X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaczynam starania w 2024 ♥️
Odpowiedz

Zaczynam starania w 2024 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Kc1234 Koleżanka
    Postów: 55 15

    Wysłany: 10 września, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaga94 wrote:
    Cześć dziewczyny 😀

    Jestem tu nowa, u nas początki bo to dopiero 2cs.

    Jestem ok 7-8 dpo, moje cykle są regularne ok 27-28 dni, do @ 7 dni. Od dwóch dni czuję kłucie jajnika i delikatny ból podbrzusza. Nigdy wcześniej tak nie miałam, zwykle boli mnie podbrzusze dopiero drugiego dnia @. Czy to możliwe, że to implantacja? Dziś rano robiłam test ale wyszedł negatywny. Wydaje mi się, że to za wcześnie i z następnym testem postaram się wstrzymać do @.

    Co myślicie?
    Ja przy pierwszych miesiącach mocno wkręcałam sobie każde objawy, testowanie tylko mnie dobijało.
    Jeden cykl byłam pewna że jestem w ciąży bo wszystkie objawy się zgadzały, a tak naprawdę miałam mocny pms. Życzę dużo cierpliwości przez najbliższe parę dni i trzymam kciuki za powodzenie.

    🧍‍♀️92 🧍‍♂️92 + 🐕 🐕
    Starania od 04/24

    Ona:
    Niedowaga ❌, ferrytyna 26 ❌, b12 50% normy ❌
    AMH 2,0
    Owulacja ✅, histeroskopia z hp ✅,
    jajowody drożne ✅, hormony5dc+tarczyca ✅, hormony 7dp (prog 27,8, estradiol 165) ✅, cytologia ✅, wymazy (przeleczona ureaplasma) ✅, bad. kału (w tym giardia, helikobakter, owsiki) ✅, pozostałe badania krwi ✅

    On:
    Test hba 54% ❌
    Stres oksy. 1,6 ❌
    Reszta ✅

    Oboje:
    Suplementacja+żel ✅

    I iui : 10/24 przesunięte o miesiąc
  • Kc1234 Koleżanka
    Postów: 55 15

    Wysłany: 10 września, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja_Pati wrote:
    Cześć dziewczyny
    :)
    Jestem tu nowa, postanowiłam do Was dołączyć bo już sama nie wiem co o tym myśleć. Staramy się już ok. 3 miesięcy, dwa miesiące po prostu bez nacisku ale ostatni miesiąc już z kontrolą dni płodnych i większym zaangażowaniem. Ok. tydzień przed planowaną @ miałam dziwne pobolewanie podbrzusza nie przypominające tych miesiączkowych i kłucie w okolicach jajnika +później dochodziło do tego zmęczenie i ból piersi. Dzień przed okresem zrobiłam wieczorem test ale wyszedł negatywny. Dziś przypada @ nie odczuwam już bólu a delikatnie taki jak na okres, pojawił się też śluz delikatnie zabarwiony na różowo.
    Mam test ale chyba bez sensu robić go znów wieczorem i lepiej będzie poczekać i zrobić jutro z porannego moczu. Co sądzicie? Może ktoras z Was miała podobne doświadczenia?
    3 miesiące to nie „już” tylko dopiero trzy :p bardzo krótki okres czasu patrząc na statystyki z forum.
    Test tylko z porannego moczu w takiej wczesnej ciąży, a i tak często nie wykrywają. Daj znać czy pojawił się @. Najlepiej poczekać parę dni i miło się zaskoczyć niż testować z rozczarowaniem :)
    Ja na początku wkręcałam sobie totalnie każdy objaw, kilka razy byłam 100% pewna że to ciąża to potem wszystko się weryfikowało i mega rozczarowanie. Czytam forum i dziewczyny dużo piszą że ten cykl w którym zaszły w ciążę był totalnie bezobjawowy a wcześniejsze właśnie każdy objaw to zapalała się lampka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września, 18:44

    🧍‍♀️92 🧍‍♂️92 + 🐕 🐕
    Starania od 04/24

    Ona:
    Niedowaga ❌, ferrytyna 26 ❌, b12 50% normy ❌
    AMH 2,0
    Owulacja ✅, histeroskopia z hp ✅,
    jajowody drożne ✅, hormony5dc+tarczyca ✅, hormony 7dp (prog 27,8, estradiol 165) ✅, cytologia ✅, wymazy (przeleczona ureaplasma) ✅, bad. kału (w tym giardia, helikobakter, owsiki) ✅, pozostałe badania krwi ✅

    On:
    Test hba 54% ❌
    Stres oksy. 1,6 ❌
    Reszta ✅

    Oboje:
    Suplementacja+żel ✅

    I iui : 10/24 przesunięte o miesiąc
  • Patrycja_Pati Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 10 września, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kc1234 wrote:
    3 miesiące to nie „już” tylko dopiero trzy :p bardzo krótki okres czasu patrząc na statystyki z forum.
    Test tylko z porannego moczu w takiej wczesnej ciąży, a i tak często nie wykrywają. Daj znać czy pojawił się @. Najlepiej poczekać parę dni i miło się zaskoczyć niż testować z rozczarowaniem :)
    Ja na początku wkręcałam sobie totalnie każdy objaw, kilka razy byłam 100% pewna że to ciąża to potem wszystko się weryfikowało i mega rozczarowanie. Czytam forum i dziewczyny dużo piszą że ten cykl w którym zaszły w ciążę był totalnie bezobjawowy a wcześniejsze właśnie każdy objaw to zapalała się lampka


    Dziękuję za odpowiedź :)
    Mamy już 4 latka i fiksuje bo wlasnje udało się przy 2 cyklu. A teraz czuję frustracje że to 3 cykl i chyba nic z tego 🤷

  • Kc1234 Koleżanka
    Postów: 55 15

    Wysłany: 10 września, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja_Pati wrote:
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Mamy już 4 latka i fiksuje bo wlasnje udało się przy 2 cyklu. A teraz czuję frustracje że to 3 cykl i chyba nic z tego 🤷
    Jak maluszek jest w już w domu 4 letni to dobry znak 💪🏻💪🏻 a w jakim wieku jesteście ?

    🧍‍♀️92 🧍‍♂️92 + 🐕 🐕
    Starania od 04/24

    Ona:
    Niedowaga ❌, ferrytyna 26 ❌, b12 50% normy ❌
    AMH 2,0
    Owulacja ✅, histeroskopia z hp ✅,
    jajowody drożne ✅, hormony5dc+tarczyca ✅, hormony 7dp (prog 27,8, estradiol 165) ✅, cytologia ✅, wymazy (przeleczona ureaplasma) ✅, bad. kału (w tym giardia, helikobakter, owsiki) ✅, pozostałe badania krwi ✅

    On:
    Test hba 54% ❌
    Stres oksy. 1,6 ❌
    Reszta ✅

    Oboje:
    Suplementacja+żel ✅

    I iui : 10/24 przesunięte o miesiąc
  • Vilka Autorytet
    Postów: 1004 629

    Wysłany: 10 września, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dokładnie tak samo przy pierwszej ciąży, 7 cykli sobie wkrecalam że już jestem w ciąży, miałam objawy 😂, a w 8 odpuściłam totalnie i się okazało że się udało. To naprawdę działa! :)
    Tak więc staraliśmy się prawie rok, 3 próby to mało... Cierpliwości uda się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września, 19:50

    Kc1234, edka85 lubią tę wiadomość

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • suzume Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 10 września, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Ja miałam dokładnie tak samo przy pierwszej ciąży, 7 cykli sobie wkrecalam że już jestem w ciąży, miałam objawy 😂, a w 8 odpuściłam totalnie i się okazało że się udało. To naprawdę działa! :)
    Tak więc staraliśmy się prawie rok, 3 próby to mało... Cierpliwości uda się.

    Dajesz mi nadzieje, bo nam w tym miesiącu suknie 5 cykl staran i za każdym razem mam depresję i nie rozumiem dlaczego wszyscy zachodzą w ciaze tylko ja nie 😂

    Vilka lubi tę wiadomość

  • Patrycja_Pati Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 10 września, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kc1234 wrote:
    Jak maluszek jest w już w domu 4 letni to dobry znak 💪🏻💪🏻 a w jakim wieku jesteście ?
    Ja 28,mąż 31 lat. :)

    Martwi mnie to że znów rozreguluje mi się długość cyklu i będę miała ciężko wyliczyć dni płodne 🤷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września, 20:19

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 11 września, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja_Pati wrote:
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Mamy już 4 latka i fiksuje bo wlasnje udało się przy 2 cyklu. A teraz czuję frustracje że to 3 cykl i chyba nic z tego 🤷
    Hehe, taka jest przewrotność losu 😛 Mi się udało poprzednim razem już w 1 cyklu, a teraz jestem po 6cs i nic się nie zadziało. No nic nie zrobię, muszę dalej próbować 😁 Spokojnie koleżanko, uda się!

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Vilka Autorytet
    Postów: 1004 629

    Wysłany: 11 września, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzume wrote:
    Dajesz mi nadzieje, bo nam w tym miesiącu suknie 5 cykl staran i za każdym razem mam depresję i nie rozumiem dlaczego wszyscy zachodzą w ciaze tylko ja nie 😂

    Dajcie sobie czas do roku:) uda się!!! Tylko głową niech będzie czysta :) w cyklu w którym się udało nawet piłam z mężem grzańca nad morzem bo sobie myślałam "a w D...z tym, na pewno nie jestem w ciąży" a dwa dni później test pozytywny 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września, 14:17

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Patrycja_Pati Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 11 września, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano zrobiłam test i nadal jedna kreska, okresu też brak 😂

  • Oleczka_kh Przyjaciółka
    Postów: 102 66

    Wysłany: 11 września, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BETA Z 9 września 452,
    Dziś 11 września 843
    Czyli chyba wszystko w porządku:)
    Czekam jeszcze na wynik progesteronu

    Siasi, Vilka, edka85 lubią tę wiadomość

  • suzume Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 11 września, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja_Pati wrote:
    Rano zrobiłam test i nadal jedna kreska, okresu też brak 😂

    Ja w sierpniu zrobiłam chyba 3 testy ciążowe bo okres mi się spóźniał, ale oczywiście biel biel biel 🙈

  • Patrycja_Pati Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 11 września, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzume wrote:
    Ja w sierpniu zrobiłam chyba 3 testy ciążowe bo okres mi się spóźniał, ale oczywiście biel biel biel 🙈
    Mi się spóźnia pierwszy raz od kilku lat stąd to namiętne robie testów + dochodzi frustracja że wszystkie znajome po kolei zachodzą w ciążę bez żadnych problemów 🤷 Jestem bardziej przejęta niż przy pierwszym dziecku

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 11 września, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka, i jak twój prog? Ja dodam, że w ostatniej ciąży badałam trzy razy przy becie. I kolejno wynosił on: 10 ng, 12ng i ponownie 12ng 🙈 Potem już dałam sobie spokój z badaniem.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Oleczka_kh Przyjaciółka
    Postów: 102 66

    Wysłany: 12 września, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Oleczka, i jak twój prog? Ja dodam, że w ostatniej ciąży badałam trzy razy przy becie. I kolejno wynosił on: 10 ng, 12ng i ponownie 12ng 🙈 Potem już dałam sobie spokój z badaniem.

    Progesteron wzrósł minimalnie z 12.0 na 12.8 przez 48h. Beta wzrosła prawie dwukrotnie, chyba juz nie będę badała nic do wizyty 18stego.

    Vilka lubi tę wiadomość

‹‹ 20 21 22 23 24
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ