X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dziecmi nie ma reguł. Każde jest inne i na każde co innego działa.

    Wkręciłam się w serial poród na ipla- można zobaczyć i dowiedzieć sie ważnych rzeczy. Wiadomo położne milutkie bo to serial... No ale przynajmniej coś z Polskeij rzeczywistości

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis do dupy chyba pojde a nie do domu, od rana 145/90 czekam na ordynatora i na badanie i zibaczymy co powie:/
    Tak jeszcze nie bylo zeby sie utrzymywalo:(
    Eh;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O przyszla lekarka mam bialko w moczu:/
    I zlecone mam kolejne badania no to super..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ocho niech Cię trzymaja. Zatrucie ciazowe... Wiesz lepiej tam niz w domu... To wiadomo skad ciśnieniu.. Cholera.. Przygotuj się ze moze byc cesarka to nie jest samo w sobie skierowaniem do niej ale jesli porod nie daj boze bedzie dlugi lub cos ich zaniwpokoi to od razu cesarka.

    Trzymaj sie. Jestes pod dobra opieka i twoje dziecko tez.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ty mowisz??to tym sie objawia??
    Maskara:/
    Pobrali mi teraz krew i czekam nadelj ma badanie przez ordynatora:/
    Kuwa ale jaja:/
    Ja taka chudzinka i takie cisnienie maskara

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo bialko w moczu i wysokie cisnienie. Ja mialam podejrzenie ale u mnie nie bylo bialka w moczu...

    Pod koniec ciazy sie zdarza. Waga to predyspozycja ale nie ma reguly.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy bialku w moczu bardzo sie puchnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja przypuchlam tydzien temu we wtorek mialam mocz i spoko a ono naroslo do dzis:/
    Ppwoedzieli ze usg nerek bede miala i rwszte mam czekac:/
    A tak mnie zas zaczelo bopec podbrzusze ale to juz moze z nerwow:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ale to moglo sie nalozy. Typowa dla nerek jest opuchlizna powiek...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Basiunia faktycznie wygląda na zatrucie, oby nie. Spokojnie, pewnie niedługo się wyjaśni. Dużo tego białka miałaś? Dobrze, że jesteś w szpitalu.

    Co do karmienia tak jak piszecie różnie bywa. Ja generalnie wolę wiedzieć wcześniej, przygotować się, "nauczyć" i chyba dlatego karmienie mnie tak przeraża, bo tego się nie da! Chciałam znać właśnie jakieś schematy, ale każdy mówi co innego. Chyba muszę się pogodzić z tym, że instynkt mi podpowie. Acz średnio w niego wierzę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia czy dużo, bo tutaj wyniki widzisz jak dostajesz wypis:/
    Na wizycie wypytam o wszytsko albo pozniej jak zlape ordynatora:/
    Na razie maja zamęt z jedna dziewczyna to im nie przeszkadzam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia to wypytaj, trzymaj się i daj znać.
    ja.jadę do lekarza niestety mpk.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ciri sorki nie zauważyłam, że pisałaś o Tardyferonie. Dzięki. Właśnie od razu wychodząc od lekarza zaszłam do apteki i kupiłam razem z lekiem na hemoroidy.
    Wizyta całkiem ok. No oczywiście muszę poprawić hemoglobinę, chyba mam krótszą szyjkę, ale zamknięta i ok. Mam się tym nie przejmować. Niby na wagę nic nie mówił, ale jak pytałam czy dużo na tak krótki.czas to przyznał rację, ale póki nie puchnę jest ok. Następna wizyta to już ten wymaz.

    Próbowałam go wypytać o terminy zwłaszcza o tą późną owulację. Wiadomo co tu można wróżyć, ale tak pogadaliśmy i powiedział, że zauważyli z.kolegami, że statystycznie jeżeli.kobieta nie ma.żadnych problemów to czesto rodzi tak do 5 dni po terminie. Wg niego powinnam urodzić między 2a30.09.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla to dobrze ze eszytsko ok;)

    Moje cisnienie 160/100 po tabletce o 6 dali mi juz druga:(
    Kurdr zaczynam sie bac co to bedzie :/
    Ale staram sie nir strsowac i czekam do wizyty...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko Baronowa brala 3x2 tabletki albo jakos tak ;p musza Ci dopasowac dawke leku i bedzie ok.

    Ja mialam najpierw zabojcza dawke 3tabletek potem zmiejszali i ustawiali. Bedzie dobrze. Tylko dobrze ze w szpitalu jestes.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia powiem Ci, że to Twoje ciśnienie to dla mnie kosmos, bo ja mam przeważnie 100-110/60-70. Nie wyżej. Ale tak jak Ciri mówi dobrze, że jesteś w szpitalu pod opieką, więc na pewno się Tobą zajmą. Dziewczyny jak widać też przez to przechodziły i mają zdrowe dzieciaczki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to chyba ze tak;)
    No ja tez jestem niskocisnieniowiec 90/60 to moja norma byla, w ciazy podnioslo sie na takie 110/70 ale to co sie dzisiaj wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie:o

    Moze faktycznie chodzi o ustalenie dawki leku i bedzie cacy tylko jeszxze to bialko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to tez sa lekki ;) nie wiem jak w ciazy sie leczy ale normalnie sa tabletki na to wiec spox.
    Najwazniejsze ze sa lekarze przy Tobie wiec nic zlego sie nie stanie.

    Jak czesto masz ktg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktg mam wlasnie raz dziennie a laska ktora jest w 29 tyg 2 dziwne:/

    Dostalam 3 dawke leku i za godizne pomiar:/

    Gadalam z lekarka to pozostale badania w porzadku ale nie nie wiem jakie bo tego to Ci nie powiedzq ale ze poza cisnienieniem jest ok.
    Bialko mowi ze jest prEz to cisnienie i po tym deporzycie na nadcisnienie powinno zniknac i ze mam sie nie strrsowac..
    A wiecie co jest najlepsze ze ja sie nawet gorzej nie czuje, czy mam 90/60 czy teraz 165/100 zadnej roznicy a pytaja sie mnie czy jakies mroczki przed oczami bol glowy szumienie w uszach a ja nic, czuje sie dobrze...
    Oby sie im udalo zbic ;)
    I dobrze ze to wyszlo tu a nie w domu, mam nadzieje ze mi pomoga...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam tak samo. Cisnienie 180/110 a ja skakalam i wspaniale sie czulam a w szpitalu jak zobaczyli to cisnienie to od razu mnie na wozek. Wtedy dostalam ze 4 czy 5 dopegytow tez po godzina po godzinie i w koncu spac i rano mi juz na w miare wyrownanym cisnieniu zapisali dawki lekow i tylko s0rawdzaki czy rosnie jak tak to zwiekszali dawke. Wiec wszystko ok.


    A co do ktg to rzeczywiscie malo. Ja mialam3 razy dziennie 0,5-1.5 godziny.

‹‹ 771 772 773 774 775 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ