X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak dziewczyny,wiem ze glowa,ze stres, ale nie da sie dzis zyc bez stresu:/ maz szuka pracy,ja mam wszystkiego dosc,czekamy co z mieszkaniem:/ masakra


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A juz postanowilam ze jak pojde na zwolnienie to dostalam takie mega ksiazeczki o robieniu na drutach roznych zabawek dla dziecka (tu jakie druty sa uzyte jest pokazane oraz jaakiej włóczki użyć zeby ladnie wygladalo i dla dziecka bylo bezpieczne) naucze sie robic a potem bede wszystkim w prezencie rozdawac :D

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    tak dziewczyny,wiem ze glowa,ze stres, ale nie da sie dzis zyc bez stresu:/ maz szuka pracy,ja mam wszystkiego dosc,czekamy co z mieszkaniem:/ masakra
    Wiem kochana, noo ja zaszlam a tu wszystko sie pokoli wali a myslalam ze mam wszystko pod kontrola...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe właśnie :) tak wg to ja jestem staraczka ale narszie robię przerwę przez tabsy do października. Biorę na androstedion. Biorę też bromka na prl. Mieszkam w Niemczech. W październiku zrobię powtórne badania i inne jak będę w pl. Muszę dowód wymienić bo ważność się kończy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a czemu boisz sie ze CI nie da zwolnienia? bo troszke wypadlam z obiegu i nie czytalam od miesaica prawie forum:/


    u5cvp2.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri będzie dobrze.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnie jak ja, ostatnio w ogóle nie wchodzilam na ovu.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Ciri a czemu boisz sie ze CI nie da zwolnienia? bo troszke wypadlam z obiegu i nie czytalam od miesaica prawie forum:/
    bo mam takiego lekarza ze powiedzial ze ze na podstawie badan krwi nie dami zaswiadczenia o ciazy... a do tego jeszcze ostatnio ciotka mi mowila ze niechetnie nawet prywaciaze wypisuja l4 ciazowe...

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa,pamietam no mowilam Ci ze moze byc problem:/
    to prawda zel ekarze nie wypisuja juz tak czesto zwolnien,u mnie mnostwo dziewczyn modych chodzi z duzymi brzuchami,starsz elaski po 30 juz predzej puszczaja na zwolnienie

    a to ten lekarz Twoj co o nim pisalas?

    bo pozytywna beta oprocz ciazy moze tez wskazywac na inne dolegliwosci-pewnie dlategp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 11:35


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo wlasnie zalezy, z tymi lekarzami jest roznie ja mam kolezanki i od samego poczatku sa na l4, ja mam ten problem ze jestem na umowie zlecenie wiec mnie nie chroni nic przed zwolnieniem i nie mam ochrony ciezarnej.
    Tak to ten sam lekarza, ale ostatnio cos nie wkurzyl pierwszy raz od dawna... Poszlam juz w ciazy do niego a on mnie nawet nie zbadal. Termin kolejnej wizyty na za miesiac mialam a jak mu powiedzialam ze na nocki chodze i ze chcialabym zaswiadczenie o ciazy to powiedzial ze mi nie da...
    Noo ale nic, pojde dzis do niego na pale, i musze cos wymyslic zeby mi dal to l4 bo w pracy juz ewidentnie sie na mnie zaczynaja wyzywac, i zastanawiam sie czy mnie sie nie chca pozbyc najzwyczajnieej w swiecie... od piatku w pracy nie bylam, dlatego rozne sciemy wymyslam...

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh Bidulko:/ kiepsko z tymi nockami masz:/ kiedy konczy Ci sie umowa?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ja co miesiac podpisuje wiec jesli l4 nie dostane to od sierpnia bede bez pracy, a specjalnie sobie zalatwialam zus zeby miec macierzynski. bo mam jako jedyna w pracy taka umowe...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zreszta na umowe zlecenie to z dnia na dzien wylatuje jak im sie cos nie podoba...

    Tylko wiesz jak pojde teraz na l4 to moge ciagnac az do porodu mimoo tego ze nie jestem zatrudniona ale jesli mnie zwolnia to mi l4 przepada i macierzynski tez czyli zostaje bez srodkow do zycia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 11:44

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety taki system mamy beznadziejny:/ rozmawialas zeby Cie przyjeli na etat?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego tez doszlam do wniosku z moim G ze bez sensu ryzykowac zwolnieniem... lepiej od razu na l4 isc je ciagnac do porodu, chyba ze jakas robota u znajomego sie trafi czy cos...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    no niestety taki system mamy beznadziejny:/ rozmawialas zeby Cie przyjeli na etat?
    na co? u mnie nic takiego nie istnieje w firmie to i tak cud ze mam ten zus, bo nikt wiecej go nie ma...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez to ze mam inna umowe ja po 2 miesiace czasem na wyplate czekam, moj rekord to byly 3 miesiace i 4 dni, taka mialam roznice, miedzy jedna a druga wyplata.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to mozliwe?nie pracujesz w szpitalu?


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbieraj dowody,pojdziesz do sadu jak bedzie trzeba


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, ja nie pracuje w szpitalu, ja pracuje w "biurze"

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ