X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Przyzwyczaj się :P. A zobaczysz bunt dwulatka. Będziesz marzyla zeby tylko cycka chciała ;)
    Ale dwulatek chociaz Ci powie na wszystko nie... a ta ryczy i ryczy i ryczy i ryczy i mam ochote rozszarpac bo wszystko jest zle... mowie juz sama nie wiem czy cos jej jest czy to tylko ma skok (a tak by wypadalo) boje sie ze jej moze cos dolega czego nie zauwazam... ;/


    Baronowa ja mam nadzieje ze maz jednak sie uwinie ;/ A Ty ze "soba" u lekarza?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Tadkiem. 3 migdal

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo.... ;/ Wspołczuje :(

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i beda wycinac ten migdałek.

    No nie skreslam od wczoraj sie nami opiekuje.
    Znów wymiotowałam pojechał do sklepu po sucharki i bobofruta.

    Ciri zawsze mozesz skonsultowac z pediatra

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma mojej pediatry a do innej jak nic sie nie dzieje nie chce isc... Poki to 3 dzien to wiesz jeszcze nic specjalnego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri nie strasz :o
    Czyli skoki to takie dni kuedy nie wiesz ci sie dzieje??

    Baronowa wspolczuje:/ moze choc z tym remontem jakos pojdzie:/
    A co z Tadkiem? Do usuniecia ten migdal?

    Evi dobrze ze jest jakis postep:)
    Ja tez dlugo pamietam jak cos mi zalezie za skore ale no trzeba walczyc o zwiazek;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy. Narazie dostal zyrtec i skierowanie na badanie sluchu

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mial dusznosci czy co tam sie mu dzialo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia łapaj o skokach... Akurat Liwia zaczela 22tydzien życia... I tak stawiam ze to to...

    http://dziecisawazne.pl/skoki-rozwojowe-w-pierwszym-roku-zycia-dziecka/

    Baronowa niech szybko syn zdrowieje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2016, 21:01

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma katar od 2 lat.
    I oddycha buzia

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 lipca 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, widze ze wszyscy jeszcze spia i dobrze.

    Wyciecie migdałka nie takie złe. boli troche po i ograniczone jest menu ale spoko

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie spie od 5.... ale nie mam o czym pisac

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?Liwia dzis lepiej spła

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się nawet wyspałam, nie miałam pobudki w trakcie wow.
    Dziś wieczorem idę do gin. Ciekawe czy mi żelazo przepisze, bo hemoglobinę mam 10,8. Chyba powinien.

    Wczoraj mieliśmy na szkole.takie dodatkowe zajęcia na szkole z doradcą laktacyjnym i trochę się nauczyłam, a trochę namieszała w głowie. Chociaż po.zajęciach rozmawiałyśmy z.właścicielką i nie była zadowolona, bo twierdzi, że parę rzeczy oni uczą inaczej.
    Pani doradca twierdzi, że wystarczy jedna pobudka w.nocy na karmienie(jeśli dziecko.śpi)-na szkole mówią, że 2 bo się nie.rozbuja lakatacji, że nie trzeba odbijać(!)-mówią, że odbijać, i często wystarczy ok 10 minut aktywnego ssania- mówi, że może się nie włączyć druga faza mleka. Reszta chyba ok, więc się przyda, ale powyższych zaleceń Pani nie będę stosowała, bliższe mi są.zalecenia szkoły.
    A Wy jak uważacie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ponoć ekspertka, nawet w tv w regionie ma wywiady.
    Ciri mówiła też, że wprowadzanie pokarmów od 6 msc.
    a słyszałyście o podcinaniu wędzidełka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 09:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dalej jest zle z Liwia znaczy ze spaniem i w ogole.

    Magdziulla a Ty tardyferon bierzesz? Bo mi po ciazy zostal wiec jak cos to moge Ci wyslac.

    Co do laktacji: noworka kilkudniowego nam tez mowila pani doktor w szpitalu ze mozna probowac odbekac ale czesto to nie daje efektow. Dopiero po jakims tygodniu dziecko zwykle zaczyna odbijac. Dlatego ukladamy na boku zeby sie nie zachlysnelo. Ale tez ulewanie u takich mini mini dzieci jest baaardzo rzadkie...
    Co do pobudek to 2 powinny byc... I w sumie noworodzia nie znam takiego ktore by sie nie budzilo. Zwykle dopiero po 1,5 miesiaca zaczyna przesypiac noc i wtedy jesli przybieta dobrze na wadze nie trzeba w ogole w nocy karmic.
    Co do ssania. To tez jest tak ze powinno 10minut minimum ale jak sa upaly dzieci nie maja apetytu i wtedy czescie a krocej ssa. Tez tu wszystko jest zalezne od wagi. Jak dziecko noe chce. Nie zmusisz.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dziecko przybiera to pobudek nie trzeba. Laktacja sie dostosowuje do dziecka. Ponownie jak dziecko przybiera to i 3 minuty starcza. Odbijanie to zalezy od dziecka. Moj po piersi bardziej bekal niz po butki a sa dzieci co nie lykjs powietrza.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pokarmami to tak jak mowilam Ci na priv szkola mowi jedno,zycie mowi co innego a dziecko jeszcze co innego. Zasada :dazymy do wylacznego karmienia piersia do 6 miesiaca zycia. Noo ale jak rozmawiwlam z mamami i z doradca laktacyjnym ktora jest w grupie chustowej to powiedziala ze ona sama zaczela wczesniej dawac i wszystko jest uzaleznione od dziecka.

    Tak podcina sie wedzidelko u dzieci ktore maja za bardzo zrosniete i nie moga ssac. Ale to baardzi rzadko sie zdarza. Wada wrodzona.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, moj pije 5-6 minut raz na 2-3 godziny i niemal od poczatku przesypia noce. Dlatego nie chodziłam do szkoły rodzenia. Bo ja jestem z tych co nie lubią schematów a wola improwizacje. Za to znajomej pomogła obyć sie z tematem porodu. A temat pielęgnacji to inna bajka. Sama zobaczysz:)mi w szpitalu mówili ze dlugo nie pokarmie bo zle małego przystawiam ze nie bierze calej otoczki blablabla. I w szpitalu ryczalam po katach bo nie umiałam nu tak wepchnąć jak one mowily. A jakos karmie do teraz i maly ma ponad 8 kg i 74 cm :).

    Dzis robimy badanie moczu po 12 dniach antybiotyku. Modle sie zeby zadzialal. Jak nie to szpital:/

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri zostaw sobie żelazo;) zaraz Ci sie wyczerpią rezerwy z ciąży i sama będziesz potrzebować. Ja mimo super diety wpadłam w okropna anemie:/

    atdcj44jkiiobkzm.png
‹‹ 770 771 772 773 774 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ