X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Kurde, ale zauważylyście,,że za każdym razem jak umawiamy się na imprę z okazji testowania, to Ridż przychodzi dzień wcześniej? Kurde nooooo! Zapsuł mi moją studniówkę!

    Może chociaż Alexis do mnie jutro wpadnie...

    I że Ibisz nas ominie...


    To może termin trzeba trzymać w tajemnicy? ;) Wtedy może nas dziad nie ubiegnie. ;)

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    CHUJAJNOGA ;)

    W odróżnieniu od hulajnogi, bo prawdziwa hulajnoga to jest u mnie. Jedzie sobie w stronę zielonej kropki. Tylko nie wiem czyjej. Mam nadzieję, że zawróci na czas.... :D

    10cd2bac78d0849cmed.png


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 18:54

    zwei_kresken lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma80 wrote:
    To może termin trzeba trzymać w tajemnicy? ;) Wtedy może nas dziad nie ubiegnie. ;)

    Masz rację, trzeba go jakoś zahasłować. Rzucajcie propozycje

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Kurczę, że też do mnie nie przybłądził się szczeniaczek...
    podrzuce ci mojego meza :P odrazu ci jakiegos sprowadzi :P on jak widzi pieska od rauz aa moze.. juz bym miala tu schronisko :P

    lauda. lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to dobrze, że Twój mąż nie jest moim, bo na 100% mielibyśmy w domu schronisko. Ja to bym brała wszystko jak leci. Ostatnio nawet pałętał się jakiś kogut i też go chciałam zabrać, ale znalazł się właściciel :) Nawet kanarka mam z odzysku :P

    Ania_84, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze nasz ridz dzisiaj nasza cala 3 odwiedzil....jak on to zrobil??? Pazury ma rzeczywiscie odzibliwe ;);)

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że jak Was już opuści to nie przyjdzie do mnie 22.01 z 3-krotną mocą :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma mowy o mocy...mnie meczy jak nigdy laze po scianach od rana...wiec Ciebie nawiedzi zmeczony i spokojny;) co najwyzej pazury mu podrosna;);)

    Marribell lubi tę wiadomość

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    Nie ma mowy o mocy...mnie meczy jak nigdy laze po scianach od rana...wiec Ciebie nawiedzi zmeczony i spokojny;) co najwyzej pazury mu podrosna;);)

    Mnie na szczęście męczy tylko przez 2 dni.. a potem jest strasznie niezdecydowany, czy już iść, czy zostać.

    Dziewczyny...od dwóch dni straaaasznie nic mi się nie chce... Powinnam się pakować a jestem w lesie. To przesiadywanie na tej stronie strasznie mnie nakręca. Zaczęłam już nawet oglądać galerię pozytywnych testów ciążowych. Na wyjazd biorę 2 testy ale mam przeczucie, że Ridż świnia przebrzydła popsuje mi jak zawsze wyjazd.... On nas ciągle szpieguje i podsłuchuje a potem psuje nam party... Musimy na niego wymyślić zasadzkę.

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOchana tez bym miala schronisko..bo ostatnio chcialam adoptowac kotka zamputowana nozka.. a mamay juz jedna kicie adoptowana..ale w tym momencie nie wiadomo czy niebedziemy musieli sie wyprowadzic bo zaczyna sie sprawa spadkowe.. to gdzi eja pozniej jak cos pojde do bloku z dwoma psami , kotem :D i mezem :P

    u mnie juz niedlugo Ridż zawita bo czekolade pochlaniam :P

    Amelcia lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, dziewczyny! jutro pijemy tez za moje idealne wyniki z genetyki;) dziś bylam u gina;) mamy działac i się nie stresować, wszystko jets ok;) w środę zaczynam monitoring;)


    a dziś winko;)

    tralalal;)

    Ania_84, mar, Maczek, lauda., zwei_kresken, Katarzyna87, Emma80 lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam świetną zasadzkę poprostu wszystkie zaciążymy i Ridż bedzie bezrobotny

    Blondik, lauda. lubią tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Ridżu już nie lubi trójkącików i przerzucił się na czworokącik:D Coś piszecie, że nie jest łagodny w tym miesiącu a mnie wyjątkowo łagodnie (jak na moje ridżwowe stany) potraktował, ba - mogę nawet chodzić! Mam taką teorię, że może rozłożył siły na nas wszystkie (za co Was baardzo przepraszaam)
    http://www.iv.pl/images/48040632990014103443.jpg


    ps. uwielbiam tę kobietę -> https://www.youtube.com/watch?v=28IyNdnVCPI&feature=youtu.be

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 20:07

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie też przyszedł ten stary Ridż, oryginalny, łagodny. Tylko biednej Zuzzi trafił się nowy, niewyżyty.

    Maczek lubi tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    Nie ma mowy o mocy...mnie meczy jak nigdy laze po scianach od rana...wiec Ciebie nawiedzi zmeczony i spokojny;) co najwyzej pazury mu podrosna;);)

    Biedactwo, nowy Ridż ode mnie przelazł na Ciebie...

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie zuzzi męczy mnie jak nigdy! coś w tym jest...może tymi okropnymi długimi pazurami mnie szarpie od środka brrrr

    szczęśliwe te , do których przyszedł stary ten po liftingu jest nieznośny!!!!!!

    Maczek lubi tę wiadomość

  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Czyli Ridżu już nie lubi trójkącików i przerzucił się na czworokącik:D Coś piszecie, że nie jest łagodny w tym miesiącu a mnie wyjątkowo łagodnie (jak na moje ridżwowe stany) potraktował, ba - mogę nawet chodzić! Mam taką teorię, że może rozłożył siły na nas wszystkie (za co Was baardzo przepraszaam)
    http://www.iv.pl/images/48040632990014103443.jpg


    ps. uwielbiam tę kobietę -> https://www.youtube.com/watch?v=28IyNdnVCPI&feature=youtu.be
    Mój Ridż też jest łagodny, normalnie dzisiaj bez żadnych tabsów :P Chyba ta luteina w moim przypadku działa cuda.
    To ja też się dopisuję do kalendarza Ridża na dzień dzisiejszy.

    Starujemy równo z nowym cyklem zamiast testować jutro rano :D Ciążo-owu party zamieniło się na Ridż-Party

    Dzisiejszy dzień można nazwać jego imieniem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 20:44

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    dziewczyny, dziewczyny! jutro pijemy tez za moje idealne wyniki z genetyki;) dziś bylam u gina;) mamy działac i się nie stresować, wszystko jets ok;) w środę zaczynam monitoring;)
    a dziś winko;)
    tralalal;)

    Blondik, to wspaniałe wiadomości! Gratulacje i do dzieła! Lataj na pytongu ile się da ;)
    P.S. Ja też dzisiaj winko. Dwa tygodnie nie piłam nic, to teraz mogę dzioba umoczyć. Jutro mojego dziadziulka urodziny i też dzioba umoczę.
    BTW. U mnie styczeń baaardzo obciążający (w sensie finansowym i moczenia dzioba). Nie dość, że to po świętach, to jeszcze cała rodzina to same kozy. Babcia, dziadek, dwóch braci mojej mamy, moja mama, a następnie dzień babci i dziadka...

    Blondik lubi tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę nakrętkę!
    Plamię na brązowo, tempka poranna niska, ale popołudniowa wysoka i chce mi się rzygać

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyzby ridz piecioma na raz bedzie obracac?

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ