Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wzajemna modlitwa, wiara
Odpowiedz

Wzajemna modlitwa, wiara

Oceń ten wątek:
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 449

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie nie idzie zobaczyć. A to przez to że na zapodaj już nie można .. a z czego korzystacie dziewczyny ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2023, 23:45

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 449

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-tjVVVVCUvx
    Oo jednak idzie 😊

    Wiara Nadzieja Miłość, JJ., edka85, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 820 2183

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudny gacek 😍❤️

    Lili❤️ lubi tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 30 🧑🏻 28
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    07.2023: po 22cs do naszej rodzinki dołącza J. 🩵
    17.05.2024 - kolejne ⏸️🍀🙏🏻
  • JJ. Autorytet
    Postów: 780 402

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Ale duży chłopak 💕

    Lili❤️ lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5393 6286

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ, nie bój się prosić o więcej. Ja za każdym razem prosiłam i się modliłam (same dobrze znacie moje historie) i zobacz ile już mam dzieci 😛

    Lili, super chłopak! U mnie w porządku, Agusia skończyła dwa miesiące i rośnie jak na drożdżach. Karmię tylko piersią. A tu poniżej moja okruszynka
    5d13cc5f4eb06.jpghttps://zapodaj.net/plik-n5VU8Y1XQE

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 449

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    JJ, nie bój się prosić o więcej. Ja za każdym razem prosiłam i się modliłam (same dobrze znacie moje historie) i zobacz ile już mam dzieci 😛

    Lili, super chłopak! U mnie w porządku, Agusia skończyła dwa miesiące i rośnie jak na drożdżach. Karmię tylko piersią. A tu poniżej moja okruszynka
    5d13cc5f4eb06.jpghttps://zapodaj.net/plik-n5VU8Y1XQE

    Śliczna jest 😊
    My też karmimy się tylko piersią. Miesiąc walczyłam by utrzymać laktację ,bo Ignaś musiał mieć podcięte oba wędzidełka i się udało chwycić pięknie 😊

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    IMG_20230808_172220549_BURST000_COVER.jpg

    Hejka dziewczyny!😍😀
    Dawnonis tu nie było . Macierzństwo mnie pochłonęło 😊
    Mały ma 3 miesiące już i każdego dnia nas zaskakuje ❤️ a swym uśmiechem wszystko wynagradza 😍

    Zostawiam wam tutaj zdjęcie naszego śmieszka 😊

    Wiara nadzieja miłość Gratulacje z narodzin synka ! Piękne imiona ma 🤩🥰

    Edka ale córcia rośnie , ile waży ? Karmisz piersią ? 😊

    Kasia staraczka jak ten czas leci ..większa połowa ciąży za tobą 💙 synek po raz drugi ,cudownie 🤩

    JJ napewno marzenie się spełni o drugim synku , tego wam życzę 😀 a myślicie już powoli nad rodzeństwem dla Ignasia?😍

    Nie jestem w stanie odnieść się do każdej z was .. ale za każdą staraczke trzymam kciuki ❤️
    I ja nie widziałam zdjęcia...
    Taak,u nas już po połówkowych 😁 i drugi Synek będzie
    Niewiarygodne, że ten czas tak leci,u Was już 3 m-ce 💙

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Hej dziewczyny, właśnie dojrzałam ten wątek. Razem z mężem również właśnie staramy się o dziecko, niestety bezskutecznie od kilku miesięcy. Ale staramy się nie poddawać i nie załamywać, chociaż że mną wiadomo jest ciężej się od tego stresu odciąć 😮‍💨Oboje jesteśmy wierzącym katolikami, myślę że dzięki temu mam siłę walczyć. Ostatnio przy każdej @ mam duże załamania ale modlitwa mnie podnosi. Niedawno znowu zaczęłam nowennę pompejańską, miałam takie ogromne uczucie w sercu że to już ten moment, ale chyba znowu nic z tego... Jednak się nie poddaje, wierzę że Maryja wyprosi Nam wszystkim dar macierzyństwa.
    Hej,
    Witaj na naszym wątku 😙
    Jak długo staracie się, jesteście pod opieką lekarza napro?
    Tu wiele z nas Cię zrozumie, jeśli masz ochotę pisz,tak czasami jest łatwiej 😙🙏

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Dziękujemy pięknie ❤️ U nas właśnie skończony 1 miesiąc. Początki o wiele trudniejsze niż się spodziewałam. Wydawało mi się, że mądrze nastawiłam psychikę na nieprzespane noce i chroniczne zmęczenie, a tymczasem Janek zafundował nam całą gamę dodatkowych atrakcji. Cóż, lekcja pokory i cierpliwości od Pana Boga, ze nie wszystko będzie takie, jak sobie wymyśliliśmy. Nie mamy nad wszystkim kontroli. Niemniej jednak niezmiennie jestem za niego ogromnie wdzięczna - jest CUDowny i to wielkie błogosławieństwo móc być jego mamą 🥰

    Niestety nie umiem odpalić Twojego zdjęcia 😔 Coś mi nie działa. A tutaj mój Bąbelek, pozdrawiamy wszystkie forumowe ciocie:
    [/url]
    Piękniś 💙 zajrzałam tu wcześniej,ale nie napisałam
    Mam nadzieję, że wszystko ułoży się z czasem u Was
    Teraz jeszcze połóg,czwarty trymestr,lekko nie jest
    Przytulam Was mocno 😙🙏💙

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Lili również nie mogę otworzyć zdjęcia...
    Lili, Wiara Nadzieja Miłość- Cieszę się,że u Was wszystko dobrze i dostrzegacie w trudach dnia codziennego piękno z bycia rodzicem 🥰
    Już zapomniałam jak to jest mieć takie maleństwo u boku 🥰
    Chcielibyśmy na pewno rodzeństwa dla Ignasia ale nawet nie śmiem prosić Najwyższego o kolejny cud...tak pięknie nas doświadczył i pozwolił zostać rodzicami tutaj na ziemi,że z pokorą patrzę w przyszłość. Ogólnie to wróciłam do pracy, a Igi od września idzie do żłobka więc mała rewolucja nas czeka.
    O wow,jakie zmiany u Was, trzymam kciuki 😙
    We wrześniu będzie miał adaptację?

    JJ. lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili fajny chłopczyk, kawał ciałka do przytulania 😁💙ile waży?

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 30 sierpnia 2023, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka piękna dziewczynka 🥰 cieszę się, że wszystko dobrze

    edka85 lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 128 60

    Wysłany: 1 września 2023, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowne dzieciaczki, mam nadzieje, ze i mi się w końcu uda.
    Ten cykl nieudany… jedziemy z mężem na wakacje, ale w ogóle nie mam radości. Jakoś wymyśliłam sobie w głowie, ze się uda i na wakacje już będę w ciąży…

    Za każdym razem gdzieś na wakacjach, zawsze odwiedzamy kościoły i prosimy Matkę Boska o pomoc.
    I mam takie musli, ze intuicja coś mi mówi, ze się uda, ale jeszcze nie teraz, ale na pewno w końcu kiedyś tak, i czuje się tego bardzo pewna ? Takie odczucie, ze jest dla nas plan ze to nastąpi.. chociaz póki co nie nastąpiło już.
    A za chwile kolejna rocznica ślubu

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • Alysa Autorytet
    Postów: 3810 5818

    Wysłany: 1 września 2023, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Hej,
    Witaj na naszym wątku 😙
    Jak długo staracie się, jesteście pod opieką lekarza napro?
    Tu wiele z nas Cię zrozumie, jeśli masz ochotę pisz,tak czasami jest łatwiej 😙🙏
    Jeszcze nie byliśmy nigdzie, dajemy sobie na razie jeszcze dwa cykle i idę do mojej ginekolog po skierowanie na badania i dalsze wytyczne. Jestem kompletnie zielona w sprawach leczenia, dopiero zaczynam wszystkiego szukać i się dowiadywać co i jak.

    18 cykl starań

    👱🏻‍♀️31 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - nienajgorsze, do powtórzenia ze względu na gorączkę w trakcie
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności
    "Przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń "
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 1 września 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiecista94 wrote:
    Cudowne dzieciaczki, mam nadzieje, ze i mi się w końcu uda.
    Ten cykl nieudany… jedziemy z mężem na wakacje, ale w ogóle nie mam radości. Jakoś wymyśliłam sobie w głowie, ze się uda i na wakacje już będę w ciąży…

    Za każdym razem gdzieś na wakacjach, zawsze odwiedzamy kościoły i prosimy Matkę Boska o pomoc.
    I mam takie musli, ze intuicja coś mi mówi, ze się uda, ale jeszcze nie teraz, ale na pewno w końcu kiedyś tak, i czuje się tego bardzo pewna ? Takie odczucie, ze jest dla nas plan ze to nastąpi.. chociaz póki co nie nastąpiło już.
    A za chwile kolejna rocznica ślubu
    Kochana, wprowadź projekt żyćko w życie,ciesz się nim, dziękuj Bogu za to co masz, wierzę, że wszystko się ułoży i jedź szczęśliwa na wakacje 🥰 gdzie jedziecie?

    U nas w tym roku bez wakacji i mam doła - choć wakacje z bobo to nie wakacje,ale zawsze jakaś zmiana klimatu.
    Mąż dostał nowy projekt i nie ma szans na urlop,a ten projekt kończy się na początku grudnia, wtedy będę już rodzić...

    Kwiecista94 lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 1 września 2023, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Jeszcze nie byliśmy nigdzie, dajemy sobie na razie jeszcze dwa cykle i idę do mojej ginekolog po skierowanie na badania i dalsze wytyczne. Jestem kompletnie zielona w sprawach leczenia, dopiero zaczynam wszystkiego szukać i się dowiadywać co i jak.
    Mam nadzieję, że masz ogarniętego lekarza,nie warto tracić czas na patałacha
    Ja na początku próbowałam wyciągnąć jakieś skierowania do zwykłego gina to stwierdził, że przesadzam
    Poszliśmy do napro,a tam cała lista do zrobienia
    Straciliśmy wtedy pół roku,bo od razu wyszła niedomoga lutealna i problemy z prolaktyną

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 128 60

    Wysłany: 1 września 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Kochana, wprowadź projekt żyćko w życie,ciesz się nim, dziękuj Bogu za to co masz, wierzę, że wszystko się ułoży i jedź szczęśliwa na wakacje 🥰 gdzie jedziecie?

    U nas w tym roku bez wakacji i mam doła - choć wakacje z bobo to nie wakacje,ale zawsze jakaś zmiana klimatu.
    Mąż dostał nowy projekt i nie ma szans na urlop,a ten projekt kończy się na początku grudnia, wtedy będę już rodzić...

    Do Hiszpanii lecimy, dziś już na psychice lepiej, powoli zaczynam się cieszyć

    A może wypad weekendowy się uda Ci z mężem gdzieś wyskoczyć ?

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 2 września 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiecista94 wrote:
    Do Hiszpanii lecimy, dziś już na psychice lepiej, powoli zaczynam się cieszyć

    A może wypad weekendowy się uda Ci z mężem gdzieś wyskoczyć ?
    Super wakacje przed Wami 🥰

    Raczej będzie ciężko,bo zaczynamy szkołę rodzenia,a później to już raczej nie będziemy się daleko ruszać, może uda się po prostu gdzieś razem wyjść 🥰

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • JJ. Autorytet
    Postów: 780 402

    Wysłany: 3 września 2023, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    O wow,jakie zmiany u Was, trzymam kciuki 😙
    We wrześniu będzie miał adaptację?

    Tak, startujemy z adaptacją. Mąż wziął 2 tyg., a ja wróciłam normalnie do pracy. 1 piątek niekoniecznie mu się podobało w nowym miejscu (był 1h), jutro też idzie na 1h ale obawiam się,że będzie problem z klimatyzacją w nowym miejscu gdzie Iganacy ogólnie jest otwartym, radosnym i niebojącym się nieczego dzieckiem. A tu mamy klops...

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 4 września 2023, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Tak, startujemy z adaptacją. Mąż wziął 2 tyg., a ja wróciłam normalnie do pracy. 1 piątek niekoniecznie mu się podobało w nowym miejscu (był 1h), jutro też idzie na 1h ale obawiam się,że będzie problem z klimatyzacją w nowym miejscu gdzie Iganacy ogólnie jest otwartym, radosnym i niebojącym się nieczego dzieckiem. A tu mamy klops...
    Powoli,powoli i da radę chłopczyk 🙂

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ