X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wzajemna modlitwa, wiara
Odpowiedz

Wzajemna modlitwa, wiara

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5346 6220

    Wysłany: 20 lutego, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ pogadaj z nim na ten temat. Albo wóz albo przewóz. To musi być wspólna decyzja. Być może on jest na razie zbyt przytłoczony obowiązkami związanymi z ruchliwym maluchem. Igi ma dopiero półtora roku, to jest taki trudny wiek. Dziecka jest wszędzie pełno, oczy trzeba mieć dookoła głowy, nie komunikuje się jeszcze tak sprawnie. Jak skończy 2 lata, to zacznie się to powoli wyciszać. Mozesz uspokoić męża, że ten okres minie i niedługo będzie wspólnie budował domy z klocków lego ze swoim pierworodnym. A szkoda by było żeby Igi został taki sam jedynak 😉

    Kasia, już myślisz o trzecim, hihi? 😛

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 21 lutego, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka jakieś myśli mam o trzecim 😁
    Jeszcze w szpitalu po tym trudnym porodzie mąż do mnie;"to teraz chyba nie będziesz chciała mieć trzeciego", a ja- ee tam, mogę mieć 😁 jednak w porodzie to są takie emocje, które szybko się zapomina albo pamięta się jak przez mgłę

    Żonkil lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 22 lutego, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ja zawsze mowie mezowi: to teraz daj mi spokój a potem jak widac...😅

    Poza tym moja połozna jak ją zapewniałam, ze po Karolince to już przerwa solidna i nie dam się namówić ona do mnie "dobra dobra, do zobaczenia za rok"🤣

    My jesteśmy chorzy wszyscy.... moze mamusie tez macie takie dziecko, ktore jak ma katar to nie cieknie z nosa ale charczy i splywa? I potem od razu kaszel? Zastanawiam sie co moze byc u nas przyczyna bo nebulizacje to ostatnio non stop u Karoliny.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 22 lutego, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Żonkil to szykuje się ekipa 🥰 gratulacje ❤️
    Mąż co na to?
    Ciekawe czy u nas kiedyś będzie trzeci chłopiec 🙃

    Mąż przyjal na klatę ale z ciężkim sercem. Oczywiście nie da mi spokoju dopoki syna nie bedzie. A ja lubie dziewczynki bo sa dosc ukladne w obyciu chociaz moja mlodsza to jest prowodyr i poszukiwacz guza. Do tego mega przytulanka ja nie wiem jak ja z noworodkiem bede sobie radzic jak mam jeszcze 2 takie mamusiolepy 😅

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 22 lutego, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonkil wrote:
    Hahaha ja zawsze mowie mezowi: to teraz daj mi spokój a potem jak widac...😅

    Poza tym moja połozna jak ją zapewniałam, ze po Karolince to już przerwa solidna i nie dam się namówić ona do mnie "dobra dobra, do zobaczenia za rok"🤣

    My jesteśmy chorzy wszyscy.... moze mamusie tez macie takie dziecko, ktore jak ma katar to nie cieknie z nosa ale charczy i splywa? I potem od razu kaszel? Zastanawiam sie co moze byc u nas przyczyna bo nebulizacje to ostatnio non stop u Karoliny.
    Ha ha to jak mój ;) teraz to jeszcze u nas nie ma szans na poczęcie i on na razie sceptycznie podchodzi do trzeciego,ale jak młodszy płacze,a on ma "plan na wieczór" to mówi do niego "cicho,bo robię Ci siostrzyczkę" 🤣
    Hi hi to położna ma robotę zapewnioną 😁
    Ojej współczuję chorowania... zdrowia życzę 😚
    My tak nie mamy...a kaszel chociaż przechodzi? U nas ostatnio to i ziółka wjechały,miodunka i babka lancetowata

    Żonkil lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 22 lutego, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonkil wrote:
    Mąż przyjal na klatę ale z ciężkim sercem. Oczywiście nie da mi spokoju dopoki syna nie bedzie. A ja lubie dziewczynki bo sa dosc ukladne w obyciu chociaz moja mlodsza to jest prowodyr i poszukiwacz guza. Do tego mega przytulanka ja nie wiem jak ja z noworodkiem bede sobie radzic jak mam jeszcze 2 takie mamusiolepy 😅
    He he,to ja chyba mojemu nie dam spokoju dopóki córki nie będzie 😁
    Dasz radę! :) macie pomoc jakiejś niani teraz?
    Jak się czujesz?

    Żonkil lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 23 lutego, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    He he,to ja chyba mojemu nie dam spokoju dopóki córki nie będzie 😁
    Dasz radę! :) macie pomoc jakiejś niani teraz?
    Jak się czujesz?

    Teraz jest teściowa wcześniej była moja mama. Ale fakt ja już na nogach ogólnie więc daję radę. Najgorszy był weekend i poniedziałek. Chora matka to naprawdę jest ciężka sprawa. Niana wróci jak tesciowa pojedzie. Przychodzi codziennie na 3h. I chyba taki czas rozłąki między dziewczynkami jest potrzebny bo mogę z Karolinką w spokoju porobić cwiczenia. Nadal nie chodzi...

    Ja wiem, że każde dziecko ma swoj czas ale ona ma 15 miesięcy a ja coraz większy brzuch. A nosić trzeba i szamotać bo jak coś jest nie po jej myśli to...😋 co do samopoczucia to mam niskie ciśnienie i to mi doskwiera trochę. Podobno od 25tc ma rosnąć. Nawadniam się ale i to jakoś bardzo nie daje efektów.

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 23 lutego, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Jestem nowa, własciwie tak świadomie staram się od dwóch lat, wtedy zauważyłam, że mimo współżycia w dni płodne nie zachodzę w ciążę. Po drodze było dużo stresu (trudna relacja i mieszkanie z teściami, przeprowadzka, stres w pracy) co pewnie też miało duży wpływ i nadal czasem ma, jestem bardzo wrażliwa.

    Odmawiałam nowennę pompejańką, ale niestety nic i oczywiście tysiace innych krótszych lub dłuższych nowenn, ale teraz podchodze po prostu do tego na luzie (choć ostatnio dużo dziewczyn zaszlo w ciąże wśród moich znajomych i czułam w sobie ogromną zazdrość, żal, smutek) ale staraam się powtarzac teraz" jak Bóg chce tak będzie", choć myślę też o szukaniu w okolicy naprotechnologa, bo mój gin twierdzi, ze wszystko jest ok, a w badaniach wyszły mi niedobory (suplementuje D3 i jem wiecej produktów z magnezem)i mam niskie AMH.

    Polecam Wam grupę FB " O Spem Miram - Nadziejo przedziwna " (nazwa od modlitwy za wstawiennictwem św. Dominika dołączanej do paska ;)) na grupie wspólnie modlimy się o dar potomstwa, w tym miesiącu za wstawiennictwem św. Józefa i naprawdę czuję pokój w sercu i mam wrażenie, ze jest też spokojniej w mojej relacji z mężem :)

    Na grupie można też polecać sobie lekarzy, specjalistow oraz po prostu podzielić się swoją historią ❤

    Kwiecista94, Britta lubią tę wiadomość

  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 24 lutego, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam tylko powiedzieć że od 2 lutego (termin był na 14, ale ktoś wybrał inną datę - i to święto maryjne) jest z nami Feliks. 3370g, 54cm. Poród indukowany, 8h próba naturalnego ale zakończony CC z powodu zaniku tętna Felisia. Teraz już skończone 3 tygodnie, uczymy się siebie dalej i często przytulamy 🥰

    edka85, Wiara Nadzieja Miłość, Kasiastaraczka, Żonkil, JJ., Lili❤️ lubią tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5346 6220

    Wysłany: 24 lutego, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erkow to wspaniała wiadomość! I to w święto MB Gromnicznej :)

    Kasia, Żonkil, no wy to macie cele na trzecią płeć, a ja mam dwie parki i każdy myśli, że osiągnęłam swój cel. A nie wiedzą, że w głowie mi lata myśl, że przecież brakuje mi trzeciego archanioła! 😛

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 29 lutego, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!
    Obydwoje oczywiście pragniemy (jeżeli taka wola Boża) mieć więcej dzieci ale nie na wszystko mamy wplyw...ponadto tak jak Obydwoje chcemy tak i Obydwoje jesteśmy chwilowo przemęczeni ...I chyba głównie dlatego stoimy w miejscu. Oczywiście nie użalam się nad sobą i nie szukam wymówek ale przyjmuje to na klatę i z nadzieją patrzę w przyszłość 🙂

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5346 6220

    Wysłany: 1 marca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ, oczywiście wszystko w swoim czasie. Czuję, że niedługo przyjdzie u was ten właściwy czas na kolejnego potomka :)
    Podobnie u nas. Chcemy piątego dziecka, ale kiedy zaczniemy realizować cokolwiek w tym kierunku, to się okaże. Po pierwsze, nie wróciła mi jeszcze płodność. Po drugie, nawet gdybym miała @, to też nie byłby raczej dobry czas... U mojego M wyszły jakieś problemy zdrowotne n atle immunologicznym. W sumie nie do końca wiadomo co mu jest i potrzeba specjalistycznych badań na różne przeciwciała. Ponadto moja mama ma teraz kiepski czas, bo odwołali jej operacje kręgosłupa, na którą tak bardzo czekała. I nie wiadomo kiedy się odbędzie. A ból kręgosłupa bardzo jej daje popalić... Tak więc najpierw inne sprawy, a potem myślenie o Rafałku :)

    JJ. lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 2 marca, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka85 tak to właśnie jest...no takie życie. U nas też wiele różnych problemów i spraw, które wychodzą przed szereg starań hehe...a okres 10ciu lat starań też odbił piętno na naszych planach. Mój powrót do pracy, nowa bardzo wymagająca pani dyrektor, kta tak daje popalić, iz mamy dosc tego miejsca, egzamin, dp ktorego sie bardzo duzo uczylam, Igancy w żłobku, infekcja za infekcją, zero babć i dziadków czy nawet kogokolwiek do pomocy, poważne problemy zdrowotne mojej mamy i dalsze inne problemy trochę nas przytłoczyły 🫣 No i rezolutny Iganś 😋 aaaa...tak zawsze marzyłam o 4 dzieci 😍teraz dziękuję Bogu za ten jeden piękny cud !!! I nie śmieć prosić i marzyć aby marzenie o posiadaniu większej ilosci potomstwa przerodziło się s rzeczywistość.

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5346 6220

    Wysłany: 4 marca, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ nie bój się marzyć. Któż tam wie, może i będziesz miała swoją czwóreczke :)

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 5 marca, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Chciałam tylko powiedzieć że od 2 lutego (termin był na 14, ale ktoś wybrał inną datę - i to święto maryjne) jest z nami Feliks. 3370g, 54cm. Poród indukowany, 8h próba naturalnego ale zakończony CC z powodu zaniku tętna Felisia. Teraz już skończone 3 tygodnie, uczymy się siebie dalej i często przytulamy 🥰


    Ogromne gratulacje 😍😍

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 5 marca, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Witajcie :)
    Jestem nowa, własciwie tak świadomie staram się od dwóch lat, wtedy zauważyłam, że mimo współżycia w dni płodne nie zachodzę w ciążę. Po drodze było dużo stresu (trudna relacja i mieszkanie z teściami, przeprowadzka, stres w pracy) co pewnie też miało duży wpływ i nadal czasem ma, jestem bardzo wrażliwa.

    Odmawiałam nowennę pompejańką, ale niestety nic i oczywiście tysiace innych krótszych lub dłuższych nowenn, ale teraz podchodze po prostu do tego na luzie (choć ostatnio dużo dziewczyn zaszlo w ciąże wśród moich znajomych i czułam w sobie ogromną zazdrość, żal, smutek) ale staraam się powtarzac teraz" jak Bóg chce tak będzie", choć myślę też o szukaniu w okolicy naprotechnologa, bo mój gin twierdzi, ze wszystko jest ok, a w badaniach wyszły mi niedobory (suplementuje D3 i jem wiecej produktów z magnezem)i mam niskie AMH.

    Polecam Wam grupę FB " O Spem Miram - Nadziejo przedziwna " (nazwa od modlitwy za wstawiennictwem św. Dominika dołączanej do paska ;)) na grupie wspólnie modlimy się o dar potomstwa, w tym miesiącu za wstawiennictwem św. Józefa i naprawdę czuję pokój w sercu i mam wrażenie, ze jest też spokojniej w mojej relacji z mężem :)

    Na grupie można też polecać sobie lekarzy, specjalistow oraz po prostu podzielić się swoją historią ❤

    Witaj!

    Dziękuje za polecajke!

    Lilinka lubi tę wiadomość

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 5 marca, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiecista94 wrote:
    Witaj!

    Dziękuje za polecajke!
    Witaj :) Miło Cię poznać i po nicku widzę, że jestesmy w tym samym wieku ;)

  • Malll Debiutantka
    Postów: 14 22

    Wysłany: 29 marca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o modlitwę o utrzymanie mojej ciąży ❤️
    Dziękuję ❤️❤️❤️❤️

    Britta lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Britta Ekspertka
    Postów: 127 185

    Wysłany: 29 marca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malll wrote:
    Proszę o modlitwę o utrzymanie mojej ciąży ❤️
    Dziękuję ❤️❤️❤️❤️
    Pomodlę się :*

    Starania od lutego 2021

    Hashimoto - Euthyrox 75/88
    Naprotechnolog dr Kandzia (Katowice)
    2023 - hsg - jajowody drożne, usunięcie polipa w jamie macicy
    03.2024 - laparoskopia - endometrioza, zmiany wycięte
    04-09.2024 - Aromek, Miovelia Pro i Miovelia Nac
    10.2024 - Lipiodol?
    2025 - adopcja?

    Mąż:
    Morfologia 2%
    Reszta ok

    +Niepłodna rodzi siedmioro+ 1Sm 1-2
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5346 6220

    Wysłany: 30 marca, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malll wrote:
    Proszę o modlitwę o utrzymanie mojej ciąży ❤️
    Dziękuję ❤️❤️❤️❤️
    Oczywiście!
    A co się dzieje? 🥺

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
‹‹ 181 182 183 184 185
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ