X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana bedzie dobrze.... musi byc... tule <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale cisza... jak wam wieczor mija?

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 lipca 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po przytulanku odpoczuwam nad woda bo mezus wedkarz wiec nie mam wyjscia :)

    Puszysta, nika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja siedze i sie poce... i czekam az sie woda nagrzeje na kapiel :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chlop ma jutro wizyte u lekarza wiec spytam sie w recepcji czy zrobia bete... powiem ze spoznia mi sie juz dwa tygodnie, i ze mam takie a takie bole moze zrobia... albo na usg mnie wysle... myslicie ze juz cos bedzie widac?

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    chlop ma jutro wizyte u lekarza wiec spytam sie w recepcji czy zrobia bete... powiem ze spoznia mi sie juz dwa tygodnie, i ze mam takie a takie bole moze zrobia... albo na usg mnie wysle... myslicie ze juz cos bedzie widac?


    spytaj sie moze ci zrobią bete :) mi w pierwszej ciąży jedna lekarka nie wykryła ciąży w 5 tygodniu a poszłam do innej i miała lepszy sprzęt i już było widać ;)

    Puszysta lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na usg chyba jeszcze za wczesnie, tak mi sie bynajmniej wydaje...ale bete mozesz zrobic:) trzymam kciuki :)

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to trzymajcie kciuki zeby mi zrobili ta bete... najwyzej bede siedziec i plakac az mi zrobia :P


    od tego pocenia sie, wypryszczylo mnie na twarzy... same potowki na czole...ehhhh

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w laboratorium możesz sobie też zrobić sobie betę prywatnie bynajmniej u nas tak jest ..kosztuje 20zł w ostateczności możesz sobie zrobić :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku mój- mnie bardzo jajniki bolały w ciąży, teraz też mnie zaczyna boleć, byłam z Lubym na lodach hahahahahaha :D rozpusta, a powinnam się pilnować, bo gin podejrzewa u mnie cukrzycę pociążową :) wyniki mam na granicy i idę zrobić w poniedziałek badanie glukozy, jak ja to przełknę....? :)

    Puszysta lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    a w laboratorium możesz sobie też zrobić sobie betę prywatnie bynajmniej u nas tak jest ..kosztuje 20zł w ostateczności możesz sobie zrobić :)
    ja nie mieszkam w polsce, mieszkam w irlandii i tutaj prywatnie bety nie zrobisz... tutaj zadko bete robia...

    Emilka ale mnie kluje... i sie poce strasznie.. i slabo mi... i sie boje ze cos jest nie tak :( ja dzis pozarlam 4 lody... az wstyd sie przyznac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mykam do wanny kochane :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ja nie mieszkam w polsce, mieszkam w irlandii i tutaj prywatnie bety nie zrobisz... tutaj zadko bete robia...

    Emilka ale mnie kluje... i sie poce strasznie.. i slabo mi... i sie boje ze cos jest nie tak :( ja dzis pozarlam 4 lody... az wstyd sie przyznac...

    No to kłucie to akurat miałam aż do 10 tyg :) pocę się też co jakiś czas i prawie mnie dziś od kawy wymiotami odrzuciło, chciałam wypić bo już od ciąży nie piłam (od kwietnia) a tu nici....smród jak nie wiem ma dlo mnie moja ulubiona coffee :(

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 17 lipca 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha to ja nie jestem na bieżąco :( ja mam taki apetyt ze szok dzisiaj mnie wzięło na mc donalda zjadłam 3 kanapki .. i frytki i coś bym jeszcze zjadła..ale już stopuje bo się roztyje i mnie w dole brzucha też cały czas boli..i jajnik mnie boli masakra..

    Puszysta lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    aha to ja nie jestem na bieżąco :( ja mam taki apetyt ze szok dzisiaj mnie wzięło na mc donalda zjadłam 3 kanapki .. i frytki i coś bym jeszcze zjadła..ale już stopuje bo się roztyje i mnie w dole brzucha też cały czas boli..i jajnik mnie boli masakra..
    Same dobre oznaki :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam ochotę na piwo :) i pewnie zaraz się napiję :)

    wirbażka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    a ja mam ochotę na piwo :) i pewnie zaraz się napiję :)
    ja tez bym sie napila piwka;) ale w obecnej sytuacji... moge tylko pomarzyc, a taki zimniutki radler jabkowy w lodowce stoi:)

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w niedzielę miałam chwilę słabości i napiłam się drinka z koleżanką :D

    Ja dziś mniej zmiennych nastrojów mam... ale za to smaki na maxa :/ jak można zjeść dwie pizze w ciągu dnia?! rano przynajmniej była mała mrożona.. a po pracy nad mieszkaniem poszliśmy do pizzerii :P
    a teraz mam ochotę na kawę mrożoną... chyba zaraz mężusia poproszę o nią:D

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 17 lipca 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    ja w niedzielę miałam chwilę słabości i napiłam się drinka z koleżanką :D

    Ja dziś mniej zmiennych nastrojów mam... ale za to smaki na maxa :/ jak można zjeść dwie pizze w ciągu dnia?! rano przynajmniej była mała mrożona.. a po pracy nad mieszkaniem poszliśmy do pizzerii :P
    a teraz mam ochotę na kawę mrożoną... chyba zaraz mężusia poproszę o nią:D


    hey ja miałam zalamke w sobotę po wizycie u gina i jakoś mnie trzyma do dziś

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja a co sie stało??

    Mowicie ze sama nie jestem z tym kluciem? hymmm to dobrze :) co do samka to ja tez siedze dzis i tylko ciagle cos jem... tak zwana dieta obrotowa bo co sie obruce to cos jem -__- a ja naprawde nie moge sie juz bardziej zotyc bo i tak waze za duzo...

    kurcze nie wiedzialam ze kiedys to powiem ale uwielbiam chlodne kapiele... wylezalam sie w chlodnej wodzie i odrazu mi lepiej... po jakims czasie przestalam sie pocic( jak mozna sie pocic w wodzie?!) i brzuch przestal bolec.... zrelaksowalam sie tez troszeczke :)

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ