X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jezusie... piwnko... ja chce -__- chyba wysle mojego do sklepu po bezalkoholowego ciderka o smaku gruszek... i z lodem sobie walne... ojejciu.... :P

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okresu nadal u mnie nie widać objawy wciąż te same. Martwi mnie to, że dwuch kresek na teście nie zobacze i w tym cyklu tylko czeka mnie "powtórka z rozrywki" czyli przesunięcie @
    Zastanawiam się czy 17dpo to może być za wcześnie na test sikany (wynik pozytywny) przy dłuższych cyklach?
    W piątek może zrobie bete dziś nie dałam rady czasowo

    A jak tam u Was? Może jakieś zmiany?

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    okresu nadal u mnie nie widać objawy wciąż te same. Martwi mnie to, że dwuch kresek na teście nie zobacze i w tym cyklu tylko czeka mnie "powtórka z rozrywki" czyli przesunięcie @
    Zastanawiam się czy 17dpo to może być za wcześnie na test sikany (wynik pozytywny) przy dłuższych cyklach?
    W piątek może zrobie bete dziś nie dałam rady czasowo

    A jak tam u Was? Może jakieś zmiany?

    a nie wiem kochana bo ja jestem 16 dpo i ledo co te kreski wychodza.... a test jaka ma czulosc?

    sa dziewczyny ktorym test pokazal slaba kreske tydzien po spodziwanej @ a mocna dopiero dwa tygodnie po.... sama widzialam zdjecia testow gdzie w 25dpo kreski byly ledwo widoczne :) wiec wszystko przed toba... podobno przy chlopcach hcg tak wolno rosnie :P

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też pomagam sobie piwkiem bezalkoholowym jak mnie coś najdzie :)

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    a nie wiem kochana bo ja jestem 16 dpo i ledo co te kreski wychodza.... a test jaka ma czulosc?

    sa dziewczyny ktorym test pokazal slaba kreske tydzien po spodziwanej @ a mocna dopiero dwa tygodnie po.... sama widzialam zdjecia testow gdzie w 25dpo kreski byly ledwo widoczne :) wiec wszystko przed toba... podobno przy chlopcach hcg tak wolno rosnie :P

    niby napisane, że HCG już przy stężeniu 10mlU/ml ale nie wiem... kurcze ta głupia nadzieja nie pozwala racjonalnie myśleć

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chlop otworzyl swoje piwo i jak mi zalecialo to cos mi w gardle stanelo i odrazu sie odechcialo....

    kochane....czy wasze sutki tez sa takie nabzmiale i twarde ?=/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    niby napisane, że HCG już przy stężeniu 10mlU/ml ale nie wiem... kurcze ta głupia nadzieja nie pozwala racjonalnie myśleć

    mi takie testy wychodza wlasie z ledwo widoczna kreska..... wejdz w watek- najgorsza niepewsnosc- kolezanka dodala zdjecie a ona jest juz 22dpo i tez ledwo ledwo na czulosci 10

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    mi takie testy wychodza wlasie z ledwo widoczna kreska..... wejdz w watek- najgorsza niepewsnosc- kolezanka dodala zdjecie a ona jest juz 22dpo i tez ledwo ledwo na czulosci 10

    pocieszasz, pocieszasz;)
    co do sutków i w ogole do piersi to mnie piersi bolą w tym cyklu po raz pierwsze od nie pamiętam kiedy wcześniej mnie nie bolały na okres, a co do sutków to różowawo-czerwonawe mam i często sterczą nawet przy delikatnym otarciu albo tak same z siebie

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    pocieszasz, pocieszasz;)
    co do sutków i w ogole do piersi to mnie piersi bolą w tym cyklu po raz pierwsze od nie pamiętam kiedy wcześniej mnie nie bolały na okres, a co do sutków to różowawo-czerwonawe mam i często sterczą nawet przy delikatnym otarciu albo tak same z siebie
    mnie piersi nigdy nie bolaly... nawet w pierwszej ciazy... bolaly mnie za to w cyklu z biochemiczna... i w tym przez 4 dni... teraz tylko sutki twarde i swedza...i chyba mi cycuchy urosly O.o

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 17 lipca 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    mnie piersi nigdy nie bolaly... nawet w pierwszej ciazy... bolaly mnie za to w cyklu z biochemiczna... i w tym przez 4 dni... teraz tylko sutki twarde i swedza...i chyba mi cycuchy urosly O.o

    moje też nabrzmiałe są, bo nie wiem czy moge już powiedzieć, że podskoczyły rozmiarowo hahaha, nie no mnie to teraz bolą zwłaszcza po bokach, sutki też tkliwe, bóle podbrzusza takie rozpychanie, ciagnięcie w dól itp no i ziewam częściej ale ogólnie to ja śpiochem jestem więc tym się akurat tak nie podniecam myśląc, że może jednak...

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zjadlam popcorn i mnie mdli... bleeeee dobranoc dziewczyny

    patrianna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a ja dostałam ten wredny @. Musze się z Wami pożegnać na jakiś czas, bo muszę trochę wyluzować, przestać mierzyć tempke, odpuścić. Nie mam już sił! Muszę wrócić do równowagi psychicznej bo z miesiąca na miesiąc coraz gorzej ze mną.
    Trzymma za Wam mocno kciuki!Życzę Wam wszystkim II kreseczek - oby jak najszybciej!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 18 lipca 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest! Jest Druga Kreska Troche Bledsza Niż C Ale Jest! za dwa dni powtórze test i zobaczymy i na bet w pon pobiegne sprawdzić jak rośnie

    Kochane trzymam kciuki za Was,a za Ciebie Nusia dwa razy bardziej, bo przecież musi być kiedyś dobrze
    Milego dnia

    Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 18 lipca 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta dziękuje Ci za wczorajsze prorocze przepowiednie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2013, 07:59

    Puszysta lubi tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Kochane a ja dostałam ten wredny @. Musze się z Wami pożegnać na jakiś czas, bo muszę trochę wyluzować, przestać mierzyć tempke, odpuścić. Nie mam już sił! Muszę wrócić do równowagi psychicznej bo z miesiąca na miesiąc coraz gorzej ze mną.
    Trzymma za Wam mocno kciuki!Życzę Wam wszystkim II kreseczek - oby jak najszybciej!
    wypocznij, i wracaj do nas z nowymi siłami :)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, nawet nie piszcie o zimnym piwku, mniam!!! napiłabym się takiego małego radlerka jabłkowego z biedronki, ale teraz jestem po pracy, zaraz idę odsypiać wiec może potem sobie sprawie jednego, oczywiście na brak apetytu i poprawę pracy nerek hehe

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 18 lipca 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam z rana :)


    Dziewczynki czy istnieje jakiś sposób na wydłużeni fazy lutealnej? Tu prowadzę dopiero 1 raz obserwacje ale zajrzałam do poprzednich ( prowadziłam od stycznia do kwietnia) i ta faza jest krótka :(


    Niusia regeneruj siły i wracaj :)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 18 lipca 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wirbazka jak krótka jest ta faza? Z tego ci wiem jeśli trwa co najmniej 10 dni to jest ok. Moja ostatnia trwała 11 wdg ovufriend ale ja uważam, ze owulacja była dzień pózniej niż obu zaznaczyła więc faza trwała 10 dni.
    U mnie owulacja będzie za jakieś 10 dni więc mezusia od dziś maltretuje :)

    8599gov35hcg7r21.png
  • kasia2626 Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 18 lipca 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie martwcie sie... kazda z was jeszcze bedzie miala dzidziusia.... ja staralam sie ponad rok... i w koncu zaszlam w ciaze...teraz jestemn w 12 tyg :) musicie tylko wyluzowac i cieszyc sie z zycia :)

    wirbażka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Kasia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Kochane a ja dostałam ten wredny @. Musze się z Wami pożegnać na jakiś czas, bo muszę trochę wyluzować, przestać mierzyć tempke, odpuścić. Nie mam już sił! Muszę wrócić do równowagi psychicznej bo z miesiąca na miesiąc coraz gorzej ze mną.
    Trzymma za Wam mocno kciuki!Życzę Wam wszystkim II kreseczek - oby jak najszybciej!
    przykro mi kochana. przytulam i bede pamietac i trzymac kciukasy!
    wirbażka wrote:
    witam z rana :)


    Dziewczynki czy istnieje jakiś sposób na wydłużeni fazy lutealnej? Tu prowadzę dopiero 1 raz obserwacje ale zajrzałam do poprzednich ( prowadziłam od stycznia do kwietnia) i ta faza jest krótka :(


    Niusia regeneruj siły i wracaj :)

    Zadaje sobie to samo pytanie.... i zastanawiam sie tez czy tempka nie plata mi figla i czy przypadkiem ovu nie mialam w 23dc....


    ten bok mnie caly czas cisnie.... zrobilam diz stest czulosci 20 i nic... nic a nic.... ja juz chce ta @ i odpuszcze i bede miala wszystko gdzies... bo juz nie wyrabiam...


    trzymam kciukasy za was wszystkie


    Aniqa dobranoc ;)

    Nusia lubi tę wiadomość

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ