X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 2 września 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinna byc za 2 tyg z racji ze u mnie to nie mozliwe bede za miesiac ..bo przeciez co ma byc to bedzie!

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 2 września 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos blejka o Malo nie zeżarlam olbrzymiego robaka ze sliwki

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa od razu przeedytowałam, bo myślę jedno (zaczynam 12), a piszę drugie ;)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 września 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Peps, cudne wieści! Kiedy masz serduszkową wizytę? :)

    To która następna? ;)
    Tylko bez wymigiwania się ;)
    ja chcę! :)

    Peps, jak ja się bardzo cieszę, jeeee! :)

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 2 września 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Baronowa od razu przeedytowałam, bo myślę jedno (zaczynam 12), a piszę drugie ;)
    Mi chodziło, ze dopiero zaczelas ciąże;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa nie wiem czy tak fajnie bo najlepszym meblem do wspinaczki jest mama :P ale nadrabia mega caluskami, ktore przychodzi i sama daje noo i oczywiscie juz samo obsluga cycka weszla w ruch.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 września 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik a co za problem? Czas na core ;)


    Te Wasze dzieciaki szybko rosną.

    Basik122 lubi tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 2 września 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik dokładnie tak jak pisze Cytrynka :) A nie pobawiłabyś takiej słodkiej królewny?

    Ciri ty coś kręcisz. Liwia ma 6 miesięcy? Wygląda, jak by miała z 10 :) Tak mocno się trzyma na nogach. Szok

    Basik122 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzu zaczela wstawac 1.5tygodnia temu a juz pierwsze kroki stawia za raczke. Wczoraj babci popisowke strzelila bo poszla wzdluz mnie i wziela babcie za raczke i trzy kroczki zrobila za raczke i dala jej buzi. Masakra... Staje juz na calych stopach a od chodzenia ma odciski na paluszkach.. Ale u mnie w rodzinie dzieci same chodzily w wieku 8-10 miesiecy.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 września 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, czym Ty ją karmisz, że taka szybka? :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim ;p nawet lody wpieprza ;D

    Teraz jestesmy na etapie 2 posilkow dziennie plus owoce i cycek ;)

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 2 września 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szoku. W ''moim kręgu dobrych rad'' półroczne dziecko można dopiero sadzać. Jak ma 5 to jeszcze ma leżeć, a na rękach trzymać półleżąco, bo żeby dziecku bioderek i kręgosłupa nie nadwrężać. Szwagierka urodziła koncem stycznia i dalej go trzyma leżąco. Słabo sam siedzi. Dlatego jestem zaszokowana że 6cio miesięczne dziecko chodzi

    Blondik lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 września 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi się podoba :) lubię normalne podejście do żywienia ;)

    Marz, dzięki za wirusy <3 teraz poproszę o Pepsowe :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzu Liwia sama nie siada. Siedzi jak usiadzie gdy stoi ale sama z czwaroka nie umie usiasc.... Wiesz dla jej dobra bylo by super jakby nie wstawala noo ale co? Mam przywiazac? Nie da sie... A na pol lezaco zobaczysz ze od 3 miesiaca bedzie Ci ciezko dziecko utrzymac bo bedzie takie ciekawskie. Choc tez znam dziecko pol roczne ktore lezalo plackiem i prawie w ogole sie nie przemieszczalo w wieku 6 miesiecy (syn mojej cioci)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Mi chodziło, ze dopiero zaczelas ciąże;)
    Wychodzi na to, że jednak nie tak dopiero. Ale ten czas leci O.o
    Potrzebuję gaci ciążowych, bo mi się guzik centralnie w pępkową bliznę po laparo wpija.
    Szukam też nowego opakowania na bolące cyce. Moja ulubiona firma z bielizną może bez problemu paczkę do USA wysłać, ale nie mają biustnoszy do karmienia, ehh. Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę, co oferuje staniki AVA do karmienia? (Maczku, może Ty?)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę, Basik. Ani sadzanie na siłę wśród miliona poduszek, ani ograniczanie nie jest dobre. Natura sama wie, co robi. Jeśli dziecko wstaje, to znaczy, że ma na tyle silne mięśnie, że sobie z tym poradzą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzej z kregoslupem. Umnie w rodzinie wszystkie mamy problemy z kregoslupem i niestety lekarz wsklania sie ku temu ze moze to byc przez za szybka pionizacje. Noo ale dowodo nie ma...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kręgosłup utrzymują mięśnie i to od nich bardzo dużo zależy. Jak coś jest niebezpieczne dla ciała, to zwykle mięśnie albo blokują ten ruch, albo zwyczajnie czujemy ból. Zakładam, że każdy, nawet dziecko, nie ignoruje bólu.

    Wątpie, żeby wieki temu ludzie znali te teorie i się nimi przejmowali, a mieli zdecydowanie zdrowsze plecy niż my obecnie. Do mnie często te dzisiejsze porady nie trafiają. Ale ja to ja. Po prostu wierzę, że ciało ludzkie nie jest głupie. Trochę nie doceniamy własnych instynktów, a powinniśmy moim zdaniem bardziej im ufać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na pewno. Nawet fizjoterapeuci mowia ze ze jak dziecko robi cos samo to mamy nie zatrzymywac. Ale pamietajmy ze krzywizny kregoslupa tworza sie dopiero jak czlowiek zaczyna sie poruszac. A kostnienie nastepuje od urodzenia prawie do konca wiemu dokrzewsnia. Zatem jesli sa za miekkie kosci jak cos zaczynamy robic moze sie zdarzyc tak jak jest u nas ze za duze sa wygiecia w kregoslupie.

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 2 września 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem jak dziecko się napina do siadania, to trzeba mu pozwolić. Szwagierce dziecko chce siedzieć, tylko ona go kładzie, a że jest bardzo grzeczny to szybko zabawia się zabawką. Rozbraja mnie teściowa, która w kólko jej powtarza, że jest za mały do siadania. 8mio miesięczne dziecko za małe? To już kawał chłopaka

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
‹‹ 2326 2327 2328 2329 2330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ