X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    zbieraj dowody,pojdziesz do sadu jak bedzie trzeba
    moja firma juz ma tyle spraw i tyle musiala odszkodowan zaplacic i wszystko jej umozyli bo ma upadlosc ukladowa

    szkoda zachodu i nerwow bo ona za jaki rok oglosi calkowita upadlosc wszyscy to wiemy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 11:50

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha,cos mi sie poustawialo ze praca zmianowa=szpital:)
    czyli nikt tam nie jest na umowe o prace? to na jakiej podstawie sa zatrudnieni


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rety:/ Ciri,moze szukaj gdziekolwiek pracy oby na normalna umowe!


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki ciazy nie widac:/


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    o rety:/ Ciri,moze szukaj gdziekolwiek pracy oby na normalna umowe!
    kochana od 2 lat wysylam CV i jedna osoba sie do mnie odezwala przez ten czas, zreszta ciezarnej nikt nie zatrudni. Ja nie mam doswiadczenia i dlatego w moich zawodach to doswiadczenie minimum 2 lata potrzebne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    poki ciazy nie widac:/
    ale i tak potem moge mi udowodnic ze ich oszukalam bo o ciazy wiedzialam co do tego to przepisy tez sa nieublagane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    aha,cos mi sie poustawialo ze praca zmianowa=szpital:)
    czyli nikt tam nie jest na umowe o prace? to na jakiej podstawie sa zatrudnieni
    u mnie jest praca 24/7 kazde swieta tez. A zatrudnieni u mnie wszyscy dzielo albo zleceniowka=99% ludzi to studenci a ktorzy juz nie studiuja to przechodza na dzielo wiec to cud ze ja mam zus..

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja kolezanka tak zrobila,ze zatrudnila sie wiedzac ze jest w ciazy i nic jej nie zrobili:) takze sluze wyrokiem:)
    Ciri,nie wiem jakie masz wyksztalcenie ale idz gdziekolwiek,nawet jesli masz siedziec na kasie


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZUS ma kazdy kto chce miec,wiec bez przesady,kazdy dobrowolnie moze sie ubezpieczyc w zusie nawet na zleceniu czy o dzielo, studenci jak wiadomo maja ubezp. przez uczelnie


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to nie taki proste, ona tak zrobila i jej nic nie zrobili, znajomej za to udowodnili ze wiedziala o ciazy i sie nie przyznala i potem stracila mozliwosci pojsc na l4 i namierzynski bo ja posadzili o matactwa, i oszukanie pracodawcy. Jesli by wiedzial i zgodzil sie to co innego a jesli nie wie to moze bardzo duzo ugrac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ZUS ma kazdy kto chce miec,wiec bez przesady,kazdy dobrowolnie moze sie ubezpieczyc w zusie nawet na zleceniu czy o dzielo, studenci jak wiadomo maja ubezp. przez uczelnie
    tak ale przy zarobkach 1000zl to ja bym placila dobrowolny zus (nie przez pracodawce) prawie 500zl (pytalam o to w zusie) a zawsze na prosbe o ubezpieczenie mogli mnie od razu zwolnic albo powiedziec ze mam isc na dzielo (tu pracodawcaa nie ma obowiazku ozusowac ummowy)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale co Ci da L4 jak Ci sie skonczy umowa?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ale co Ci da L4 jak Ci sie skonczy umowa?
    bo na l4 bede kase dostawac z zasilku chorobowego az do porodu mimo ze nie mam umowy juz. tylko musze ciagnac bez przerwy. Wiec przez najblisze 7 miesiecy mam normalna wyplate

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh,no to trzymam kciuki za L4 albo za rozsadek ze strony pracodawcy


    u5cvp2.png
  • Mandy Przyjaciółka
    Postów: 70 99

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Wracam po kilkumiesięcznej nieobecności. Mam do Was pytanie...

    Oczywiście temat znany: zapłodnienie:)

    Miałam dziwną sytuację podczas tego cyklu. 1 lipca dostałam okres, owulacja powinna być planowo tj. 14 dnia. W tym miesiącu staraliśmy się z mężem bardzo o dzidziusia, planowo, w odpowiednich dniach, bez stresowo... W 22 dniu od rana bolał mnie brzuch tak jakbym miała kolkę, ból momentami tak uciążliwy, że mnie skręcało dosłownie. Po powrocie z pracy wieczorem w domu nagle wypłynęło ze mnie dość dużo krwi: jeden większy skrzep i wydzielina z czystą krwią. Byłam mega osłabiona...położyłam się, zasnęłam. Na drugi dzień aż do dziś 27dc nic...zero krwi, plamień.

    Myślicie, że mogła to być implantacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ehhh,no to trzymam kciuki za L4 albo za rozsadek ze strony pracodawcy
    naa to to nie moge juz liczyc :P

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Mandy,implantacja to raczej mikro krwawienie,takze moglas miec jakies krwawienie srodcykliczne po prostu, zrob bete jak chcesz wiedziec wiecej:)


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    naa to to nie moge juz liczyc :P
    moze jednak sie uda:))


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Wracam po kilkumiesięcznej nieobecności. Mam do Was pytanie...

    Oczywiście temat znany: zapłodnienie:)

    Miałam dziwną sytuację podczas tego cyklu. 1 lipca dostałam okres, owulacja powinna być planowo tj. 14 dnia. W tym miesiącu staraliśmy się z mężem bardzo o dzidziusia, planowo, w odpowiednich dniach, bez stresowo... W 22 dniu od rana bolał mnie brzuch tak jakbym miała kolkę, ból momentami tak uciążliwy, że mnie skręcało dosłownie. Po powrocie z pracy wieczorem w domu nagle wypłynęło ze mnie dość dużo krwi: jeden większy skrzep i wydzielina z czystą krwią. Byłam mega osłabiona...położyłam się, zasnęłam. Na drugi dzień aż do dziś 27dc nic...zero krwi, plamień.

    Myślicie, że mogła to być implantacja?
    moglo ale nie musialo.Trzeba czekac robic testy ja tez mialam plamieni typowo implantacyjne do tego bol i w ogole a to ciaza nie byla wiec nie da sie stwierdzic :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    moze jednak sie uda:))
    Co nie zmienia faktu ze dluzej niz do grudnia na tym zadupiu nie popracuje, jak pojde w grudniu na l4 to i tak mi przepada macierzynski wiec to jest bez sensu, dlatego tak licze nato zwolnienie teraz.

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ