X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Baronowa chyba załapałam. Co do tych boczków i ortopedów to mam wrażenie, że położna tak wspomniała, bo należy, ale zasugerowała co innego, widać praktyka jest inna niż wyuczone mądrości. Będę kładła Malutką na boczki i brzuszek. A jeszcze powiedz mi czy podkładać coś pod materacyk, jakiś segregator czy coś?

    jejku jak już mam prawie wszystko gotowe to co raz bardziej nie mogę się doczekać.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseczki. Chyba z 10 cm. A do naszego lozka mam poduszkę klin. Ale to dlatego ze ulewał. Przy Tadku nie potrzebowałam.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ważne jest żeby wszystko robic symetrycznie. Raz nosić na jednej ręce/boku. Raz na drugiej. Podchodzić z różnych stron, klasc sie w łóżku raz z jednej raz z drugiej. Wtedy dziecko rozwija obie strony

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deseczki? segregator?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Baronowa trochę rozjaśniłaś mi sprawę. Wiadomo wyjdzie w praniu, ale boję się, że się zblokuje, a szukanie na szybko info to nienajlepszy pomysł.
    Ewi chodzi o funkcję klina, żeby dziecko miało główkę wyżej, podkłada się coś albo ten klin, albo np. książki pod nóżki łóżka, materacyk itp.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dzięki Baronowa trochę rozjaśniłaś mi sprawę. Wiadomo wyjdzie w praniu, ale boję się, że się zblokuje, a szukanie na szybko info to nienajlepszy pomysł.
    Ewi chodzi o funkcję klina, żeby dziecko miało główkę wyżej, podkłada się coś albo ten klin, albo np. książki pod nóżki łóżka, materacyk itp.
    spokojnie. Dasz radę.
    Obejrzyjcie sobie jeszcze na yt jakiś filmik o ulewaniu, duszeniu, zeby nie spanikowac.
    Mój jak się pierwszy raz zakrzusił, to na szczęscie od razu go odwróciłam w powietrzu na brzuszek i to wystarczyło. Ale przerażona byłam

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż ma pierwszą pomoc w małym paluszku, gorzej ze mną. Przy nim czuję się bezpiecznie, ale ja faktycznie pooglądam. I musi mi jeszcze parę razy kurs zrobić.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli taka zwykla mala ppduszka to za malo,trzeba poduszke klin? Albo cos innego zeby dziecko mialo wyzej glowe?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla jak tam po wizycie?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po. Te wody to wg gina trochę źle zamierzone jest ich więcej, widać to na zdjęciach, ale za 2 tyg mam sprawdzić znowu usg tym razem u mojej stałej ginki. Mała jest nisko główkę czuł pod palcem, ale szyjka trzyma się póki co. Jednak mam się nie zdziwić jeśli za 2 tygodnie coś się zacznie. Generalnie pozytywnie jakoś mam dobre nastawienie po tej wizycie. I gbs pobrał.
    A co do poduchy to niemowlakom nie daje się w ogóle poduchy z tego co wiem.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszlam :D caly dzien w drodze...dostac sue z zakopca do krk w wakacje to hardcore:/
    Fifi przecudowny na dniach wraca do domu;)
    Ciagle spi, je bo musi, i co 3 h bede misiala go budzic na papu i przt samym jedzeniu ciagle pobudki bo raz pociagnie i idplywa:D
    Re wszystkie pytania ktore tu oadly zadadn jutro poloznej, z tego co widzialam to klada go roznie :)

    Ogolnie jestem przeszczesliwa;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 21:57

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia ekstra wiadomość!!! A zostajesz z nim czy wracasz do domu? Karmisz piersią?
    W końcu się wszystko pięknie układa. Niedługo będziecie razem w domku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mozna z nim zostac:( mozna z nim byc codziennie od 12 do 15 ale dzis poelegniarka nam zaproponowala zebysmy byli na 11 i nam wszystko opowie ( łudze sie se dostane "instrukcje obslugi" :D to wczesniaczek i z nim bedzie troszku inaczej ale poradzimy sobie:))

    Jeszxze nie karmie bo ja mialam te antybiotyki itp ale sciagam, pokatmu mam duzo, mamy miec tez spotkanie z dietettczka zebym wiedziala co jesc i juz bede karmic ale z buteleczki bo nie uciagnie narazie z cycusia:(

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BASIUNIU głowa do góry wszystko się ułoży czego wam życze.skoro masz mleczko w piersiach i będziesz ściągała to laktacja będzie się rozwijac.proponuje dac synkowi jakis czas na wzocnienie sił i wtedy prubowac go przystawiac do piersi.nawet jeśli nie będzie chciał piersi a dostanie twoje mleko w butelce to otrzyma to co najlepsze teraz dla niego.trzymaj sie i dochódzcie do siebie na ile to możliwe

    basiunia lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia fajnie, że macie taką pomoc. Pewnie wszystko Wam wyjaśnią. Też bym chciała. Niby skończyłam szkole itp, a ciągle mam wrażenie, że dostanę dziecko i nie będę wiedziała co z nim zrobić.
    Super, że masz pokarm!
    Pewnie już powoli się zbierasz, więc powodzenia dziś u Malucha!

    Ewi cała czy podzielona?:)

    basiunia lubi tę wiadomość

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia super wiadomości z samego rana, aż mi serducho mocniej zabiło. Basiunia teraz już z górki będzie. Fajnie że do Was tak serdecznie podchodzą :))

    No ja w dwupaku :)) Ale w nocy zanów mnie dopadły te skurcze ale mineły. Cały czas kłuje mnie w kroczy a jak wstane nagle to tak mi tam rypnie że az gwiazdki widze

    Madziulla mi też gin mówił ze do wizyty 8.08 nie dotrwam i co.... tym bym sie nei sugerowałą. aczykolwiek każda z nas jest inna.

    Tydzień temu odszedł mi czop... krwisty także no czekamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2016, 09:01

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane naprawde dziekuje za wsparcie ;):*
    Dzis Fifi jadl z piersi, panie pomogly tylko musial miec smoczek bo z sutka nie mogl, ale ze smoczkiem poszlo;) jestem z niego taka dumna;))
    Jest przekochany zaraz wrzuce foto:))

    I Magdziulla dzis Pani dala mi go bez becika na ramie zeby sie mu odbilo ale juz sama odlozyc go nie umialam takze jutro cwicze dalej:))

    ewi0808, Magdziulla, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    08c144f6fdee33camed.jpg

    ewi0808, Magdziulla, Baronowa_83, littleladybird lubią tę wiadomość

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia! Człowiek wraca po urlopie a Ty juz po?!?!?!?! :D

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja jak tam urlop udany?

    Wszystkiego najlepszego z okazji pół roczku synka ;*

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 792 793 794 795 796 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ