X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti a jak u Ciebie? Kiedy Twój mąż planuje wpaść chociaż na 5 minut przytulanek?? A Ty pracujesz, jak dobrze pamiętam?? Mój wyjeżdża w poniedziałek, ze 3 tyg go nie będzie. Nie mogę się doczekać wiosny, jak jest słoneczko i ciepło to jakoś łatwiej jest.

    20130914050120.png201207104662.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparta z Ciebie babeczka ;) już nie jeden pewnie przestraszyłby się tą papierologią i dał za wygraną. Też zawsze chciałam się zaangażować w zrobienie czegoś dobrego dla innych, ale niestety mam słomiany zapał, co strasznie mnie denerwuje, ale jakoś na razie nie jestem w stanie u siebie tego przeskoczyć, zawsze znajdę jakieś ALE :(
    Męża puścili na święta(dojechał 24ego w nocy :/), więc coś tam podziałaliśmy ;) ale czy to było w czas, to niestety tego już nie wiem... Teraz nie wiadomo, kiedy nastepnym razem przyjedzie, może dopiero w lutym :(
    Ale jest szansa, że wyjazd skróci się o 2tyg, więc w połowie marca powinien wrócić :) dokończymy nasze M i zaczniemy działać na poważnie;)
    Tak pracuje, ale aktualnie mam urlop do 6.01 :D Siedze w domu, trochę się lenie, trochę ogarniam w domu, bo po świętach mały sajgon się zrobił. Też czekam na wiosne, jak jest taka pogoda jak ostatnio, ciężko zmusić sie do pozytywnego myślenia. Ale staram się ;) Na wszelki wypadek testuję ok 13.01...a nóż widelec coś tam utrafiliśmy...;)
    Ale się rozpisałam... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 19:30

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja już też nie mogę się doczekać wiosny i lata. Nie lubię zimy, bo szaro i ponuro i szybko ciemno. Ta pora roku sprawia, że strasznie senna jestem.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle ciepłolubna jestem, więc w zimę trochę się umęczę. Teraz właśnie wróciłam ze spaceru z pieskiem, ale poliki mnie szczypią... :/
    Gdzie ta wiosna...

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zimą jest jeszcze bardziej zimno niż zwykle. Objaw zimna jest u mnie przy okazji niedoczynności tarczycy. Jak siedzimy z moim M, to on potrafi w krótkim rękawku siedzieć, a ja w polarze i pod kocem.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wygląda to podobnie, on się rozbiera, a ja ubieram i rozkręcam kaloryfery ;)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nawet rękawiczek w zimie nie używa.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, gorący facet ;)
    Ja mojemu zwykle wciskam rękawiczki, bo zaraz ma łapy jakby bawił się tarką...ale niestety nie jestem w stanie przekonać go do szalików. Chodzi wiecznie taki rozgągolony, że jak na niego patrze, to mi zimno...

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    Witam się i ja, znów po przerwie. Zmieniali nam dostawcę neta, i przez to musieliśmy nowy router zamówić, więc przez kilka dni byłam odcięta od świata :) Dzisiaj Was już pewnie nie nadrobię, ale postaram się jutro przy kawce. No i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!
    U mnie trochę stresu po tych ostatnich badaniach. Gin chciała mi przepisać anty na czas kuracji i zapytała się, jakie stosujemy teraz zabezpieczenie. No oczy to mi mało co na wierzch nie wyszły! Na poprzedniej wizycie mówi, że teraz nie ma szans, żebym zaszła a teraz zdziwiona.. Stwierdziła, że źle ją zrozumiałam, bo ja mogę zajść ale dziecko nie ma szans rozwijać się prawidłowo :( Przysięgam, że nic takiego nie mówiła, przecież nie narażała bym upragnionego dziecka na takie cierpienie. Jak nie dostanę do poniedziałku @ to mam zrobić test i przyjść na wizytę. A ja mam już 36dc, a od wczoraj czuję dziwne parcie i ból w dole pleców, a tak właśnie miałam jak zaszłam z synkiem. I teraz modlę się o @, ironia losu normalnie. Usiąść i płakać..
    Co sie dzieje? Jakie jest niebezpieczeństwo? I następnym razem niech Ci pisze wszystko na kartce będziesz miała dowód.....

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12dc. Wczoraj spadła temperatura. Dzisiaj sie trochę podniosła. Boli brzuch i biust. Obawiam sie, ze @ nieuchronnie sie zbliża i ze tabletki i zastrzyki nie pomogły.......

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też czuje wszystko okresowo. No cóż, będzie następny cykl starań.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    Na wszelki wypadek testuję ok 13.01...a nóż widelec coś tam utrafiliśmy...;)

    To będziemy testować razem :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, siedze sobie z poranna kawa i zastanawiam sie jak to jest, ze jednym udaje sie zaskoczyc w pierwszym cyklu a inne musza sie meczyc, biegac po lekarzach, lykac leki. Gdzie tu sprawiedliwosc.
    Grrrrr zlosc od rana mnie napadla.
    Kochane staraczki pomyslnosci nam zycze w nowym roku :-)

    paulaa91 lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    12dc. Wczoraj spadła temperatura. Dzisiaj sie trochę podniosła. Boli brzuch i biust. Obawiam sie, ze @ nieuchronnie sie zbliża i ze tabletki i zastrzyki nie pomogły.......

    Fidelissa, co to za czarnowidztwo ?! A może @ wcale nie ma zamiaru przyjść, nie wywołuj wilka z lasu ;) Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu, jak mawia mój ojciec ;D

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    To będziemy testować razem :)

    To super! Mam nadzieje, że 13stka będzie dla nas łaskawa :D
    13 niby pechowa liczba, a niektórym przynosi szczęście :)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ja już też czuje wszystko okresowo. No cóż, będzie następny cykl starań.

    No nastepna...;)
    A może to objawy ciążowe, a nie miesiączkowe ? :)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mam pytanie .Moje cykle są krótkie i nieregularne , ostatnio się troszkę ustatkowały i są 24 dniowe.Z moim M kochałam się 8 dnia cyklu. Dzisiaj mam 16 dc i strasznie boli mnie podbrzusze. Czy to jest możliwe żebym była w ciąży czy większym prawdopodobieństwem jest, iż dzisiaj dopiero występuje owulacja. ?

  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze i ja bym dołączyła?
    Jestem właśnie po odstawieniu anty (3 tygodnie) i pierwszy miesiac starań od razu:)

    kózka wrote:
    Hej dziewczyny :) mam pytanie .Moje cykle są krótkie i nieregularne , ostatnio się troszkę ustatkowały i są 24 dniowe.Z moim M kochałam się 8 dnia cyklu. Dzisiaj mam 16 dc i strasznie boli mnie podbrzusze. Czy to jest możliwe żebym była w ciąży czy większym prawdopodobieństwem jest, iż dzisiaj dopiero występuje owulacja. ?

    jeśli są 24-dniowe, to owulacja mogła wystąpic w okolicach 10 dnia, więc ciąża jest możliwa. Ale równie dobrze cykl mógł się rozregulować i wydłużyć. po kilku dniach ciężko powiedzieć. obserwujesz swój cykl? szyjka, śluz, temperatura? byłoby łątwiej coś powiedzieć. Poczekaj jeszcze troche do dnia przewidywanej miesiączki jak sie nie pojawi zrób test i będziesz wiedziała więcej :)

    Martii lubi tę wiadomość

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Patu :))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekanie mnie paraliżuje..... Wiem, ze moze czarnowidztwo....ale było już tyle rozczarowań.....poza tym temperatura nie jest ok.37 stopni wiec....:(((

    qq87j44jhto0od0f.png


‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ