X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1463 947

    Wysłany: 14 września 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia1986 wrote:
    Zrobiłam siłacza , takiego na szybko z drugiego moczu biały oczywiście , poleciałam na betę bo juz nie chce kolejnych 3 dni marzeń ...
    Zapisana juz jestem do 3 rożnych lekarzy w najbliższym czasie :/
    W jaki sposób wybierałaś lekarzy? Ktoś ci polecił czy po opiniach w Internecie?

    Na deficycie kalorycznym:
    10.04 68,90 kg
    06.03 70,95 kg
    24.02 72,00 kg

    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 14 września 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nadrobie Was jak w końcu usiądę,teraz tylko szybka relacja:
    No to tak,na dniach zaczne plamic/krwawic. Dostane mocniejszy okres bo endo mam grube. Prawdopodobnie nie doszlo w pelni do zagniezdzenia. Wizyta 5 października po krwawieniu. Wtedy zobaczymy jak pracuja jajniki i jak starania dalej(czy stymulujemy). To była ciaza biochemiczna,powinnam sama sie oczyscic. W razie W mam pisac smsa do dr.
    To czekam nadal..cwiczyc do wizyty nie mogę.

    Przedszkolanko, trzymam kciuki żeby noey cykl rozpoczął się szybko, z zielonym światłem na starania, będzie dobrze :) przykro mi że tak wyszło, ale przynajmniej dzisiejsza wizyta po Twojej myśli.

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    W jaki sposób wybierałaś lekarzy? Ktoś ci polecił czy po opiniach w Internecie?
    1) jest ordynatorem szpitala w moim miescie , chce miec kogos na miejscu w razie czego (polecany był przez znajomych )
    2) z polecenia dziewczyny ktora miała taki sam problem jak ja i ja wyleczył w 2 cykle !!! Muszę jechać do niego 200 km ale przyjmuje w 3 wojewódzkich miastach i tam był szybki termin , pracuje w klinice niepłodności i szpitalu
    3) internet - klinika niepłodności 150 km od domu :/
    4) mój ginekolog któremu ufam ale nie pracuje w żadnym szpitalu on mnie monitoruje

    Generalnie całe nadzieje pokładam w nr 2

    Trochę świruje hehe ale mam misje

    koktajlowa lubi tę wiadomość

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 14 września 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia my z moim M też tak dokładnie mówimy "mamy misje" :) :) :)

    Isia1986 lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ujemna :/ .... Czekam na @

    Iga66 lubi tę wiadomość

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 14 września 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia1986 wrote:
    Beta ujemna :/ .... Czekam na @
    Przykro mi :( i trzymam kciuki za kolejny cykl

    Isia1986 lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 września 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgoo,Sung,Isia,Makalotia przykro mi...chyba dane nam spotkac sie jeszcze..

    Meggs no i jak u Ciebie? Kurcze @ z takim progiem juz?? I ja tak samo wszystko wolę zbadać od razu..

    Almond gratuluje <3

    Monia witaj <3 i my się znamy sprzed 4 lat :* u mnie jak juź doczytalas lub nie- biochemiczna ..pewnie pazdziernik to bedzie sprawdzanie,badanie co poszlo nie tak a dopiero od listopada ruszę..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka. Ze złych wieści biochemiczna najlepsza. Ściskam:*

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 14 września 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Przedszkolanka. Ze złych wieści biochemiczna najlepsza. Ściskam:*

    Racja! Przedszkolanka, mam nadzieję, że jednak zielone światło będzie na październik. Ale dzisiejsza wizyta chyba pomyslna? O to chodziło prawda? :)

    Mój progesteron w 7 dpo 14,3 ng/ml. Szału nie ma, ale myślę, że w zupełności wystarczy mojemu maleństwu <3

    Meggs, przedszkolanka:), Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 14 września 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Kozgoo,Sung,Isia,Makalotia przykro mi...chyba dane nam spotkac sie jeszcze..

    Meggs no i jak u Ciebie? Kurcze @ z takim progiem juz?? I ja tak samo wszystko wolę zbadać od razu..
    Powiem Ci tak. Ja już nic nir rozumiem. I jak tak dalej pódzie to wyląduję w psychiatryku. Wczoraj jasne brązowe plamienie. Skąpe. I tyle. W nocy i na rano bóle brzucha jak na @ i plamienie wieksze, brunatne, ciemne. A tak od 9 rano znów brak bólu brzucha, plamienie co raz jaśniejsze, taka kawa z mlekiem (z duzą ilościa mleka) i tylko jak sobie pogmeram je w srodku. Takze ja nie rozumiem nic. Grzecznie sobie czekam na rozwoj wydarzen.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 września 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczyny,z tego najgorszego to te wieści akurat dzisiaj wyszly tak jak chciałam(pierwsze co spytalam na wizycie to czy obejdzie sie bez szpitala i aż odetchnęłam). Teraz czekam na @ choć nie ukrywam,że trochę się boję bólu..
    Najmlodsza i jak da zielone w pazdzierniku to chyba bedzie za pozno albo naturalnie(bo na clo za pozno bedzie chyba) no chybaaaa ze zobaczy pieknie pracujace jajniki to wtedy kto wie ..;)
    Wynik masz ladny,więc zaciskam kciuki i odliczam tydzień :)

    Meggs jeżeli po 3 dniach minie to implantacja typowa. Jak się rozkręci to @. Aczkolwiek coś mi się nie chce wierzyć.. póki co pozostaje czekac.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 14 września 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs tylko spokój może nas uratować.

    Meggs lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 września 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko ciesze siie ze obylo sie bez szpitala. Oby szybko @ przyszla. Szybka i bezbolesna w miare. Trzymam kciuki za nowy cykl. Od rana o Tobie myślałam co sie dowiedzialas u gina.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 14 września 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakis sprawdzony sosob na czyraka? Cholerstwo mi wyskoczyło (nawet nie pytajcie gdzie) i boli, duze..
    Bylam wczoraj u gina, zrobil nowa cytologie, powiedzial ze moze od nadzerki mamy problem z zajsciem w ciaze bo nadzerka jest dosc duza, cos tam niezrośnięte?
    Ale powiedzial tez ze dobrze ze sie nie zastosowalam do zapecenie i nie wypalilam jej. Powiedzial ze on juz takich metod nie stosuje, tylko wymrazanie
    Czekam 2tyg na wynik cytologii, jak bedzie kiepski to wymrazam. No nic, tyle czekam ma ciaze wiec jak poczekam jeszcze troche to nic sie nie stanie a ta nadzerke bede miala juz z glowy.
    Nie robil mi usg, nawet nie zalezalo mi za bardzo. Teraz to tak sobie mysle zeby przypadkiem w tym cyklu nie zaskoczyło.
    Wczoraj popoludniu blizej wieczora dużo krwi w sluzie, az sie wystraszylam bo przewaznie mialam lekkie plamienie po badaniu ginekologicznym wlasnie przez ta nadzerke. A tu tyle tego , jakby mi sie okres zaczal. Dzisiaj ciemny sluź. Ale bardzo rozciagliwy (16dc, test owulacyjny pozytywny w 9dc i jeszcze kilka dni pozniej) O.o

  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 14 września 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    A testujesz?
    Testowałam dziś. Biel :(

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 14 września 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia1986 wrote:
    1) jest ordynatorem szpitala w moim miescie , chce miec kogos na miejscu w razie czego (polecany był przez znajomych )
    2) z polecenia dziewczyny ktora miała taki sam problem jak ja i ja wyleczył w 2 cykle !!! Muszę jechać do niego 200 km ale przyjmuje w 3 wojewódzkich miastach i tam był szybki termin , pracuje w klinice niepłodności i szpitalu
    3) internet - klinika niepłodności 150 km od domu :/
    4) mój ginekolog któremu ufam ale nie pracuje w żadnym szpitalu on mnie monitoruje

    Generalnie całe nadzieje pokładam w nr 2

    Trochę świruje hehe ale mam misje
    Isia skad jestes i co to za specjalista bedzie?

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 14 września 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Tak dziewczyny,z tego najgorszego to te wieści akurat dzisiaj wyszly tak jak chciałam(pierwsze co spytalam na wizycie to czy obejdzie sie bez szpitala i aż odetchnęłam). Teraz czekam na @ choć nie ukrywam,że trochę się boję bólu..
    Najmlodsza i jak da zielone w pazdzierniku to chyba bedzie za pozno albo naturalnie(bo na clo za pozno bedzie chyba) no chybaaaa ze zobaczy pieknie pracujace jajniki to wtedy kto wie ..;)
    Wynik masz ladny,więc zaciskam kciuki i odliczam tydzień :)

    Meggs jeżeli po 3 dniach minie to implantacja typowa. Jak się rozkręci to @. Aczkolwiek coś mi się nie chce wierzyć.. póki co pozostaje czekac.

    To w tych złych wieściach te są najlepsze.
    W takim razie zobaczymy się na kolejnym testowaniu ;)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 14 września 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia1986 wrote:
    Beta ujemna :/ .... Czekam na @
    Przykro mi.. to czekamy razem.. :(

    Isia1986 lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 września 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia na dniach ma być,ale że endo mam grube to się juź boje. No ale wolę to niż szpital. Zresztą dr mówil,że za mala ciąża na czyszczenie a płyn się poza macice nie wylał. No i oni starają sie jak najmniej ingerowac bo później cięźej zajść w ciążę.

    Ola ale Ty przed @,po teście czy jak teraz?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 14 września 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Powiem Ci tak. Ja już nic nir rozumiem. I jak tak dalej pódzie to wyląduję w psychiatryku. Wczoraj jasne brązowe plamienie. Skąpe. I tyle. W nocy i na rano bóle brzucha jak na @ i plamienie wieksze, brunatne, ciemne. A tak od 9 rano znów brak bólu brzucha, plamienie co raz jaśniejsze, taka kawa z mlekiem (z duzą ilościa mleka) i tylko jak sobie pogmeram je w srodku. Takze ja nie rozumiem nic. Grzecznie sobie czekam na rozwoj wydarzen.

    Meggs jeśli okaże się, że jesteś w ciąży,to daję sobie monopol na trzy kopy w Twój tyłek za tę panikę i podawanie się w 3 cs. Oczywiście najpierw Ci jednak pogratuluję :)

    Przepraszam, jeśli te słowa są za mocne, znów mam dzisiaj nerwy, tak jak wczoraj. Łatwo wyprowadzić mnie z równowagi, gdyby wszyscy w moim mieście jeździli kabrioletami toby to sami usłyszeli. .. co ja się dzisiaj nawyzywalam w tym samochodzie.. może tu juz jest potrzebny psychiatra? :(

    przedszkolanka:), Meggs lubią tę wiadomość

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ