X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 17 lipca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze tak bym chciala zeby sie nam udalo w tym cyklu. Ale to dopeiro pierwszy a tak sie chyba nikomu nei udaje wiec pewnei nic z tego :(

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Nikus Kochana u mnie średnio, brzuch mnie boli masakrycznie, czuję się jakbym miała okres a jeszcze go nie ma, chociaż przed chwilą zauważyłam jakąś ciemniejszą plamkę...więc już jakieś plamienie się zaczyna...porażka ogólnie.

    A TY jak się czujesz?
    mnie też pobolewa ale dlatego że zbliżają się dni płodne, a mój jeszcze za granicą , chyba niezdąży :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Boze tak bym chciala zeby sie nam udalo w tym cyklu. Ale to dopeiro pierwszy a tak sie chyba nikomu nei udaje wiec pewnei nic z tego :(
    nie ma reguły, możesz zajść w pierwszym, życzę ci tego z całego serducha. musisz tylko znać swój cykl, żeby wiedziec kiedy działać :)

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 lipca 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Boze tak bym chciala zeby sie nam udalo w tym cyklu. Ale to dopeiro pierwszy a tak sie chyba nikomu nei udaje wiec pewnei nic z tego :(

    oj życze Ci aby się w pierwszym udało :) popracuj troszkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ufff doczytałam was....

    Martus trzymam kciuki za dwie grube krechy!!!!

    Emilka dzwon do gina i sie pytaj...

    KotkaPsotka trzymam kciuki...

    Ja sie na pracy nie znam w polsce bo w polsce nigdy nie pracowalam... tutaj nie daja zwolnien bo ciaza no chyba ze zagrozona... jak nie to pracowac... jesli masz niebezpieczna prace to twuj pracodawca musi ci znalesc inne zajecie... i chyba dopiero miesiac przed terminem mozna isc na macierzynski... ale ja sie nie wglebialam bo ja nie pracuje.

    nie wiem co komu mialam pisac bo mam zacme na muzgu :P

    co do objawow to mi sie tez kreci w glowie strasznie, poce sie, swedza mnie sutki i boli brzuch.... tzn rozpycha tak dziwnie... i strasznie chce mi sie pic...

    lece do sklepu bo nie ma co jesc w tym domu... a ja jakas taka glodna.... loda se kupie :P

    sprawdzalam szyjke to mam tak wysoko ze nie moge dosiegnac :O zawsze jakos tam smyrlam ale teraz to juz przesada...

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 lipca 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie ja też mam tak wysoko, ze nawet nie smyram jej... ale mi smaczka narobiłaś na loda heheh

    a jak myślicie alkohol wpływa na poczęcie? miałam w przeciągu 1,5m-ca 3 wesela więc trochę się wypiło toastów i zastanawia mnie jaki wpływ ma na poczecie hmmmm ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno przed implantacja, zarodek jest chroniony... ale na ile to jest pewne to nie wiem


    pytanie do zaciazonych... kluja was jajniki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2013, 16:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się kiedyś wykończe...dziś byłam u gina i okazało się, że jednak nie jestem w ciąży!!!
    Wyszło na to, że mam efekty uboczne po zastrzyku choragonu w połączeniu z lekami na krew, stąd powiększona macica, częstomocz, bóle sutków i podwyższona temperatura oraz podwyższona beta hcg!!! Nawet nie przypuszczałam, że jest coś takiego możoliwe, ale jak widać u mnie wszystko może się zdarzyć!!!! Szkoda tylko, że zdarzają się same złe rzeczy...Nie mam już do tego wszystkiego siły, a tak się cieszyła, a tu okazuje się że mam wszystkie objawy a ciąży brak...już mam dosyć, poddaje się!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli boli cię tylko jeden jajnik w czasie spodziewanej normalnie miesiączki, masz nitkowate tętno i silnie się pocisz, nie zwlekaj i szybko wezwij pogotowie ratunkowe lub jedź do szpitala. Takie objawy mogą bowiem świadczyć o ciąży jajowodowej.


    no i teraz sie boje jak cholera -___-

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Ja się kiedyś wykończe...dziś byłam u gina i okazało się, że jednak nie jestem w ciąży!!!
    Wyszło na to, że mam efekty uboczne po zastrzyku choragonu w połączeniu z lekami na krew, stąd powiększona macica, częstomocz, bóle sutków i podwyższona temperatura oraz podwyższona beta hcg!!! Nawet nie przypuszczałam, że jest coś takiego możoliwe, ale jak widać u mnie wszystko może się zdarzyć!!!! Szkoda tylko, że zdarzają się same złe rzeczy...Nie mam już do tego wszystkiego siły, a tak się cieszyła, a tu okazuje się że mam wszystkie objawy a ciąży brak...już mam dosyć, poddaje się!!

    o cholercia... a to lekaz nie mowil ze zastrzyki moga zafalszowac bete?

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    podobno przed implantacja, zarodek jest chroniony... ale na ile to jest pewne to nie wiem


    pytanie do zaciazonych... kluja was jajniki?

    kłuły mnie w cyklu w którym zaciążyłam. Bardzo czułam to kłucie w okolicach owulki, później mniej więcej w czasie zagnieżdżania i po tym przestały.
    Za to w miejsce kłucia jajników pojawiło się takie rozciąganie, rozpychanie po bokach brzucha w jego dolnej części.

    Puszysta lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    kłuły mnie w cyklu w którym zaciążyłam. Bardzo czułam to kłucie w okolicach owulki, później mniej więcej w czasie zagnieżdżania i po tym przestały.
    Za to w miejsce kłucia jajników pojawiło się takie rozciąganie, rozpychanie po bokach brzucha w jego dolnej części.
    no mnie tam cos rozpycha ale tylko z jednej strony i przy wstawaniu czy chodzeniu strasznie kłuje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    o cholercia... a to lekaz nie mowil ze zastrzyki moga zafalszowac bete?

    mówił...
    ale mówił, że zafałszować w sensie że pokaże więcej niż przy braku ciąży, ale że nigdy nie wskaże na ciążę...u mnie beta jest bardzo podwyższona przez mieszankę tego zastrzyku z Acardem między innymi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a ile jestes po zastrzyku ? moze to jednak ciaza ale bardzo wczesna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Aga a ile jestes po zastrzyku ? moze to jednak ciaza ale bardzo wczesna?

    Jestem 7 dni po zastrzyku. W laboratorium mówili mi, że zw względu na leki jakie biorę powinnam bete zrobić po 5 dniach i tak też zrobiłam...dziś zrobiłam drugą i wyszła 3,10...jak mnie nastraszyły ciążą pozamaciczną to od razu pobiegłam do gina sprawdzić co się dzieje...moja ostatnia nadzieja jest 25go - kazał powtórzyć test...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastrzyk miałam 10go o 8 rano, więc dziś mija 7 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nawet jeśli jakimś cudem jest to bardzo wczesna ciąża, to niemożliwym jest żebym miała takie objawy i to tak nasilone...więc raczej jest tak jak gin mówi - efekt uboczny mieszanki leków

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    zastrzyk miałam 10go o 8 rano, więc dziś mija 7 dni
    no ja czytałam ze takie leki co zaweiraja HCG moga utrzymac sie we krwi do 10 dni po podabniu a nawet do 14..... a nie moze ci poporstu zmienic lekow skoro starasz sie o ciaze? ja tego nie rozumiem... wie ze sie starasz to czemu odrazu nie zmieni na takie co mozesz brac w ciazy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie ma zbyt wiele leków, które można brac w ciąży, a jeśli są to maja też inne działania i skład...dlatego też przed ciążą bierze się inne w jak tylko się dowiesz o ciąży musisz zmienić na inne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze, to już mi jest to wszystko obojetne...mam dosyć

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ