X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe testowanie
Odpowiedz

Wrześniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 16 września 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie z objawów to tak, że ciągle mam takie jakby pełne podbrzusze, jakby ktoś mi jakiś odważnik polożył na brzuchu a na dole tak jakbym się oliwką wysmarowała nie wiem jakoś dużo śluzu. Nie wiem czy znowu się owulacja przesunęła czy jak, już się naprawdę pogubiłam...

  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 16 września 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:
    A ja wam powiem od siebie, że poród to jest preludium do tego co jest prawdziwym hardcorem związanym z macierzyństwem...

    Haha :D dobre, tak jak to moja koleżanka powiedziała, że poród to jest pikuś :D a potem te bunty 2 latka ,3 latka oj, to są dopiero próby czy się ma cierpliwość czy nie :D.
    Ja stwierdzam, że mam do czasu :p a czasem dni są takie, że człowiek by uciekł rakietą w kosmos. Ale i tak się kocha te łobuzy :)

    Ignissa lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 września 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dysiak wrote:
    A u mnie z objawów to tak, że ciągle mam takie jakby pełne podbrzusze, jakby ktoś mi jakiś odważnik polożył na brzuchu a na dole tak jakbym się oliwką wysmarowała nie wiem jakoś dużo śluzu. Nie wiem czy znowu się owulacja przesunęła czy jak, już się naprawdę pogubiłam...
    Własnie ja mam to samo z tym podbrzuszem :). U mnie do czwartku się okaże czy to ciaza czy @

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 września 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka do 5 tygodnia czyli do ok tydzień po terminie miesiączki dziecko jest chronione także nawet ewentualnie dwa też możesz :)

    Karolka9 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane z tym maciezynstwem to jest różnie. Każde dziecko jest inne i każdy poród jest inny. Mama mi opowiadała że mój brat (ś. p. 😞) był straszny, w dzień spał a w nocy spura jak to mówią, i ciągle bujać w wózku, nawet ręka nie mogła puścić bo czuł że się nie buja i płacz w niebogłosy. Ja zaś się podobno szybko urodziłam, nawet mamy ogolic nie zdążyli. Byłam wielkim spiochem, cały czas spałam i tak mam do dziś. Moja córka za to nie miała żadnych skoków rozwojowych, jedynie jak zabkowala to troszkę marudzila. Żadnych kolek. Miałam cc bo się nie odwróciła, a tak bardzo chciałam rodzic SN.... Także trzeba to przeżyć na własnej skórze.

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 16 września 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Wiesz co jeśli chodzi o jedno piwko... Nie zaszkodzi... Podobno do czasu gdy test nie wychodzi pozytywny, jeśli beta jeszcze niska, to nie zaszkodzi... Ja już tak na to nie patrzę... Przecież przez te 15 miesięcy to bym musiała się w domu zamknąć.... Na początku nie powiem bardzo uważałam a te sprawy, ale stwierdziłam że za dużo mnie omija.... Wszystko kręcilo się tylko wokół starań.... Więc kochana napij się 😊 jedno nie zaszkodzi, oczywiście jak już pojawia się te dwie kreski to zero alko... Ale dopóki ich nie ma...
    Tak, dopóki kosmowka się jeszcze nie wyksztalci, to zarodek jeszcze nie jest na tyle połączony z matką, żeby coś się zadziało

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 16 września 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też rzadziej tu zaglądam, choć wszystkim mocno kibicuje. Dopóki nie zrobię drożności i wszystkich badań i nie zacznę się leczyć wiem że nie mam na co liczyc.
    A do Rossmana dziś lecę ale po kosmetyki 😆 jeśli coś zostało w ogóle 😁

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 16 września 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dysiak wrote:
    a wiecie ja to bym wolała wiedzieć jakie jest prawdziwe macierzyństwo :D a nie wiedziałam, naoglądałam się filmików, jak to babeczki są super zadowolone, umalowane, jaki mają porządek i myślałam, że to tak jest a tak nie jest :D teraz już człowiek wie i jest bardziej świadom.
    Podobno przy 2 dziecku też się nie jest takim ześwirowanym, że bardziej na luzie, i można więcej wyciągnąć z tego macierzyństwa niż za pierwszym razem bo już się wie co i jak i nie ma takiego stresu.
    Lepiej zawsze być świadomym i ewentualnie miło się rozczarować a nie przeżyć szok .

    A w ogóle to z perspektywy czasu żałują naprawdę, że wcześniej nie zdecydowałam się na 2, bo przynajmniej różnica byłaby mniejsza i by się razem bawiły, i by były pieluchy za jednym razem ale na tamten moment bym nie dała razy z dwójką małych dzieci.

    A co do porodu to naprawdę biorę pod uwagę teraz CC. Niestety została mi trauma z porodu naturalnego i strasznie się go boję... ewentualnie może by wykupić położną, żeby dostać to znieczulenie, jakbym je miała może bym teraz inaczej mówiła,, bo jednak znieczulenie zawsze daje trochę czasu na odpoczynek i nie jest się tak zmęczonym tym bólem.
    Oj tak, naoglada się człowiek taki perfekcyjnych matek A pozniej ma depresję, że w połogu chodzi całe dnie w szlafroku i nie ma czasu filmu obejrzeć, bo usypia po 15 minutach 😂
    Ja niby dość wczesnie zdecydowałam się na drugie ale i tak nie wyszło :/

    dysiak lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 września 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka13 wrote:
    Kochane z tym maciezynstwem to jest różnie. Każde dziecko jest inne i każdy poród jest inny. Mama mi opowiadała że mój brat (ś. p. 😞) był straszny, w dzień spał a w nocy spura jak to mówią, i ciągle bujać w wózku, nawet ręka nie mogła puścić bo czuł że się nie buja i płacz w niebogłosy. Ja zaś się podobno szybko urodziłam, nawet mamy ogolic nie zdążyli. Byłam wielkim spiochem, cały czas spałam i tak mam do dziś. Moja córka za to nie miała żadnych skoków rozwojowych, jedynie jak zabkowala to troszkę marudzila. Żadnych kolek. Miałam cc bo się nie odwróciła, a tak bardzo chciałam rodzic SN.... Także trzeba to przeżyć na własnej skórze.
    Jejku ja nie w temacie, a co się stało że zmarł?


    Czuje się chyba bardziej okresowo :/. Może to takie wrażenie albo nie wiem.... Nigdy tak nie miałam aż do dnia okresu.

    dysiak lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 16 września 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda ciąża i poród jest inny. Ja gorzej wspominam cukrzycę ciążowa niż poród. U mnie wszystko odbyło się książkowo i szybko. Dziecko za to dało mi popalić później zębami, skokami, buntami, kryzysami, chorobami, adaptacją do przedszkola itd
    także każde ma jakieś swoje demony;)

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Jejku ja nie w temacie, a co się stało że zmarł?


    Czuje się chyba bardziej okresowo :/. Może to takie wrażenie albo nie wiem.... Nigdy tak nie miałam aż do dnia okresu.
    W wieku 36 lat, dorosły chłop zawał miał. 10 lat temu a czuje jakby to było wczoraj....

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 września 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka13 wrote:
    W wieku 36 lat, dorosły chłop zawał miał. 10 lat temu a czuje jakby to było wczoraj....
    AA no to niestety tak też się dzieje. Znajomy też miał 36 lat jak na zawał zszedł ale on pij dużo energetykow po 10 dziennie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja dziś 34dc,okresu brak, w czwartek beta negatywna. Dziś jakoś mnie biegunka pomeczyla niewiadomą z czego. Cycki mam jak 20 latka, twarde pełne trochę bolą.... Ostatnie cykle 21, 28, 50,82 dni.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    AA no to niestety tak też się dzieje. Znajomy też miał 36 lat jak na zawał zszedł ale on pij dużo energetykow po 10 dziennie
    To nie dziwne. Ale tak widocznie musiało być. Jak to moja kochana mamusia mówiła każdy ma swoją świeczkę....

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 16 września 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo wy troszkę bardziej obeznane niż ja i niektóre maja juz bobaski...
    Zrobiłam na własna rękę badanie bety i proga i nie wiem czy wyniki proawidlowe...
    Dzisiaj jest mój 27 dzień cyklu czyli około 12 dzień od owu (3tc+5 dni)
    Beta-HCG - 137mlU/ml
    Progesteron 90,330nmol/l czyli 28.40 ng/mL
    Czy to prawidłowe wyniki? jak było u was? Pisałam na ciążowym ale tam się nic nie dzieje... zero odzewu
    Ktoś coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2019, 19:08

    Mlodamezatka, Karolllla, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W becie ważny jest przyrost, co 48 h a progesteron ładnie wysoki.

    Takmala lubi tę wiadomość

  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 16 września 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    Dziewczyny bo wy troszkę bardziej obeznane niż ja i niektóre maja juz bobaski...
    Zrobiłam na własna rękę badanie bety i proga i nie wiem czy wyniki proawidlowe...
    Dzisiaj jest mój 27 dzień cyklu czyli około 12 dzień od owu (3tc+5 dni)
    Beta-HCG - 137mlU/ml
    Progesteron 90,330nmol/l czyli 28.40 ng/mL
    Czy to prawidłowe wyniki? jak było u was? Pisałam na ciążowym ale tam się nic nie dzieje... zero odzewu
    Ktoś coś?
    Ja w dniu okresu czyli w 14 dpo prog mialam 32 wiec chyba dobrze. A z bety winika ze jestes w okolo 4tc wiec tez okey

    Takmala lubi tę wiadomość

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Jeffcia Autorytet
    Postów: 310 287

    Wysłany: 16 września 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam powiadomić ze dzis w sumie popolufniu ale zrobilam dwa testy i dwie blade krechy były:-) wiec musze tylko jeszcze potwierdzić:-) zrobie jeszcze rano i sprawdze czy bedzie wyrazniejsza kreska;-)

    melisa, dysiak, Mlodamezatka, Karolllla, Anka13, Takmala, Ignissa, Natikka123, miscelle, Turkusowa90, Nona, BB__Anna lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy od 2014r.
    Pierwsza ciąża-listopad 2018 - puste jajo
    3cs
    16.09.19 - pozytywny test:)
    Maksymilian 👶 28.05.2020
    Pozytywny test II 13.01.2023
    preg.png[/
  • melisa Autorytet
    Postów: 660 415

    Wysłany: 16 września 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 12:26

    Takmala lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 września 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeffcia wrote:
    Chciałam powiadomić ze dzis w sumie popolufniu ale zrobilam dwa testy i dwie blade krechy były:-) wiec musze tylko jeszcze potwierdzić:-) zrobie jeszcze rano i sprawdze czy bedzie wyrazniejsza kreska;-)
    Gratuluję :). Rano na pewno będzie wyrazna :). Zrób bete jeszcze.

    Takmala patrzyłam co u ciebie i niczego nie bylo widać :p. U Jeffcia też i też nic nie widać. Super że wam się udało. A mialyscie przed terminem jakieś objawy?

    Mlodamezatka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ