Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe Zygoty
Odpowiedz

Wrześniowe Zygoty

Oceń ten wątek:
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 1 września 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:57

    Marietta, lauda., kattalinna lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 1 września 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście nieokrzesane Haha!!

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 1 września 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku- u mnie dramat, wezmę na podmiankę Twoją, tylko niech się chętny znajdzie na podjęcie mojego cieżaru :P Mnie od owulki tak rozpycha, że już dość mam. Przejdę się w tygodniu, a nóż się jakiś torbacz rozwinął na jajku :/

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 1 września 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Marietta, a później podłóż tyle testów co dziurek w sitku, coby się upewnić, że na wszystkich są dwie tłuste krechy :D
    W sumie skoro Alexis to luksusowa ździra, to może złoty deszcz powinien być łapany do jakichś kryształów, najlepiej odziedziczonych po płodnej krewnej (krewna w tej sytuacji dziwnie brzmi:)


    Luxury bitch :D W sumie mam taką pamiątkę rodzinną ... ale czułabym się dziwnie lejąc do kryształowej cukierniczki :P

    pepsunieczka, kattalinna, ann_je lubią tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 1 września 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Bratku- u mnie dramat, wezmę na podmiankę Twoją, tylko niech się chętny znajdzie na podjęcie mojego cieżaru :P Mnie od owulki tak rozpycha, że już dość mam. Przejdę się w tygodniu, a nóż się jakiś torbacz rozwinął na jajku :/
    Jesteś pewna? Znaczy się - nie chcesz już mieć owulki? Ale bez tego, to ciężko szczać na testy - nawet owulacyjne nie chcą wyjść porządne ;/ ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 1 września 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę chcę! :P Ale taką, żeby żyć dała. U mnie ostatnie Alexisy są mega upierdliwe. Od owu aż do @ rozpycha, boli, leżę na boku pokrzywiona, jedną nogę mam zgiętą jako podpórkę, żeby na brzuchu się nie położyć czasem :P

    Swoją drogą, tak daje do wiwatu, że mąż mnie przezywa i mówi do mnie "mój Jojku" od jajka oczywiście... :/ :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 14:00

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 1 września 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie się zaciążonej cioci Laudy: do Alexis bez luksusu, szampana i kryształu to nie podchodź... Im bardziej dopieścisz Alexis Colby Carrington, tym większa szansa na wypaśne, luksusowe jajo. Proste :P

    http://iv.pl/images/61032387808420636639.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:55

    Vesper, Bratek, emaj, pepsunieczka, ann_je, zwei_kresken, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 1 września 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta - czas poczynić jakieś czary. Weźmiemy Twoją, weźmiemy moją, zmieszamy, podzielimy na pół - i wyjdzie Alexis Doskonała! B-)
    A wtedy? Mogę szczać nawet do kryształu, zapijając szampanem na tronie :P ;)

    Marietta lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 1 września 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko kieliszków nie pomyl, bo kolor w sumie ten sam! ;D

    Bratek, Morwa, kattalinna, myshka84 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 1 września 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:57

    Marietta lubi tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 1 września 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaram się zabrać za ten właściwy, zanim bąbelki się ulotnią ;) Aczkolwiek fakt, że w razie kolejnych kieliszków można się już pomylić, zwłaszcza przy przyćmionym, klimatycznym świetle w naszym wc... B-) ;)

    emaj - pkt 2. brzmi bardzo kusząco.... B-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 14:11

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 1 września 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło matko burzujstwo sie szerzy wiec i ja szukam babcinych krysztalow moze sie przy farci bo szczanie w plastikowy kubek nad porcelanowym przereblem nie daje rezultatu...

    Musze zaopatrzyc sie w patole do oszczania bo ni jednego ni mam :(

    Vesper, emaj lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to moja też się pewnie obrazila bo ja szczę do takiej miarki po syropie plastikowej :P

    Vesper, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje endo jest jednak 6 mm ale gin z loczkami jajucha zadnego nie widzial. Jakas zamiana bo wczoraj u innej ginki endo 2 mm ale jajo 10.7
    Chyba alexis ma w dupie moje porcelany i musze chwycic za cos innego. Moze ofiaruje jej ulubiony kubek na kawe.

    Vesper lubi tę wiadomość

  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 1 września 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalejdoskop ;) moze sikaj przy nastrojowej muzyce zeby podlechtac ego szanownej alexis? ;D

    Marietta lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 1 września 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos szczania...
    W XIX wieku porcelanowe podróżne naczynia do szczania miały kształt dzisiejszych sosjerek, tylko dużych :P
    czekam na patole z alledrogo!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 1 września 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 11:47

    Vesper, nick nieaktualny, myshka84, ann_je, Bratek, Marietta, Maczek, kattalinna, pepsunieczka, Kjopa3, stardust87 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 1 września 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, namówiłaś mnie :) Zwei wpisz mnie proszę na 4 września. Obym tylko wytrzymała do piątku... Chyba też zacznę szukać eleganckiej porcelany co by już małe przekupstwo zrobić :)

    Morwa, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 1 września 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saxatilia - pozostaje, w myśl zasady "gdzie dwóch się bije...." iść do trzeciego gina. Ale pamiętaj - lepiej, żeby nie miał loczków ;/ ;)

    Korki, miarki... dżizas, Wy to sobie lubicie życie utrudniać :-O Albo macie niezłego cela :P

    Vesper - nie mam sosjerki :( Już po mnie ;(
    A patole owulkowe czy ciONżowe? ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 1 września 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema Johanna ;)

    Do nastepnego szczania szykuje elegancki dywan, krysztalowe naczynie i muzyke klasyczna w tle, aby nadac chwili dostojnosci ;)

    JoHanna, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ