X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaczynam starania w 2024 ♥️
Odpowiedz

Zaczynam starania w 2024 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Oleczka_kh Przyjaciółka
    Postów: 102 66

    Wysłany: 3 lipca, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy 10dpo przypuszczalnej test powinien j wyjsc ?

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 3 lipca, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka_kh wrote:
    Czy 10dpo przypuszczalnej test powinien j wyjsc ?

    Zależy kiedy była implantacja, ja bym 10dpo jeżeli wyszła biel nie zakładała, że to tak zostanie. Najlepiej naprawdę poczekać do dnia małpki i wtedy jest większa pewność. A zdarzały się przypadki, że nawet w dniu małpy wychodziła biel, a 2-3 dni później ⏸️

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Oleczka_kh Przyjaciółka
    Postów: 102 66

    Wysłany: 3 lipca, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieję, dzisiaj rano jak wstawiałam mieso to myslalam ze sie za przeproszeniem orzygam dlatego poleciałam robic test. Ale ani cienia drugiej kreski.

    Darrika lubi tę wiadomość

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 3 lipca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka_kh wrote:
    Mam taką nadzieję, dzisiaj rano jak wstawiałam mieso to myslalam ze sie za przeproszeniem orzygam dlatego poleciałam robic test. Ale ani cienia drugiej kreski.

    No na spokojnie, jeszcze wszystko możliwe 🫢 mnie sutki i piersi swędzą strasznie, dzisiaj jakieś bóle w podbrzuszu, ale czekam do tego 11 lipca na testowanie

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Oleczka_kh Przyjaciółka
    Postów: 102 66

    Wysłany: 3 lipca, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No na spokojnie, jeszcze wszystko możliwe 🫢 mnie sutki i piersi swędzą strasznie, dzisiaj jakieś bóle w podbrzuszu, ale czekam do tego 11 lipca na testowanie[/QUOTE

    Mnie też swędzą i ciężkie. Brzuch pobolewa . Więc może i jest nadzieja

  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 3 lipca, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No na spokojnie, jeszcze wszystko możliwe 🫢 mnie sutki i piersi swędzą strasznie, dzisiaj jakieś bóle w podbrzuszu, ale czekam do tego 11 lipca na testowanie

    Mnie dziś sutki swędzialy strasznie i aż takie dziwne mrowienia mialam..
    Niby jutro termin @ ale w ogóle nic mnie nie boli, nawet wypryskow nie miałam jak zawsze przed
    A dużo wcześniej w tym miesiącu miałam takie bole okresowe, jeszcze mi opryszczka wyskoczyła

  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 3 lipca, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No na spokojnie, jeszcze wszystko możliwe 🫢 mnie sutki i piersi swędzą strasznie, dzisiaj jakieś bóle w podbrzuszu, ale czekam do tego 11 lipca na testowanie

    W ogóle czasem myślę że może owu sie przesunęła, chociaż w 10 dc śluz i ból jajnika był największy, ale temp była najwyższa w 12 dc , a w 9dc temp skoczyla z 36 dzień wcześniej na 36.5

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 3 lipca, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia97 wrote:
    W ogóle czasem myślę że może owu sie przesunęła, chociaż w 10 dc śluz i ból jajnika był największy, ale temp była najwyższa w 12 dc , a w 9dc temp skoczyla z 36 dzień wcześniej na 36.5

    No to ciekawe jak u Ciebie będzie, mnie od wczoraj i dzisiaj sutki swędzą fest, ale @ mam mieć dopiero 11.
    Ciężko tak stwierdzić pewnie bo to co cykl pewnie też różnie ciekawe co jest pewniejsze temperatura czy jednak ból jajnika, może taki ból przed a owulka fsktyczna była wtedy co temperatura skoczyła

    Kamcia97 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 3 lipca, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No to ciekawe jak u Ciebie będzie, mnie od wczoraj i dzisiaj sutki swędzą fest, ale @ mam mieć dopiero 11.
    Ciężko tak stwierdzić pewnie bo to co cykl pewnie też różnie ciekawe co jest pewniejsze temperatura czy jednak ból jajnika, może taki ból przed a owulka fsktyczna była wtedy co temperatura skoczyła

    Pamiętam jak dziś, bo nawet sobie zapisałam że w 10dc miałam taki ból jeden jajnika jakby mi coś miało pęknąć aż się w sklepie musiałam zgiąć..
    I w 10 dc zaczęłam robić testy owu bo myślałam że dopiero przed jestem i był test pozytywny a z ciekawości zrobiłam kolejny na drugi dzień i była już blada druga kreska
    Nie spodziewałam się że będzie wcześniej
    Chociaż serduszkowanie było w 9dc tak spontanicznie

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 3 lipca, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia97 wrote:
    Pamiętam jak dziś, bo nawet sobie zapisałam że w 10dc miałam taki ból jeden jajnika jakby mi coś miało pęknąć aż się w sklepie musiałam zgiąć..
    I w 10 dc zaczęłam robić testy owu bo myślałam że dopiero przed jestem i był test pozytywny a z ciekawości zrobiłam kolejny na drugi dzień i była już blada druga kreska
    Nie spodziewałam się że będzie wcześniej
    Chociaż serduszkowanie było w 9dc tak spontanicznie

    A widzisz, to ja bym jednak stawiała, że to w 10 dc miałaś owulke skoro testy tak wyszły 🤔 więc jak 9 było serduszkowanie to jest szansa 😁

    Kamcia97 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 4 lipca, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna33 wrote:
    Melduje się, wykonałam trzy testy różnych firm, są piękne czerwone krechy jak maliny, bardzo się cieszę ❤️❤️❤️

    Gratulacje! Może jednak opłaca się czekać i nie testować
    Nnie bylo mnie tu kilka dni, bo u mnie czas przeprowadzki i po prostu armagedon, nie miałam czasu tu zaglądać. Ale słuchajcie - miesiączka spóźnia się 2 dni, już po 00:00 wiec zaczyna się 3 😈 objawów jako takich brak, bol piersi ale nie jakiś znaczny, także zobaczymy. Jeśli nie przyjdzie, to jutro zrobię teścik. Zaczynam 17dpo!

    Darrika lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 4 lipca, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzisiaj znów temp 36.8
    Zrobiłam test ,ale niestety negatywny ,już nie rozumiem nic z tego

  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 4 lipca, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ze ta temp 36.3 co byla to bylo jakies późne zagniezdzenie..moze cos sie przesunelo

  • Laura25 Ekspertka
    Postów: 223 124

    Wysłany: 4 lipca, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 8 dc, testy owulacyjne zaczęły ciemnieć wczensiej były baludziutkie. Czy to znaczy że owulacja może być do kilku dni czy nie sugerować się nimi? 😊

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 4 lipca, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Jestem w 8 dc, testy owulacyjne zaczęły ciemnieć wczensiej były baludziutkie. Czy to znaczy że owulacja może być do kilku dni czy nie sugerować się nimi? 😊

    Jak zaczęły ciemnieć to teraz próbuj wyłapałam pik czyli żeby krecha była równy kolor z testową 😁

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 4 lipca, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Gratulacje! Może jednak opłaca się czekać i nie testować
    Nnie bylo mnie tu kilka dni, bo u mnie czas przeprowadzki i po prostu armagedon, nie miałam czasu tu zaglądać. Ale słuchajcie - miesiączka spóźnia się 2 dni, już po 00:00 wiec zaczyna się 3 😈 objawów jako takich brak, bol piersi ale nie jakiś znaczny, także zobaczymy. Jeśli nie przyjdzie, to jutro zrobię teścik. Zaczynam 17dpo!

    No dawaj rób teścik i czekamy na wynik 😁

    Kat. lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 4 lipca, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia97 wrote:
    Chyba ze ta temp 36.3 co byla to bylo jakies późne zagniezdzenie..moze cos sie przesunelo

    No też może być bo przy zagniezdzeniu jest jednodniowy spadek i od tego dnia chyba w ciągu dwóch dób powinien już być wykrywalny poziom hcg. Ja tak kojarzę w pierwszej ciąży, że jak wyłapałam spadek temperatury I zagnieżdżenie to chyba test robiłam dwa dni później i wyszedl.mega bladzioch a dopiero później ciemniał

    Kamcia97 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 4 lipca, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Jestem w 8 dc, testy owulacyjne zaczęły ciemnieć wczensiej były baludziutkie. Czy to znaczy że owulacja może być do kilku dni czy nie sugerować się nimi? 😊
    Hej, ja po odstawieniu anty mialam dwa cykle gdzie ta kreska byłas którymś momencie cyklu trochę ciemniejsza, ale nadal nie była tak ciemna jak kontrolna. A w kolejnym z dnia na dzień coraz ciemniejsza i w końcu była mega ciemna, wiec rób jeszcze i może jeszcze ściemnieje!

    preg.png
  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 4 lipca, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No też może być bo przy zagniezdzeniu jest jednodniowy spadek i od tego dnia chyba w ciągu dwóch dób powinien już być wykrywalny poziom hcg. Ja tak kojarzę w pierwszej ciąży, że jak wyłapałam spadek temperatury I zagnieżdżenie to chyba test robiłam dwa dni później i wyszedl.mega bladzioch a dopiero później ciemniał

    To mam nadzieję że to to !
    Bo był jednodniowy spadek a teraz idzie w górę, a jak w tamtych miesiącach był spadek to już była małpa, a teraz nic na nią nie wskazuje
    Więc będę czekać co się wydarzy przez te parę dni

    Darrika lubi tę wiadomość

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 4 lipca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny! 17dpo i to się chyba dzieje 😭 zrobiłam test, patrzcie!

    https://ibb.co/sCtxRFC

    Kamcia97, Dahlia, edka85, Rysia☺️, Deyansu lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ