X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wszystkie wyniki ok-ciąży brak??
Odpowiedz

wszystkie wyniki ok-ciąży brak??

Oceń ten wątek:
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba żartujesz; zero dyskusji, zero macho, ma się zbadać i już; dużo facetów ma problemy z nasieniem a większość z nich załatwiają suplementy; ty się będziesz włóczyć po lekarzach, brać milion tabletek, hsg, monitoringi, nie wiadomo co, a on raz się nie może zbadać?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy wiedzą jacy są faceci-jak miał wodę w kolanie to sama musiałam zapisać go do lekarza ;) ale już jakiś czas temu zapowiedziałam, że daję nam 12 cykli na starania, a potem to on będzie musiał iść do doktora

    k878 lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Tak czytałam o tym, na najbliższej wizycie zapytam doktorka:)
    Bobisia a robisz testy owulacyjne, bo mi pokazują owulację jak się należy około 20dc (bo cykle mam nieregularne i dosyć długie) wtedy się staramy a potem wielkie rozczarowanie i okres
    Używałam jeden miesiąc ale przez 3 dni moalam pozytywne i oglupialam. Ja od pierwszego staraniowego cyklu kocham się z moim co dwa dni. Jednak nie działa :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli oboje chcecie mieć dziecko yo musicie oboje robić coś w tym kierunku.
    Kurde to nie jest tak ze tylko kobieta ma się zamartwiac badać a facet nic.

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Wszyscy wiedzą jacy są faceci-jak miał wodę w kolanie to sama musiałam zapisać go do lekarza ;) ale już jakiś czas temu zapowiedziałam, że daję nam 12 cykli na starania, a potem to on będzie musiał iść do doktora

    Ile się staracie o dziecko?❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Lila36 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy pasuję do tego wątku z uwagi na to, że mam dzieci. Jednak moja sytuacja jest jak w podpisie. Rozpoczęłam starania mając 35 lat, teraz mam 36, ale gin twierdzi, że jajniki super pracują, mam tylko trochę cienkie endometrium, ale zapisała coś na poprawę. Niestety prowadzę dość stresujący tryb życia, ale nie jestem w tym przecież jakimś wyjątkiem. Nie dosypiam to fakt. Jednak po takim czasie, to już chyba coś powinno się zadziać, jakaś cb chociaż.

    1 ciąża: 1 cykl, poronienie, pęcherzyk bez serduszka
    2 ciąża: 2 cykl, dziecko
    3 ciąża: 1 cykl, dziecko
    4 ciąża: 1 cykl, dziecko
    5 ciąża: 15 cykl i nic
  • Lila36 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy na etapie dużej spiny na dziecko. Gdzieś z tyłu głowy mi majaczy, że powinnam wrzucić na luz, ale same wiecie, że łatwo powiedzieć. Mam pomysł, aby po prostu w coś się zaangażować ciekawego i skupić myśli gdzie indziej. Docenić to, że dzieciaki mi podrosły i mogę teraz się trochę pobawić. Jednak wciąż coś nowego mi się sypie i tak raczej gaszę pożary niż robię coś przyjemnego. W sumie tak w życiu bywa. Prawie co cykl jakaś niespodzianka mi wyskakuje, problem do rozwiązania i może to jest przyczyna, że się nie udaje. Nerwy mnie zżerają. Mam jakiś kiepski rok. Zastanawiam się nawet czy to nie przez te starania tak kiepsko sobie zaczęłam radzić życiowo, jakby ktoś mi całą radość wyssał.

    1 ciąża: 1 cykl, poronienie, pęcherzyk bez serduszka
    2 ciąża: 2 cykl, dziecko
    3 ciąża: 1 cykl, dziecko
    4 ciąża: 1 cykl, dziecko
    5 ciąża: 15 cykl i nic
  • Lila36 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Huśtawka przez okrągły miesiąc: godzenie się, kiełkowanie nadziei, organizacja wyjazdów męża, bo w końcu dni płodne, a potem wykańczające oczekiwanie i bach, na końcu widzę rażącą po oczach biel na teście.

    1 ciąża: 1 cykl, poronienie, pęcherzyk bez serduszka
    2 ciąża: 2 cykl, dziecko
    3 ciąża: 1 cykl, dziecko
    4 ciąża: 1 cykl, dziecko
    5 ciąża: 15 cykl i nic
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Od listopada staramy się z mężem o dzidzię. Mam już córeczkę. zrobiłam wszystkie potrzebne badania u mnie wszystko już ok. Okazało się że mam niedoczynność która już została wyregulowana. Lekarz zasugerował że może być coś nie tak z nasieniem męża albo mogę mieć niedrożny któryś z jajowodów i zaproponował zrobić drożność. co mam zrobić w takiej sytuacji. To są tylko jego domysły boje się tej drożności ponoć bolesna.

    ona32
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila36 wrote:
    Huśtawka przez okrągły miesiąc: godzenie się, kiełkowanie nadziei, organizacja wyjazdów męża, bo w końcu dni płodne, a potem wykańczające oczekiwanie i bach, na końcu widzę rażącą po oczach biel na teście.
    Zazdroszczę Ci dzieciaczków ❤ciesz się życiem. Na pewno jeszcze Cię zaskoczy.

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Witajcie
    Od listopada staramy się z mężem o dzidzię. Mam już córeczkę. zrobiłam wszystkie potrzebne badania u mnie wszystko już ok. Okazało się że mam niedoczynność która już została wyregulowana. Lekarz zasugerował że może być coś nie tak z nasieniem męża albo mogę mieć niedrożny któryś z jajowodów i zaproponował zrobić drożność. co mam zrobić w takiej sytuacji. To są tylko jego domysły boje się tej drożności ponoć bolesna.
    Zazdroszczę wam ze macie chociaż jednego dzieciaczka. Dziewczyny niektóre z nas muszą walczyć o jedno dziecko . Cieszcie się tym wszystkim co macie! A na pewno wam się uda❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia, a LH i inne hormony przysadki masz OK?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fsh 6,63
    Lh 3,59
    Estradiol 51,05
    Testosteron 1,31
    Prolaktyna 9,5
    Tsh 1,002
    Badanie robione w 3 dniu cyklu.
    Progesteron 15,29 badany 8 dni po owu.

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Witajcie
    Od listopada staramy się z mężem o dzidzię. Mam już córeczkę. zrobiłam wszystkie potrzebne badania u mnie wszystko już ok. Okazało się że mam niedoczynność która już została wyregulowana. Lekarz zasugerował że może być coś nie tak z nasieniem męża albo mogę mieć niedrożny któryś z jajowodów i zaproponował zrobić drożność. co mam zrobić w takiej sytuacji. To są tylko jego domysły boje się tej drożności ponoć bolesna.
    Zrób badanie mężowi .
    Ja tez mam w lipcu HSG.
    I też się obawiam.

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia tak jak pisałam wcześniej 9 cykli

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zbadać homocysteinę, wiele kobiet ma mutację w genach - kwas foliowy się nie wchłania wcale lub za mało i to podnosi poziom toksycznych substancji i może blokować zajście w ciążę...

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genetycznie to u mnie raczej nie, pochodzę z bardzo "płodnej" rodziny :)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Genetycznie to u mnie raczej nie, pochodzę z bardzo "płodnej" rodziny :)
    Nigdy tego nie przewidzisz, jeden ma a cała rodzina zdrowa...
    Macie dzieci?

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena, czytalam gdzies jeszcze, ze oprocz mutacji MTHFR i przyswajania kwasu foliowego, warto tez zbadac przeciwciala przeciwplemnikowe z krwi. Dla niektorych starajacych sie to byl przelom po dlugich staraniach. Mi tez zostala jeszcze genetyka, ktora mam zamiar jeszcze w tym roku sprawdzic.

    Pozdrawiam i zycze powodzenia!

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się o pierwsze dziecko

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ