X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu... ale mi ciepło!
    umieram!
    wróciłam, nic nie załątwiłam... na moje zmiany nastrojów Pani w okienku pewnie się cieszyła, że pomiędzy nami była szyba! :P

    i musiałam wejść do sklepu i kupić pizze mrożoną! z SALAMI!! nie nawidzę salami... a już mi ślinka cieknie!

    wirbażka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    jezu... ale mi ciepło!
    umieram!
    wróciłam, nic nie załątwiłam... na moje zmiany nastrojów Pani w okienku pewnie się cieszyła, że pomiędzy nami była szyba! :P

    i musiałam wejść do sklepu i kupić pizze mrożoną! z SALAMI!! nie nawidzę salami... a już mi ślinka cieknie!


    hahah baby :D skąd ja to znam... obecnie parci na ogórki małosolne, których nienawidziłam :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    jezu... ale mi ciepło!
    umieram!
    wróciłam, nic nie załątwiłam... na moje zmiany nastrojów Pani w okienku pewnie się cieszyła, że pomiędzy nami była szyba! :P

    i musiałam wejść do sklepu i kupić pizze mrożoną! z SALAMI!! nie nawidzę salami... a już mi ślinka cieknie!
    :D hmm hmm zmiany smaków? :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    straszne... czekolade przestałam jeść i chipsy... u mnie w domu jest zakaz słodyczy od kilku dni! bo zaraz mi się robi niedobrze

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki,

    ja zafundowałam sobie luźną środę. Odpuszczam wszystko czego mi się nie chce. Mam kłopoty w pracy, które bardzo odbijają się na moim samopoczuciu. Zawsze byłam przeciwna chodzeniu na zwolnienia z powodu ciąży (w końcu to nie choroba), ale jeśli lekarz tylko zasugeruje- już mnie nie ma. Od 2,5 miesiąca nie dostałam wynagrodzenia za pracę, udało mi się wyłudzić jedynie 600 zł zaliczki i mam już tego szczerze dość.
    Wszyscy każą mi do sądu iść, a ja obiecałam szefowej, że jej nie zostawię dopóki ona sama nie wróci z macierzyńskiego. Zaczynają się poważne kłopoty finansowe i wyrywam codziennie pukiel włosów z głowy. Dodam, że dojeżdżam 130 km każdego dnia.

    Alxa, gratuluję Wam wygranej, po cichu liczę, że nie będzie to oszustwo jakieś, a we dwoje spędzicie sobie cudownie czas i wrócisz w dwupaku :) Ps.Tak dla formalności- mam synka ;)

    Puszku, spokojnie czekaj aż wszystko się wyjaśni. Listonosza opierdziel następnym razem, bo jak widać robią co chcą. Mój się doigrał i już z daleka się kłania i krzyczy, że dziś nic dla mnie nie ma :D

    Patrianna, zanim wyszedł mi pozytywny test zrobiłam 2 o wyniku negatywnym. Do dziś mam zagadkę, którym strzałem był gol, ale liczę na to, że jutro się dowiem :-)

    Nusia,Emilka WSK co u Was? Jak samopoczucie?

    Buziaczki Kobietki,
    pozdrawiam stałych bywalców i witam nowe Przyjaciółki.

    Puszysta, patrianna lubią tę wiadomość

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxa to dobrze, ze jestes przygotowana na to wszystko i mala Twoja tez. Moj synek ma dopiero dwa latka wiec potrzebna bedzie pomoc. Od razu z doswiadczenie mowie zebys upierala sie przy szwie na szyjce. Sorki, ze sie pytam ale pisalas, ze bylas dwa razy leczona. Mialas dwa razy amputacjie czy naswietlania?

    8599gov35hcg7r21.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Hej Dziewczynki,

    ja zafundowałam sobie luźną środę. Odpuszczam wszystko czego mi się nie chce. Mam kłopoty w pracy, które bardzo odbijają się na moim samopoczuciu. Zawsze byłam przeciwna chodzeniu na zwolnienia z powodu ciąży (w końcu to nie choroba), ale jeśli lekarz tylko zasugeruje- już mnie nie ma. Od 2,5 miesiąca nie dostałam wynagrodzenia za pracę, udało mi się wyłudzić jedynie 600 zł zaliczki i mam już tego szczerze dość.
    Wszyscy każą mi do sądu iść, a ja obiecałam szefowej, że jej nie zostawię dopóki ona sama nie wróci z macierzyńskiego. Zaczynają się poważne kłopoty finansowe i wyrywam codziennie pukiel włosów z głowy. Dodam, że dojeżdżam 130 km każdego dnia.

    Alxa, gratuluję Wam wygranej, po cichu liczę, że nie będzie to oszustwo jakieś, a we dwoje spędzicie sobie cudownie czas i wrócisz w dwupaku :) Ps.Tak dla formalności- mam synka ;)

    Puszku, spokojnie czekaj aż wszystko się wyjaśni. Listonosza opierdziel następnym razem, bo jak widać robią co chcą. Mój się doigrał i już z daleka się kłania i krzyczy, że dziś nic dla mnie nie ma :D

    Patrianna, zanim wyszedł mi pozytywny test zrobiłam 2 o wyniku negatywnym. Do dziś mam zagadkę, którym strzałem był gol, ale liczę na to, że jutro się dowiem :-)

    Nusia,Emilka WSK co u Was? Jak samopoczucie?

    Buziaczki Kobietki,
    pozdrawiam stałych bywalców i witam nowe Przyjaciółki.
    hahhaa Nikuś, samopoczucie to uderzenia gorąca i siusiu co 15 minut :/ i sutki, sutki i sutki..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja nie nadążam za wami :P kurde chwile mnie nie ma i juz tyle wpisów :D ja miałam wesele na 90 osób i bylam bardzo zadowolona :) chcialam takie wesele miec :) a kurde wyszła mi bladziusieńka 2 kreseczka .. ciekawe czy w nastepnych dniach bedzie mocniejsza :D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    dziewczyny ja nie nadążam za wami :P kurde chwile mnie nie ma i juz tyle wpisów :D ja miałam wesele na 90 osób i bylam bardzo zadowolona :) chcialam takie wesele miec :) a kurde wyszła mi bladziusieńka 2 kreseczka .. ciekawe czy w nastepnych dniach bedzie mocniejsza :D
    Wykres masz piękny :) który to wasz cykl? :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 cykl z tym ze 2 cykle dopiero zapisuje :) no ciekawe czy sie potwierdzi ta kreska ..dzisiaj jest 10 dni po owulacji a cos tam wyszło :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    3 cykl z tym ze 2 cykle dopiero zapisuje :) no ciekawe czy sie potwierdzi ta kreska ..dzisiaj jest 10 dni po owulacji a cos tam wyszło :)
    Oby :D napewno sie udało :) wierzę w to :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    3 cykl z tym ze 2 cykle dopiero zapisuje :) no ciekawe czy sie potwierdzi ta kreska ..dzisiaj jest 10 dni po owulacji a cos tam wyszło :)


    3mam kciuki żeby zostały Ci 2 kreseczki :) a wykres faktycznie książkowy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Nusiuś a ile się już staracie?

    Kochana my się tak jakoś intensywniej staramy od roku ponad, ale ja mam endometriozę, pełno zrostów pooperacyjnych i lekarze nie dają mi za wielkich szans na naturalną ciąże...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, u mnie podobnie groźby zwolnień i obniżek wynagrodzenia, dlatego już niedługo mogę się pożegnać z pracą. trochę żyje w stresie, teraz ale już w sumie mam tego dość, i tych nerwów, i chyba się sama zwolnię.

    nika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    dziewczyny ja nie nadążam za wami :P kurde chwile mnie nie ma i juz tyle wpisów :D ja miałam wesele na 90 osób i bylam bardzo zadowolona :) chcialam takie wesele miec :) a kurde wyszła mi bladziusieńka 2 kreseczka .. ciekawe czy w nastepnych dniach bedzie mocniejsza :D
    w sumie ja też nie nadążam, hehe tylke wpisów od wczoraj, byłam na nocce w pracy, troche odespałam i jestem a tu tyle zaległego do przeczytania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Hej Dziewczynki,

    ja zafundowałam sobie luźną środę. Odpuszczam wszystko czego mi się nie chce. Mam kłopoty w pracy, które bardzo odbijają się na moim samopoczuciu. Zawsze byłam przeciwna chodzeniu na zwolnienia z powodu ciąży (w końcu to nie choroba), ale jeśli lekarz tylko zasugeruje- już mnie nie ma. Od 2,5 miesiąca nie dostałam wynagrodzenia za pracę, udało mi się wyłudzić jedynie 600 zł zaliczki i mam już tego szczerze dość.
    Wszyscy każą mi do sądu iść, a ja obiecałam szefowej, że jej nie zostawię dopóki ona sama nie wróci z macierzyńskiego. Zaczynają się poważne kłopoty finansowe i wyrywam codziennie pukiel włosów z głowy. Dodam, że dojeżdżam 130 km każdego dnia.

    Alxa, gratuluję Wam wygranej, po cichu liczę, że nie będzie to oszustwo jakieś, a we dwoje spędzicie sobie cudownie czas i wrócisz w dwupaku :) Ps.Tak dla formalności- mam synka ;)

    Puszku, spokojnie czekaj aż wszystko się wyjaśni. Listonosza opierdziel następnym razem, bo jak widać robią co chcą. Mój się doigrał i już z daleka się kłania i krzyczy, że dziś nic dla mnie nie ma :D

    Patrianna, zanim wyszedł mi pozytywny test zrobiłam 2 o wyniku negatywnym. Do dziś mam zagadkę, którym strzałem był gol, ale liczę na to, że jutro się dowiem :-)

    Nusia,Emilka WSK co u Was? Jak samopoczucie?

    Buziaczki Kobietki,
    pozdrawiam stałych bywalców i witam nowe Przyjaciółki.


    Nikus Kochana u mnie średnio, brzuch mnie boli masakrycznie, czuję się jakbym miała okres a jeszcze go nie ma, chociaż przed chwilą zauważyłam jakąś ciemniejszą plamkę...więc już jakieś plamienie się zaczyna...porażka ogólnie.

    A TY jak się czujesz?

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 17 lipca 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    Nika, u mnie podobnie groźby zwolnień i obniżek wynagrodzenia, dlatego już niedługo mogę się pożegnać z pracą. trochę żyje w stresie, teraz ale już w sumie mam tego dość, i tych nerwów, i chyba się sama zwolnię.

    Aniqa, a Ty w Polsce czy gdzieś za granicą?? Jeśli masz szanse na świadczenie to się nie zwalniaj- wszystko przepadnie. Ja zaciskam zęby i do 12 tyg chyba będę tu przychodzić (podobno jest tak, że można zwolnić ciężarną, ale tylko dyscyplinarnie). Wolę więc nikomu nic nie mówić i spokojnie poczekać. Dziś mi stuknął 6 tydzień, więc jeszcze 6 i cudowny czas z Mikołajem w domu i w oczekiwaniu na Maleństwo :)

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 17 lipca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Nikus Kochana u mnie średnio, brzuch mnie boli masakrycznie, czuję się jakbym miała okres a jeszcze go nie ma, chociaż przed chwilą zauważyłam jakąś ciemniejszą plamkę...więc już jakieś plamienie się zaczyna...porażka ogólnie.

    A TY jak się czujesz?

    Nusia, ja dobrze, jest okey. Niecierpliwię się strasznie, żeby wiedzieć, że Bąbelek jest we właściwym miejscu i żyje. Nie mnie nie boli, może trochę sutki, ale są bardziej tkliwe niż bolące.
    Miewam zawroty głowy, jak chodzę po ulicy i one spędzają mi sen z powiek, ale nie wyobrażam sobie zamkniętej siebie na 10 spustów w domu.
    Dziś w nocy miałam skurcz, który mnie obudził, ale zrobiłam siusiu i minął. Te ciągnięcia, kłucia i reszta- trzeba przywyknąć- tak o prostu to działa.

    Lecę biuro ogarnąć moje Rekordzistki- od wczoraj od 21 całe 4 stron przybyło. Jesteście najlepsze!!

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Aniqa, a Ty w Polsce czy gdzieś za granicą?? Jeśli masz szanse na świadczenie to się nie zwalniaj- wszystko przepadnie. Ja zaciskam zęby i do 12 tyg chyba będę tu przychodzić (podobno jest tak, że można zwolnić ciężarną, ale tylko dyscyplinarnie). Wolę więc nikomu nic nie mówić i spokojnie poczekać. Dziś mi stuknął 6 tydzień, więc jeszcze 6 i cudowny czas z Mikołajem w domu i w oczekiwaniu na Maleństwo :)
    mam umowe zlecenie wiec nie przysługują mi swiadczenia, mąż pracuje za granicą, wiec praktycznie zarabia na nas, ale ja tez spoko zarabiam, tylko ze świadczeń nici.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Nusia, ja dobrze, jest okey. Niecierpliwię się strasznie, żeby wiedzieć, że Bąbelek jest we właściwym miejscu i żyje. Nie mnie nie boli, może trochę sutki, ale są bardziej tkliwe niż bolące.
    Miewam zawroty głowy, jak chodzę po ulicy i one spędzają mi sen z powiek, ale nie wyobrażam sobie zamkniętej siebie na 10 spustów w domu.
    Dziś w nocy miałam skurcz, który mnie obudził, ale zrobiłam siusiu i minął. Te ciągnięcia, kłucia i reszta- trzeba przywyknąć- tak o prostu to działa.

    Lecę biuro ogarnąć moje Rekordzistki- od wczoraj od 21 całe 4 stron przybyło. Jesteście najlepsze!!
    z bąbelkiem napewno wszystko w porządku, już teraz jest kochany i wyczekiwany :)

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ