X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha!
    http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/drunk-smiley.gif

    Wiecie co, ja sobie chyba zrobię drinka. Tak na dobre sny, póki owulki jeszcze nie było, a co tam. Za owulkę i zanas wszystkie :D

    stardust87, kaarolaa, Saramago, Anulkaa lubią tę wiadomość

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Wbrew temu na co wszystkie tu czekamy, są plusy nadejscią @ - można się nawalić z rozpaczy :P
    A ja mam taką ochotę na różowe winko dziś. Wścieknę się jak za dwa dni przyjdzie @, bo to by znaczyło, że mogłam się dziś napić na poprawę humoru. A wypiłabym co najmniej butelkę jak bym się dorwała do niej..

    Ja też bym się napiła a tu co najmniej o piątku muszę czekać:P

    ckaiflw1up047qr9.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska wrote:
    Ja też bym się napiła a tu co najmniej o piątku muszę czekać:P
    Ja też teoretycznie do piątku. Ale na wszelki wypadek poczekam do @ :P (nadzieja matką głupich?)

    Topola, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pijacygn7.gifzabawa.gifInvision-Board-France-512.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 20:40

    Strażaczka90, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ja też teoretycznie do piątku. Ale na wszelki wypadek poczekam do @ :P (nadzieja matką głupich?)

    Nadzieja to nierozłączna cecha wszystkich staraczek. W nadziei nasza siła :D

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc:)

  • marderkowa Ekspertka
    Postów: 224 317

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pijcie smiało, przecież płód jest chroniony co najmniej do czasu przewidywanego terminu okresu...:)
    To zdrówko!

    Strażaczka90, Topola lubią tę wiadomość

    relgcwa176gulxrh.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Czasami pozory mylą... Mi też z trudem przechodzi przez gardło "mamo". Powiedziałam dosłownie kilka razy. Do teścia dwa razy powiedziałam tato, a po ślubie jesteśmy 1,5 roku. Za to mój mąż się chyba oswoił i do moich rodziców normalnie na mamo - tato mówi...
    Mi tesciowie 2 miesiące temu zaproponowali na Naszym slubie bym mówiła do nich "mamo,tato"mylę sie jeszcze to oni mnie wtedy popraeiaja:)

  • marderkowa Ekspertka
    Postów: 224 317

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mowie na Ty :) mamo, tato nie chciało mi przejsc przez usta...ale zdaje mi sie, ze to bardziej chodzi o stosunki z teściami, a nie słowowa.

    relgcwa176gulxrh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska wrote:
    Ja też bym się napiła a tu co najmniej o piątku muszę czekać:P
    ja czekac juz nie musze, ale barek mi wysechł po ostatniej wizycie gosci :) a taka ochote z mezem mielismy ne vermuta...trudno trzeba czekac do jutra, na zakupy jedziemy to sie uzupełni :) od razu za prezentami sie rozejrze :)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 28 listopada 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Wbrew temu na co wszystkie tu czekamy, są plusy nadejscią @ - można się nawalić z rozpaczy :P
    A ja mam taką ochotę na różowe winko dziś. Wścieknę się jak za dwa dni przyjdzie @, bo to by znaczyło, że mogłam się dziś napić na poprawę humoru. A wypiłabym co najmniej butelkę jak bym się dorwała do niej..
    Dobrze, że się nie napiłam. Dziś druga, wyraźna, choć blada jeszcze, kreska. Ale bez bety nie ma się co ekscytować.

    Ciapulinka, KotkaPsotka, Topola lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 listopada 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oby się udało. A betę kiedy chcesz robić? Dziś czy jutro? Ja jutro idę, ale tylko potwierdzić, że jednak się nie udało.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 28 listopada 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    To oby się udało. A betę kiedy chcesz robić? Dziś czy jutro? Ja jutro idę, ale tylko potwierdzić, że jednak się nie udało.
    Dziś wieczorem, jeśli jeszcze będą materiał pobierać, jak nie to jutro rano.
    A Ty czemu, żeby potwierdzić, że się nie udało? tzn czemu tak myślisz?

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 28 listopada 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Stardust, gratulacje :D Czuję, że będzie mały bejbik z tego. Mi pozostaje czekać i nie pić :P

    ckaiflw1up047qr9.png
  • marderkowa Ekspertka
    Postów: 224 317

    Wysłany: 28 listopada 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze spójrzcie na mój wykres...czemu ta tempka tak skacze po wyznaczonej owulacji?
    We wtorek idę do gina i jeśli macie jakieś przypuszczenia to go wypytam...
    Jutro z rana zamierzam zrobić badanie krwi na TSH i prolaktynę, tak, żeby pójść do niego od razu z wynikami. Powinnam zbadać jeszcze jakieś inne hormony dodatkowo, żeby mieć pełniejszy obraz?
    Miłego dnia!

    relgcwa176gulxrh.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 listopada 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ nadeszła, może to i dobrze, dwa cykle miałam całkiem rozwalone przez leki, więc trochę sobie odpuściłam, psychikę podregenerowałam, bo wielkich nadziei nie miałam, ale w tym cyklu musi być dobrze. Może pod choinkę zamiast od Dziadka Mroza dostanę prezent od bociana?? Znów się nakręcam, ale przynajmniej pozytywnie, w końcu musi się udać. Podobno w Święta BN cuda się zdarzają, więc będę się modlić o cud:)

    A z teściami to trudna sprawa, do mamy mówię mamo, aczkolwiek bez wewnętrznego przekonania, a teściu mnie tak zraził do siebie na początku naszej znajomości, że sobie obiecałam że tato ode mnie nie usłyszy. Mam swojego ojca wystarczy mi. Aczkolwiek narzekać nie mogę, bo z nimi nie mieszkam, więc utrzymujemy poprawne stosunki, dzieci mają dużo, synowych 4, więc staram się zgubić w tłumie:D

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 28 listopada 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska wrote:
    Super Stardust, gratulacje :D Czuję, że będzie mały bejbik z tego. Mi pozostaje czekać i nie pić :P
    obyś dobrze czuła, bo ja nie jestem przekonana. Nie mam ŻADNYCH objawów. Piersi mnie już nie bolą (wczoraj przestały), zmęczona nie jestem, brzuch już też nie boli.. eh, sama nie wiem.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 listopada 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stardust ja już robiłam dwa testy. Jeden w niedziele i jeden we wtorek. Oba wyszły negatywne. Dlatego dla świętego spokoju jutro zbadam betę. Już jestem nastawiona na grudzień.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 28 listopada 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ nie przyszła to może beta wyjdzie. nie łam się dziewczyno :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 28 listopada 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    obyś dobrze czuła, bo ja nie jestem przekonana. Nie mam ŻADNYCH objawów. Piersi mnie już nie bolą (wczoraj przestały), zmęczona nie jestem, brzuch już też nie boli.. eh, sama nie wiem.


    Ponoć brak bólu to też objaw ciąży :D

    ckaiflw1up047qr9.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ