X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się zdecydowała w pierwszej kolejności na ten trzeci wariant :D

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.iv.pl/images/26271909354860156663.jpg

    <3
    jakbym mogła urodzić psa razem z dzieckiem to bym się nie wahała <3

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałabym tego białego piesa :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Ja w tym cyklu nie nakręcam się wcale. Mój wykres jest jakiś popieprzony, a ten czub OF nadal nie wyznaczył mi krechy... Dżizas!!!

    Ale tak czy inaczej, ustaliłyśmy z Katarzyną oraz Zwei, że należy się nam wszystkim trochę zabawy i niniejszym zapraszam na "Ciążo-owu party", które odbędzie się 15 stycznia.
    Obowiązują szałowe suknie balowe, seksi fleksi oraz cyc-wcięcie-i-wygięcie :)
    Alkohol oraz inne napoje typu mleko dla zaciążonych we własnym zakresie.
    Ciao!
    Nie wiem czy wstęp jest wolny ale wpadam :D Wezmę duuużo alkoholu najlepiej wysokoprocentowego bimbru bo 16tego mam termin @ a owulki jak nie było tak nie ma więc będę tańczyć na stole i kieckę zadzierać :D

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małe psy to nie psy:), zazwyczaj są bardziej agresywne od tych wielkich i jest z nimi problem przy dzieciach, bo je wszystko wnerwia

    oto moja oaza spokoju 38kg Rufi, który pozwala dzieciom na wszystko, nawet na wkręcanie śrubek w dupkę;)

    fdb9db04876a0c79med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 08:49

    Eva82, Katarzyna87, Maczek, Maczek, lauda. lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz go uwielbiam!

    Kurcze czy też w weekend macie problem z mierzeniem temp.? Bądź w dni wolne? Ja w tygodniu mierze o 6 a w weekend nie mogę się zwlec i dziś zmierzylam dopiero o 10 a tu 37 stopni, nie wiem jak ro wpisywać i ile stopni odjąć ; (

  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ustawiony budzik, mierzę i idę spać dalej, a mierzę o 5:30. Nie mam większych problemów. Najlepiej zignoruj bo takie odejmowanie chyba też nie jest do końca wiarygodne.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łałałiła - czubek wyznaczył mi owulkę :)

    Maczek, lauda. lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładne to małe białe. Ale ja też wolę duże psy. Chociaż i tak najbardziej lubię koty ;) Póki co nie planujemy jednak żadnego zwierzaka, bo potem wyjazd w góry, czy gdzieś indziej to jest problem i trzeba albo go przestraszonego targać pociągiem, albo wciskać komuś pod opiekę... nie... Może kiedyś się dorobimy domu z ogródkiem, to i piesa się wtedy zgarnie :) I kota. I 5 chomików, czy coś :D

    Mi dzisiaj tempka zjechała. Trochę nam się z mężem smutno zrobiło, no ale cóż...

    Palec w dupę i czekam na Ridża, powinien wpaść za 3-4 dni. A potem się będziemy pytongować w jubileuszowym, piątym cyklu, może zaskoczy :P

    EDIT, 14:25: Teraz zmierzyłam tempkę z ciekawości i 36,96. Noż kurde. Wiem, że taką popołudniową to sobie mogę wsadzić, ale od kilku dni mam po południu ok. 37 stopni, a ja nigdy nie miewam takich temperatur, dobijam maks do 36,6. Zdecydowałabym się ta durna tempka, bo mnie już wkurza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 14:27

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umnie tez dzisiaj spadek, kolejny, bosh...co za wykres...

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wiesz co może oznaczać jednodniowy spadek temp.?
    ZAGNIEŻDŻOOOONA ZAGNIEŻDŻOOONA.. :)

    tego Ci życzę!

    Blondik, Maczek lubią tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    zuzzi wiesz co może oznaczać jednodniowy spadek temp.?
    ZAGNIEŻDŻOOOONA ZAGNIEŻDŻOOONA.. :)

    tego Ci życzę!

    Haha :D No kiedy ja już jeden miałam taki w tym cyklu :P Dwa razy się zagnieżdża? :P

    Okaże się jutro, czy moja wykresowa ekspedycja będzie się dalej wspinać na Matterhorn, czy przestraszy się śnieżycy i zacznie całkiem schodzić ze szczytu do doliny Ridża ;)

    Na razie znów siadłam jak głupia z tym termometrem w gębie i jest 37,19...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 16:33

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzzi, taka popołudniowa tempka to chyba na nic się zdaje... Ja też zmierzyłam przed chwilą i wyszło 37,28'.
    Baaaaardzo mnie denerwuje ten OF. Nic mi nie wyznacza, a kombinowałam już jak nie wiem co: obniżałam temp. lub zawyżałam, ignorowałam i nic... Jak jutro mi sukinkot nie zrobi krechy, to se sama pierdyknę.

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Zuzzi, taka popołudniowa tempka to chyba na nic się zdaje... Ja też zmierzyłam przed chwilą i wyszło 37,28'.

    No niestety jest do kitu. ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Baaaaardzo mnie denerwuje ten OF. Nic mi nie wyznacza, a kombinowałam już jak nie wiem co: obniżałam temp. lub zawyżałam, ignorowałam i nic... Jak jutro mi sukinkot nie zrobi krechy, to se sama pierdyknę.

    Hmm... a to bagno wczoraj to faktycznie takie lejące? Zobacz może, czy Ci nie dziabnie krechy, jak je wywalisz.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam "niagarę z pipki"... Już kombinowałam z bagnem. Nic.

    Edit: Jak zmieniłam wczorajsze bagno z W na K, to przynajmniej zmienił światło na czerwone. Może jutro pierdyknie kreskę, a 11 ja pierdyknę dwie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 17:29

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Wczoraj miałam "niagarę z pipki"... Już kombinowałam z bagnem. Nic.

    No kurde... To zostaw bagno jak było i może jutro się wykicha...

    EDIT: A zielone światełko zapala dziad zawsze, jak mu się śluz zaznaczy wodnisty albo rozciągliwy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 17:31

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha, u mnie też juz kolejny spadek na zagniezdzenie, blizniaki lub trojaczki jak nic;)

    Maczek lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Ja dzisiaj celowo wpisałam kremowy i dlatego mam czerwone. Jak ustawiam wodnisty to kasuje mi krechę i daje zielone światło...pojebaaany czubek ;p

    lauda., Justine M lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem :)
    przetestowałam dziś coś na miarę palca w dupie :) wiem, wiem nic nie jest takim antidotum na wszystko jak sławetny paluszek, ale może jednak.....:P
    Wierzcie mi, człowiek nie ma ochoty myśleć o owulkach, tempkach, wykresach, testach, objawach itp bzdetach :D
    Wystarczą zwykłe majtki wrzynające się w przedziałeczek, włażące wszędzie, gdzie nie powinny, przekrzywiające na wszystkie strony, jednocześnie za duże i za małe :P Dla utrudnienia jeszcze trzeba cały dzień być poza domem i najlepiej łazić jakiś czas po centrum handlowym. Nie ma szans na grzebanie w gaciach kiedy naokoło pełno ludzi :P
    Ale dziś miałam dzień hehehehe :P

    Kupiłam sobie za to ekstra czekoladki Karmello, albo na pocieszenie, albo na ucieszenie jeszcze nie wiem :P

    Maczek, lauda., Justine M lubią tę wiadomość

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ