X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Martii, jesteś kochana :)

    Trzymam za Ciebie kciuki.

    Mi też już czasem nie chce się obserwować, bo tylko się stresuję, czy np w wolny dzień obudzę się o dobrej godzinie i zmierzę w odpowiednim czasie temperaturę, a potem z tego stresu budzę się co 2 godziny.

    Martii, Fidelissa lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia ja za Ciebie też mocno trzymam kciuki!
    Wiadomo, dopadają nas czasami wątpliwości i nadzieja opuszcza, ale to tylko na chwilę ;) przecież nie poddamy się tak łatwo. No przecież musi kiedyś się udać!!! Będę walczyć dopóki nie dopadnie mnie menopauza ;)
    Koniecznie daj znać co i jak. I zaklinam Twoja @ żeby nie przyszła!

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, troche mnie tu nie było;) Papi trzymam kciuki, ale jesli masz zapalenie szyjki to to moze opozniac @

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Papi u mnie też póki co brak @, ale dziś test wyszedł niestety negatywny. Bardzo to rano przeżyłam. Gdyby nie mąż to nie wiem, co by było.
    Milcia wiem o czym piszesz..

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Tusinka Koleżanka
    Postów: 37 32

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie teraz boje dziewczyny.. Jestem 2 dni po terminie @ i właśnie zrobiłam test w południe wyszły wyraźne 2 kreski.. Od 3 dni mam mdłości ale na szczęście sie zbiera i przechodzi.
    Rok temu dokladnie tez sie cieszylam a w lutym poronilam i boje sie teraz ze to wszystko sie powtórzy..:(

    Waniulka lubi tę wiadomość

    uwo9dqk31moonnq6.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli Tusinka, bo nerwy są niewskazane.

    Tusinka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusinka wrote:
    A ja sie teraz boje dziewczyny.. Jestem 2 dni po terminie @ i właśnie zrobiłam test w południe wyszły wyraźne 2 kreski.. Od 3 dni mam mdłości ale na szczęście sie zbiera i przechodzi.
    Rok temu dokladnie tez sie cieszylam a w lutym poronilam i boje sie teraz ze to wszystko sie powtórzy..:(


    Przede wszystkim gratulacje! To moment na który rok czekałaś. Wiem, ze masz uzasadnione obawy, ale nie skupiaj sie na tym co dziecku moze sie stac, ale na tym co juz sie stało, jestes w ciąży. Trzeba wierzyc ze wszystko będzie dobrze :)

    Tusinka, Fidelissa lubią tę wiadomość

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusinka,dziewczyny mają rację-nie myśl,że zdarzy się coś złego,tylko ciesz się z faktu,że Wam się udało :) ewentualnie pędź do lekarza,jak coś złego zacznie się dziać.
    I tak w ogóle to gratuluję :)

    Tusinka lubi tę wiadomość

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • Tusinka Koleżanka
    Postów: 37 32

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.. Jutro umowie sie do lekarza jak powie ze wszystko jest ok to z pewnoscia sie uspokoje. Jeszcze mnie czeka kilka dni niepewności bo pewnie w poniedziałek albo we wtorek mnie dopiero przyjmie. Trzymajcie kciuki :)

    uwo9dqk31moonnq6.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusinka wrote:
    A ja sie teraz boje dziewczyny.. Jestem 2 dni po terminie @ i właśnie zrobiłam test w południe wyszły wyraźne 2 kreski.. Od 3 dni mam mdłości ale na szczęście sie zbiera i przechodzi.
    Rok temu dokladnie tez sie cieszylam a w lutym poronilam i boje sie teraz ze to wszystko sie powtórzy..:(
    Wszystko będzie dobrze:)) odpoczywaj

    Tusinka lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dzisiaj zrobiłam ponownie test i wyszedł negatywny, a temperatura idzie w górę. Co mam o tym myśleć? Boję się iść na betę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie wytrzymała i poszła na bete ;)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienia sa juz brązowe, chyba dupa blada z tego wszystkiego.... :(
    Ale przynajmniej sa na 5 dni przed @ a nie 14 jak bylo wczesniej...progres jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2014, 15:48

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusinka wrote:
    A ja sie teraz boje dziewczyny.. Jestem 2 dni po terminie @ i właśnie zrobiłam test w południe wyszły wyraźne 2 kreski.. Od 3 dni mam mdłości ale na szczęście sie zbiera i przechodzi.
    Rok temu dokladnie tez sie cieszylam a w lutym poronilam i boje sie teraz ze to wszystko sie powtórzy..:(
    Kochana nie możesz w ten sposób myśleć. Musisz się nastawić, że wszystko będzie dobrze. Pozytywne myślenie naprawdę duużo daje. Wiem... myślisz pewnie, że łatwo mi tak mówić ale nie poddawaj się i myśl pozytywnie. Trzymam kciukasy mocno.

    Fidelissa, Tusinka lubią tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii ten rok musi być nasz. A może plamienie to oznaka implantacji?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie... :(
    Takie plamienie mam w kazdym cyklu i jest zapowiedzia @,no chyba ze coś sie zmienilo, fajnie by bylo ;)
    Ale mysle, ze jakby sie udalo, to tego plamienia tez chyba nie powinno byc, mimo to zawsze mam nadzieje do konca :)
    Ale masz racje Milcia, rok musi byc nasz, wiec skoro nie teraz to mam jeszcze 11 miesiecy ;)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś coś ciagnie w dole brzucha :/ Głupia nadzieje sobie robię :/

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nadzieję straciłam, bo czuję podbrzusze jak na okres.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od tygodnia mam bole podbrzusza, tez niepotrzebnie się nakrecam, wiec Fipsik rozumiem Cie doskonale.

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Aga_M Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też radzę wyluzować, w moim przypadku plamienia występują przed @ ok 5 dni wcześniej, w poprzednim miesiącu jak myślałam, że już mnam się udało - tak sie nastawilam, ze jestem w ciąży.... że plamienia nie wystąpiły,ale niestety pojawiła się @ ... ja dalej się łudziłam, że może coś z tego będzie, słyszałam że nawet w ciąży może występować @ tyle, że mniejsza ...poszlam na bete ... no i nic nietety i jakie było moje rozczarowanie ...
    Także, żeby uniknąć przykrości ... lepiej sie nie nakręcać
    pozdrawiam!

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    0c0df0f9b76facba7cdb2f1cade27a0d.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ