X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Dziewczyny ja dzisiaj zrobiłam ponownie test i wyszedł negatywny, a temperatura idzie w górę. Co mam o tym myśleć? Boję się iść na betę.
    Tez bym poszła...czekanie mnie paraliżuje....a tak moznaby już gratulować))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    A mnie dziś coś ciagnie w dole brzucha :/ Głupia nadzieje sobie robię :/
    Mnie tez cos ciągnęło....i nic z tego:(( ale moze Tobie sie uda:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ja już nadzieję straciłam, bo czuję podbrzusze jak na okres.
    Milcia a moze jednak:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie przy przeciąganiu się, kichaniu. Ostatnio tak miałam we wczesnej ciąży, pamiętam bo to było ledwo 2 miesiące temu. Jeśli to nie ciąża, to może coś się dzieje złego? :/ Do tego piersi mnie tak bolą, że nie wyobrażam sobie życia bez stanika, nawet w piżamie. :/

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • MałaGosia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie. Mam na imię Gosia właśnie się zarejestrowałam razem z mężem od roku staramy się o nasze małe cudko niestety bez skutku jedyne rady jakie do tej pory słyszałam nawet od lekarza... musi pani przytyć(waże 42kg 160cm) nie mam żadnej choroby mąż pali papierosy mam 23 lata on 30... juz trace po woli nadzieje dbam o siebie regularnie jem nie pale... nic z tego nie rozumiem :(

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_M wrote:
    Ja też radzę wyluzować, w moim przypadku plamienia występują przed @ ok 5 dni wcześniej, w poprzednim miesiącu jak myślałam, że już mnam się udało - tak sie nastawilam, ze jestem w ciąży.... że plamienia nie wystąpiły,ale niestety pojawiła się @ ... ja dalej się łudziłam, że może coś z tego będzie, słyszałam że nawet w ciąży może występować @ tyle, że mniejsza ...poszlam na bete ... no i nic nietety i jakie było moje rozczarowanie ...
    Także, żeby uniknąć przykrości ... lepiej sie nie nakręcać
    pozdrawiam!

    Jakbym czytała o sobie... ;)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaGosia wrote:
    Witam Was wszystkie. Mam na imię Gosia właśnie się zarejestrowałam razem z mężem od roku staramy się o nasze małe cudko niestety bez skutku jedyne rady jakie do tej pory słyszałam nawet od lekarza... musi pani przytyć(waże 42kg 160cm) nie mam żadnej choroby mąż pali papierosy mam 23 lata on 30... juz trace po woli nadzieje dbam o siebie regularnie jem nie pale... nic z tego nie rozumiem :(

    Witaj :)
    my chyba wszyskie tu nie rozumiemy dlaczego sie nie udaje, szczególnie te, ktore nie maja zdiagnozowanej konkretnej przyczyny, ja sama nie wiem o co kaman...;)
    Teraz podsunelas mi pomysl z waga, przy 160cm ważę 46kg, moze tez za malo...hm? O takiej przyczynie nigdy nie myślałam...

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze dziewczyny, chyba dopadl mnie kryzys...czuję, ze juz nie mam na to siły, ale jestem słabiota. Nie chce sie poddawać, ale dziś juz czuje wkurw******, to juz nawet nie jest zawiedzenie... :(
    Pewnie to przez zblizajaca sie @ mam takiego doła :(:(
    Dno i wodorosty... Chyba juz z lekka zaczela mi sie @, nawet łajza nie zaczekala do testowania ;/

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi znów temperatura skoczyła do góry. Jutro rano pójdę na betę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Mi znów temperatura skoczyła do góry. Jutro rano pójdę na betę.

    Milcia, daj koniecznie znać jakie wieści.

    Maracuja
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaGosia ja bym zasugerowała twojemu mężowi badanie nasienia, jeżeli pali papierosy, bo papierosy upośledzają plemniki.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    Jakbym czytała o sobie... ;)
    A ja o sobie...niby sie nie nakręcał, ale jednak:))

    Martii lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaGosia wrote:
    Witam Was wszystkie. Mam na imię Gosia właśnie się zarejestrowałam razem z mężem od roku staramy się o nasze małe cudko niestety bez skutku jedyne rady jakie do tej pory słyszałam nawet od lekarza... musi pani przytyć(waże 42kg 160cm) nie mam żadnej choroby mąż pali papierosy mam 23 lata on 30... juz trace po woli nadzieje dbam o siebie regularnie jem nie pale... nic z tego nie rozumiem :(
    Cześć MalaGosiu:) w kupie raźniej zapraszamy:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    Boze dziewczyny, chyba dopadl mnie kryzys...czuję, ze juz nie mam na to siły, ale jestem słabiota. Nie chce sie poddawać, ale dziś juz czuje wkurw******, to juz nawet nie jest zawiedzenie... :(
    Pewnie to przez zblizajaca sie @ mam takiego doła :(:(
    Dno i wodorosty... Chyba juz z lekka zaczela mi sie @, nawet łajza nie zaczekala do testowania ;/
    Martii co Ci mam powiedzieć... Nienawidzę tego uczucia.... Jak już dostaną @ czuje wielkie rozczarowanie ale i ulgę, że już nie muszę czekać.....

    Martii lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Mi znów temperatura skoczyła do góry. Jutro rano pójdę na betę.
    Idź:)) czuje, ze będzie dobrze:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    Boze dziewczyny, chyba dopadl mnie kryzys...czuję, ze juz nie mam na to siły, ale jestem słabiota. Nie chce sie poddawać, ale dziś juz czuje wkurw******, to juz nawet nie jest zawiedzenie... :(
    Pewnie to przez zblizajaca sie @ mam takiego doła :(:(
    Dno i wodorosty... Chyba juz z lekka zaczela mi sie @, nawet łajza nie zaczekala do testowania ;/

    Jak ja to rozumiem...

    Martii lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • MałaGosia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa Dzięki:). Dzisiaj zaczał bolec mnie brzuch wiec pewnie zbliża się z nów ta zołza... Olka30 w grudniu z mężem stwierdzilismy ze pojdziemy do poradni ( jeszcze dokladnie nie wiem gdzie i jakiej) podpytam lekarza. Dokładnie się oboje przebadamy... Najgorsze jest to, że co miesiąc wraz ze zbliżającą się @ mamy nadzieje ze tym razem moze sie uda a tu nagle jest czasami nawet bez zadnych objawów... i wrazenie ze co miesiac przychodzi mi depresja ;/ bez sensu pisze wiem..

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę właśnie na betę. Boję się wyniku, ale raczej będzie to tylko potwierdzenie negatywnych testów.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia mam tak samo i pewnie większość dziewczyn starających się bez skutecznie tak ma..

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia jak wyniki?

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ