X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia w klinice, mam nadzieje ze dobrze sie Toba zajma. :)

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki za dobre wyniki :)

    ckaiflw1up047qr9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :) u Was tez tak zimno??? mam pyt. czy któraś z Was brala luteine i jej tempka skoczyla dopiero na 4 dzien brania?

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • aneks Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 28 listopada 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Jestem tu nowa i przylaczam sie do waszej grupki starajacych sie o dzidziusia:). My z mezem probujemy od roku, ale po drodze okazalo sie ze mam za wysoki poziom tsh, potem prolaktyne a na koncu ze mam duza cyste na lewym jajniku. w lipcu mialam laparoskopie i teraz z jajnikami jest ok. Co prawda mam jeszcze podwyzszony poziom prolaktyny i biore bromergon ale moj ginekolog powiedzial ze mozemy sie starac o dzidzia. Mam nadzieje ze sie uda:)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    aneks
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Aneks:)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 28 listopada 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Aneks :) W której części cyklu jesteś? Dopiero zaczynasz? :)

    ckaiflw1up047qr9.png
  • aneks Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 28 listopada 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Niebieska jestem w polowie cyklu, ostanio @ mialam 12 listopada, wiec wychodzi ze teraz mozemy sie starac:)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    aneks
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nic ciekawego. Może za jakiś tydzień, 10 dni mogę się jakiejś owulacji spodziewać, ale któż to wie.

    Boję się, że ten cykl bez wsparcia dupka znowu się zablokuje całkowicie :(

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam.
    - Prawdopodobnie przyczyna niepowodzen sa zaburzenia hormonalne: za wysokie TSH, testosteron na granicy za wysokiego, za malo progesteronu.
    - Leczenie - progesteron plus costam jeszcze ale nei zrozumialam, dopytam sie nastepnym razem
    - Leki dostane dopeiro po obserwacji cyklu: hormony plus usg w 3 roznych dniach cyklu i pomiar temperatury*

    * Tutaj bede krolikiem doswiadczalnym. Jakas dziewczyny robi doktorat w ktorym uzywa nowo zaprojektowanego krazka z sensorem ktory caly czas mierzy tempke. Dostane takei cos https://www.ovularing.com/ :D . Nie wiem jak to sie spradzi ale z ciekawosci sie zgodzilam a i komus pomoge w doktoracie (dziewczyna potrzebuje 50 osob do badania a ma narazie tylko 16)

    Narazie dostalam tylko letrox25 na zbicie TSH.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2013, 20:29

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na takie zimne dni najlepsze przytulanki z mężem :D Ja jestem przed @, więc libido mam minimalne :P Nie martw się Topola, może nie będzie tak źle w tym cyklu :)

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Wrocilam.
    - Prawdopodobnie przyczyna niepowodzen sa zaburzenia hormonalne: za wysokie TSH, testosteron na granicy za wysokiego, za malo progesteronu.
    - Leczenie - progesteron plus costam jeszcze ale nei zrozumialam, dopytam sie nastepnym razem
    - Leki dostane dopeiro po obserwacji cyklu: hormony plus usg w 3 roznych dniach cyklu i pomiar temperatury*



    Trochę tego się nazbierało. Ważne, że już wiesz i wszystko unormujesz :) Może zaraz po tym się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2013, 20:31

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki ;)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska, dziękuję za wsparcie. Trzymam kciuki za tą owulkę i dopinguję ja jak mogę :)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli mi sie uda, to bede brała udział w badaniach klinicznych nad in vitro i tez bede jako krolik doswiadczalny, ale mi to nie przeszkadza bo podobno te badania beda całkowicie za darmo, a to lepsze niz ten program rzadowy do ktorego my i tak sie nie kwalifikujemy...

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Wrocilam.
    - Prawdopodobnie przyczyna niepowodzen sa zaburzenia hormonalne: za wysokie TSH, testosteron na granicy za wysokiego, za malo progesteronu.
    - Leczenie - progesteron plus costam jeszcze ale nei zrozumialam, dopytam sie nastepnym razem
    - Leki dostane dopeiro po obserwacji cyklu: hormony plus usg w 3 roznych dniach cyklu i pomiar temperatury*

    * Tutaj bede krolikiem doswiadczalnym. Jakas dziewczyny robi doktorat w ktorym uzywa nowo zaprojektowanego krazka z sensorem ktory caly czas mierzy tempke. Dostane takei cos https://www.ovularing.com/ :D . Nie wiem jak to sie spradzi ale z ciekawosci sie zgodzilam a i komus pomoge w doktoracie (dziewczyna potrzebuje 50 osob do badania a ma narazie tylko 16)

    Narazie dostalam tylko letrox25 na zbicie TSH.
    kochana a ten krazek to bedziesz musiala caly czas nosic?;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2013, 21:00

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to bezpieczne kaarolaa ? Nie boisz się ?

    ckaiflw1up047qr9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska wrote:
    a to bezpieczne kaarolaa ? Nie boisz się ?
    to jest bardzo dobra klinika, pierwsza ktora powstała w polsce, takze mysle ze nie ma sie czego bac :) jestem nawet troche tym podekscytowana, tylko czekam na tel czy mnie przymja do tych badan...

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za to, żeby się udało! :D

    Saramago, kaarolaa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    kciuki bardzo sie przydadza...
    mam jeszcze jakis miesiac czasu zanim sie odezwa, oby z dobra wiadomoscia :)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam zajebistego Męża!!!!!ideał normalnie:) wróciłam do domu po pracy godzinę temu.Weszlam do salonu a tam stol ,obrus wino pełno dań które uwielbiam,świece:)zrobił kolację przy świecach:) zjedlismy,porozmawialismy,i rzuculismy sie na siebie:)serduszkowalismy długo u namiętnie:)aż tu nagle dzwoni Jego telefon nawet nie zajrzał kto to ani nie odebral:)bo był mną tak zajęty:)

    KotkaPsotka, kaarolaa, Ciapulinka lubią tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ