X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że będzie ok... I doczek takiego momentu. Byle do wrzesnia

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    próbuje nadrobić posty z całego dnia.

    I zastanowiła mnie jedna rzecz czy zrobienie badania na progesteron pokarze czy była ovu? jeśi tak to ile dni po ovu można je robić?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7-8 dniu po owu. Zwykle ppokazuje a raczej potwierdza owulacje jesli ja widziaz po skoku temperatury

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jak czytałam te posty wszystkie to az mi się gorąco zrobiło ufff. dobrze ze wszystko oki

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ufam lekarzowi i mam nadzieje ze bedzie ok... Byle by sie nie powtorzylo bo na zawal zejde

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my razem z Tb !!

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi. Mam do oddania prenumeratę Chcemy być rodzicami. Przeczytałam juz. Reflektujesz???

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 8 dniu po prawdopodobnej owulacji oraz serduszkowaniu moge już zrobic bete!?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Ewi. Mam do oddania prenumeratę Chcemy być rodzicami. Przeczytałam juz. Reflektujesz???


    Picja pewnie ze chce tylko dziewczyno Ty na poczte nie urobisz!

    Ide zbierać ogórki chcecie kochane trochę? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 19:05

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    W 8 dniu po prawdopodobnej owulacji oraz serduszkowaniu moge już zrobic bete!?
    Moze byc za wczesnie u wiekszosci zagniezdzenie jest miedzy 7-10 dpo a beta sie wydziela do krwi dopiero po 48 godzinach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie, że ja mialam zadnieżdżenie 3 dni po owu? jestem sprinter normalnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Picja pewnie ze chce tylko dziewczyno Ty na poczte nie urobisz!

    Ide zbierać ogórki chcecie kochane trochę? :)

    Codziennie łażę na poczte to wiesz, przy okazji. Daj znac jak dojdą te najnowsze- wczoraj poszły

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Codziennie łażę na poczte to wiesz, przy okazji. Daj znac jak dojdą te najnowsze- wczoraj poszły



    Penie że dam znać, a potem Ci odeślę może się przdadzą :)

    Czasem tak jak dziś mam dość własnej dziallności piątek wieczór po chwili na świeżym powietrzu trzeba wracać do pracy.Czasem zazdroszcze tym co po 8h wracaja do domu i koniec. Wrrr

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moze byc za wczesnie u wiekszosci zagniezdzenie jest miedzy 7-10 dpo a beta sie wydziela do krwi dopiero po 48 godzinach.


    Aj tam pójdę zrobić progesteron to i na bete sie szarpne

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam:) za jednym zamachem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie odsylac! Ja juz miejsca nie mam na regale na te wszystkie ciążowe pozycje biblioteczne:)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może akurat sie uda :))

    oj kochana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 20:25

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a mi chyba się ujawniła infekcja w pochwie :/ 3 tyg temu miałam cytologię, wczoraj odebrałam wyniki i tam był napisane, że grzybek możliwy, lekarz mówił, że przed miesiączką tak wychodzą wyniki i zapytał o dolegliwości a ja nie miałam nic i w sumie nie mam dalej ani swędzenia ani pieczenia ani brzydkiego zapachu. Jedyne co mam to sporo kremowego takiego jakby rozwarstwiającego się śluzu, który jest raczej bezwonny, dziś więcej jak wczoraj... nie chce mi się znów do ginekologa iść ehh

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale martwi mnie taki stan bo jeżeli doszło do zapłodnienia to czy taka infekcja nie przeszkodzi w zagnieżdżeniu bąbelka? eh dużo śluzu to też znak, że organizm próbuje się sam oczyścić z bakterii czy grzybów.... nie oczyści się też przy okazji z zarodka? ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:
    dziewczyny a mi chyba się ujawniła infekcja w pochwie :/ 3 tyg temu miałam cytologię, wczoraj odebrałam wyniki i tam był napisane, że grzybek możliwy, lekarz mówił, że przed miesiączką tak wychodzą wyniki i zapytał o dolegliwości a ja nie miałam nic i w sumie nie mam dalej ani swędzenia ani pieczenia ani brzydkiego zapachu. Jedyne co mam to sporo kremowego takiego jakby rozwarstwiającego się śluzu, który jest raczej bezwonny, dziś więcej jak wczoraj... nie chce mi się znów do ginekologa iść ehh
    Kup sobie chusteczki z kwasem mlekowym i sie po toalrcie podcieraj i plyn do higieny intymnej tez z kwasem mlekowym. Mnoe po 2-3 dniach stosowania przeszlo.

    Zabierzcie mi internet....!! Boje sie z tym krwawieniem...

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ