X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 29 września 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini wrote:
    Ja w sumie też nic nie sprawdzałam, bardziej na spokojnie. Jedyne co robiłam i polecam to testy owulacyjne. Do tej pory byłam pewna, że przy 28 dc owu przypada na 14 dzień a dzięki testom okazało się, że dopiero na 17. -)

    U mnie było dokładnie tak samo. Obstawialam ovu w 14-15 dniu. Testy owulacyjne wyznaczyły na 17 dc. To byl mój pierwszy cykl z testami i się udało :)

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 29 września 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korcicie aby kupić te testy :D Muszę to przemyśleć, mam jeszcze pare dni bo @ trwa.. :)
    Dzięki za rady!
    Kasia - jak mi nie dadzą żadnych skierować, to wtedy zrobię chociaż te podstawy, widziałam że a ALAB laboratoria jest pakiet badań właśnie hormonalnych ( kobiecych ) i tam są te wszystkie badania o których tu zawsze dziewczyny piszą - a chyba wychodzi całkiem korzystnie cenowo, jak na tyle parametrów.

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ niestety :-(

  • missb Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 29 września 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    to ja mam podobnie ani @ ani II.dzis 15dpo a 30 dc.jak do soboty rano nie przyjdzie @ to może skocze na bete tylko musze zadzwonic do labo kiedy byly by wyniki czy daloby rade sobota czy dopiero pon


    U mnie 36 dc, przy cyklach 28 dni. Brak @ i brak II. Dziś byłam na becie, po 12 wyniki... STRESUJE SIĘ STRASZNIE!!

  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 29 września 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missb trzymam kciuki za betę!

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 29 września 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missb kciuki

  • missb Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 29 września 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha wrote:
    missb trzymam kciuki za betę!
    \
    Dzięki HA.
    moniśka dzieki...

    Bardzo liczę na pozytywny wynik... W pierwszej ciąży test sikany pokazał mi II praktycznie od razu, więc szanse są małe, skoro teraz w 35 dc z rana wyszedł negatywny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 08:53

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 29 września 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tezbyłam na becie i o 11 mam wyniki...



  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 29 września 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    U mnie @ niestety :-(
    Bardzo mi przykro :( kiepsko zaczęłyśmy ten październik...

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 29 września 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Korcicie aby kupić te testy :D Muszę to przemyśleć, mam jeszcze pare dni bo @ trwa.. :)
    Dzięki za rady!
    Kasia - jak mi nie dadzą żadnych skierować, to wtedy zrobię chociaż te podstawy, widziałam że a ALAB laboratoria jest pakiet badań właśnie hormonalnych ( kobiecych ) i tam są te wszystkie badania o których tu zawsze dziewczyny piszą - a chyba wychodzi całkiem korzystnie cenowo, jak na tyle parametrów.
    Jejku, Paulina, jak mi pomogłaś!!! Znalazłam ten ALAB i mają punkt w Opolu. No to decyzja podjęta :) Poświęcę te niecałe 200 zł i zrobię rozszerzony pakiet hormonów. Dziękuję bardzo :)

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 29 września 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka ja chyba bym poszła najpierw do lekarza zapytała o skierowanie i kiedy należy zrobić badania, bo praktycznie każdy hormon bada się inaczej(tzn że w każdym dniu cyklu może oznaczać coś innego) a nie wiem czy już byłaś u lekarza i robiłaś usg pod tym kątem?

    Ja już ze swojego doświadczenia wiem że nie czekałabym na cud, podjęliście decyzję o ciąży więc wizyta u gin, hormony a poza tym jak będzie ok to będziesz miała głowę spokojną, a jak wyniki nie będą w normie to przynajmniej nie będziesz traciła czasu tak jak ja ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 10:33

    ScarlettKate lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 29 września 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, że pomogłam.
    Ja własnie też o tym pakiecie myślałam żeby go zrobić jeśli ten cykl też się nie uda. Ale własnie nie wiem w jakim dniu cyklu to się powinno zrobić, może Panie w laboratorium informują o tym, może wiedzą kiedy taki pakiet jest sensownie zrobić?

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam w 4-5dc taki pakiet hormonow. Mialam prolaktyne, progesteron, estradiol, lh i fsh. Wyszla za wysoka prolaktyna. Dostalam Bromka i w 2cyku brania sie udalo ;) to byl nasz wlasciwie 4cykl staran o pierwsze dzidzi. Badania robilam na wlasna reke.

    Paulinaaa, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 29 września 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się bałam, że jak zrobię na własną rękę i okaże się że nie w tym dniu zrobiłam to pieniądze wywalę w błotko ;p

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 29 września 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponizej 1 :( wszystkim pozostałym gratuluje i przechodze pewnie na listopad ;/



  • mriabelka Przyjaciółka
    Postów: 84 37

    Wysłany: 29 września 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie martwcie się
    w październiku uśmiechnie się do Was szczęście

    mriabelka
  • ScarlettKate Autorytet
    Postów: 477 375

    Wysłany: 29 września 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie racja MI. Ja tez przed syniem chciałam sama robic ale poszła najpierw do Gina i zrobiłam wszystko za darmo na skierowanie :D i we własciwe dni

    atdcx1hp55hplvo0.png
    3i49df9hqdu1yhfq.png
    jbt1dcim19fwryq1.png






  • ScarlettKate Autorytet
    Postów: 477 375

    Wysłany: 29 września 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze ok h i bedzie wynik drugiej bety.. o matko jak sie stresuje...

    atdcx1hp55hplvo0.png
    3i49df9hqdu1yhfq.png
    jbt1dcim19fwryq1.png






  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 29 września 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Kasiulka ja chyba bym poszła najpierw do lekarza zapytała o skierowanie i kiedy należy zrobić badania, bo praktycznie każdy hormon bada się inaczej(tzn że w każdym dniu cyklu może oznaczać coś innego) a nie wiem czy już byłaś u lekarza i robiłaś usg pod tym kątem?

    Ja już ze swojego doświadczenia wiem że nie czekałabym na cud, podjęliście decyzję o ciąży więc wizyta u gin, hormony a poza tym jak będzie ok to będziesz miała głowę spokojną, a jak wyniki nie będą w normie to przynajmniej nie będziesz traciła czasu tak jak ja ;)
    Ja zamierzałam najpierw spytać o poradę lekarza, ale to skomplikowana historia :D Do jednego chodziłam przez 2 lata po tabletki anty - on mi robił regularnie cytologię co 3 miesiące (serio :/), średnio co rok usg dopochwowe i wszystko było "śliczne". Ale kiedy mu powiedziałam, że chciałabym za 3 miesiące odstawić i zacząć się starać o ciążę i co mam w związku z tym zrobić (jakie witaminy, badania itp.), to mi powiedział, że nic. Dlatego przestałam do niego chodzić i przerzuciłam się na poleconą od koleżanki panią ginekolog. Ona kazała mi brać jedynie kwas foliowy i wit. D3. Opisywałam jej swój problem z nieregularnymi cyklami, ale nie wzięła tego na poważnie. Ogólnie chodzę póki co na nfz i do niej czeka się ponad miesiąc. Więc jeśli teraz, 16 października do niej pójdę, jeśli mi zleci badania, to znowu minie kolejny miesiąc i pewnie dopiero pod koniec roku rozpoczęłabym leczenie. A jak pewnie każda z nas tutaj chciałabym być w ciąży już, jak najszybciej :) Po co to odkładać, skoro jesteśmy gotowi, mamy dobre warunki i tęsknimy za powiększeniem rodziny :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 29 września 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Ja robilam w 4-5dc taki pakiet hormonow. Mialam prolaktyne, progesteron, estradiol, lh i fsh. Wyszla za wysoka prolaktyna. Dostalam Bromka i w 2cyku brania sie udalo ;) to byl nasz wlasciwie 4cykl staran o pierwsze dzidzi. Badania robilam na wlasna reke.

    Ważna informacja dla Nas, dzięki :)

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ