X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ale jakies smutne mysli mam ostatnio

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 września 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie zapominajmy w jakim jesteśmy wątku... wszystkie zostaniemy mamami 2014 :)

    kaarolaa, celia lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLinka wiem jak to jest stracic ciaze, przechodziłam to 2 razy, ale nie poddaje sie, nie umiałabym przerwac staran, za daleko to wszystko zaszło. moze rzeczywiscie gdybym dała sobie z tym na luz szybciej bym zaszła, ale z drugiej strony z moimi problemami i meza wynikami nawet odpuszczenie sobie i pełen luzik chyba nie pomoze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    dziewczyny nie zapominajmy w jakim jesteśmy wątku... wszystkie zostaniemy mamami 2014 :)
    no własnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    i jeszcze mamy duzo czasu zeby nimi zostac :) kochane prosze o szczere usmiechy i odpedzamy złe mysli :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 września 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój uśmiech na złe dni :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • karanga Znajoma
    Postów: 22 32

    Wysłany: 25 września 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLinka wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Wczoraj odwiedziłam mojego gin powiedział że jak najbardziej mogę zacząć znów staranie. [*]15.o3.2013 (10tc) straciliśmy naszą kochaną kruszynke.
    Chodź lekarz dał nam zielone światełko trochę sie boję nadal jest mi bardzo cieżko .
    Hey. Wiem co czujesz, nie będę dawać tu rzadnych rad, bo każdy jest inny, powiem Ci tylko że ja potrzebowałam 1,5 m-ca po poronieniu żeby w ogóle mężowi nago sie pokazać. Był na tyle kochany że na nic nie naciskał, czekał aż odpowiem na jego pocałunki i pewnego dnia tak się stało, poczułam że mam ochotę po prostu być z nim blisko i o nizym innym nie myślałam. Potem już jakoś wszystko się poukładało :) mam teraz takie dni, że nie myśle wcale o tym co się stało, a mam takie że chcę siedzieć i ryczeć i patrzeć na ten wynik bety i pozytywny test ciążowy. Ale tak być musiało i nic co zrobię już tego nie zmieni, trzeba żyć tym co teraz nam daje życie a nie zagłębiać się w czerni przeszłości. Teraz z nadzieją czekam na kolejną ciążę :) dla Ciebie też nadejdzie ten odpowiedni moment :) przytulam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 11:13

    Anutka, kaarolaa, MalutkaEve, celia, mała_mi lubią tę wiadomość

  • KaroLinka Ekspertka
    Postów: 234 176

    Wysłany: 25 września 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    no tak ale jakies smutne mysli mam ostatnio

    Tak jak powiedziała Alutka i kaarolaa Odpedzamy złe myśli do 2014 mamy jeszcze 4 cykle w którymś napewno sie uda :D trzeba być dobrej myśli :D

    Aniqa popraw sobie jakoś humor zrób coś dla siebie :D to pomaga :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    59391dcb2f510945c62ded2d46597f9d.png
    bi7ywu52bqyvqoqm.png
    zrz6anli6i1h5vym.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    no własnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    i jeszcze mamy duzo czasu zeby nimi zostac :) kochane prosze o szczere usmiechy i odpedzamy złe mysli :)

    jak teraz nie wyjdzie to juz koniec w tym roku, poprostu nie zgramy sie z mężem tz jego nie będzie w pl jak bedzie okazaja poczecia dzidziusia.

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 września 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLinka wrote:
    Tak jak powiedziała Alutka i kaarolaa Odpedzamy złe myśli do 2014 mamy jeszcze 4 cykle w którymś napewno sie uda :D trzeba być dobrej myśli :D

    Aniqa popraw sobie jakoś humor zrób coś dla siebie :D to pomaga :D

    i ewentualnie 3 cykle roku 2014 więc 7 cykli na zasianie fasoli, a uda się nam na pewno :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • KaroLinka Ekspertka
    Postów: 234 176

    Wysłany: 25 września 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karanga wrote:
    Hey. Wiem co czujesz, nie będę dawać tu rzadnych rad, bo każdy jest inny, powiem Ci tylko że ja potrzebowałam 1,5 m-ca po poronieniu żeby w ogóle mężowi nago sie pokazać. Był na tyle kochany że na nic nie naciskał, czekam aż odpowiem na jego pocałunki i pewnego dnia tak się stało, poczułam że mam ochotę po prostu być z nim blisko i o nizym innym nie myślałam. Potem już jakoś wszystko się poukładało :) mam teraz takie dni, że nie myśle wcale o tym co się stało, a mam takie że chcę siedzieć i ryczeć i patrzeć na ten wynik bety i pozytywny test ciążowy. Ale tak być musiało i nic co zrobię już tego nie zmieni, trzeba żyć tym co teraz nam daje życie a nie zagłębiać się w czerni przeszłości. Teraz z nadzieją czekam na kolejną ciążę :) dla Ciebie też nadejdzie ten odpowiedni moment :) przytulam!


    Ja mam bardzo podobnie. Coś nas łączy :D Nigdy nie zapomnimy o naszych kruszynkach na ale niestety trzeba żyć dalej chociaż bół jest niewobrażalny .

    Kobietki nie poddajemy sie i staramy . Napewno sie uda :D

    celia lubi tę wiadomość

    59391dcb2f510945c62ded2d46597f9d.png
    bi7ywu52bqyvqoqm.png
    zrz6anli6i1h5vym.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 września 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    jak teraz nie wyjdzie to juz koniec w tym roku, poprostu nie zgramy sie z mężem tz jego nie będzie w pl jak bedzie okazaja poczecia dzidziusia.


    o no to nie ma inne wyjścia jak tylko zasiać fasolcie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • KaroLinka Ekspertka
    Postów: 234 176

    Wysłany: 25 września 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    i ewentualnie 3 cykle roku 2014 więc 7 cykli na zasianie fasoli, a uda się nam na pewno :)


    Tak dokładnie . Nie poddajemy sie nigdy nie można tracić nadziei :D

    59391dcb2f510945c62ded2d46597f9d.png
    bi7ywu52bqyvqoqm.png
    zrz6anli6i1h5vym.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    o no to nie ma inne wyjścia jak tylko zasiać fasolcie :)
    już po płodnych dniach, czekam na efekt, bede wiedzieć ok 5 paźdz

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • karanga Znajoma
    Postów: 22 32

    Wysłany: 25 września 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teoretycznie żeby zostać mamami 2014 to mamy jeszcze około 6 a niektóre 7 cykli :) bo jak zabrzuszymy np. w lutym to termin wypadnie na koniec roku ale nadal 2014 ;) także każda z nas się zmieści w terminie na bank :D

    Anutka, kaarolaa, celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 września 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karanga wrote:
    No teoretycznie żeby zostać mamami 2014 to mamy jeszcze około 6 a niektóre 7 cykli :) bo jak zabrzuszymy np. w lutym to termin wypadnie na koniec roku ale nadal 2014 ;) także każda z nas się zmieści w terminie na bank :D


    7 cykli to bardzo dużo :) więc się nie stresujmy i nie spinajmy, że JUŻ :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    jak teraz nie wyjdzie to juz koniec w tym roku, poprostu nie zgramy sie z mężem tz jego nie będzie w pl jak bedzie okazaja poczecia dzidziusia.
    kochana bedzie dobrze u mnie tez kilka razy wypadało, ze owulke spedzałam sama w domu, ale wtedy miałam taki moment, ze dobrze mi to robiło psychicznie bo wiedziałam ze na koniec cyklu na 100% bedzie @ i nie musiałam sie spinac czy beda 2 kreski czy tez nie :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • KaroLinka Ekspertka
    Postów: 234 176

    Wysłany: 25 września 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    jak teraz nie wyjdzie to juz koniec w tym roku, poprostu nie zgramy sie z mężem tz jego nie będzie w pl jak bedzie okazaja poczecia dzidziusia.

    To teraz do roboty silna praca i napewno sie uda . Ale nie zapomnijcie również dobać o siebie . :D

    kaarolaa, Anutka lubią tę wiadomość

    59391dcb2f510945c62ded2d46597f9d.png
    bi7ywu52bqyvqoqm.png
    zrz6anli6i1h5vym.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem 5 dpo i jest teraz najgorszy czas dla mnie, ale az tak bardzo sie nie spinam, co ma byc to bedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gardło mnie boli, drapie mnie, i nie moge przełykac.
    z meżem trszke sie pokłucilismy i jest cisza

  • KaroLinka Ekspertka
    Postów: 234 176

    Wysłany: 25 września 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa to z niecielpliwością czekamy na 5 października trzymam kciuki :D

    Ja tak około 25 października będe wiedziała czy wyszło więc mam troche więcej troche bardziej sie strasuje . No ale cóż pożyjemy zobaczymy do Lutego sporo czasu

    Aniqa lubi tę wiadomość

    59391dcb2f510945c62ded2d46597f9d.png
    bi7ywu52bqyvqoqm.png
    zrz6anli6i1h5vym.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ