X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak jest z testami owu ? Tzn jak pojawia sie druga ale bledsza kreska to wiadomo ze test negatywny ale czy oznacza to wzrost lh i należy byc czujnym ? Tzn ze jest bliżej biz dalej ? Czy w ogóle sie tym nie sugerować ? Dzieki z gory

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 1 września 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia1986 wrote:
    Dziewczyny a jak jest z testami owu ? Tzn jak pojawia sie druga ale bledsza kreska to wiadomo ze test negatywny ale czy oznacza to wzrost lh i należy byc czujnym ? Tzn ze jest bliżej biz dalej ? Czy w ogóle sie tym nie sugerować ? Dzieki z gory

    U mnie sprawdzają sie idealnie testy z domowego laboratorium, zamawiam na apteka melissa po 14zl za 7szt.
    Te z Allegro masakra nic nie pokazują:(

    Generalnie sprawdzam od 12dc i jest faktycznie bledsza a przed sama owu 13dc ciemniejsza niż kontrolna i tzn ze za 24-36h bedzie owu ;)
    Miałam to potwierdzane juz wielokrotnie monitoringiem usg i sie zgadza :)

    Isia1986 lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 września 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia u mnie praktycznie za każdym razem była druga ale bledsza. Dopiero dzień przed faktyczną owulką pokazały się dwie mocne . Najlepsze są te clean blue chyba ;p

    Isia1986 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 1 września 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Ja duzo wykresow przekrzalam i one wszystkie sa podobne blee i te z @ i te z ciaza niestety :( zastanawiam sie czy to ma sens obserwowac tak
    W wykresach chodzi przede wszystkim o to, by z bardzo dużym prawdopodobieństwem potwierdzić, że była owulacja i kiedy dokładnie. A to, czy z tego ciąża będzie czy nie, to jest niestety niemożliwe do ustalenia. Różne spadki i wzrosty temperatury zdarzają się zarówno w ciąży jak i bez niej. Jak kiedyś prowadziłam wykresy bez starań, wiedziałam dokładnie kiedy będzie @, budziłam się, temperatura była o jakieś 0,4 stopnia niższa niż poprzedniego dnia i za kilka godzin pojawiało się krwawienie.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 września 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka bo jak się nie stara to sie nie zwraca na nic uwagi a tak to na byle pierdołę..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Paulii Przyjaciółka
    Postów: 80 122

    Wysłany: 1 września 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jeśli można to chciałabym dołączyć do wątku:) i prosze o wpisanie na 22.09.2018. To nasz 7 cykl starań. Cały czas niezmiernie wierzymy że tym razem się uda :)

    Nona lubi tę wiadomość

    Listopad 2018 - 11 tydzień - poronienie - zabieg

    1 stycznia 2019 - II kreski na teście - czekam na pierwszą wizytę u ginekologa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był skok, więc poproszę o przepisanie z 18 na 14go.
    Co prawda takie skrócenie pierwszej fazy nie jest dobrym znakiem, ale cóż... nadzieja umiera ostatnia.

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 września 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Paulii;)

    Sung krótszy cykl,zawsze to lepiej niż za długi ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 1 września 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie dziewczyny :)

    Życzę powodzenia we wrześniu! I zostawiam świeże 8 tygodniowe wiruski :)


    &€&&&&&@@@@(@:&:!:!:!.&:&/€/@:&;€;&;@:@/&/€:€,,&:&:!&:&@::@/@/@:@;&:&&@@@/-„”””£|¥|¥~£\¥\¥}*#*]!\$|£{£{!~~££~~<~<<~%%%%%%%%%••¥£****++=+\]\#######

    przedszkolanka:), Niezapominajka2, Mika88 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 1 września 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulii wrote:
    Cześć dziewczyny, jeśli można to chciałabym dołączyć do wątku:) i prosze o wpisanie na 22.09.2018. To nasz 7 cykl starań. Cały czas niezmiernie wierzymy że tym razem się uda :)
    No cześć :) to może uda nam się razem zatestować, o ile nie dostanę wcześniej @ ;)

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 1 września 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Niezapominajka bo jak się nie stara to sie nie zwraca na nic uwagi a tak to na byle pierdołę..
    No tak :) ale przynajmniej wiesz na pewno, w jakim rytmie idzie twój organizm, czy fl jest wystarczająco długa itp.

    Ja to teraz mam rozkminę czy w ogóle liczyć na coś w tym cyklu, czy lepiej w ogóle o tym nie myśleć. Juz jestem zestresowana przed ślubem, cały czas o nim myślę, to chyba nie są sprzyjające warunki do zapłodnienia :/

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 września 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie. Ja miałam teraz cykl stresujący i widzisz co sie dzieje.

    A w ogóle już wiem czemu mam niefajną morfologie- mam bolacego,twardego węzła wywalonego pod żuchwą :(

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 1 września 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie wrześniowe staraczki :-)

    Sierpień zakończył się zbyt małą ilością <3, więc mam nadzieję, że ten miesiąc będzie Wasz :-) Nawet dobrze się zaczął :-)
    Zostawiam Wam mnóstwo wirusków-11t2d wg om, lub 11t6d wg usg :-)

    ^$¥×₩×¥÷&$(÷₩₩@!(×&_=%/*₩/₩@(!&×%×/@¥$)#)×&_@_$¥%₩÷(×^@_#$¥₩÷)×*@^#£$₩×)@*#^&#₩@)@)&$€%_#&×(@₩@^+%%@¥$^¥%*÷

    Niezapominajka2, przedszkolanka:), kozgo, Mika88, OlivkowaMama lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 1 września 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś pierwszy raz mam tak pozytywny test ovu i kreskę mocniejsza od kontrolnej

    Niezapominajka2, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    W wykresach chodzi przede wszystkim o to, by z bardzo dużym prawdopodobieństwem potwierdzić, że była owulacja i kiedy dokładnie. A to, czy z tego ciąża będzie czy nie, to jest niestety niemożliwe do ustalenia. Różne spadki i wzrosty temperatury zdarzają się zarówno w ciąży jak i bez niej. Jak kiedyś prowadziłam wykresy bez starań, wiedziałam dokładnie kiedy będzie @, budziłam się, temperatura była o jakieś 0,4 stopnia niższa niż poprzedniego dnia i za kilka godzin pojawiało się krwawienie.
    No widzisz czyli nie warfo prowadzic takich tenperatur bo owulke to potwierdzam u lekarza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2018, 19:37

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 września 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo działaj i czekamy na efekty za 2 tyg.;)

    Ja za to pożarłam pół paczki piegusków,zagryzłam parówką, orzechem brazylijskim i chlebem. Po czym przeżarta dostalam zadyszki przy ścieleniu lózka ;p Pms jak nic ;p ale chyba mnie coś rozbiera buuu

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Kozgo działaj i czekamy na efekty za 2 tyg.;)

    Ja za to pożarłam pół paczki piegusków,zagryzłam parówką, orzechem brazylijskim i chlebem. Po czym przeżarta dostalam zadyszki przy ścieleniu lózka ;p Pms jak nic ;p ale chyba mnie coś rozbiera buuu
    No to taki apetyt musi o czyms swiadczyc ;) u mnie nic zero objawow :p

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 września 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    No to taki apetyt musi o czyms swiadczyc ;) u mnie nic zero objawow :p

    Kochana,to mój przedokresowy objaw zawsze..zwlaszcza na diecie mam takie napady ;p pilnuje caly tydzień a pozniej cheat day i pożeram wszystko :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Kochana,to mój przedokresowy objaw zawsze..zwlaszcza na diecie mam takie napady ;p pilnuje caly tydzień a pozniej cheat day i pożeram wszystko :D
    Ja mialam ochote na slone potrawy ale teraz mi to minelo ;) nie mam zachcianek przed @

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 1 września 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Chciałabym z Wami potestować ;) kilka słów o mnie: 26lat, 2 lata po ślubie, 8cs, 1 cykl na clo, drugi monitorowany, Hashimoto i niedoczynność plus IO. Przez ponad 8 lat brałam tabletki anty. Narazie po trochu się diagnozuję, czekam też na efekty brania metforminy na cykle, dopiero dwa ostatnie cykle endometrium miało więcej niż 5mm w II fazie. Zaczęłam brać dong quai i q10, jak narazie widzę wymierne efekty :) do zbadania na tapecie mam w tym cyklu prolaktynę i proga w 7dpo plus sprawdzająco TSH i ft4 bo dawno nie badałam. Najbliższy monitoring mam 4 września, więc wtedy będzie wiadomo czy owu była czy nie.

    Na testowanie chciałabym się wpisać na 17.09 (ale znając siebie zacznę sikać od 12/13 ;) ), wtedy mam termin @, ale to też się może zmienić, zależy od terminu owu :)

    Trzymam kciuki za Was Dziewczyny!

    Mika88, Niezapominajka2, OlivkowaMama, patuniek86, Sung lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ