X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale o tym jest cała rozmowa, ze alergeny jak najbardziej przechodzą, a te prawdziwe kolki są niezależne od tego co zjemy.

    Maczek lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę się szykować do wyjścia :)
    Wrócę pewnie do godziny 20-tej (3 w nocy).

    ciri22, kattalinna lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra trzymam kciuki!!!

    Możemy zrobić konkurs, ale wyniki mogą być dopiero w czwartek.

    Piękne te biustonosze :-)

    Impresja lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Marzu ma suwaczek <3

    Impresja, marzusiax lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 02:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzu, kocham za suwaczek! <3

    Wiedżmuszki, łapcie, bo się szczęście po wątku rozsypuje dookoła :D


    Jesteśmy oboje bardzo zadowoleni z wizyty. Gabinet nowiutki, sprzęt super, lekarz ekstra. Pielęgniarka wręczyła mi szpitalny folder i poradnik, jest tam też numer, pod którym mogę się umówić na bezpłatną wycieczkę po szpitalu, w którym będę rodzić. Dostaliśmy od lekarza fotki na pamiątkę, posłuchaliśmy serduszka, wszystko nam pokazał - gdzie zaczątki rączek, głowka, serduszko. Stelaż nagrał bicie serca :) Mam w sobie całe 1,87 cm człowieczka w środku! <3

    Ze względu na krwiaka mam za tydzień pokazać się na dodatkową wizytę i przy okazji od razu będę mieć wstępne badanie w kierunku cukrzycy (mam grupę wysokiego ryzyka, bo mama i babcia chorują). Jeśli wyszłoby, że cukier nie bardzo, to dostanę skierowanie do szpitala na 4-krotne badanie glukozy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 02:27

    kattalinna, Maczek, marzusiax, ojejku, Cytrynka_, ciri22, myshka84, WiedźmaMaKota, Basik122, ktosiowa, Jagah, Dagn_, emaj lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 03:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja, super wieści :) zupełnie inaczej niż poprzednio... Mam nadzieję, że się choć trochę uspokoiłaś? Jakieś zalecenia z tym krwiakiem szczególne teraz?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 03:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super :) mały wielki człowiek

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 04:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Impresja, super wieści :) zupełnie inaczej niż poprzednio... Mam nadzieję, że się choć trochę uspokoiłaś? Jakieś zalecenia z tym krwiakiem szczególne teraz?
    Mam się po prostu oszczędzać, nie dźwigać i przede wszystkim zero seksów ;) Ale ten krwiak chyba się przeorganizował już nieco - w sobotę wyglądał jak drugi pęcherzyk, prawie cały czarny był, jakby świeże krwawienie, a dzisiaj taki szary na USG. Różnica była w wyglądzie jak między torbielą prostą a endometrialną. Jestem zaskoczona, że tak szybko się to zmieniło. Na moje oko mniej groźnie to teraz wygląda. Ale z wysiłkiem muszę uważać. Nie chciałabym świeżego krwawienia znowu. Na wszelki wypadek unikam teraz imbiru, bo jednak jak aspiryna działa.

    No i koniec zielonych kropek. Jest <3 to termometr wędruje do szuflady :)

    Edit: Właśnie dostałam info o wyprzedaży cycników z Avy. Jak żyć?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 04:10

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyprzedaż? Jaka, gdzie? :D


    Oby Cię teraz nuda zżerała do samego porodu :D ja swój termometr też powinnam schować w końcu, ale dotychczasowe próby pokazują, że długo nie wytrzymuję ;)


    Kurka wodna. Prawie godzinę temu zbudził mnie alarm w jakimś aucie. Nie był głośny, jednak trochę wył. No i nie śpię...

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 04:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No akurat w tym sklepie, co zawsze zakupy robię (Me Lady). Mam go polubionego na FB, więc powiadomienia mi przychodzą. Teraz to i ja nie zasnę, bo będę oglądać, co mają w moim rozmiarze mają ;)

    Link do wyprzedaży: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=22040547&order=m&string=sale&search_scope=userItems-22040547&bmatch=s0-fas-1-4-0812

    Edek: Cholera, kusi mnie ten http://allegro.pl/biustonosz-ava-stanik-1392-75g-me-lady-sale-i6368037249.html#imglayer. Ale musiałabym wziąć ryzyk-fizyk miseczkę większy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 04:37

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem głodna :P i zaczyna się ból ridzowy :/ miło z jego strony jednak, że nie wbił nam na rocznicę i mogliśmy poświętować :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 04:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z doświadczenia radzę od razu coś wszamać.
    Zawsz, jak kminię, że można jednak zasnę głodna, kapituluję po kolejnych 2h i kończy się czymś, co obok zdrowego nawet nie leżało ;)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zamiast spać, oglądam bieliznę :P

    Nie będę jadła. Lenistwo wygrywa zawsze ;) zaraz zasnę choć mogłabym w sumie wstać, wziąć kije i ruszyć na rundkę dookoła jeziora ;) wieki cale nie widziałam wschodu słońca

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaklepuję wszystkie!!! :D

    Impresja, marzusiax, ciri22, myshka84, Basik122, ktosiowa, Blondik, emaj lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłabym z Tobą :)


    Twoje zdrowie, Katta! (toast pokrzywą)

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto miał sikać na 2300? :)


    Jej, jak mi się nie chce rano do pracy wstawać... Niech się już sezon urlopowy skończy, to wrócę do pracy na 10 ;)
    Dobrego dzionka! :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie rzeczy tylko na urlopie. Zasnęłam ok. 5:30 żeby obudzić się o 8

    Cytrynka miała sikać na 2300 :D



    Ed: Dostałam kolorowy wykres za punkty, proszę zatem nasze kochane Wiedźmy Ciężarne o kolorowe wirusy pod :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 09:32

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeeej.
    Impra jakie super wieści z rana. No to teraz czekamy na płeć.
    Ja stawiam na dziewuche.

    Marz, ojejku a jak Wasze ciąże.


    Zaskoczylyscie mnie z ta prędkością.
    Dziś już pierwszy mocz przepadl Ale jutro sikne z samego ranka.

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja obstawiam chłopaka u Impresji. :)

    Cyt, jeszcze caaały dzień czekać na Twojego sikańca? Łaaaj? ja chcę już wiedzieć ;)

    Katt :(

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, sikaj, trzymam Ridża. Strasznie podły egzemplarz mi się dostał. Wstałam na śniadanie, teraz leżę i zastanawiam się ile apapow mogę wziąć jednocześnie. Niestety okazało się, że nie mam nospy, a tu we wsi też brak :(

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 2295 2296 2297 2298 2299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ