X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wzajemna modlitwa, wiara
Odpowiedz

Wzajemna modlitwa, wiara

Oceń ten wątek:
  • Wenecja24 Koleżanka
    Postów: 31 12

    Wysłany: 30 marca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malll wrote:
    Proszę o modlitwę o utrzymanie mojej ciąży ❤️
    Dziękuję ❤️❤️❤️❤️
    Pomodlę się za Ciebie, maleństwo i całą rodzinę 🤍🤍🤍

  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 126 60

    Wysłany: 4 kwietnia, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenecja24 wrote:
    Pomodlę się za Ciebie, maleństwo i całą rodzinę 🤍🤍🤍

    Ja również ❤️❤️

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • Wenecja24 Koleżanka
    Postów: 31 12

    Wysłany: 11 kwietnia, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o modlitwę, aby się starania powiodły i aby wszystko w mojej rodzinie się dobrze ułożyło. Jest dużo nerwów.
    Dziękuję ❣️🍀❣️🍀❣️

    Gregorka, pp2018, Britta, Lilinka, Oela91 lubią tę wiadomość

  • Gregorka Autorytet
    Postów: 584 1365

    Wysłany: 12 kwietnia, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenecja24 wrote:
    Proszę o modlitwę, aby się starania powiodły i aby wszystko w mojej rodzinie się dobrze ułożyło. Jest dużo nerwów.
    Dziękuję ❣️🍀❣️🍀❣️
    Modlę się za Was💚❤️🩷🩵🧡 Mam nadzieję,że wszytsko się ułoży,a wymarzony cel niebawem się spelni🤞🍀

    Wenecja24, pp2018, elektro96, Speranza :) lubią tę wiadomość

    👩 30
    ▪️AMH 2,11
    ▪️prolaktyna,IO,niedoczynność, hashimoto
    (unormowane lekami)
    ▪️PAI, MTHFR,Kir AA
    morfologia✅️
    Acard,eutyrox75,glucophage, dostinex+suplementy
    🧔‍♂️ 33
    morfologia✅️
    badanie nasienia ok
    Suplementacja
    HLA-C C1
    Starania od sierpnia
    30.04 📹
  • Nathalie Znajoma
    Postów: 29 22

    Wysłany: 13 kwietnia, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Witajcie :)
    Jestem nowa, własciwie tak świadomie staram się od dwóch lat, wtedy zauważyłam, że mimo współżycia w dni płodne nie zachodzę w ciążę. Po drodze było dużo stresu (trudna relacja i mieszkanie z teściami, przeprowadzka, stres w pracy) co pewnie też miało duży wpływ i nadal czasem ma, jestem bardzo wrażliwa.

    Odmawiałam nowennę pompejańką, ale niestety nic i oczywiście tysiace innych krótszych lub dłuższych nowenn, ale teraz podchodze po prostu do tego na luzie (choć ostatnio dużo dziewczyn zaszlo w ciąże wśród moich znajomych i czułam w sobie ogromną zazdrość, żal, smutek) ale staraam się powtarzac teraz" jak Bóg chce tak będzie", choć myślę też o szukaniu w okolicy naprotechnologa, bo mój gin twierdzi, ze wszystko jest ok, a w badaniach wyszły mi niedobory (suplementuje D3 i jem wiecej produktów z magnezem)i mam niskie AMH.

    Polecam Wam grupę FB " O Spem Miram - Nadziejo przedziwna " (nazwa od modlitwy za wstawiennictwem św. Dominika dołączanej do paska ;)) na grupie wspólnie modlimy się o dar potomstwa, w tym miesiącu za wstawiennictwem św. Józefa i naprawdę czuję pokój w sercu i mam wrażenie, ze jest też spokojniej w mojej relacji z mężem :)

    Na grupie można też polecać sobie lekarzy, specjalistow oraz po prostu podzielić się swoją historią ❤

    Lilinka zarówno Tobie jak i innym dziewczynom, które się starają polecam modlitwę przez wstawiennictwo św. Stanisława Papczyńskiego i św. Filomeny. To baaardzo skuteczni święci wstawiennicy ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia, 10:13

    Lilinka, pp2018 lubią tę wiadomość

  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 67 23

    Wysłany: 16 kwietnia, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenecja24 wrote:
    Proszę o modlitwę, aby się starania powiodły i aby wszystko w mojej rodzinie się dobrze ułożyło. Jest dużo nerwów.
    Dziękuję ❣️🍀❣️🍀❣️
    Pomodlę się i ja też poproszę o modlitwę o dar potomstwa, polecam też grupę na FB " O Spem Miram - Nadziejo Przedziwna" dla kobiet, które potrzebują modlitewnego wsparcia podczas starań, bardzo fajna grupa można tam też np. polecać lekarzy, specjalistów :)

    pp2018 lubi tę wiadomość

  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 67 23

    Wysłany: 16 kwietnia, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nathalie wrote:
    Lilinka zarówno Tobie jak i innym dziewczynom, które się starają polecam modlitwę przez wstawiennictwo św. Stanisława Papczyńskiego i św. Filomeny. To baaardzo skuteczni święci wstawiennicy ♥️

    Na grupie FB " O Spem Miram" wybieramy co miesiąc innego świętego patrona, ktoremu powierzamy prośbę o dar potomstwa, w tym miesiącu jest św. Joanna Beretta Molla :) na pewno zgłoszę w ankiecie też św. Filomenę i św. Stanislawa :) dwa lata temu wysylałam intencję do księży marianów do nowenny w maju za wstawiennictwem św. Stanisława, w tym roku też prześlę :) a św. Filomena to tez jedna z bliskich dla mnie świętych, moje zaręczyny były w dniu jej wspomnienia :)
    W niedzielę zawierzyłam też intencję o dar potomstwa u Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku ❤🙏
    Wierzę, że Bóg wyprosi nam wszystkim dar potomstwa :)

    dorkaa lubi tę wiadomość

  • dorkaa Przyjaciółka
    Postów: 98 113

    Wysłany: 18 kwietnia, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, na początku wątku trochę byłam aktywna, później w ogóle nie wchodziłam na ovufriend. I wiecie co... po ponad 10 latach małżeństwa na początku kwietnia wyszła mi pozytywna beta 🥰 Na USG na razie widać tylko pęcherzyk ciążowy. Proszę o modlitwę o dobry przebieg ciąży 🙏 z góry wielkie dzięki!

    Kasiastaraczka, hannah_92, pp2018, elektro96, JJ., Speranza :), Wenecja24, BillieJean, Wiara Nadzieja Miłość lubią tę wiadomość

    Ja: 38l
    Mąż: 39l
    Starania ponad 10 lat

    Endometrioza, nietolerancje pokarmowe, mutacja MTHFR, niedowaga, objaw Raynauda, PPJ ANA, hiperprolaktynemia czynnościowa, przewlekły stan zapalny endometrium

    Leczenie: naprotechnologia

    04/2024 beta rosła, ale przestała... 💔
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 883 662

    Wysłany: 18 kwietnia, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorkaa wrote:
    Hej dziewczyny, na początku wątku trochę byłam aktywna, później w ogóle nie wchodziłam na ovufriend. I wiecie co... po ponad 10 latach małżeństwa na początku kwietnia wyszła mi pozytywna beta 🥰 Na USG na razie widać tylko pęcherzyk ciążowy. Proszę o modlitwę o dobry przebieg ciąży 🙏 z góry wielkie dzięki!
    🙏

    dorkaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️-39
    4 lata starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    Kariotyp✅
  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 67 23

    Wysłany: 18 kwietnia, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorkaa wrote:
    Hej dziewczyny, na początku wątku trochę byłam aktywna, później w ogóle nie wchodziłam na ovufriend. I wiecie co... po ponad 10 latach małżeństwa na początku kwietnia wyszła mi pozytywna beta 🥰 Na USG na razie widać tylko pęcherzyk ciążowy. Proszę o modlitwę o dobry przebieg ciąży 🙏 z góry wielkie dzięki!

    Gratulacje, pomodlę się 🙏

    U kogo się leczyłaś i co miało największy wpływ na to, że udało się zajść w ciążę - czynnik psychiczny, suplementacja, modlitwa o uzdrowienie itp. ? :)

    dorkaa lubi tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 18 kwietnia, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorkaa wrote:
    Hej dziewczyny, na początku wątku trochę byłam aktywna, później w ogóle nie wchodziłam na ovufriend. I wiecie co... po ponad 10 latach małżeństwa na początku kwietnia wyszła mi pozytywna beta 🥰 Na USG na razie widać tylko pęcherzyk ciążowy. Proszę o modlitwę o dobry przebieg ciąży 🙏 z góry wielkie dzięki!
    Hej, pamiętam Cię 🥰
    Jejku jak się cieszę, że udało się Wam ❤️
    Pomodlę się za Was 🙏
    Jak się czujesz?

    dorkaa, Speranza :) lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • dorkaa Przyjaciółka
    Postów: 98 113

    Wysłany: 18 kwietnia, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Gratulacje, pomodlę się 🙏

    U kogo się leczyłaś i co miało największy wpływ na to, że udało się zajść w ciążę - czynnik psychiczny, suplementacja, modlitwa o uzdrowienie itp. ? :)
    W ostatnim czasie chyba wszystko naraz - półroczne L4 na odstresowanie się, zmiana pracy, nowy lek na poprawę stanu endometrium i modlitwa :)

    Lilinka, Kasiastaraczka, pp2018 lubią tę wiadomość

    Ja: 38l
    Mąż: 39l
    Starania ponad 10 lat

    Endometrioza, nietolerancje pokarmowe, mutacja MTHFR, niedowaga, objaw Raynauda, PPJ ANA, hiperprolaktynemia czynnościowa, przewlekły stan zapalny endometrium

    Leczenie: naprotechnologia

    04/2024 beta rosła, ale przestała... 💔
  • dorkaa Przyjaciółka
    Postów: 98 113

    Wysłany: 18 kwietnia, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Hej, pamiętam Cię 🥰
    Jejku jak się cieszę, że udało się Wam ❤️
    Pomodlę się za Was 🙏
    Jak się czujesz?
    Oczywiscie tez Cię pamiętam i inne dziewczyny z początku wątku. Trochę ciężko było śledzić wątek jak kolejnym dziewczynom się udawało, a u nas dalej nic, mimo ciągłego leczenia. Od ok. 3 lat jestem pod opieką dr Laury Grześkowiak i w końcu się udało.
    Czuję się bardzo dobrze :) Mogę normalnie pracować, bo mam pracę głównie zdalną. Kolejna wizyta u lekarza za 1,5 tygodnia.

    Kasiastaraczka, pp2018, Speranza :) lubią tę wiadomość

    Ja: 38l
    Mąż: 39l
    Starania ponad 10 lat

    Endometrioza, nietolerancje pokarmowe, mutacja MTHFR, niedowaga, objaw Raynauda, PPJ ANA, hiperprolaktynemia czynnościowa, przewlekły stan zapalny endometrium

    Leczenie: naprotechnologia

    04/2024 beta rosła, ale przestała... 💔
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 19 kwietnia, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorkaa wrote:
    Oczywiscie tez Cię pamiętam i inne dziewczyny z początku wątku. Trochę ciężko było śledzić wątek jak kolejnym dziewczynom się udawało, a u nas dalej nic, mimo ciągłego leczenia. Od ok. 3 lat jestem pod opieką dr Laury Grześkowiak i w końcu się udało.
    Czuję się bardzo dobrze :) Mogę normalnie pracować, bo mam pracę głównie zdalną. Kolejna wizyta u lekarza za 1,5 tygodnia.
    Jasne, rozumiem,to na pewno mogło być ciężkie...
    Cieszę się, że jesteś teraz z nami znów 🥰
    To termin masz jakoś pewnie na początek grudnia?
    Ja w zeszłym roku zrobiłam pozytywny test 11 kwietnia i 15 grudnia przywitaliśmy Henia 😁

    pp2018 lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • dorkaa Przyjaciółka
    Postów: 98 113

    Wysłany: 19 kwietnia, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin na razie mam między 10 a 14 grudnia, to bardzo podobnie do Ciebie 😍
    Udało mi się umówić na wizytę już na najbliższy poniedziałek. Oby było wszystko dobrze ☺️ W tym wszystkim ufam Panu i wierzę, że wie co jest najlepsze dla mnie 🙂

    pp2018, Kasiastaraczka, Wenecja24 lubią tę wiadomość

    Ja: 38l
    Mąż: 39l
    Starania ponad 10 lat

    Endometrioza, nietolerancje pokarmowe, mutacja MTHFR, niedowaga, objaw Raynauda, PPJ ANA, hiperprolaktynemia czynnościowa, przewlekły stan zapalny endometrium

    Leczenie: naprotechnologia

    04/2024 beta rosła, ale przestała... 💔
  • Noheart93 Przyjaciółka
    Postów: 97 81

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki,
    Musze się z wami czymś podzielić. Radość moja jest ogromna!
    Jak chcecie możecie zajrzeć na forum, w męskich sprawach wpis : oligospermia - suplementy.
    Pisałam tam, że męża wyniki są beznadziejne.
    Nie można było nawet zrovic Morfologii, bo koncentracja plemnikow wynosiła poniżej 1mln.
    Nikt nam nie dawał szans na naturalne poczęcie.
    Przekopałam całe forum, internet szukając podobnych wyników i często widziałam podobne, lecz lepsze - kończyły się najczęściej in vitro.
    Zero pocieszenia? Znalazłam 2 budujące wpisy. Ale... 2 na setki.
    Zrobiłam dziś test ciazowy pozytywny, zaraz zrobiłam drugi to samo. Wychodzi ze to dopiero 4tc. Więc zobaczymy.
    Dodam, że po wierzyłam tą sprawę Bogu, powiedziałam mu, że jak się uda to tylko dzięki Jego zasłużę, bo medycyna nie daje nam szans.
    Jak się uda, będę o Tym mówić na Jego chwale.
    No i proszę - dzięki Bogu ❤️

    elektro96, Speranza :), pp2018, Wenecja24, edka85, Wiara Nadzieja Miłość, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    Syn z 3 cyklu. - 07.21 <3

    2021 rok:
    10.21- bezskuteczne Starania o rodzeństwo

    2022 rok:
    07.22 PCOS⛔-leczenie clo, ovitrelle - są piękne owulacje ✅

    2023 rok:
    02.23 koncentracja plemnikow 0.7mln 😭
    03.23 Drożność jajowodów, ok✅
    20.04.23 upragnione 2‼️ kreski - CUD naturalny!
    22.04 beta 160
    24.04 beta 327 (przyrost 104%)
    27.04 - koncentracja 1.4mln
    preg.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 1093 3059

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noheart93 wrote:
    Hej Kobitki,
    Musze się z wami czymś podzielić. Radość moja jest ogromna!
    Jak chcecie możecie zajrzeć na forum, w męskich sprawach wpis : oligospermia - suplementy.
    Pisałam tam, że męża wyniki są beznadziejne.
    Nie można było nawet zrovic Morfologii, bo koncentracja plemnikow wynosiła poniżej 1mln.
    Nikt nam nie dawał szans na naturalne poczęcie.
    Przekopałam całe forum, internet szukając podobnych wyników i często widziałam podobne, lecz lepsze - kończyły się najczęściej in vitro.
    Zero pocieszenia? Znalazłam 2 budujące wpisy. Ale... 2 na setki.
    Zrobiłam dziś test ciazowy pozytywny, zaraz zrobiłam drugi to samo. Wychodzi ze to dopiero 4tc. Więc zobaczymy.
    Dodam, że po wierzyłam tą sprawę Bogu, powiedziałam mu, że jak się uda to tylko dzięki Jego zasłużę, bo medycyna nie daje nam szans.
    Jak się uda, będę o Tym mówić na Jego chwale.
    No i proszę - dzięki Bogu ❤️
    Piękne świadectwo. Ja też modlę się każdego dnia o nasz Cud… 🥺

    Speranza :), pp2018 lubią tę wiadomość

    20 cs
    Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    09.05. - USG piersi
    10.05. - HSG
    13.05. - dietetyk kliniczny
    Lipiec 2024 - kolejna kontrola nasienia


    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Życzę Ci, abyś wygrała tę wojnę, o której nikt nie wie.
    Bo czasem najtrudniejsze bitwy toczymy w samotności, a nasza siła tkwi w nadziei i wierze, płonącej gdzieś głęboko w naszym wnętrzu.” 🦋
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 378 866

    Wysłany: 20 kwietnia, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noheart93 wrote:
    Hej Kobitki,
    Musze się z wami czymś podzielić. Radość moja jest ogromna!
    Jak chcecie możecie zajrzeć na forum, w męskich sprawach wpis : oligospermia - suplementy.
    Pisałam tam, że męża wyniki są beznadziejne.
    Nie można było nawet zrovic Morfologii, bo koncentracja plemnikow wynosiła poniżej 1mln.
    Nikt nam nie dawał szans na naturalne poczęcie.
    Przekopałam całe forum, internet szukając podobnych wyników i często widziałam podobne, lecz lepsze - kończyły się najczęściej in vitro.
    Zero pocieszenia? Znalazłam 2 budujące wpisy. Ale... 2 na setki.
    Zrobiłam dziś test ciazowy pozytywny, zaraz zrobiłam drugi to samo. Wychodzi ze to dopiero 4tc. Więc zobaczymy.
    Dodam, że po wierzyłam tą sprawę Bogu, powiedziałam mu, że jak się uda to tylko dzięki Jego zasłużę, bo medycyna nie daje nam szans.
    Jak się uda, będę o Tym mówić na Jego chwale.
    No i proszę - dzięki Bogu ❤️

    Pięknie gratuluję tego cudu :). Bóg jest wielki i nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych :). Życzę książkowej ciąży:)

    pp2018, elektro96 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ - 37
    🩸🙉 26.04.2024


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Noheart93 Przyjaciółka
    Postów: 97 81

    Wysłany: 20 kwietnia, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za błędy, pisałam w emocjach i widzę, że słownik dziwnie potłumaczył.

    Boli mnie trochę brzuch, ogólnie mam objawy mega okresowe. Oby wszystko było dobrze.

    pp2018, Speranza :) lubią tę wiadomość

    Syn z 3 cyklu. - 07.21 <3

    2021 rok:
    10.21- bezskuteczne Starania o rodzeństwo

    2022 rok:
    07.22 PCOS⛔-leczenie clo, ovitrelle - są piękne owulacje ✅

    2023 rok:
    02.23 koncentracja plemnikow 0.7mln 😭
    03.23 Drożność jajowodów, ok✅
    20.04.23 upragnione 2‼️ kreski - CUD naturalny!
    22.04 beta 160
    24.04 beta 327 (przyrost 104%)
    27.04 - koncentracja 1.4mln
    preg.png
  • pp2018 Ekspertka
    Postów: 235 269

    Wysłany: 20 kwietnia, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noheart93 wrote:
    Hej Kobitki,
    Musze się z wami czymś podzielić. Radość moja jest ogromna!
    Jak chcecie możecie zajrzeć na forum, w męskich sprawach wpis : oligospermia - suplementy.
    Pisałam tam, że męża wyniki są beznadziejne.
    Nie można było nawet zrovic Morfologii, bo koncentracja plemnikow wynosiła poniżej 1mln.
    Nikt nam nie dawał szans na naturalne poczęcie.
    Przekopałam całe forum, internet szukając podobnych wyników i często widziałam podobne, lecz lepsze - kończyły się najczęściej in vitro.
    Zero pocieszenia? Znalazłam 2 budujące wpisy. Ale... 2 na setki.
    Zrobiłam dziś test ciazowy pozytywny, zaraz zrobiłam drugi to samo. Wychodzi ze to dopiero 4tc. Więc zobaczymy.
    Dodam, że po wierzyłam tą sprawę Bogu, powiedziałam mu, że jak się uda to tylko dzięki Jego zasłużę, bo medycyna nie daje nam szans.
    Jak się uda, będę o Tym mówić na Jego chwale.
    No i proszę - dzięki Bogu ❤️

    Chwała Najwyższemu! Dla Boga nie ma nic niemożliwego!!!

    elektro96, Speranza :) lubią tę wiadomość

    Starania od 02/2024
    38 lat

    Usunięcie polipa 31.05.23
    AMH 0,82 ng/ml
    ANA pozytywny SS-B (+)

    witamina D, Fertisim, olej lniany i z czarnuszki, ester-C, magneB6 forte
‹‹ 181 182 183 184 185
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ