X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wzajemna modlitwa, wiara
Odpowiedz

Wzajemna modlitwa, wiara

Oceń ten wątek:
  • dorkaa Przyjaciółka
    Postów: 101 118

    Wysłany: 2 maja, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziś skończyłam modlitwę do sw. Stanisława Papczynskiego, skończyłam część blagalna nowenny pompejanskiej, mam któryś dzień nowenny 30-dniowej do sw. Jozefa i 9-dniowej do Dzieciątka Koletanskiegi. Mocno wierzyłam w cud, ale w końcu dziś zgłosiłam się do szpitala. Na USG nie było żadnej poprawy. Już jestem po poronieniu, same tabletki wystarczyły.
    Ciężkie to bardzo, nie w takim celu powinno się chodzić na oddział ginekologiczny. Ale z drugiej strony mam w sobie spokój, bo maleństwo jest już w Niebie. Możliwe, że jestem pod wpływem silnych emocji, ale też wydaje mi się, że dużo łask mam dzięki modlitwie.
    Ale też żeby nie było, wkurza mnie to, że mimo że jestem obrońcą zycia od poczęcia, również na mnie trafiło to trudne doświadczenie 🥹🥹🥹

    Ja: 38l
    Mąż: 39l
    Starania ponad 10 lat

    Endometrioza, nietolerancje pokarmowe, mutacja MTHFR, niedowaga, objaw Raynauda, PPJ ANA, hiperprolaktynemia czynnościowa, przewlekły stan zapalny endometrium

    Leczenie: naprotechnologia

    02/05/2024 [*] Aniołek 8tc 💔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5392 6283

    Wysłany: 2 maja, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka, dobrze zrobiłaś, masz już ten etap zamknięty.
    Wiele z nas na tym forum musiało przejść podobne doświadczenia zanim doczekalysmy ziemskich dzieci. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Widocznie jest w tym jakiś ukryty plan Boga. Ja przed narodzinami pierwszej córki przeszłam koszmar związany z ciążą pozamaciczną. A przed narodzinami młodszego syna też "zaliczyłam" poronienie. Ale staram się nie rozmyślać nad sensem tych zdarzeń. Najważniejsze, że potem przyszły radosne chwile.
    Dlatego kochana - nie martw się. Dla ciebie zaświeci słońce i jeszcze będziesz szczęśliwą matką.

    dorkaa, Speranza :) lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 286 652

    Wysłany: 7 maja, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙋🏻‍♀️ stwierdziłam, że dołączę też do tego wątku. 😁 Jestem wierząca i kocham Boga z całego serca, mamy z mężem odczucie, że to On zachęcił nas do posiadania potomstwa (serią snów, przeświadczeń, jakiejś takiej ogromnej chęci wychowania młodych ludzi). 😄
    Jestem ze środowiska ewangelikalnego.
    Miło Was poznać ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 15:54

    BillieJean, pp2018, Speranza :) lubią tę wiadomość

    👧🏻 27
    👦🏼 25
    4cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • BillieJean Ekspertka
    Postów: 130 109

    Wysłany: 7 maja, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O cześć Chochlik 👋będziemy się tu razem wspierać!
    coś pięknego z tymi snami, Bóg potrafi do nas dotrzeć na wszelkie sposoby, to niesamowite ! Co Ci się śniło, mogłabyś podać jakiś taki sen, który najlepiej pamiętasz a który był bożym natchnieniem?

    Ja pamiętam że całe życie mi się śniła córka i tak się w końcu stało że mam córeczkę, a teraz mam pragnienie żeby mieć więcej dzieci, mam nadzieję że Bóg wysłucha moich modlitw.

    pp2018 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Starania o drugie dziecko od 08.2023
    Córka 21.08.22

    age.png
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 286 353

    Wysłany: 8 maja, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorkaa wrote:
    Hej, dziś skończyłam modlitwę do sw. Stanisława Papczynskiego, skończyłam część blagalna nowenny pompejanskiej, mam któryś dzień nowenny 30-dniowej do sw. Jozefa i 9-dniowej do Dzieciątka Koletanskiegi. Mocno wierzyłam w cud, ale w końcu dziś zgłosiłam się do szpitala. Na USG nie było żadnej poprawy. Już jestem po poronieniu, same tabletki wystarczyły.
    Ciężkie to bardzo, nie w takim celu powinno się chodzić na oddział ginekologiczny. Ale z drugiej strony mam w sobie spokój, bo maleństwo jest już w Niebie. Możliwe, że jestem pod wpływem silnych emocji, ale też wydaje mi się, że dużo łask mam dzięki modlitwie.
    Ale też żeby nie było, wkurza mnie to, że mimo że jestem obrońcą zycia od poczęcia, również na mnie trafiło to trudne doświadczenie 🥹🥹🥹

    Dorka, bardzo Ci współczuję z powodu Twojej straty. Jak się czujesz?
    Może właśnie w takich chwilach trudnych mamy budować swoją wiarę na świadectwach innych ludzi? Sama nie wiem.. dla mnie też to wszystko trudne!

    My od kiedy zaczęliśmy się starać, to same przeciwności mamy. Rok temu mieliśmy wyraźne zaproszenia do rodzicielstwa, ale dla mnie z powodu bólów wszelkiej maści, rodzicielstwo miało wtedy za dużą barierę wejścia.

    Starania od 02/2024, 38 lat
    Usunięcie polipa 31.05.23
    AMH 0,82 ng/ml
    ANA pozytywny SS-B (+)
    Pueria Uno, witamina D, olej lniany i z czarnuszki, ester-C, magneB6 forte i MagMe Night
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 286 353

    Wysłany: 8 maja, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie dziewczyny, że jest nas więcej! :)

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Starania od 02/2024, 38 lat
    Usunięcie polipa 31.05.23
    AMH 0,82 ng/ml
    ANA pozytywny SS-B (+)
    Pueria Uno, witamina D, olej lniany i z czarnuszki, ester-C, magneB6 forte i MagMe Night
  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 91 42

    Wysłany: 9 maja, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj słuchałam mszę świętą online z Matemblewa i poczułam duży pokój w sercu, a dzisiaj zaczęłam nowennę za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego 😇 za tydzień mam spotkanie u naprotechnologa, mam nadzieję, że jest dla mnie jakas nadzieja i podwyższone wskaźniki nie okażą się endometriozą. Wczoraj minął rok od mojej niewysłuchanej nadal nowenny pompejańskiej w intencji daru potomstwa. Jednak chce wierzyć, ze Bóg jst dobry i ma piekny plan dla mnie.

    BillieJean, elektro96, pp2018, Britta lubią tę wiadomość

    👩 30 l.
    - pochwica/ badania w kierunku endometriozy
    - AMH (grudzień 0,85)
    Za niski prog i estradiol w 7dpo
    - D3 35

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    TenFeril Ona
    Biosteron
  • JJ. Autorytet
    Postów: 780 401

    Wysłany: 10 maja, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Wczoraj słuchałam mszę świętą online z Matemblewa i poczułam duży pokój w sercu, a dzisiaj zaczęłam nowennę za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego 😇 za tydzień mam spotkanie u naprotechnologa, mam nadzieję, że jest dla mnie jakas nadzieja i podwyższone wskaźniki nie okażą się endometriozą. Wczoraj minął rok od mojej niewysłuchanej nadal nowenny pompejańskiej w intencji daru potomstwa. Jednak chce wierzyć, ze Bóg jst dobry i ma piekny plan dla mnie.

    Zmówiłam 7 nowenn pompejanskich w intencji daru potomstwa....mąż również zmówił 7....i nasze modlitwy zostały wysłuchane. Syn niebawem kończy 2 lata. Ps. Mam endometrioza I skrajnie niskie AMH a pomimo tego ciąża naturana, bez komplikacji. Wierzę,że i u Was tak będzie! I u każdej staraczki. Modlitwa ma wielką moc

    elektro96, BillieJean, Gregorka, edka85, Lilinka, pp2018, dorkaa, Britta lubią tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • BillieJean Ekspertka
    Postów: 130 109

    Wysłany: 10 maja, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Zmówiłam 7 nowenn pompejanskich w intencji daru potomstwa....mąż również zmówił 7....i nasze modlitwy zostały wysłuchane. Syn niebawem kończy 2 lata. Ps. Mam endometrioza I skrajnie niskie AMH a pomimo tego ciąża naturana, bez komplikacji. Wierzę,że i u Was tak będzie! I u każdej staraczki. Modlitwa ma wielką moc



    To piękne świadectwo, trzeba wierzyć ❤️ wszystkiego dobrego dla Was !

    pp2018, dorkaa lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Starania o drugie dziecko od 08.2023
    Córka 21.08.22

    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5392 6283

    Wysłany: 10 maja, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Zmówiłam 7 nowenn pompejanskich w intencji daru potomstwa....mąż również zmówił 7....i nasze modlitwy zostały wysłuchane. Syn niebawem kończy 2 lata. Ps. Mam endometrioza I skrajnie niskie AMH a pomimo tego ciąża naturana, bez komplikacji. Wierzę,że i u Was tak będzie! I u każdej staraczki. Modlitwa ma wielką moc
    Mam na tym forum koleżanke, która ma stwierdzona translokacje genetyczną, która zdaniem medycyny uniemożliwia jej donoszenie ciąży (każda powinna się kończyc poronieniem na wstępnym etapie i tak rzeczywiście było u niej kilkukrotnie...). A jednak wieloletnia modlitwa i zaufanie Bogu dokonały cudu. Dziś ma dwoje zdrowych dzieci. Jeszcze pamiętam, jak ją tutaj wspierałam i prosiłam, aby się nie poddawała i wierzyła, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

    BillieJean, pp2018, dorkaa lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 286 353

    Wysłany: 10 maja, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Wczoraj słuchałam mszę świętą online z Matemblewa i poczułam duży pokój w sercu, a dzisiaj zaczęłam nowennę za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego 😇 za tydzień mam spotkanie u naprotechnologa, mam nadzieję, że jest dla mnie jakas nadzieja i podwyższone wskaźniki nie okażą się endometriozą. Wczoraj minął rok od mojej niewysłuchanej nadal nowenny pompejańskiej w intencji daru potomstwa. Jednak chce wierzyć, ze Bóg jst dobry i ma piekny plan dla mnie.

    Ja zaczęłam wczoraj nowennę za wstawiennictwem św. Papczyńskiego :)

    Ja staram się wierzyć, że wszystkie nasze modlitwy są wysłuchane, ale może nie zawsze czas, który my uważamy za najlepszy, jest w istocie dla nas najlepszy z perspektywy Pana Boga.

    @edka, @jj, piękne świadectwa! Chwała Panu!!

    dorkaa, Lilinka, BillieJean lubią tę wiadomość

    Starania od 02/2024, 38 lat
    Usunięcie polipa 31.05.23
    AMH 0,82 ng/ml
    ANA pozytywny SS-B (+)
    Pueria Uno, witamina D, olej lniany i z czarnuszki, ester-C, magneB6 forte i MagMe Night
  • dorkaa Przyjaciółka
    Postów: 101 118

    Wysłany: 10 maja, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pp2018 wrote:
    Dorka, bardzo Ci współczuję z powodu Twojej straty. Jak się czujesz?
    Może właśnie w takich chwilach trudnych mamy budować swoją wiarę na świadectwach innych ludzi? Sama nie wiem.. dla mnie też to wszystko trudne!

    My od kiedy zaczęliśmy się starać, to same przeciwności mamy. Rok temu mieliśmy wyraźne zaproszenia do rodzicielstwa, ale dla mnie z powodu bólów wszelkiej maści, rodzicielstwo miało wtedy za dużą barierę wejścia.
    Nawet nieźle u mnie. Wierzę w to, że mam święte dzieciątko w Niebie i to mnie pociesza :) Chwilami sobie popłaczę, ale ogólnie dobrze się czuję i psychicznie, i fizycznie. Ten czas modlitw, żeby stał się cud, był dla mnie jak rekolekcje. Kupiłam też książkę "Bądź mamą jak Maryja. Moc zawierzenia dziecka Bogu". Wstępnie polecam, na razie przeczytałam z 1/3 :)

    Fajnie, że dzielicie się takimi pięknymi świadectwami :) Ja też wczoraj zaczęłam nowennę do św. Stanisława Papczyńskiego i będę ufać, że Bóg pokieruje najlepiej moim życiem.

    pp2018, BillieJean lubią tę wiadomość

    Ja: 38l
    Mąż: 39l
    Starania ponad 10 lat

    Endometrioza, nietolerancje pokarmowe, mutacja MTHFR, niedowaga, objaw Raynauda, PPJ ANA, hiperprolaktynemia czynnościowa, przewlekły stan zapalny endometrium

    Leczenie: naprotechnologia

    02/05/2024 [*] Aniołek 8tc 💔
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2274 3593

    Wysłany: 10 maja, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane !
    Podczytuję Was czasami, ale nigdy się tu nie ujawniłam 😊

    Ja jednak otworzyłam się na Pana Boga bardziej po ślubie...dużo by pisać ale mój mąż jest bardzo wierzący i to on potrafił mi pokazać jaki Pan Bóg jest dobry 😊

    Do meritum, byłam w lutym na mszy o uzdrowienie /uzdrawiającej.
    Coś co tam widziałam, nie widziałam nigdy w życiu. To były tak piekne chwile, 5 godzin cudownych pieśni, śpiewów, modlitwy. Na końcu Ksiądz kładzie dłonie na głowę i się modli. Ludzie mdleją, płaczą. A ja doświadczyłam stanu błogości i lekkości. Uśmiechałam się. Jakbym dostała cieplej Energi w ciele. Coś pięknego.

    Poprosiłam tam Pana Boga o potomstwo, że jak je mi ześle to je wychowam w wierze jak bardzo będę mogła.

    I mimo, że gryzło mnie inegerencja w zapłodnienie to podeszliśmy w lutym to inseminacji.

    I stał się dla Nas cud♡ może i medycyna tu zadziałała a może dostałam swoją gwiazdkę z nieba

    Jedyne wiem ! Że to dziecko wychowam w Wierze 😊

    Buziaki!

    BillieJean, Lilinka, dorkaa, Speranza :) lubią tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️

    preg.png
  • BillieJean Ekspertka
    Postów: 130 109

    Wysłany: 10 maja, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja to cudownie ! Na pewno Bóg miał w tym wszystkim swój Plan i dalej będzie nad Wami czuwał :) wszystkiego dobrego !
    Aż miło poczytać tak pokrzepiające historie :)

    pp2018 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Starania o drugie dziecko od 08.2023
    Córka 21.08.22

    age.png
  • Britta Ekspertka
    Postów: 153 261

    Wysłany: 12 maja, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Cześć Kochane !
    Podczytuję Was czasami, ale nigdy się tu nie ujawniłam 😊

    Ja jednak otworzyłam się na Pana Boga bardziej po ślubie...dużo by pisać ale mój mąż jest bardzo wierzący i to on potrafił mi pokazać jaki Pan Bóg jest dobry 😊

    Do meritum, byłam w lutym na mszy o uzdrowienie /uzdrawiającej.
    Coś co tam widziałam, nie widziałam nigdy w życiu. To były tak piekne chwile, 5 godzin cudownych pieśni, śpiewów, modlitwy. Na końcu Ksiądz kładzie dłonie na głowę i się modli. Ludzie mdleją, płaczą. A ja doświadczyłam stanu błogości i lekkości. Uśmiechałam się. Jakbym dostała cieplej Energi w ciele. Coś pięknego.

    Poprosiłam tam Pana Boga o potomstwo, że jak je mi ześle to je wychowam w wierze jak bardzo będę mogła.

    I mimo, że gryzło mnie inegerencja w zapłodnienie to podeszliśmy w lutym to inseminacji.

    I stał się dla Nas cud♡ może i medycyna tu zadziałała a może dostałam swoją gwiazdkę z nieba

    Jedyne wiem ! Że to dziecko wychowam w Wierze 😊

    Buziaki!

    Hej, niepopularna opinia.

    Twoja sytuacja przypomina mi bardzo sytuację Abrahama i Sary, którym Bóg obiecał potomstwo. Czekali wiele lat i wzięli sprawę we własne ręce i narodził się z tego Izmael. Jednak w oczach Boga nie było to właściwie, bo zwątpili, że obietnica zostanie spełniona.
    Inseminacja nie jest uznawana przez Kościół za etyczną. A Kościół jest Chrystusem, jak napisano: Dz 9, 4-5. Bóg Jezus Chrystus obiecał Ci potomstwo na modlitwie. Bóg zawsze spełnia swoje obietnice, nie trzeba tego przyspieszać przez niecierpliwość.

    Pozostawiam do przemyślenia i omodlenia.

    Szczerze pozdrawiam, modlę się, żebyś miała spokojną i nudną ciążę i żeby maluszek rósł jak na drożdżach 😘

    Starania od lutego 2021

    Hashimoto - Euthyrox 75/88
    Naprotechnolog dr Kandzia (Katowice)
    2023 - hsg - jajowody drożne, usunięcie polipa w jamie macicy
    03.2024 - laparoskopia - endometrioza, zmiany wycięte
    04-09.2024 - Aromek, Miovelia Pro i Miovelia Nac
    10.2024 - Lipiodol?
    2025 - adopcja?

    Mąż:
    Morfologia 2%
    Reszta ok

    +Niepłodna rodzi siedmioro+ 1Sm 1-2
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2274 3593

    Wysłany: 12 maja, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britta wrote:
    Hej, niepopularna opinia.

    Twoja sytuacja przypomina mi bardzo sytuację Abrahama i Sary, którym Bóg obiecał potomstwo. Czekali wiele lat i wzięli sprawę we własne ręce i narodził się z tego Izmael. Jednak w oczach Boga nie było to właściwie, bo zwątpili, że obietnica zostanie spełniona.
    Inseminacja nie jest uznawana przez Kościół za etyczną. A Kościół jest Chrystusem, jak napisano: Dz 9, 4-5. Bóg Jezus Chrystus obiecał Ci potomstwo na modlitwie. Bóg zawsze spełnia swoje obietnice, nie trzeba tego przyspieszać przez niecierpliwość.

    Pozostawiam do przemyślenia i omodlenia.

    Szczerze pozdrawiam, modlę się, żebyś miała spokojną i nudną ciążę i żeby maluszek rósł jak na drożdżach 😘

    Niestety nie wiemy i nie dowiemy się jak zostało owe dziecko zapłodnione. Czu to było 100%? IUI? A może podejście naturalne, które miało miejsce?

    Może inne czynniki, które wprowadziliśmy z mężem miały właściwy tor na to co zrobiliśmy wraz z Panem Bogiem. Historie mamy długa i zakręconą jak nie jedni, którzy są tutaj na forum.
    Tego nie wiemy, wie ten na górze.


    Kiedyś rozliczy nas wszystkich 🙃

    Pozdrawiam

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️

    preg.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5392 6283

    Wysłany: 12 maja, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IUI rzeczywiście jest tematem trochę kontrowersyjnym w KK (nie tak jak ivf, ale jednak...) Ja osobiście byłam w pewnym momencie na etapie rozmyślania, czy nie podejść do IUI. Po prostu lekarz nie miał już nic innego do zaoferowania. Rozmyślaliśmy z M nad tym, lecz w końcu zrezygnowaliśmy. Chyba jednak wygrał brak chęci jakiejkolwiek ingerencji w poczęcie. No i kilka miesięcy później doczekaliśmy naturalnej ciąży, a potem kolejnych i kolejnych 😁

    Wenecja24, BillieJean, pp2018 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • BillieJean Ekspertka
    Postów: 130 109

    Wysłany: 12 maja, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam dlaczego aż taki szum w kościele odnośnie inseminacji,. Przecież tak naprawdę oprócz tego, że nasienie zostaje wprowadzone do macicy mechanicznie to na nic później człowiek nie ma wpływu … więc to nie jest aż taka tam wielka zabawa w Boga, na stymulację owulacji kościół nie buczy tak ?

    Głośno myślę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 23:36

    Rocznik 92

    Starania o drugie dziecko od 08.2023
    Córka 21.08.22

    age.png
  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 91 42

    Wysłany: 13 maja, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    A ja się zastanawiam dlaczego aż taki szum w kościele odnośnie inseminacji,. Przecież tak naprawdę oprócz tego, że nasienie zostaje wprowadzone do macicy mechanicznie to na nic później człowiek nie ma wpływu … więc to nie jest aż taka tam wielka zabawa w Boga, na stymulację owulacji kościół nie buczy tak ?

    Głośno myślę
    Ja też się zastanawiam, dlaczego jest o to szum. Kiedys czytałam jakieś świadectwo dziewczyny, ktora podeszla pierwszy raz do inseminacji i nie udala się, potem była z mężem na mszy o uzdrowienie i przystąpiła do drugiej proby inseminacji i ta się udala i była bardzo wdzieczna Bogu za ten cud, łaskę potomstwa.
    U mnie samej jest problem z pochwica, kazde współzycie to dla mnie ból, nigdy nie mialam orgazmu, bezbolesny stosunek bardzo zadko mialam, wspomagam sie lubrykantami zadko cos pomoga, czasem uda sie, ze jest wszystko ok ale zazwyczaj tylko w dniach plodnych, mimo wszystko zastanawialam sie wiele razy czy nasienie męza w ogole sie do mnie dostaje, bo czesto sie od razu wylewa :/ u nas przez mój problem mozemy tylko na jeźdźca zadna inna pozycja nie udaje sie nawet wsadzic, druga rzecz, ze mąz ma małego, oczywiscie bardzo bym chciala naturalnie, caly czas próbujemy, chodzilam do fizjo uro-gino ale to trudna droga... teraz po zrobieniu badań istnieje prawdopodobienstwo, ze to kwdnak endometrioza a nie pochwica, wiec jestem w kropce w kazdym razie ból jest i nie raz mialam myśli, co zrobić, aby sie udalo i miec piekne wspołzycie. Czasem zastanawialam się, czy czasem samej nie sprobowac zlapac nasienie i aplikatorem nie wprowadzić, aby sie utrzymało. Oczywiscie marze, aby to bylo inaczej, bo seks powinien dawac radosc, byc piekny i tym bardziej poczecie dziecka, ale gdy jest taki problem myslę, ze to powinno byc indywidualnie rozpatrywane a nie sztywno to co mowi KKK, choc oczywiscie jako osoba wierzaca i praktykujaca nie chcę nic podwazac tylko sa wlasnie takie sytuacje, gdy to mogloby pomóc. Gdzies czytalam w dzienniczku św. siostry Faustyny, że Bog zawsze patrzy na intencje i to powinno byc najwazniejsze, a intencje są dobre, bo chodzi o pomoc w bliskosci małżonkow. Bóg zawsze ma swoj plan i gdy np. nie chcial, aby dziecko nie poczelo się z ibseminacji to tak by sie stalo, a jesli ma to w planie to pocznie się, ale to takie moje zdanie patrzac na mój problem i też czuje taki dylemat, chcialabym o to zapytac kiedys jakiegos mądrego księdza.

    BillieJean, edka85 lubią tę wiadomość

    👩 30 l.
    - pochwica/ badania w kierunku endometriozy
    - AMH (grudzień 0,85)
    Za niski prog i estradiol w 7dpo
    - D3 35

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    TenFeril Ona
    Biosteron
  • BillieJean Ekspertka
    Postów: 130 109

    Wysłany: 13 maja, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka bardzo współczuję Ci tego bólu i trudności z tym związanych :( ale no właśnie, też myślę że Bóg przecież w swej Miłości patrzy na każdy przypadek indywidualnie, nie nam oceniać

    Rocznik 92

    Starania o drugie dziecko od 08.2023
    Córka 21.08.22

    age.png
‹‹ 183 184 185 186 187
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ