X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 14 września 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    almond97 wrote:
    Hejka! Miałam robić test dopiero po terminie @ ale nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj już po naciskach męża. ;) Cień się pojawił (22dc), dzisiaj powtórzyła czyli w 23 dniu cyklu i ta kreseczka zrobiła się wyraźniejsza. W poniedziałek pojadę na betę. Trzymajcie kciuki, żeby to nie były fałszywe kreski. :)
    Trzymam kciuki za betę :)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 września 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Podczytuje Was jakis czas i postanowilam sie udzielic ;) jestem mama cudownej Julki 3 letniej. Staralismy sie o nia 1.5 roku. Ja pco i brak owu , dlugie cykle. Maz bardzo slabe nasienie. Podobno naturalnie dziecka miec nie bedziemy a jednak mamy Julke . wiec mam nadzieje ze Bog nam da jeszcze jedno zdrowe dzieciatko. Aktualnie 2 cykl staran. Po porodzie cykle regularne , objaey owulacji sa czego nie bylo starajac sie o Julke wiec mam nadzieje ze owu mam.

    Sung, Nona, iwwk, Ariette1983, speakyourmind93 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Almond97 super :D chyba wcześnie miałaś owulację, co? To trzymam kciuki za tę betę ;) czekam na wieści w poniedziałek :)
    Myślę, że między 10-12dc na bank była. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 10:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się tylko kolejnej ciąży biochemicznej... Ale w razie 'w' biorę duphaston.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 10:19

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 14 września 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulii wrote:
    Dziewczyny ja dopiero od poniedziałku biorę pierwszy raz dupka, i tak dziwnie się czuje że szok. W nocy raz mi gorąco raz zimno... dziś dopiero około 2 w nocy z tego powodu zasnęła. Cały czas czuje taki ścisk w podbrzuszu jakby miała być zaraz @. Trwa to już od środy wieczorem, a przewidywany termin na okres to dopiero 24.09. Nie umie usiedziec normalnie w miejscu.

    Makalotia, test jeszcze powtórz, może za parę dni coś wyjdzie :) Poza tym co do studiów, to pamiętam że miałam też u siebie na roku kobitki w ciąży i zawsze miały że wszystkim chody :D szczególnie jak już brzuch było bardziej widać :)


    To normalne ja pierwszy miesiąc przy dupku czułaś się masakrycznie mdłości bolescie skurcze armagedon byłam pewna ze to ciąża wręcz.

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 14 września 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    almond97 wrote:
    Hejka! Miałam robić test dopiero po terminie @ ale nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj już po naciskach męża. ;) Cień się pojawił (22dc), dzisiaj powtórzyła czyli w 23 dniu cyklu i ta kreseczka zrobiła się wyraźniejsza. W poniedziałek pojadę na betę. Trzymajcie kciuki, żeby to nie były fałszywe kreski. :)


    Gratulacje :)

    U mnie tak jak przewidywałam negatyw:(

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia kciuki!

    Almond a znasz przyczynę Twoich cb i cp?

    Kozgo, jeszcze próbujemy za 2 dni!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Monia kciuki!

    Almond a znasz przyczynę Twoich cb i cp?

    Kozgo, jeszcze próbujemy za 2 dni!
    Ciąże biochemiczne nie mają takowych przyczyn, one zdarzają się nawet u zdrowej kobiety, przeważnie są to nieprawidłowości w zarodku tak mi powiedział lekarz. A skąd ciąża pozamaciczna, nie mam pojęcia. Jeden lekarz mi powiedział, że mogły być to zrosty po endometriozie, ale czy to prawda, nie mam pojęcia zostaje gdybać. Mam nadzieję, że teraz już będzie ok.

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 14 września 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Monia kciuki!

    Almond a znasz przyczynę Twoich cb i cp?

    Kozgo, jeszcze próbujemy za 2 dni!


    To 11dpo bądźmy realistami :) u mnie już nie zaskoczy wiedziałam ze brak objawów o tym świadczy czyli znaczy ze i codziennie i co drugi dzień nie dziala

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 września 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Pamięta Cię, byłam na lipcówkach 2015 :-) powodzenia!

    Ooo ja tez Cie pamietam:)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    To 11dpo bądźmy realistami :) u mnie już nie zaskoczy wiedziałam ze brak objawów o tym świadczy czyli znaczy ze i codziennie i co drugi dzień nie dziala
    Kochana jeszcze moze zaskoczyc czasami testy wychodza 14 dpo czadami pozniej ja w tamtym cyklu az 3 zrobilam teraz pukam sie po glowie po co :D czekac jeszcze raz czekac ;)

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    almond97 wrote:
    Ciąże biochemiczne nie mają takowych przyczyn, one zdarzają się nawet u zdrowej kobiety, przeważnie są to nieprawidłowości w zarodku tak mi powiedział lekarz. A skąd ciąża pozamaciczna, nie mam pojęcia. Jeden lekarz mi powiedział, że mogły być to zrosty po endometriozie, ale czy to prawda, nie mam pojęcia zostaje gdybać. Mam nadzieję, że teraz już będzie ok.

    Nieprawda. Jedna cb nie ma przyczyny. 2 cb i cp to problem z implantacją. Jak u mnie. Zrosty jak najbardziej mogą być przyczyną. Miałaś histeroskopie? Krzywe cukrową i insulinową? Trójkę tarczycową? Badanie mutacji?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 14 września 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    To 11dpo bądźmy realistami :) u mnie już nie zaskoczy wiedziałam ze brak objawów o tym świadczy czyli znaczy ze i codziennie i co drugi dzień nie dziala
    Jeszcze próbuj! Jest wcześnie moze jeszcze za wcześnie.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 września 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Nieprawda. Jedna cb nie ma przyczyny. 2 cb i cp to problem z implantacją. Jak u mnie. Zrosty jak najbardziej mogą być przyczyną. Miałaś histeroskopie? Krzywe cukrową i insulinową? Trójkę tarczycową? Badanie mutacji?

    do tego jak masz np. V Leiden to nie można brać syntetycznych hormonów...

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 14 września 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jakby objawy były to tak. Kurde wiecie co najgorsze ze jyz się tak przyzwyczaiłam do tych negatywów ze już powoli naprawdę się z tym godzę ze będę miała jedno dziecko No nie jest mi dane. Ostatnie co to jak wrócimy z Tajlandii w listopadzie zrobimy jeszcze raz nasienie i może drożność .

    Najbardziej irytujące ze z pierwszym dzieckiem poszło w 1 cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 11:51

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Nieprawda. Jedna cb nie ma przyczyny. 2 cb i cp to problem z implantacją. Jak u mnie. Zrosty jak najbardziej mogą być przyczyną. Miałaś histeroskopie? Krzywe cukrową i insulinową? Trójkę tarczycową? Badanie mutacji?
    Tak robiłam te badania, wszystko jest ok, problem z tarczycą był dlatego leczymy. ;)
    W sumie badania hormonów miałam kilka dni temu więc na świeżo wiadomo, że jest ok. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 11:59

    Sung, Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 14 września 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie progesteron rośnie :)
    Tak mnie bolą brodawki ze bez stanika nie daje rady :p
    Kurde powiem wam ze dla mnie to całkiem nowe doświadczenia są :) cykl mi się uregulował dopiero kilka miesięcy temu po ciąży. Przed ciąża nie mialan owulacji nigdy sama z siebie, a z pierwsza stymulowana zaszłam w ciąże. Ciekawie się tak obserwuje własne ciało i poznaje :)

    Nona, iwwk lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ