X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wzajemna modlitwa, wiara
Odpowiedz

Wzajemna modlitwa, wiara

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5344 6218

    Wysłany: 1 stycznia, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, cieszę się, że już udało Ci się zorganizować w tej nowej rzeczywistości :)

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • nat.ka Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 stycznia, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, wstyd mi się przyznać do tego co się u mnie dzieje, dlatego założyłam specjalnie nowe konto i chciałabym się podzielić z Wami linkiem, który opisuje w jakiej sytuacji się znajduję. Głupio mi się przyznać, że ja to ja i że pisałyśmy tu od miesięcy ze sobą na forum nie raz i udawałam taką szczęśliwą, bezproblemową i w ogóle... Oczywiście żadna z was nie musi nic wpłacać, bo wiem, że same macie swoje problemy i wydajecie pieniądze na procedury, ciąże, dzieci, gdzie ja swoje po prostu przepieprzyłam brzydko mówiąc. Zebrałam się po prostu do tego wszystkiego, jako że nowy rok to stwierdziłam, że pora szukać pomocy, bo lepiej już nie będzie, a może być tylko gorzej...

    pomagam.pl/yhfc9n

  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2174

    Wysłany: 2 stycznia, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, ogromnie się ciesze, że mimo długiego porodu czułaś się zaopiekowana. Serce się kraje, że chorowałaś w szpitalu, że Henio teraz choruje… ale chwała Bogu, że masz wsparcie męża. Otaczam modlitwą 🫶 Uściskaj Henia, ale również Tadzia, bo zmiana roli dziecka w rodzinie na “brat” nie musi być dla niego oczywista i prosta ❤️

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 2 stycznia, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Kasiu, ogromnie się ciesze, że mimo długiego porodu czułaś się zaopiekowana. Serce się kraje, że chorowałaś w szpitalu, że Henio teraz choruje… ale chwała Bogu, że masz wsparcie męża. Otaczam modlitwą 🫶 Uściskaj Henia, ale również Tadzia, bo zmiana roli dziecka w rodzinie na “brat” nie musi być dla niego oczywista i prosta ❤️
    dziękuję :*

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 7 lutego, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. jak się masz? 🥰

    Co u reszty dziewczyn?
    Coś nam wątek trochę się wyciszył...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 17:04

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5344 6218

    Wysłany: 9 lutego, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie "po staremu". Okres mi jeszcze nie wrócił, więc nawet nie mogę nic kombinować 😆

    Kasia, jak sobie dajesz radę?

    Kasiastaraczka, Żonkil lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2174

    Wysłany: 13 lutego, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko dobrze. Janek rośnie zdrowy i mądry 🥰 W styczniu wrócił mi okres. Marzymy o rodzeństwie dla Jasia, ale zawierzamy to Bogu, On zna najlepszy czas 🙏🏻😇 Co u Was?

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 13 lutego, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    U mnie "po staremu". Okres mi jeszcze nie wrócił, więc nawet nie mogę nic kombinować 😆

    Kasia, jak sobie dajesz radę?
    Karmisz Agę piersią?
    Jak rozszerzanie diety?
    Hi hi kombinujecie nad 5?😀

    U nas raz lepiej,raz gorzej,ale wszyscy żyją 🙃
    Tadzio miewa gorsze chwile,ale zupełnie go rozumiem
    Staramy się z mężem dawać mu czas sam na sam bez Henia
    Ostatnio lubi zasypiać ze mną, opowiadamy sobie cały dzień,przytulamy się,on lubi do cyca choć nie je
    Henio to gęsty zawodnik jak to mówi mąż -w czwartek skończy 2 miesiące, waży 6,3 kg

    Żonkil lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 13 lutego, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    U nas wszystko dobrze. Janek rośnie zdrowy i mądry 🥰 W styczniu wrócił mi okres. Marzymy o rodzeństwie dla Jasia, ale zawierzamy to Bogu, On zna najlepszy czas 🙏🏻😇 Co u Was?
    Super, cieszę się 🥰
    Jak idzie rozszerzenie diety?

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2174

    Wysłany: 14 lutego, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Super, cieszę się 🥰
    Jak idzie rozszerzenie diety?
    Lepiej niż się spodziewałam, dziękuję 🫶 Jaś nie siedzi jeszcze stabilnie w krzesełku, więc karmimy się na kolanach i wyłącznie papkami. Ale smaka ma niesamowitego. Zabawne, ale paradoksalnie woli słoiczki wytrawne. Obiadki wsuwa tak, że mu się uszy trzęsą, a do owocków od miesiąca nie udaje mi się go przekonać 😅 Cieszy mnie, że ma ochotę na RD, bo wreszcie - po półtoramiesięcznej przerwie - zaczął znów przybierać. Nadal to raczej okruszek (waży dopiero 6600g), ale przynajmniej z powrotem regularnie przybiera. Jest cudem, naprawdę, kochamy go całym sercem ❤️

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 14 lutego, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Lepiej niż się spodziewałam, dziękuję 🫶 Jaś nie siedzi jeszcze stabilnie w krzesełku, więc karmimy się na kolanach i wyłącznie papkami. Ale smaka ma niesamowitego. Zabawne, ale paradoksalnie woli słoiczki wytrawne. Obiadki wsuwa tak, że mu się uszy trzęsą, a do owocków od miesiąca nie udaje mi się go przekonać 😅 Cieszy mnie, że ma ochotę na RD, bo wreszcie - po półtoramiesięcznej przerwie - zaczął znów przybierać. Nadal to raczej okruszek (waży dopiero 6600g), ale przynajmniej z powrotem regularnie przybiera. Jest cudem, naprawdę, kochamy go całym sercem ❤️
    Super, że ma smaka 🥰
    Ile ważył jak się urodził?
    Henio jutro skończy 2 miesiące i waży 6300... Tadzik tak nie przybierał

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2174

    Wysłany: 14 lutego, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważył 2800. Przy 52cm, wiec Jaś jest raczej z tych malutkich. Stresowałam się trochę tym brakiem przybierania, ale pediatra uspokajała, że tak czasem bywa z przybieraniem skokowym. Na szczęście teraz już ruszył, a mi nieco ulżyło 😇

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 14 lutego, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rzadko zaglądam, ale donoszę, że u nas szykuje sie 3cia córeczka :P

    Jest momentami ciężko, momentami wesoło, jak w kalejdoskopie. Dziewczynki się uwielbiają, ale równocześnie rywalizują - jeśli chodzi o spanie obie koniecznie muszą obok mnie. Jedna po jednej, druga po drugiej stronie. Paulinka chyba bunt 2latka ma już za sobą - a przynajmniej epicentrum. Za to Karolinka to jest zawodnik... Jak jest coś nie po jej myśli - wrzask, odginanie do tyłu, turlanie po podłodze, co tam sobie chcecie.... Trzeba mega cierpliwości i siły fizycznej z nią, bo naprawdę przy tych akcjach może sobie coś zrobić

    Kasiastaraczka, Wiara Nadzieja Miłość lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 14 lutego, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Ważył 2800. Przy 52cm, wiec Jaś jest raczej z tych malutkich. Stresowałam się trochę tym brakiem przybierania, ale pediatra uspokajała, że tak czasem bywa z przybieraniem skokowym. Na szczęście teraz już ruszył, a mi nieco ulżyło 😇
    Uff 🥰
    Właśnie spojrzałam jak T.przybieral i on jak miał 4 miesiące to ważył 6,4 kg,a H. ma 2 m-ce 😁. Tadzik też urodził się mniejszy 53 cm i 3140 g

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5344 6218

    Wysłany: 15 lutego, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Karmisz Agę piersią?
    Jak rozszerzanie diety?
    Hi hi kombinujecie nad 5?😀
    Haha, u nas już zapadła decyzja o piątym, ale jak na razie bez konkretów, bo @ nie mam 😜 Tak, jest kp wciąż, dieta też rozszerzona i to na maksa. Je codziennie dwie porcje kaszki, obiadek i deser. Karmię w zasadzie jeden raz w dzień i na żądanie w nocy (za każdym razem jak się obudzi).

    Żonkil, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 16 lutego, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam! Miło się czyta wasze wypowiedzi. U nas zdecydowanie za szybko czas leci, praca,dom, praca, dom. Ignacy chodzi do żłobka, rośnie jak na drożdżach, jest go wszędzie pełno...czasami poprostu brakuje sił aby go okiełznać 😉a po całym dniu w pracy(przedszkole i szkoła) nie marzę o niczym innym jak położyć się spać i zregenerować zszargane "nerwy"🤭 co do naszych starań o rodzeństwo dla małego...temat nie ruszony i jakoś nie widzę aby się ruszył. Mąż wogole omija ten temat, ba...wręcz mam wrażenie kontroluje mój kalendarzyk owulacyjny. No cóż...pożyjemy, zobaczymy.

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 17 lutego, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super czytać, ze Wam się udało ❤️

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 19 lutego, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonkil wrote:
    Ja rzadko zaglądam, ale donoszę, że u nas szykuje sie 3cia córeczka :P

    Jest momentami ciężko, momentami wesoło, jak w kalejdoskopie. Dziewczynki się uwielbiają, ale równocześnie rywalizują - jeśli chodzi o spanie obie koniecznie muszą obok mnie. Jedna po jednej, druga po drugiej stronie. Paulinka chyba bunt 2latka ma już za sobą - a przynajmniej epicentrum. Za to Karolinka to jest zawodnik... Jak jest coś nie po jej myśli - wrzask, odginanie do tyłu, turlanie po podłodze, co tam sobie chcecie.... Trzeba mega cierpliwości i siły fizycznej z nią, bo naprawdę przy tych akcjach może sobie coś zrobić
    Żonkil to szykuje się ekipa 🥰 gratulacje ❤️
    Mąż co na to?
    Ciekawe czy u nas kiedyś będzie trzeci chłopiec 🙃

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 19 lutego, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Haha, u nas już zapadła decyzja o piątym, ale jak na razie bez konkretów, bo @ nie mam 😜 Tak, jest kp wciąż, dieta też rozszerzona i to na maksa. Je codziennie dwie porcje kaszki, obiadek i deser. Karmię w zasadzie jeden raz w dzień i na żądanie w nocy (za każdym razem jak się obudzi).
    Wow,to całkiem ładnie rozszerzona dieta,ekstra 👏

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 19 lutego, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Hej Wam! Miło się czyta wasze wypowiedzi. U nas zdecydowanie za szybko czas leci, praca,dom, praca, dom. Ignacy chodzi do żłobka, rośnie jak na drożdżach, jest go wszędzie pełno...czasami poprostu brakuje sił aby go okiełznać 😉a po całym dniu w pracy(przedszkole i szkoła) nie marzę o niczym innym jak położyć się spać i zregenerować zszargane "nerwy"🤭 co do naszych starań o rodzeństwo dla małego...temat nie ruszony i jakoś nie widzę aby się ruszył. Mąż wogole omija ten temat, ba...wręcz mam wrażenie kontroluje mój kalendarzyk owulacyjny. No cóż...pożyjemy, zobaczymy.
    O kurcze...musisz chyba zacząć gadać z nim o tym
    Trzymam kciuki ❤️
    Ty rozumiem chciałabyś, a on jakie ma zdanie?

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ