X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaczynam starania w 2024 ♥️
Odpowiedz

Zaczynam starania w 2024 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 230 47

    Wysłany: 29 sierpnia, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia97 wrote:
    Widocznie nie każdy dzieci może mieć i tyle
    nie załamuj sie , jeszcze sie uda , ja poszłam do kliniki i w koncu coś sie dzieje

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 29 sierpnia, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia97 wrote:
    Widocznie nie każdy dzieci może mieć i tyle
    Przestań. Jeszcze wszystko przed tobą. Ja o pierwsze starałam się 23 cykle... A dziś mam już czwórkę. Tak więc głowa do góry.

    Belia lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • KEJTI 38 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 30 sierpnia, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Jestem tu nowa, właśnie dziś się zalogowałam 😊. Mam już niestety.. 38 lat. Mam 8letnia córkę o którą staraliśmy się rok czasu, czyli zajście w ciążę u mnie nie jest takie hop siup... Właśnie z mężem obudziliśmy się, że chcemy jeszcze jedno dziecko. Pierwszy miesiac starań za nami bez powodzenia... Dziś dostaje powoli @. Oczywiście od jakiegoś czasu suplementuje się bombom witaminową dla kobiet starajacych się o dziecko. Robię też testy owulacyjne, mam 30 dniowy cykl i tak różnie u mnie z tą owulacja.. Raz szybciej raz trochę później... Mam nadzieję za jakiś czas powiększy nam się rodzinka.

    Darrika lubi tę wiadomość

    Kejti
  • AsiaKK Autorytet
    Postów: 582 249

    Wysłany: 2 września, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, miało mnie tu nie być, miało być bez stresu, ale już znów zaczynam panikować.

    Mamy już jedno dziecko o które staraliśmy się 1,5 roku, miałam po drodze dwa poronienia.

    Teraz staramy się 10 miesięcy i nic, kompletnie nic. Już świruje że może mam jajowody niedrożne - czy to w ogóle możliwe jeśli mam już jedno dziecko?

    Obydwoje jesteśmy już przebadani hormonalnie, ja oczywiście też usg i mas badanie nasienia - wszystko ok.

    Możecie jakoś wesprzeć na duchu 😞🙈

    Starania od 06.2019
    3cs - ciąża
    10.2019 - puste jajo
    Cykle 34-36 dni
    5-6 cs - ciąża
    08.2020 - poronienie zatrzymane
    2-3 cs - ciąża biochemiczna
    01.2021
  • Oleczka_kh Przyjaciółka
    Postów: 102 66

    Wysłany: 3 września, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny..
    Chyba się udało!


    https://linksharing.samsungcloud.com/6QvEPuq0sUx8

    edka85, Vilka, Kropka w Kreski lubią tę wiadomość

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 3 września, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka_kh wrote:
    Dziewczyny..
    Chyba się udało!


    https://linksharing.samsungcloud.com/6QvEPuq0sUx8
    No pewnie, że się udało! 😉 Brawo! I nam wszystkim wreszcie się uda.

    Oleczka_kh lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Kropka w Kreski Nowa
    Postów: 3 7

    Wysłany: 3 września, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Dołączam do Waszego grona. W skrócie o sobie. Mam 33 lata, młodszego partnera. W marcu ciąża biochemiczna 🥺 na pokładzie juz dwoje dzieci w wieku 12 i 11 lat. Od czerwca staramy się, jednak dziś znów przyszła @. Od poprzedniego cyklu piję zioła o. Sroki nr 3. Tak bardzo pragnę maleństwa, dziś nastąpił kryzys. Będzie mi z Wami raźniej.

  • Vilka Autorytet
    Postów: 1004 629

    Wysłany: 3 września, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie poddawajcie się! Trzeba być cierpliwym i się uda, na każdą przyjdzie czas. Tak to jest niestety ze jak się bardzo chce to się nie od razu udaje. 🤗🤗🤗

    Kropka w Kreski, Olećka lubią tę wiadomość

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Kropka w Kreski Nowa
    Postów: 3 7

    Wysłany: 3 września, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Dziewczyny, nie poddawajcie się! Trzeba być cierpliwym i się uda, na każdą przyjdzie czas. Tak to jest niestety ze jak się bardzo chce to się nie od razu udaje. 🤗🤗🤗

    Coś w tym jest. Pierwsza ciąża nie była planowana, poszło gładko. Druga planowana, też szybko poszło. Teraz dopiero jest trudniej.

  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 435 290

    Wysłany: 5 września, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dołączam znów na forum i do ekipy staraczek. Krótko o mnie. Mam 33 lata i Jestem mamą 12 latka i roczniaka. Dlaczego że chcemy jeszcze jedno dziecko zaczęliśmy znów długa kręta i wyboistą drogę po cud.

    Darrika lubi tę wiadomość

    76d641b845.png
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 435 290

    Wysłany: 5 września, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka_kh wrote:
    Dziewczyny..
    Chyba się udało!


    https://linksharing.samsungcloud.com/6QvEPuq0sUx8
    Gratulacje ❤️

    76d641b845.png
  • Oleczka_kh Przyjaciółka
    Postów: 102 66

    Wysłany: 5 września, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie jestem po wizycie . Nic nie widać bo to dopiero 4+2.
    Wyniki z wczoraj beta hcg 42
    Progesteron tragiczny 4.75.
    Dostałam duphaston 2x dziennie i dopochwowo luteine na noc.
    Mam nadzieję że będzie dobrze, chociaż jestem załamana

  • Malgo49 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 września, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Dołączam ponownie do grona, staramy się od 3 miesięcy. Prawdopodobnie kolejny nieudany cykl. Potrzebuję Waszej porady. Około 7-10 dpo pojawiają się krople krwi (może dwie plamki), które ustają. Następnie dużo śluzu mleczno-żółtego, pojawia się brazowe plamienie, które zmienia się w wodniste różowe-to wszystko trwa około 5 dni. Nie jest tego dużo. Okres pojawia się na 2-4dni. Przed staraniami nie miałam takiego problemu. Ginekolog nic nie zalecił.
    Jestem załamana. Help!

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 6 września, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka, wcale ci się nie dziwię, że wynik proga cię złamał. Pamiętam jak ja zobaczyłam swój progesteron w ostatniej ciąży - 10ng. Byłam pewna, że to źle wróży. Ale mimo wszystko ciąża się utrzymała i urodziłam córkę. Jednak kiedyś w ciąży miałam proga 8ng i potem okazało się, że to biochem. Musisz uzbroić się w cierpliwość i nastawić na każdą ewentualność.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Oleczka_kh Przyjaciółka
    Postów: 102 66

    Wysłany: 6 września, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Oleczka, wcale ci się nie dziwię, że wynik proga cię złamał. Pamiętam jak ja zobaczyłam swój progesteron w ostatniej ciąży - 10ng. Byłam pewna, że to źle wróży. Ale mimo wszystko ciąża się utrzymała i urodziłam córkę. Jednak kiedyś w ciąży miałam proga 8ng i potem okazało się, że to biochem. Musisz uzbroić się w cierpliwość i nastawić na każdą ewentualność.

    Dzielnie biorę leki od wczoraj i pójdę w poniedziałek zbadać bete i progesteron.
    Powtórzę bete w środę żeby zobaczyć przyrost. Testy ciemnieją , więc mam nadzieję że to dobry znak w tej całej niezbyt dobrej sytuacji. Tlumacze dzieciakowi żeby był silny i się tam trzymał , ja staram się też nie załamywać choć najchętniej usiadłabym i płakała. Ale nic mi to nie da, a może tylko zaszkodzić. Wierzę że stanie się cud i wszystko będzie dobrze. Chociaż juz naprawdę ciężko mi w to uwierzyć..

    Olećka lubi tę wiadomość

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 6 września, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ Oleczka, skoro testy ciemnieją, to beta rośnie, więc to daje już sporą szansę na powodzenie. Prawdę mówiąc, gdyby to była biochem, to testy by jaśniały. U ciebie jest wrecz przeciwnie! Być może masz zwykłą niedomoge lutealną.

    Oleczka_kh lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • annabu Nowa
    Postów: 1 4

    Wysłany: 6 września, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przyłączam się! Jestem tu nowa, staramy się z narzeczonym o dzidziusia od 4 miesięcy, w poprzednim cyklu miałam CB która zakończyła się w 5 tygodniu.

    Mam 34 lata, narzeczony 36 lat.

    Obecnie jestem w 11dpo i od 5 dni czuję że "coś" się dzieje, podobnie jak w poprzednim cyklu, wczoraj zrobiłam test ClearBlue (mieszkam poza PL) i wyszedł cień cienia, trzymajcie kciuki :)

    Najlepszości dla przyszłych i obecnych mam!

    Darrika, Olećka, Vilka, Miśka 91 lubią tę wiadomość

  • Oleczka_kh Przyjaciółka
    Postów: 102 66

    Wysłany: 6 września, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ależ Oleczka, skoro testy ciemnieją, to beta rośnie, więc to daje już sporą szansę na powodzenie. Prawdę mówiąc, gdyby to była biochem, to testy by jaśniały. U ciebie jest wrecz przeciwnie! Być może masz zwykłą niedomoge lutealną.


    A po 4 dniach brania lekow juz coś powinno się poprawić w wynikach?

  • Vilka Autorytet
    Postów: 1004 629

    Wysłany: 6 września, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annabu super wieści dawaj znać!!

    Oleczka trzymam mocno kciuki żeby było dobrze. Musi być!

    U mnie zaczynają się dni płodne więc wkrótce działamy z mężem :) Dziś 10 dzień cyklu, pojawił się popołudniu śluz rozciągliwy, jutro zaczynam robić testy owu, ale obstawiam na 14 dnia jak ostatnio.
    Ogólnie przy takich regularnych cyklach to mija okres i rach ciach dni płodne są, tylko potem to oczekiwanie na test lub okres się dłuży i dłuży ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września, 21:08

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 435 290

    Wysłany: 6 września, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annabu wrote:
    Cześć dziewczyny, przyłączam się! Jestem tu nowa, staramy się z narzeczonym o dzidziusia od 4 miesięcy, w poprzednim cyklu miałam CB która zakończyła się w 5 tygodniu.

    Mam 34 lata, narzeczony 36 lat.

    Obecnie jestem w 11dpo i od 5 dni czuję że "coś" się dzieje, podobnie jak w poprzednim cyklu, wczoraj zrobiłam test ClearBlue (mieszkam poza PL) i wyszedł cień cienia, trzymajcie kciuki :)

    Najlepszości dla przyszłych i obecnych mam!
    Trzymam kciuki ✊✊ A gdzie mieszkasz?

    76d641b845.png
‹‹ 20 21 22 23 24
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ