć też mnie w tym ulubionym koronka nieco gryzie. Ale za to cycochy okrąglutkie, bo z innych firm jakieś takie spiczaste mi się robią. Jednak najfajnieszy kształt i tak zawsze mam w biustonoszach typu full-cup.
    Od razu zaczęłam buszować po stronach z Avą. Trzymcie mnie, bo znowu narobię zakupów :P


    Raz w życiu, jako 18-latka, brałam lutkę na wywołanie i jakoś tak koło tygodnia brałam, więc pewnie w tym systemie 10 dni x 2. Ale wspomnienia mam z tego nieco traumatyczne. Finalnie przygodę z wywoływaniem Ridża zakończyłam histeroskopią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 16:45

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzu, robisz konkurs na wynik? :D

    Impra, o której masz wizytę?

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Impra, o której masz wizytę?
    16:30 + 7h, ale nie wracamy prosto do domu, więc pewnie późnym (moim) wieczorem coś skrobnę.

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na którą mam budzik nastawić? :D trzymam kciuki <3

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    16:30 + 7h, ale nie wracamy prosto do domu, więc pewnie późnym (moim) wieczorem coś skrobnę.

    Napisz od razu, jak będziesz mogła, może akurat będę karmić ;)

    Zawsze nosiłam fullcupy, a potem się przekonałam do semi-softów, z Avy właśnie. Super-wygodne i idealnie leżą. Jak przetestowałam, to Panache i Gaia poszły na dno szafy.
    Ale nie przesadzaj teraz z zakupami u Avy. Mój ulubiony stanik musiałam sobie szybko odpuścić w ciąży, bo miękki szew, który szedł przez środek miseczki i każda odrobinka miękkiej koronki robiły mi na piersiach ślady takie, jakby były co najmniej z drutu ;) Tylko bawełna od środka dawała radę, ale do tego potrzebny był już stanik typu karmnik.
    Choć pewnie nie każda tak ma z cyckami ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie mam bana na cycniki, bo kto wie, jak się cycochy rozrosną. Lewy już żyje własnym życiem ;) W ogóle jakoś boję się cokolwiek kupić :(

    Tak strasznie na początku się ucieszyłam, a później na USG nic nie było, że jakiś taki dystans w sobie teraz mam. Jakbym to wszystko z boku oglądała. Nawet na tym serduszkowym USG nie było żadnej mojej reakcji. Siedziałam i słuchałam lekarza w milczeniu, a później ubrałam się i wyszłam. Doszedł ten krwiak, leżenie nie służy mi na płuca i jakoś taka "wycofana" się robię. Zaczynam widzieć, że długa droga przede mną jeszcze.

    Edmund: Ten jest piękny! http://melady.pl/Biustonosz-Ava-1386(3,210,45138).aspx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 17:18

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra 3 polowki i jeden caly (ten niebieskawy w kwiaty).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Impra 3 polowki i jeden caly (ten niebieskawy w kwiaty).
    Jak pochodzisz trochę, to daj znać, jak koronka ;) czy gryząca ;)
    Fajne, takie kolorowe, ale u mnie się pragmatyzm odzywa - zawsze jak sobie takie kupię, to nie mam pod co ich zakładać. Jednak najlepiej mi się beżowe, srebrne, kremowe sprawdzają :) Strasznie mi się podobają te jasne z ciemnymi dodatkami, ale później prześwituj wzory przez ciuchy :/

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra obczaj Keire z gorteksu. Zamowilam ja teraz na swieta u mamy. Bo jest cudna.


    Edek.
    Impra ja mam duzo kolorowych bluzek. W tym zielen i niebieski przewaza. Wiec mi kolorowe pasuja ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 17:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Impra obczaj Keire z gorteksu. Zamowilam ja teraz na swieta u mamy. Bo jest cudna.
    Fajny :D Taki amarantowy :D
    Stop! Bo normalnie kupię coś wypasionego, a sexy zakazane.
    Ba! Orgazmy mam zakazane, nawet nie same sexy ;)


    Drogie Bravo!
    Ugotowałam przezaje... przepyszną ;) ogórkową. Super kwaśną, że twarz wykręca, tak jak lubię. Wtrąbiłam 2 talerze. Czy to podchodzi pod orgazm kulinarny?

    Wasza, zawsze niewinna czytelniczka

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem pod co podchodzi ale też chcę :) tylko taka mega kwaśna się liczy :D

    Impresja, Cytrynka_ lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imora co do koronki. Ten czarny ze zdjecia ma cos na haftce co mnie drapie. Ale jeszcze nie obczailam co to jest. Bo palcem jezdzw to nic nie czuje. Dopiero na plecach uwiera.
    A tak to nigdy mnie ich koronki nie uwieraly. Chociaz z tym ecru chyba sie nie polubie. Bo ma na gorze koronki tasme silikonowa. I jakos dziwnie sie uklada podczas chodzenia. Non stop musze go poprawiac.
    No nic. Bedzie najwyzej tylko wieczorowy jak bede chciala sexow. Bo mojemu sie bardzo spodobal.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moim stanikowe numery nie przechodzą za bardzo.
    W ogóle nie lubię go na zakupy zabierać.
    Zawsze jak zacięta płyta powtarza, że biustonosz najlepiej leży obok kobiety ;)
    A ja tak lubię wypasione biustonosze i pończochy z koronką.
    Noszę głównie dla własnej frajdy :D


    Katta, to samo z żurkiem, pomidorową i kapuśniakiem!
    Moja dieta ma ostatnio charakter mono: na śniadanie pajda z ogórkiem kiszonym, a na obiad ogórkowa :D Mam jeszcze słoik kapusty kiszonej tylko, więc czas na zakupy w polskim sklepie. Ogórki kiszone już mi się skończyły, o zgrozo!

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się moim pochwalę :) taki kupiłam: https://sklep.avalingerie.pl/glowna/748-biustonosz-av-13901.html

    Impresja, Maczek lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak leży? :P
    Z granatów mam ten: http://www.karoline.pl/product-pol-16416-Biustonosz-Ava-1226-Usztywniany.html

    Mogę Wam z czystym sumieniem polecić sklep internetowy (albo sprzedawcę na Allegro) Me Lady ("melady_pl") z Torunia. Tak uczciwych transakcji nigdy nie miałam. Babeczka ze sklepu wysyłała mi wymianę rozmiaru bez płacenia za drugą sztukę, na zasadzie zaufania - miałam po prostu odesłać ten za duży. Te granatowy specjalnie dla mnie sprowadziła, bo nie miała tego modelu - bez dopłaty!, ceny fajne, dużo niższe niż w stacjonarnych sklepach, a przesyłki przychodziły zapakowane jak prezenty na urodziny :D Kij z tym, że sklep na drugim końcu Polski, takich sprzedawców warto wspierać :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy semi soft w życiu, zawsze tylko puszapy i usztywniacze ;) ale leży fajnie, cyc okrągły :)

    Ładny ten granatowy :)

    A powiedźcie, z tego gorateksu to rozmiary normalne? Spodobały mi się ceny wyprzedażowe ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorteksu nie miałam, ale Ava zawsze mi w mniejszym rozmiarze wychodziła niż z innych firm. W Avie 75F mam, a z innych firm w większości 75G. Możliwe, że będziesz potrzebowała nieco mniejszej miski niż ta teraz z Avy.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Zla modelka. Prosimy o inną.


    Impra moj tez woli stanik obok mnie. Ale mowi ze ladny stanik sciaga sie o wiele przyjemniej.

    Impresja lubi tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja co do diety mamy karmiącej mam inne zdanie. Zjadłam paprykę plamy na całym ciele Majka miała, to samo było po ogórku zielonym. Po czosnku w ogóle nie chciała cycka.

    Nie twierdzę by być tylko na wodzie, ale ograniczenia nie bolą Nas, a mogą pomóc dziecku.

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:

    Śliczny!

    Kacha, może czymś paskudnym były pryskane te warzywa i przelazło do mleka :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 18:26

    K7KTp2.png
    VMlC.png
‹‹ 2294 2295 2296 2297 2298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ