Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam Was i wspólnie zaśpiewam UDROŻNIONA UDROŻNIONAAAAAA

    Maczek, Basik122 lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar a jaki test robiłaś? ;)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva82 wrote:
    Mar a jaki test robiłaś? ;)

    Stawiałam na obecność cycków ;p ale Mar się nie odniosła jeszcze do mojej wiadomości ;p

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byle żeby nie robiła testy na menopauze ;-D

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar? :D

    Yousee no super :D. Zdaj relację jak było. Bolało coś?

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee właśnie, opowiedz coś więcej jak wyglądało badanie z Twojej perspektywy. Też było takie bolesne jak u Mar?

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1843

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie daliście się nabrać baby jedne :D no tak większość z Was zna moją zasadę "żadnych testów przed @"

    Yousee dałaś rade:) dostałaś jakis antybiotyk? Ja brałam po zabiegu lactovaginal u piłam dużo kefirow żeby się ustrzec Ibisha

  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Rzeszowie zapowiadają się białe święta :P Właśnie sypie śnieg :)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    No nie daliście się nabrać baby jedne :D no tak większość z Was zna moją zasadę "żadnych testów przed @"

    Yousee dałaś rade:) dostałaś jakis antybiotyk? Ja brałam po zabiegu lactovaginal u piłam dużo kefirow żeby się ustrzec Ibisha

    My nie som takie głuptole, jak żeś myślała! :) 3 dni do Ridża, a ta nam pociska takie fleki ;p

    Maczek, Blondik lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva82 wrote:
    W Rzeszowie zapowiadają się białe święta :P Właśnie sypie śnieg :)
    U mnie też prze moment waliła śniegiem ale białych świąt bym nie chciała :-)

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolało mnie w sumie z 10 sekund, bałam sie ze bedzie gorzej, ale do przeżycia. Całość trwała moze z 7 minut, ale potem leżałam 2 godz. po zastrzyku znieczulajacym.
    Nie dostałam antybiotyku :( mam nadzieje ze nic sie nie stanie bez niego.

    Na szczęście to juz za mną i najważniejsze że nie odebrali mi nadziei :)

    Basik122, Eva82, momo1009, WiedźmaMaKota, Maczek, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Cześć, dzięki za kciukasy.
    Mój człowieczek urósł o 3 mm i CRL dzisiaj wynosi 8,1 mm, co jest zgodne z wiekiem na swuwaczku (6+5 tc). Serduszko pięknie bije, FHR 120 ud/min.
    Trochę się tym zmartwiłam, że to za mało, ale gineks mówi, że to jeszcze norma. Co ma być, to będzie, nie? :)

    Yousee, teraz skupiam się w trzymaniu kciuków na Tobie.

    P.S. Przyznać się cioci Laudzie, kto testuje wkrótce?? Pamiętam, że w święta kilka czarowniczek miało sikać na magiczne różdżki testowe ;)

    Gratuluję Lauda :)
    Trochę mnie wystraszyłaś jednak, byłam dzisiaj na usg, co prawda nie u swojego lekarze i ciąża wg usg to 6 tydzień 6 dzień, mój mały człowieczek ma 9 mm a FHR to 100 ud/min. Pytałam trzy razy czy wszystko ok, mówiła że tak. Skoro Twój lekarz mówi, że bicie serca Twojej fasolki jest jeszcze w normie, to mojej pewnie już nie.. niepotrzebnie też zaczęłam czytać na ten temat jak wyszłam i trochę się podłamałam i zaczęłam panikować :(

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya, znalazłam w necie że do 13 tyg nie ma znaczenia ile jest uderzeń.
    Dziewczyny wiecie cos wiecej?

    Shibuya lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    Gratuluję Lauda :)
    Trochę mnie wystraszyłaś jednak, byłam dzisiaj na usg, co prawda nie u swojego lekarze i ciąża wg usg to 6 tydzień 6 dzień, mój mały człowieczek ma 9 mm a FHR to 100 ud/min. Pytałam trzy razy czy wszystko ok, mówiła że tak. Skoro Twój lekarz mówi, że bicie serca Twojej fasolki jest jeszcze w normie, to mojej pewnie już nie.. niepotrzebnie też zaczęłam czytać na ten temat jak wyszłam i trochę się podłamałam i zaczęłam panikować :(
    Mnie gin powiedział że martwić trzeba się kiedy na tym etapie ciąży 6w6d serduszko bije poniżej 90 :-)

    Shibuya, lauda. lubią tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwolę się wtrącić, jako że czasem Was podczytuję, ale nigdy się nie udzielam ;) Moja malutka w 7t5d miała FHR 139 (teraz ma 8 miesięcy), ale na pewno wszystko jest w porządku, po prostu dzidzia była zrelaksowana :P Nie martwcie się na zapas, naprawdę, w niczym to nie pomoże :)

    Shibuya, lauda. lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski!

    A ja też byłam dzisiaj na podglądaniu mojego malutkiego człowieczka :)
    Ma już przeszło 13 mm. Było wiać ładnie główkę, a lekarz nawet widział zawiązki rączek i nóżek :D
    Mówił, że on nawet widzi już takie szczegóły jak nosek i żuchwę. Dla mnie to oczywiście wszystko nie było widoczne. Serducho waliło jak szalone (moje przy okazji też) :D

    Pytaliśmy o sprawdzania tętna dzidziusia, to powiedział, że jeśli nie ma wątpliwości czy wszystko jest w porządku to przed dwunastym tygodniem nie powinno się niepotrzebnie "robić Dopplera"

    Ale fajne uczucie zobaczyć takie małe serducho walące jak szalone :D :D :D

    Za chwilę wkleję fotę w pamiętniku :D

    nick nieaktualny, Yousee, lauda., Basik122, WiedźmaMaKota, Emma80, Maczek lubią tę wiadomość

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytam, że na tym etapie to od 110 do 150, a poniżej to albo wady rozwojowe płodu albo ryzyko obumarcia. W książce którą mam "w oczekiwaniu na dziecko" z kolei piszą, że w 6 tygodniu serduszko dziecka bije 80 razy na minutę.
    Już sama nie wiem w co wierzyć, ale mimo wszystko zaczęłam się martwić.
    Wizytę u swojego lekarza mam 9 kwietnia, więc na szczęście niedługo, zobaczę wtedy czy wszystko jest ok. Ale jak wyszłam od lekarza zafascynowana i wniebowzięta, tak teraz boję się cieszyć

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czytaj nic na ten temat! Będzie wszystko dobrze, a jak będziesz się zamartwiać to nie pomożesz fasolowi.
    Luz w dupie i pozytywne nastawienie :)

    Shibuya, lauda., Maczek lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za wsparcie, faktycznie za dużo czytam, już dostałam opiernicz i zakaz od męża i mamy :) chociaż ciężko mieć LWD przy takim małym człowieczku :P

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie unikniesz internetu, mądrych internetowych wskazówek i rad w ciąży ;) Ja wręcz przesadzałam, miałam w ciąży 16 USG i z 8 pobytów w szpitalu, wszystko mnie schizowało :D Myślałam, że skończy się w dniu porodu... Jasne :P Bóle brzuszka, nieodpowiedni kolor kupki, ulewanie, nieznany bliżej rodzaj płaczu, ząbkowanie. Martwić będziemy się już zawsze, jesteśmy matkami, niezależnie od tego jak długo już nimi jesteśmy :)

    Shinbuya, spokoju Ci życzę, choć wiem jak niełatwo o niego. Daj znać 9.04, na pewno wejdę i poczytam dobre wieści :) Czuję dziewczynkę, skoro takie niespodzianki od samego początku robi ;)

    Blondik lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ