X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie! ja nigdy nie chciałam wielkiego wesela... nie lubię być w centrum uwagi.. u mnie nikt tego nie rozumiał.. a w końcu jak wzięłam ślub to zaprosiłam tylko najbliższe osoby i wyszło nam 26 osób z nami :) a normalnie u nas nie ma ślubu mniejszego niż na 100 osób:/
    mój mąż mnie na szczęście zrozumiał i zgodził na moje plany.. on się ogółem na wszystko zgadza.. ZAWSZE! już nie mogę! kolory wszystkiego ja mam wybierać, panele czy kafelki? jak wybiorę tak będzie, w któym pokoju co ma być? oczywiście tylko mój wybór! mówię mu, że tu mu zrobię pokój z bilardem i projektor postawimy.. a on do mnie "a nie wolałąbyś mieć pracowni swojej" po prostu to złoto nie człowiek! <3 tyle, że ja na swoją pracownie potrzebuję 5mkw a mamy idealny pokój na jego "zabawki"..
    ze ślubem też tak było...
    koszule ja wybierałam, krawat byłam sama mu kupić, tort ja wybrałam sale, jedzenie ja! Wszystko ja! a on tylko się zgadza!
    raz się tylko sprzeciwił jak chciałam kupić różową farbę do sypialni :D

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie od mojej strony jest...
    2 babcie
    1 dziadek
    2 wujkow...
    4 wnuczat (w tym ja i moj bat)

    od strony mamy jest tylko babcia bo dziadek odszedl jak mama miala niecaly rok i nie utrzymujemy kontaktu....

    od strony mojego chlopa jest
    zadnych dziadkow...
    on i jego dwaj bracie
    jego mama i jej 4 siortry i dwoch braci...
    no i ilus tam kuzynow
    i jego ojciec (od strony ojca nie utrzymuja kontaktow)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2013, 12:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my nie mamy slubu i nam sie nie spieszy.... tzn ja bym chciala ale mojemu sie nie spieszy zreszta kasy nie ma :P a i tak tylko cywilny bo ja siebie nie widze w kosciele w wielkiej bialej sukni :P ja chce taki normalny bez wydziwien slub, potem jakis obiad , zdjecia i tyle.... zadnej zabawy weselnej zadnej popijawy... bo z tym mi sie niestety wesela kojaza... z popijawa :P

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam od wczoraj takie uderzenia gorąca, że pływam... co kilkanaście- dziescia minut oblewa mnie goracy pot, nigdy tak nie miałam... no i sutki sa czerwone! pieką jak diabli... to na @?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny, mam od wczoraj takie uderzenia gorąca, że pływam... co kilkanaście- dziescia minut oblewa mnie goracy pot, nigdy tak nie miałam... no i sutki sa czerwone! pieką jak diabli... to na @?

    ja bym powiedziala ze nie na @ tylko zmiany hormonalne! ja mam takie uderzenia goraca zaraz po owu jak progesteron rosnie. co do sutkow to nie pomoge bo mnie sutki tylko swedza :P

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    no dokładnie! ja nigdy nie chciałam wielkiego wesela... nie lubię być w centrum uwagi.. u mnie nikt tego nie rozumiał.. a w końcu jak wzięłam ślub to zaprosiłam tylko najbliższe osoby i wyszło nam 26 osób z nami :) a normalnie u nas nie ma ślubu mniejszego niż na 100 osób:/
    mój mąż mnie na szczęście zrozumiał i zgodził na moje plany.. on się ogółem na wszystko zgadza.. ZAWSZE! już nie mogę! kolory wszystkiego ja mam wybierać, panele czy kafelki? jak wybiorę tak będzie, w któym pokoju co ma być? oczywiście tylko mój wybór! mówię mu, że tu mu zrobię pokój z bilardem i projektor postawimy.. a on do mnie "a nie wolałąbyś mieć pracowni swojej" po prostu to złoto nie człowiek! <3 tyle, że ja na swoją pracownie potrzebuję 5mkw a mamy idealny pokój na jego "zabawki"..
    ze ślubem też tak było...
    koszule ja wybierałam, krawat byłam sama mu kupić, tort ja wybrałam sale, jedzenie ja! Wszystko ja! a on tylko się zgadza!
    raz się tylko sprzeciwił jak chciałam kupić różową farbę do sypialni :D

    nie znosze sztucznych imprez i szopek ... no my mieliśmy na 50osób wesele, ale zamiast zespołu był dj, na początku jak słyszał ktoś to mówił, ze jak to dj że to nie weslee przy dj że jak z radia, a po weselu każdy był zachwycony, że super fajnie itd. scen z podziękowaniami dal rodziców nie robiliśmy daliśmy po błogosławieństwie prezent w ramach podziękowania i koniec...

    no ja też wybierałam sama jedyni mąż zatwierdzał czy mu pasuje czy nie, jak nie szukałam czegoś innego, no chyba że sie na coś uparłam to go zajęczałam, żeby się zgodził:) ogólnie mąż spokojny, ułożony facet, a ja wariatka w gorące wodzie kompana hehee się uzupełniamy

    a nawiąże jeszcze do dużych wesel byliśmy u kuzynki 140os jakaś totalna masakra ruszyć się nie było jak... małe przyjęcia-wesela są the best

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ja bym powiedziala ze nie na @ tylko zmiany hormonalne! ja mam takie uderzenia goraca zaraz po owu jak progesteron rosnie. co do sutkow to nie pomoge bo mnie sutki tylko swedza :P
    swędzą też... Kurde czyli z tymi potami coś jest nie tak...

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilak ja sie caly czas poce.... odkad byly upaly ponad tydzien temu ja sie poce jak wariatka.... a dzis jest tylko 20 stopni a ze mnie sie leje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku niestety dostałam już jakieś plamienie :-( pewnie zaraz się @ rozkeci :-( czyli tak jak pisałaś rano, że miałaś taki ból brzucha i skurcze przed swoimi plamieniami :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze sie nie rozwinie? u mnie po dwoch dniach przeszlo... no ale jesli to jednak @ to tule mocno i trzymam kciuki za nastepny cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziękuję, bo nie chcę nawet myśleć, że to okres :-(

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia następnym razem się uda... trzymaj się a ja trzymam kciuki!

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, gorąco za oknem nie jest nie wiadomo jak, a mnie co jakiś czas chwytają uderzenia gorąca...

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja ide spac.... wstalam po 7 i teraz jestem nie do zycia... odezwe sie jak wstane. milego dnia :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śpij słodko :)

    wirbażka ja już nie staram się więcej! juz nie mam sił i ochoty :-(

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    No właśnie, gorąco za oknem nie jest nie wiadomo jak, a mnie co jakiś czas chwytają uderzenia gorąca...


    Emilko może to dobry znak jednak... a może rzeczywiście hormony buzują...

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    śpij słodko :)

    wirbażka ja już nie staram się więcej! juz nie mam sił i ochoty :-(


    Nusiuś a ile się już staracie?

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Emilko może to dobry znak jednak... a może rzeczywiście hormony buzują...
    Nigdy tak nie mialam, aż się boję o malucha...już raz poroniłam...i to ciążę 12 tyg..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko ale mówiłaś, że lekarz twierdził, że dopiero co była owulacja, więc jeszcze za wcześnie aby mieć takie obawy, tak mi się wydaje...może zadzwopń do swojego lekarza i zapytaj się go czy to normalne jeśli masz obawy.

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Emilko ale mówiłaś, że lekarz twierdził, że dopiero co była owulacja, więc jeszcze za wcześnie aby mieć takie obawy, tak mi się wydaje...może zadzwopń do swojego lekarza i zapytaj się go czy to normalne jeśli masz obawy.
    Owu była tydzień temu Nusiu, 6 dni dokładnie. A dla porównania- poprzednią ciążę przecierpiałam od początku, owu w 29-31 dc, a potem po 8 dniach test -, a za 6 dni już +, tylko dlatego że piersi bolały nie do wytrzymania...brzuch kłuł, jak i teraz, sutków nie dałam dotknąc jak teraz... Nie wiem sama, wiem tylko że owu była i to mocna, jak to mówił lekarz..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2013, 13:20

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ