X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 29 listopada 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Strażaczka, chyba sobie smacznie pospałaś ;)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 listopada 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niestety... Beta negatywna :( Jest mi bardzo przykro. Siedzę w pracy i łzy mi się same cisną do oczu...

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 29 listopada 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska wrote:
    Cześć Strażaczka, chyba sobie smacznie pospałaś ;)
    Witaj Kochana tak:)wspaniale sie spali:)po takiej kolacji i takim serduszkowaniu:)hmm

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 29 listopada 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    No i niestety... Beta negatywna :( Jest mi bardzo przykro. Siedzę w pracy i łzy mi się same cisną do oczu...
    Glowa do góry Kochanie!!!!!ja miesiąc temu też to przechodzilam..też płakałam....ale glowa do góry uda sie!!!!!!!wspierał Cię i Tule mocno

    Milcia lubi tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 29 listopada 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ja dzisiaj rano byłam zrobić betę. Wyniki po południu. Póki co @ jeszcze nie przyszła, ale jest już blisko.
    Milcia wrote:
    No i niestety... Beta negatywna :( Jest mi bardzo przykro. Siedzę w pracy i łzy mi się same cisną do oczu...


    Milciu, ale czy ta sama sobie nie fundujesz tego zlego nastroju? Pameitam ze pisalas ze @ ma przyjsc w piatek. Jest piatek. Nie bardzo rozumiem po co lecisz na bete skoro jeszcze nie jestes po terminie @?
    w kazdym cyklu sprawdzasz bete?

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 listopada 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka mi powiedziała, że w dniu spodziewanej @ mam zrobić betę. No to poszłam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 listopada 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka dziękuję za słowa otuchy.

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 29 listopada 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, nie ma co płakać :) Ważne, że jest piątek i zbliża się weekend. Można odpocząć, zrelaksować się albo wyskoczyć na andrzejki. Ale nie smucić i płakać :) Nasi mężowie nigdy tak nie przeżywają jak my i trzeba z nich brać przykład :) Ja czuję nadchodzącą @, PMS w tym m-cu jest straszny. Ale nie zamierzam się przejmować. Każdego miesiąca jakoś to się dzieje i zawsze w owulkę jestem nastawiona pozytywnie :) Po pierwsze Milcia jeszcze nic straconego ! A po drugie, nawet jeśli się nie udało to musisz zaufać swojemu organizmowi. Widocznie szykuje dla Ciebie bardzo silne jajeczko i czeka na najsilniejszego męskiego gena! Głowa do góry ! :)

    Strażaczka90, Milcia lubią tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 29 listopada 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Strażaczka dziękuję za słowa otuchy.
    Nst cykl bedzie Twój zobaczysz...Nie ma Rybko co sie zalamywac:***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2013, 14:18

    Milcia lubi tę wiadomość

  • aneks Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 29 listopada 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska zazdroszcze optymizmu:) ale moze i mi sie udzieli:):) a wogole to najwazniejsze ze mamy wsparcie naszych mezow:)

    Niebieska, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    aneks
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki a co tu taka cisza?

    Strażaczka90, Ewelina23 lubią tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 29 listopada 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Kochane....idę spać źle sie czuje:(mam mdłości ogromne:(i zawroty głowy...

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 29 listopada 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    No i niestety... Beta negatywna :( Jest mi bardzo przykro. Siedzę w pracy i łzy mi się same cisną do oczu...


    następnym razem się uda ;)

    Milcia lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 listopada 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieję. Dzisiaj humor niestety taki sobie. Ale trzeba się ogarnąć i wierzyć, że następny cykl będzie już ostatnim.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 29 listopada 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Mam taką nadzieję. Dzisiaj humor niestety taki sobie. Ale trzeba się ogarnąć i wierzyć, że następny cykl będzie już ostatnim.
    dokładnie...

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 29 listopada 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was kobitki!

    ja tez sie dolaczam do zimowych staraczek. Za 2 dni skoncze 32 lata, pochodze z dolnoslaskiego, od 5,5 roku mieszkam w Niemczech. Jestem w zwiazku od 10 lat, 2 lata po slubie. Staram sie o 1. dziecko. Z rozregulowanymi cyklami i endometrioza staram sie od marca 2013 z przerwa. Choc prawdziwe staranka zaczely sie dopiero 2 cykle temu :)

    pozdrawiam was

    p.s. Aniu fajny watek :)

    Niebieska lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    witam was kobitki!

    ja tez sie dolaczam do zimowych staraczek. Za 2 dni skoncze 32 lata, pochodze z dolnoslaskiego, od 5,5 roku mieszkam w Niemczech. Jestem w zwiazku od 10 lat, 2 lata po slubie. Staram sie o 1. dziecko. Z rozregulowanymi cyklami i endometrioza staram sie od marca 2013 z przerwa. Choc prawdziwe staranka zaczely sie dopiero 2 cykle temu :)

    pozdrawiam was

    p.s. Aniu fajny watek :)
    Dziekuje slicznie:) ale przede wszystkim Witamy Cie w naszych skromnych progach:)

    Ewelina23, Katha81 lubią tę wiadomość

  • Tusinka Koleżanka
    Postów: 37 32

    Wysłany: 29 listopada 2013, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Jestem tu nowa a to moj pierwszy post :) dotychczas tylko Was czytałam ale myśle ze właśnie trafiłam na odpowiedni wątek by sie przedstawic. Mówiąc krótko o sobie mam 30 lat i 2 letnia córeczkę. 9 miesięcy temu poronilam w 9tyg i nareszcie zebralam siłe na starania o drugiego dzidziusia. Obecnie jestem w trakcie drugiego cyklu starań, pierwszy był nieowocny. Nie ukrywam ze bardzo sie boje ze historia sie powtórzy z początku roku ale staram sie odganiac te myśli. Mam nadzieje ze bedzie to szczesliwa zima dla nas wszystkich :)

    Katha81, Niebieska, monaaa85 lubią tę wiadomość

    uwo9dqk31moonnq6.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Katha i Tusinka !
    Mam nadzieję, że to forum przyniesie Wam szczęście ! Wszystkie jesteśmy w podobnym wieku, koło 30 - tki :)

    Tusinka lubi tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-)
    Ja tak jak Tusinka, od jakiegos czasu tylko czytałam, teraz chce być z Wami, razem jest łatwiej :-)
    Mam na imię Alicja, lat 26 po ślubie 4,5 roku, jestem z Wrocławia, dzieci nie mam :-( ale wiem że jeszcze trochę i pod moim serduszkiem będzie biło serduszko mojego maleństwa).
    Życzę Wam wszystkim aby spełniło się nasze marzenie, abyśmy w przyszłym roku o tej porze chodziły na spacerek z wózeczkiem a w nim nasze maleństwo :-)

    Niebieska, monaaa85, olka25, Tusinka lubią tę wiadomość

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ