X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie poprostu tak przyszedł czas i zaraz myśle z w pierwszych cyklach.
    A teraz po zasięgu jak sie okazało, ze mogę stracić jajnik to powiedziałam sobie, ze chciała bym jeszcze jedno.
    I sie zaczęły kłopoty czyli 4 cykl bez rezultatu ale chyba to tez żądza posiadania tez siedzi wemnie.
    Od tych 4 miesięcy nie myśle i czy innym a wiem , ze nie powinnam tak sie zadręczałyście myślami.
    W każdym razie z pierwsza dwujka żadnych kaplikacj.)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem Agnieszka, 29 lat, mam 14 mies synka, jestem 2 lata po ślubie.

    Z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciążę w drugim cyklu, a teraz coś się chrzani :-/
    Po karmieniu piersią skróciła mi się faza lutealna do 10 dni, od tego cyklu biorę luteinę i liczę skrycie, że się wreszcie uda.

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) A w mojej pracy statystycznie najwięcej dzieciaczków rodzi się we wrześniu lub w październiku :) Czyli zostały poczęte zimą :) Wynika to z martwego sezonu w firmie, co pozytywnie wpływa na ożywienie w sypialniach pracowników :D. Może i mnie się uda w końcu zaskoczyć.. ;)

    mała_mi, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 23 listopada 2013, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy synek zmajstrowany w okolicy Sylwestra, więc coś w tym może jest. Na porodówkach też podobno we wrześniu i październiku jest oblężenie ;-)

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 23 listopada 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam córcię niespełna 5 letnią, 32 lata na karku, po poronieniu i różnych ekscesach zdrowotnych, staranka zaczynamy od wiosny :P ale dołączam do was aby się grzać w ciepełku Waszych dwóch kresek :D
    Fakt, zima to wspaniały czas na robienie dzieci :)długo ciemno, długo w domu się siedzi, depresje zimowe najlepiej leczy się pod pierzyną :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2013, 23:11

    mała_mi, weronika86 lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 listopada 2013, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie to samo mówi mój mąż: zimą szybko ciemno i długie wieczory, a na wiosnę widać efekty :) Oby i nam wszystkim się w końcu udało :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 24 listopada 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeczytałam artykuł o zimach stulecia w XX wieku, było tam napisane, że ostatnia taka zima była z 1978 na 1979 rok, spadło mnóstwo śniegu, było -25 stopni, sparaliżowało Polskę, nie było prądu, ciepłej wody, ogrzewania, a po tej zimie był ogromny wysyp ciąż i porodów we wrześniu i październiku :) Dziewuchy wyłączajcie ogrzewanie i działajcie :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 24 listopada 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wam ;)
    Chetnie dolacze, do watku zimowe staranka.

    Mysle, ze kazdej z nas w koncu sie uda ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2014, 11:08

    zielarka lubi tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 24 listopada 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nescafe z różnicą paru miesięcy nasze historie sa bardzo podobne :)

    FITop1.png
  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 24 listopada 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Nescafe z różnicą paru miesięcy nasze historie sa bardzo podobne :)
    Tez Cie to spotkalo ? :( A kazali ci lekarze odczekac na nastepne starania? U mnie to jedni lekarze, ze wolno od razu, inni ze pol roku czekac, a moj prowadzacy ze 3 miesiace. A dlugo sie staraliscie?

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie , w drugim cykl zaszłam w ciążę, która obumarła w 8 tc, w 11 miałam zabieg. Mi kazali czekać 3 miesiące, ale słyszałam, że właściwie od czasu powrotu normalnej miesiączki organizm wrócił do normy, że to czekanie nie jest potrzebne, a 6 miesięcy każą poczekać gdy stan psychiczny kobiety jest zły.
    Ja muszę teraz czekać do wiosny ze staraniami, mam serię leków od dermatologa które muszę wziąć.
    nie mam problemów z zachodzeniem, w ciąże z córcia zaszłam w pierwszym cyklu, w drugą-poronioną, w drugim. Liczę, że gdy wrócimy do starań na wiosnę też nam się poszczęści.
    Wcześniej chciałam mieć synka, po poronieniu jest mi już wszystko jedno, byleby ciąża była zdrowa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 12:50

    FITop1.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny zastanawiam sie kupic dzis testy owulacujne.
    Myslalam nad firma Clearblue.
    Ktos moze probowala testowac nimi.
    W Irlandii widzialam tylko takie w aptekach wiec zbytnio wyboru nie mam.




    A i jeszcze jedno czy ktorejs z Was momogly testy owulacyjne jesli tak to po jakim czase



    P.S.
    dzis wyczekana wizyta u Gina ciekawa jestem tej wizyty :)
    Pozdawiam Was zycze spokojnej Niedzieli :)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie dolacze do Was :-) Magdalena lat 26 starania o pierwsze malenstwo prawie 2 lata ale wierzymy ze w koncu sie uda. Od 2 lat jestesmy zareczeni :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaszczurka wrote:
    Hey dziewczyny zastanawiam sie kupic dzis testy owulacujne.
    Myslalam nad firma Clearblue.
    Ktos moze probowala testowac nimi.
    W Irlandii widzialam tylko takie w aptekach wiec zbytnio wyboru nie mam.




    A i jeszcze jedno czy ktorejs z Was momogly testy owulacyjne jesli tak to po jakim czase



    P.S.
    dzis wyczekana wizyta u Gina ciekawa jestem tej wizyty :)
    Pozdawiam Was zycze spokojnej Niedzieli :)
    kochana a nie myslalas o tym aby na allegro zamowic ? Ewelina23 tez mieszka w Irlandi i wlasnie zamowila na allegro wyjdzie jej ok 12 euro z przesylka, bo wiem ze tam u Was testy owu sa bardzo drogie;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym to czesc babeczki, u mnie leniwie az za bardzo:P wczoraj podczas <3 maz mi wymacal szyjke bo ja sama nie potrafie;P i niby jest bardzo wysoko-twarda/srednia i zamknięta a tempka bez szału

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Masz racje mój w aptece 30€ w Tesko 24.99€
    Ale będę czekać. Dużo rzeczy zamawialam na Allegro. W zeszy piatek przyszła paczka
    Zamówione 2 listopada tak wiec ponad 3 tyg. I jeszcze nerwy czy może doldzie wogule.
    Wole dziś kupić tylko nie wiem czy ta firma to ok jest??

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaszczurka wrote:
    Tak. Masz racje mój w aptece 30€ w Tesko 24.99€
    Ale będę czekać. Dużo rzeczy zamawialam na Allegro. W zeszy piatek przyszła paczka
    Zamówione 2 listopada tak wiec ponad 3 tyg. I jeszcze nerwy czy może doldzie wogule.
    Wole dziś kupić tylko nie wiem czy ta firma to ok jest??
    tak to jedna z najlepszych noi najdrozszych:(

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 24 listopada 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy w moim przypadku zda egzamin:)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 24 listopada 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli prowadzi się obserwacje testy owu nie są potrzebne. Strata pieniędzy.

    FITop1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 listopada 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Paulina lat 24 ( jeszcze ) :) staramy sie od lipca ( od zareczyn) poki co bezskutecznie.... Ale moze tym razem.... Kto wie :P

    Ja uzywam testow owu drugi cykl i raczej im ufam.... Do tego 1 cykl z mierzeniem temp...
    Testy kupuje na ebayu jako ze mieszkam za granica. U nas tez sa te clearblue ale faktycznie dosc drogie.... Jednak opinie slyszalam dobre.
    Polecam sie wspomagac rowniez testami. Nie zaszkodza a moga pomoc :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ