X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa przy kp to chyba nie ma czegoś takiego jak za często? W sensie na początku ;) chociaz nie wiem, nie mam doświadczenia ani wiedzy w tej kwestii ;)
    Jak moje dziecię będzie chciało pić co godzinę, to co godzinę dostanie cycka, chyba że moje cycki odmówią posłuszeństwa :P na razie biorę pod uwagę tylko optymistyczny scenariusz ;)

    Basiunia, ja to miałam taką konkretną akcję dzisiaj po raz pierwszy :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little wlasnie sa rozne szkoly. Jedne mowia ze nie mozna przekarmic piersia drugie mowia ze takie male dziecko nie powinno jesc czesciej niz co dwie godziny najlepiej zeby jadlo co 3-4 i nie dluzsza przerwa niz 5 godzin ale moim zdaniem jeslo mowimy ze karmimy na rzadnanie to nie mozna mowic o tym ze dziecko je za czesto lub za rzadko. Np w dzien moje dziecko po skonczeniu 3 tyg zaczelo jesc co 2 godziny. Czasem co pol godziny je ale tym samym w nocu lolp 6tygodnia zaczelo robic sobie przerwy po 7 godzin co jest niby za dlugo dla takiego malucha.

    Ale moja pediatra nic nie mowila ze trzeba czesciej lub rzadziej. A na ostatnim wazeniu wyszlo niby ze moje dziecko w 3tyg przytylo 100g (mnie sie wydake ze maja popsuta wage bo na domowycn dwoch wyszlo nam 300g) i pani doktor tylko zapytala jak czesto karmie i jakie przerwy sa w nocy i powiedziala ze wszystko ok n
    Jest. Wiec ja karmie czasem co chwile jesli trzeba a jak dziecko nie chce to nie daje bo musi.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaufam intuicji i mojemu dziecku. Ono najlepiej będzie wiedziało, kiedy będzie głodne ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi sie teskni za bliskoscia męża ;/

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, jeszcze trochę :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez brakuje.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie mialam elektrycznego laktatora wiec nie wiem ;/ w tym moim poprzednim recznym to po kilku razach napompowania gruszki mega mnie bolaly sutki w tym nie.

    A odciagasz zeby wiedziec ile Wladek zjada czy dlatego ze nie za bardzo chce ciagnac bezposrednil z cycka?
    Bo wisial po 40 minut a potem i tak pil butle. A tak przynajmniej dostaje porcje i na 3 h jest najedzony.

    Ciri z tymi przerwami to jak juz jest w miare laktacja. Przy 10 dniowym dziecku to z reguły leży sie non stop i przystawia ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    a mi sie teskni za bliskoscia męża ;/
    W pierwszej ciazy mój maz tez mial problem. Potem sie przyznal ze go brzuch zniesmaczal ( troche inaczej to powiedzial). Dla niego to jeszcze nie bylo dziecko wszystko bylo abstrakcyjne. Nie czul tego. Ale mu przeszlo. W drugiej zupełnie inaczej bylo.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam wlasnie przy 10 dniowym mialam najwiecej wolnego bo moje dziexko jadlo co 3 czy r godziny i wredy to moglam naprawde duzo zeobic ;) naprawde. Zastanawialam sie jak inne matki nie maja na to czy na tamto czasu ;p bo moja corka nadla 40 minut a potem spala przez 3 godziny ;D a ja bylam wolna jak ptak ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba będę się trzymała jakieś zalecanych reguł odnośnie karmienia, czas najwyższy je poznać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój na samym początku miał opór przez brzuch, ale teraz to mu nic nie przeszkadza. Staram się jakoś nie eksponować, np mieć bluzkę na brzuchu, bo wiadomo wszystko psychika.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi łącze sie z Yoba w bolu i z Ciri tez :D

    Ale obiecuje sobie ze jak juto wyjde to dzien przytulania, musimy nadrobic bo przed szpitalem bylam prawoe dwa tyg u rodzicow bez niego a teraz zas to i zatesknilam:))

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia odpuść sobie seksy ja mam zakaz od lekarza. orgazm-skurcze macicy oiwoduja skracanie sie szyjki takze w Rwoim przypadku bym dała spokoj z seksem chociaż wiem jakie to wkurzające. my już chyba ze 2w i pół miesiąca zero seksu albo moze i dłuzej. Dla mojego dziecko to abstrakcja tak jak Baronowa pisze ale zanim Ty mi powiedzałaś ze seks i szyjka to kiiepskie połączenie i zapytaniu lekarza to seksowaliśmy sie nei był to taki seks jak przed ciążą ale było spoko. a teraz wszzystko jakoś tak mi ucieka- mam wrazenie ze ciąża zniszczyłła relacje i więź z mężem.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi Basiunii chyba chodzilo o samo przytulanie ;) zwykla bliskosc bo przeciez tez ma zakaz seksow ;)

    Witam z rana ja :D juz po 2 karmieniach ale dzis zdecydowanie lepiej.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to chyba jakiś dziwak jest :P nie ma żadnych oporów ;) i póki nie będzie żadnych przeciw, będzie seks. I nie ma mowy o chowaniu brzucha - zawsze wszystko ze mnie ściąga :P uwielbia mój goły brzuch :D za to ja mam blokadę w głowie, unikam orgazmu i zakazuję dotykać piersi...
    Witam się i ja :D po krótkiej nocy :/ śniły mi się pierdoły i już nie mogę usnąć.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie co prawda malo seksu jest ogolnie ale w ciazy tez mnie zawsze rozbieral i tak do 30tc nie mial nic przeciwko ale potem mocno go corka skopala podczas jednego seksu i stwierdzil ze nie swojo czuje z tym ze my sie tu bzykami on do chodzi a tu widac jak zaczyna sie wypychac dziecko ;p poki bylo male nie ruszalo go a potem juz mial jakia problem.


    Mloda lezy ze mna na lozku i tak na nia patrze sobie i wie rozczulam. Takie to male a tak dorosle wyglada ;D zajmuje mi pol lozka.

    Ja mialam jakis fajny sen jak z ksiazki ale corka mnie obudzila i juz nie moge udnac.

    Trzymajcie kciuki zeby mnie wybrali ;D zglosilam sie do sesji zdjeciowej w chustach;) ale malo miejsc jest i maja wybrac tylko kilka osob.

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak będzie u nas ;) może znudzi mu się w kółko jedna i ta sama pozycja :P

    Trzymam kciuki :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peewnie mi odwala przez hormony... no własnie przeciez bliskosc to tez przytulanie, dotyk, buziak itp..

    Ciri kciukamy hak trzeba głosowac daj link

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie trzeba ;) na maila sie im swoje zdjecie z dzieckiem w chuscie wysylalo ale ja kurde nie mialam zadnego fajnego zdjecia ;/

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwia jest śliczna pokona wszystkich

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 719 720 721 722 723 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ