X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Allll !
    Ja 1,5 roku po ślubie. Ale z moim lubym już prawie 6 lat:)
    to forum jest opanowane przez Wrocław :D

    Alllll lubi tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 listopada 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska, a kiedy brałaś ślub? Bo my 1 czerwca 2012 i jutro stuknie nam 1,5 roku :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 30 listopada 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 sierpnia :) Troszkę później :)

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Niebieska :-*
    Zaraz opanujemy Wrocław wózeczkami :-) Ja z mężem jestem 7,5 roku, kawał życia a teraz pragniemy zostać rodzicami :-) Mam nadzieje że dostaniemy prezent w grudniu :-) Życze tego Wam i sobie.

    Niebieska lubi tę wiadomość

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 30 listopada 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim największym celem zeszłego roku było zdanie prawo jazdy. (oczywiście nie porównuję tego pod względem ważności). Zdawałam 6 razy. Szósty raz był przed świętami. To był dla mnie wspaniały prezent. Może teraz za 6-tym razem też się uda. Teraz jestem w 5-tym cyklu. @ się spóźnia ale czuję, że jutro przylezie :P Dlatego liczę na 6-ty, świąteczny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 10:38

    Alllll, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli teraz się nie uda to 6- stka będzie szczęśliwa, zobaczysz :-)

    Strażaczka90, Niebieska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, ostatnio nie zagladam, ale to dlatego ze czasu nie mam...dzisiaj tez tylko tak przelotem zagladam...

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)udanych Andrzejek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska wrote:
    Cześć Allll !

    to forum jest opanowane przez Wrocław :D
    bo jak to powiedziec swoj do swojego ciagnie;):P

    Alllll lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alllll wrote:
    Cześć :-)
    Ja tak jak Tusinka, od jakiegos czasu tylko czytałam, teraz chce być z Wami, razem jest łatwiej :-)
    Mam na imię Alicja, lat 26 po ślubie 4,5 roku, jestem z Wrocławia, dzieci nie mam :-( ale wiem że jeszcze trochę i pod moim serduszkiem będzie biło serduszko mojego maleństwa).
    Życzę Wam wszystkim aby spełniło się nasze marzenie, abyśmy w przyszłym roku o tej porze chodziły na spacerek z wózeczkiem a w nim nasze maleństwo :-)
    Witamy , witamy:) a z ktorej czesci wrocka jestes? bo mi i Anko zdazyla sie taka sytuacja ze jestesmy sasiadkami :P

    Strażaczka90, Alllll lubią tę wiadomość

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, dzisiaj na andrzejki się wybieram. A przez tą głupią spóźniającą się @ nie mogę pić alkoholu ! Abstynenckie andrzejki :P Wszyscy będą pytać, dlaczego nie piję.. :P

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska wrote:
    Kurcze, dzisiaj na andrzejki się wybieram. A przez tą głupią spóźniającą się @ nie mogę pić alkoholu ! Abstynenckie andrzejki :P Wszyscy będą pytać, dlaczego nie piję.. :P
    Kiedy testujsz?jak Ci sie spóźnia to powinien test już wykazać:)

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 30 listopada 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuję po weekendzie :P Bo czasem potrafi się spóźnić ze 2 dni :)

    Alllll lubi tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 30 listopada 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska wrote:
    Testuję po weekendzie :P Bo czasem potrafi się spóźnić ze 2 dni :)
    Trzymam kciuki :)

    Niebieska lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 to prawda że swój do swojego ciągnie :-) Jestem z Popowic - Kosmonautów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alllll wrote:
    Ania1986 to prawda że swój do swojego ciągnie :-) Jestem z Popowic - Kosmonautów
    o kurcze to druga strona Wrocka ja Partynice/Ołtaszyn :)

  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o mojego synka starałam się 20 cykli, i dopiero 21 był szczęśliwy ;) Teraz wszystko zaczynamy od nowa, na razie jest fajnie, ale pewnie po 6 cyklu znów będą łzy rozczarowania.

    Ja zaczęłam pić dziurawca w sierpniu a w październiku zaszłam, zielarka mi poradziła, że niby pomaga. A mężowi kazała jeść dużo pomidorów, później długo nie mógł na nie patrzeć :P

    Trzymam kciuki za wszystkie testujące! ;)

    20130914050120.png201207104662.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam swoja szyjke! Juz myslalam, ze jej nei mam :D
    Najpierw moj luby pobawil sie w doktora i mi pokazal gdzie to jest u mnie ;P a potem juz sama wymacalam. Strasznie sie ciesze :D

    200 lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    Ja o mojego synka starałam się 20 cykli, i dopiero 21 był szczęśliwy ;) Teraz wszystko zaczynamy od nowa, na razie jest fajnie, ale pewnie po 6 cyklu znów będą łzy rozczarowania.

    Ja zaczęłam pić dziurawca w sierpniu a w październiku zaszłam, zielarka mi poradziła, że niby pomaga. A mężowi kazała jeść dużo pomidorów, później długo nie mógł na nie patrzeć :P

    Trzymam kciuki za wszystkie testujące! ;)
    Kochana dziurawiec? o kurcze pierwsze slysze ze dziala pozytywnie, opowiedz cos o tym , jak skuteczne to bede pic:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 14:59

  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 30 listopada 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziurawiec zakupiłam w aptece, i piłam codziennie wieczorem. Najlepszy oczywiście jest taki suszony, ale ja piłam też w torebkach. No i najlepiej unikać słodzenia, jak to przy ziołach. Ważne, żeby nie pił go mężczyzna, bo źle działa Zielarka nie dała mi żadnych wytycznych co do stosowania, ot, miałam pić codziennie najlepiej wieczorem bez względu na dni cyklu. No i zaszłam. Poleciłam koleżance, i jej też się udało po jakiś 3 cyklach. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy coś w tym jest, ale moja gin twierdzi, że dziurawiec działa uspokajająco, a wiemy ile stresu przy długich starankach, który szkodzi, no i działa dobrze na płodność u kobiet.

    Dzisiaj też jadę do apteki go zakupić. W sumie to przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych nie wolno pić dziurawca, bo osłabia ich skuteczność, więc coś musi być na rzeczy ;)

    Fajnie, że jest takie forum :) Może uda nam się wieczorkiem spotkać przy filiżance "magicznej" herbatki. Ja zaczynam ją od dzisiaj ;)

    Alllll, Niebieska lubią tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ