X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zagraniczne staraczki
Odpowiedz

Zagraniczne staraczki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    Trzeba sie podpytac tych angielskich malolat jak to robia, ze w wieku 20 lat maja juz kilkoro dzieci :P


    ja kupuje te testy owulacyjne: http://www.ebay.co.uk/itm/50-OVULATION-PREGNANCY-FERTILITY-TEST-TESTS-FP-chart-/150336218610?pt=UK_Health_HealthCare_RL&hash=item2300bca5f2
    ja od niech kupilam testy ciazowe ktore nie pokazaly mi ciazy...

  • anee Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 20 lipca 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i ja sie dolacze tez mieszkam w uk prawie 2 lata juz i sie staram z partnerem juz 10 msc poki co nic...:(

    9 cykl staran
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj po raz pierwszy od miesiecy zapomnialam rano zmierzyc temperature!! Uznalam, ze to znak i narazie daje sobie spokoj z tymi wszystkimi obserwacjami, moze to zadziala...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa ja nawet przez sen sprawdzam tempke... niestety nie moge odpuscic bo mam nieregularne cykle :( i nie wiem kiedy @ bedzie wiec musze....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta u mnie doszlo do tego ze nawet w weekend budzilam sie o 6 rano bez budzika i mierzylam. Nie wiem co sie dzisiaj stalo. Obudzilam sie bardzo rano i nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby sie zmierzyc. Zeszlam na dol, pokrecilam sie troche, toaleta itp, wrocilam do lozka i zaskoczylam ze przeciez sie nie zmierzylam ha! Stwierdzilam ze teraz juz nie ma sensu bo wiadomo powinno sie mierzyc tuz po przebudzeniu i bez wstawania.
    U mnie znowu cykle sa prawie identyczne, owulacja zawsze wykrywana tez mniej wiecej tego samego dnia cyklu, dlatego narazie odpuszczam. Bede sie obserwowac ale bez mierzenia, testow owulacyjnych, liczenia ktory to dzien itp. Moze po prostu za bardzo mi to w glowie siedzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2013, 12:13

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka moze masz racje. ja ym chciala odpuscic no ale nie moge przez te nieregularne cykle.. jak tylko sie ureguluja to odpuszcze. ja nawet nie zabardzo sie nakrecam, wykreywa owu to wykrywa i potem czekanie do @... zbyt wielkich emjocji i nadzieji nie ma.... denerwuje mnie tylko to teraz ze ovu niby w 14dc a nadal nie ma @ i testy raz blade raz negatywne... boje sie ze albo biochemiczna albo pozamaciczna...

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta mi sie spozniala @ 3 tygodnie a testy - a zrobiłam ich chyba z 10 z rożnych firm, wychodziły negatywne. Dopiero jakieś 4 tygodnie po dniu kiedy powinnam mieć @ test wyszed pozytywny

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka czyli jakos w 8 tygodniu ci dopiero wyszedl?

    ja tak raz mialam prawie 5 lat temu dopiero w 10 tygodniu wyszla mi druga kreska... dlatego teraz odrazu poszlam do lekarza i czekam na wyniki w poniedzialek. i jak bedzie negatwynie to wysle mnie na usg... myslice ze bedzie cos juz widac?

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 20 lipca 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za wyniki. Z krwi, czy jestes w ciazy?

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    A co to za wyniki. Z krwi, czy jestes w ciazy?
    nawet nie z krwi... lekarz stwierdzil ze najpierw zrobi laboratoryjny test z moczu... a potem najwyzej z krwi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2013, 18:39

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 20 lipca 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po co bedzie Cie wysylal na USG jesli wyjdzie negatywne?

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    A po co bedzie Cie wysylal na USG jesli wyjdzie negatywne?
    zeby zobaczyc czy nie jest to ciaza pozamaciczna albo wogole ciaza. stwierdzil ze po zapaleniu miacicy i jajnikow lepiej sprawdzic, bo pozamaciczna moze nie dac pozytywnego wyniku z moczu.

    i takze dlatego ze kiedys juz mialam takak sytuacje ze test nie pokazal ciazy a ciaza byla

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2013, 18:47

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 20 lipca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz wszytko rozumiem! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i masz w sobie zdrowa fasolke.
    My juz serduszkujemy od kilku dni. Owulacja za jakis tydzien wypada u mnie wdg ostatniego wykresu, ale nic nigy nie wiadomo wiec juz dzialamy n wszelki wypadek. To nasz pierwszy cykl staran. Przy synku udalo sie za pierwszym razem. Ciekawe ile nam teraz zajmnie. Przy synku odstawialm tabletki anty ktore bralam kilka lat. Dostalam od razu niemal @ i zaraz zaszlam w ciaze. Po porodzie przez prawie rok nie mialam @. Pozniej zaczelam brac tabletki anty przez jeden cykla ale nie odpowiadaly mi wiec przestala. To bylo 3 miesiace temu. Zobaczymy.

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciukasy zeby poszlo tak latwo jak z synkiem :) my sie staramy juz 10 miesiecy z przerwa dwu miesieczna wlasnie przez to zapalenie

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie byłam u siebie prywanie zapytać o badania z krwi na wszystko co przed ciążą. Pani mi powiedziała, że 'na wszystko' to robi się jak się zajdzie w ciąże!!!!!! A ja jej na to: a jak zajść się nie udaje to skąd mam wiedzieć czy wszystko w porządku. A ona mi mówi że to wtedy lekarz zleci. Aaaaaaaaaaaaa A lekarz każe przyjść za kilka miesięcy jak się nie uda! W koło Macieju....

    Jak zaczęłam fachowo rzucać po angielsku słownictwem i że to na to a to na tamto, że miałam cykl bezowulacyjny bo najprawdopodobniej poziomy hormonów są poza normą to tylko oczy wybałuszyła na mnie.

    150 euro. W przyszłym tygodniu. Po miesiaczce :D

    PS. Pani stwierdziła ze chyba 'to' studiuję skoro tak się znam, lol.

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 lipca 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Właśnie byłam u siebie prywanie zapytać o badania z krwi na wszystko co przed ciążą. Pani mi powiedziała, że 'na wszystko' to robi się jak się zajdzie w ciąże!!!!!! A ja jej na to: a jak zajść się nie udaje to skąd mam wiedzieć czy wszystko w porządku. A ona mi mówi że to wtedy lekarz zleci. Aaaaaaaaaaaaa A lekarz każe przyjść za kilka miesięcy jak się nie uda! W koło Macieju....

    Jak zaczęłam fachowo rzucać po angielsku słownictwem i że to na to a to na tamto, że miałam cykl bezowulacyjny bo najprawdopodobniej poziomy hormonów są poza normą to tylko oczy wybałuszyła na mnie.

    150 euro. W przyszłym tygodniu. Po miesiaczce :D

    I
    PS. Pani stwierdziła ze chyba 'to' studiuję skoro tak się znam, lol.
    dioci jak i w Anglii...jak w klinice ds nieplodnosci babka nie iwedziala co to sa wykresy temperaturowe jak jej pokazalam to wyszlam...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 23 lipca 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    dioci jak i w Anglii...jak w klinice ds nieplodnosci babka nie iwedziala co to sa wykresy temperaturowe jak jej pokazalam to wyszlam...

    ja wezme swoje do lekarza a gaszkowi powiem niech filmuje! bo moze lekarz akurat bedzie wiedzial co to jest, ale pewnie ze pacjentka sama to robi hi hi. oni mysla ze my glupie. A POLSKIE INŻYNIERY SA NAJLEPSZE I W KAŻDEJ SYTUACJI SOBIE PORADZĄ. jak makgajwery czy inne czaki norisy.

    Stinka lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dorzuce swoje 3 grosze. Staram sie w Niemczech. Jesli chodzi o opieke medyczna, to jest ok. Przyzwyczajona do polskich realiow chcialam sie umowic na wizyte za miesiac, a pani w rejestracji zaproponowala mi na jutro! To bylo w styczniu, jak wpadlam na pomysl, ze odstawiam pigulki. Teraz po ponad pol roku wybieram sie znowu, bo owulacja (wedlug testu kosztujacego 12 € za 5 sztuk) jest, a ciazy nie ma. Tylko ze akurat pani ginekolog jest na urlopie, wiec musze grzecznie czekac az wroci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z UK co mi radzicie? Zrobilam badania tarczycy i prolaktyny w Pl, na wizyte u ginekologa i inne badania zabraklo juz czasu. Niestety prolaktyna podwyzszona i chcialabym jednak cos z tym robic dalej w UK. Nie mam 100% pewnosci ze to przez to nam sie nie udaje, ale jak juz zaczelam sie badac to chcialabym to wszystko doprowadzic do konca. Mieszkam w UK juz jakis czas, ale nie mam praktycznie zadnego doswiadczenia z opieka zdrowotna, myslicie ze jest sens isc najpierw do GP, moze jak zobaczy zly wynik zleci dodatkowe badania, czy moze raczej prywatnie do ginekologa?

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz sprobowac do GP isc. Powiedz, ze u swojego Ginekologa w Polsce do ktorego od lat chodzisz robilas te badania i zlecil zrobic jeszcze inne ale nie mialas na to czasu juz. I ze juz baaaaardzo dlugo staracie sie o dziecko i w tym moze tkwic problem, bo Twoj gin tak powidzial. Sprobowac warto, bo prywatnie u ginekologa w UK sporo kasy wydasz a moze u GP sie uda za darmo. Powodzenia

    Anulkaa lubi tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ