X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wolno przeszkadzac bo potem dzieci nie chca sie uczyc i probowac. Ale sa dzieci ktore nawet majac 10 miesiecy nie siadaja (pamietajmy ze samodzielny siad nie jest to podciaganie sie do siadu tylko z lezania siadanie.)

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 2 września 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra, to AVA ma staniki do karmienia? O kurczę, nie wiedziałam! To sama muszę sobie takich poszukac.

    Kłaść na siłę dziecko, które chce siadać? Bez sensu...

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Impra, to AVA ma staniki do karmienia? O kurczę, nie wiedziałam! To sama muszę sobie takich poszukac.
    No ba! Na Allegro dostaniesz w dobrej cenie :) Nawet te same niektóre wzory, co mają w zwykłej kolekcji :)

    Maczek lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 2 września 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem, dlaczego jeszcze tego nie ogarnelam. Dzięki za oświecenie:)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie ROZJEBALAM MATRYCE w telefonie, moze mnie nie byc dluuugo na forum...

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 września 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ;(

    Ja co do rozwoju dzieci mam podobne zdanie. Nie ma co blokowac. Wrecz przeciwnie powinno sie stymulować. Tylko z umiarem wszystko of kors.


    Impra nie znam sprzedawcy ktory wysyla tak daleko. Ale moze zapytaj u zrodla? Tzn u producenta. Czy jest szansa na wysyłkę za wielka wode. W dobrej cenie. Moze sie uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, sporo wysyła, jak się poprosi. Bardziej chodzi mi o zaufanego sprzedawcę, bo nie chcę robic zakupów (a od razu będą w dużej ilości) w ciemno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    A jakiś zastępczy model?
    brak, moje telefony wszystkie smiercia ostateczna konczyly zywot. musze kupic matryce i wymienic, najwczesniej kontakt ze mna bedzie we srode.

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 2 września 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, chyba za wcześnie na chodzenie. Skonsultuj to że specjalista. A gdzie raczkowanie i siadanie? Ja po konsultacji z rehabilitantka i po opierdzieli na forum nawet Madzi nie prowadzę za rączki. Rozumiem, że córcia chce, Madzia też. Ale dopóki nie ma siły robić tego samodzielnie nie pomagaj. Nauczy się złej pozycji (z wypchnietym brzuszkiem i klata ). Zbyt wczesna pionizacja przyczynia się do problemów z kręgosłupem i dzieci mają krzywe nóżki. Najlepiej niby jakby dziecko wyłącznie raczkowalo do 11 miesiąca.
    Nazarlam się nutelli, a humor nadal do dupy. I ta migrena. ...
    Gratulacje dla wszystkich w dwupaku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 20:59

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona juz raczkuje, od prawie miesiaca, tylko nie siada, ona staje przy wszystkim SAMA. Ja jej nie pomagam, chodzi przy wszystkim sama, w lozeczku staje, na podlodze przy zabawkach staje, przy lozku staje, przy krzeselku staje i idzie.

    Ortopeda wie o tym, fizjoterapeuta tez jak rowniez jej neurolog. Nie powinna ale jak ona sama to bym musiala ja pasami przywiazac wiec sie nie da. jedyne co moge poprawiac pozycje ale robi to poprawnie wedlug nich wiec nic wiecej nie moge zrobic.

    A jak wstaje to czasem musze ja przytrzymac i tym sposobem wczoraj zrobila kroki. U dziecka nie ma czegos takiego jak za wczesnie jesli samo cos robi.

    Blondik, Impresja lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 września 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Ale mi bęca wywaliło wczoraj wieczorem.
    Dzisiaj pełne 11 tygodni.
    Aż tak szybko? O.o
    pokaż brzuch :) i pozostałe ciężarówki, też pokazywać :D

    Blondik, macduska lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 2 września 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, no to wszystko ok:) torpeda ci się trafiła

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    pokaż brzuch :) i pozostałe ciężarówki, też pokazywać :D
    No fucking way :D
    Takie cuda to poza publicznymi forami ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra z tego co pamietam mamy podobna figure wiec nie ma sie czego wstydzic tylko pokazywac :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Impra z tego co pamietam mamy podobna figure wiec nie ma sie czego wstydzic tylko pokazywac :D
    Pokazywać to i owo mogę, ale nie na publicznym forum :P

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 2 września 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri Liwia rozwija sieidentycznie jak moja Haniula, też już przy wszystkim wystawała jak miała pół roku. I tak jak mówicie, nie da się zatrzymać dziecka jak robi coś samo.

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma, Basik jestem, jestem.
    Cały czas Was podczytuję, ale ponieważ nie mam nic ciekawego do powiedzenia, to śledzę Was wszystkie z ukrycia :P

    Oczywiście strasznie się cieszę z nowych wiedźmiątek i gratuluję :)

    A co u mnie? Wywołana do odpowiedzi, informuję, że Pan Dzidziuś rozwija się wręcz książkowo :) Znaczy to, że zaczął raczkować, siadać i wstawać w odpowiedniej kolejności. Wstaje przy czym tylko się da, próbuje już też stać sam bez trzymanki. Jak go chcę potrzymać, to ze złością odsuwa rękę, więc tylko mogę go asekurować z daleka bezdotykowo :P
    Aktualnie jest na etapie chodzenia przy zabawkach - używa zabawki jako pchacza i tak drepta :D Przy szczeblach z kojca ćwiczy stanie na jednej nodze i trzymanie się jedną ręką :D No i oczywiście spina się po nas do stania i skakania :P tańczy przy stoliku edukacyjnym i ogólnie to chwili nie usiedzi... :P
    Aż strach pomyśleć co będzie, jak zacznie sam biegać, nie chodzić - biegać. Podejrzewam, że chodzić to nie będzie bo to dla niego byłby zbyt wolny sposób poruszania się :P Już teraz na czworakach zasuwa jak mała torpeda, całe lato tak szybko zwiewał z namiotu, że we dwójkę mieliśmy biedę go upilnować :P

    A oto Pan Dzidziś:
    094cd8b5be520bd1med.jpg

    Impresja, Baronowa_83, marzusiax, Cytrynka_, Basik122, Emma80, WiedźmaMaKota, kattalinna, ciri22, Blondik, myshka84 lubią tę wiadomość

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 2 września 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam, że nas podglądasz ;) Kacperek jest uroczy i tak jak Hanka, dziecko-torpeda ;)
    Buziaki dla Was :*
    Amelcia a na jednym dzidziusia kończycie, czy idziecie za ciosem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 12:19

    Cytrynka_, Baronowa_83, kattalinna, Basik122, ciri22, Blondik lubią tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 września 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne te Wasze dzieci :) takie do schrupania :D

    Ja od dziś zaczynam zbieranie punktów na cionszunie. Dawno objawów nie zaznaczałam, a tu kreatywność potrzebna nagle ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cudowne dzieciaki <3

    Edek: Z przerwami ale spalam do 8:30 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2016, 08:58

‹‹ 2327 2328 2329 2330 2331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ